NOL Fórum
2017. Június. 26, 08:12:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AZ IGÉRET!!!  (Megtekintve 26343 alkalommal)
warady
Sr. Member

« Válasz #15 Dátum: 2004. Július. 11, 01:39:58 »

PS
 A kérdés lemaradt,amely ugy hangzott:

"Hol lehet uj topicot nyitni?"
Valahova bekukkantva láttam olyan megoldást,hogy az idézett szöveghez tartozó keretezett idézet is megjelent,kisebb és sötétebb mezőben.Volt eset,5-6 keret egymásban,mind kisebb,sötétebb és kisebb betűkkel,időrendbelileg.
Ez a rendszer nem jó,mert az egymáshoz tartozó párbeszédek eleje elveszik.Igaz,a kacsacsőrözés is követhetetlené vállt.
Naplózva
Paprikás
Newbie
*

« Válasz #16 Dátum: 2004. Július. 16, 23:00:29 »

Teszt.

Üdv MINDENKI-nek!

Végre sikerült bejutnom!

Halleluja!

IGERET: csak ertelmes dolgokat fogok irni :-)
Naplózva
autizmus-felix
Newbie
*

« Válasz #17 Dátum: 2004. Július. 16, 23:33:55 »

Matternek(Mutter???):
Karithy utan:  "Bolond kend, hogy mindent ketszer mond, bolond kend, hogy mindent ketszer mond?"
Felix
Naplózva
körtefa
Newbie
*

« Válasz #18 Dátum: 2004. Július. 18, 12:58:50 »

Az én véleményem a mostanáig olvasott véleményekkel ellentétben sokkal szomorúbb.Mert én a vitainditóban leirtakból azt olvaom ki, hogy ma mennyire ki vannak szolgáltatva a munkavállalók a munkáltatóknak. Ez sajnos nemcsak itt van, hanem ismerek olyan fizikai munkásokat, akiket üzemi baleset ért, nem merték bejelenteni, ráadásúl még betegen is be kellett menniük dolgozni, mert különben kirúgták volna őket. Én ezt olvastam ki a vitainditásból, nem azt, hogy maga mindent kétszer mond.
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #19 Dátum: 2004. Július. 18, 13:04:40 »

Rosszul olvastad ki a vitaindítóból, kedves Körtefa, amit kiolvastál. Csupán arról van szó, hogy ez  "AZ IGÉRET!!!" topic itt állt napokon keresztül teljesen üresen, egyetlen hozzászólás nélkül, nem volt neki semmi mása, csak a címe.
Erről szól a topicindítóban leírt kis történet - hogy tán sose fogjuk megtudni, micsoda ez -, nem pedig a munkavállalók kiszolgáltatottságáról.
Naplózva
josza1
Jr. Member
**

« Válasz #20 Dátum: 2004. Július. 18, 14:08:43 »

T.Mindenki!
Hogy a topic miről szó és hogy "hát ez meg micsoda?" ezt majd egy szakértői team fogja tudományosan vizsgálni. Én a magam részéről kijelentem, hogy egyszer és mindenkorra tiltakozom minden disznóság ellen.
"nem nem soha","igen igen mindig".Ezek a Pártatlansági párt,/röviden PP/
jelmondatai/ Moldova után szabadon/.Előre a megkezdett úton...! Vesszenek a
hackerek..! Éljenek a bolygóközi kapcsolatok..! Virágozzék minden virág..!
(igen, nagyon meleg van..)
Josza1
Naplózva
körtefa
Newbie
*

« Válasz #21 Dátum: 2004. Július. 18, 15:23:03 »

Kedves kapitányg! Ismersz engem, nem akarok mindenben mindent belemagyrázni, de hidd el elég régóta nem voltam itt, és amint elolvastam ezt a topicot rögtön ez jutott az eszembe. Nem tudom, hogy mi okozta, hogy Nektek semmi sem jutott eszetekbe. Persze lehetett volna mást is kiolvasni a topicinditóból. Biztos az én mindenben balos gondolatom miatt jutott  az eszembe!
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #22 Dátum: 2004. Július. 18, 15:26:05 »

Nem tudok mit mondani, kedves Körtefa.
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #23 Dátum: 2004. Július. 18, 16:48:56 »

Kedves Körtefa, és Kapitányg ! A jelenségek összefüggenek.

-Plájer szds. -
Naplózva
gyuriii
Newbie
*

« Válasz #24 Dátum: 2004. Július. 19, 10:59:50 »

Nna, ebből az egészből nekem csak annyi maradt meg, hogy "igen, meleg van." (21. vélemény)
Tán bennem van a hiba.
gyuriii
Naplózva
plix01
Hero Member

« Válasz #25 Dátum: 2004. Július. 19, 12:36:26 »

Szerintem a topik egy verbális Rorsach-teszt. Mint ahogy bizonyos szempontból minden topik az.
Naplózva

A Titanicot szakértők építették. Noé bárkáját egy laikus.
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #26 Dátum: 2004. Július. 19, 12:44:32 »

Ez a topikindító olyan, mint egy félbemaradt Megyesi Gusztáv írás. Elkezd írni, és sejtelmünk sincs róla, hová akar kilyukadni. Aztán mikor célhoz ér, azt gondoljuk, de frankó, hogy pont úgy kezdte, ahogy.

Ezúttal Megyesi Gusztávot telefonhoz hívták, mielött eljuthatott volna oda, ahová akart. Nekünk meg marad a Nagy Rejtély. Vajon hová akart eljutni ?
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #27 Dátum: 2004. Július. 19, 12:56:13 »

Sokkal egyszerűbb. Ehhez azonban tudni kell, hogy nem én vagyok a vitaindító. Ez a topik ama forardalmi hajnalon itt állt tök üresen, egy kukk nem volt beleírva, csak a címe. Egyszerűen az jutott róla az eszembe, hogy hát ez meg micsoda ?

Ha az eredetileg beírt 1.hozzászólásomat topiknyitónak tekintjük, akkor persze Rorsach-tesztté alakul.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #28 Dátum: 2004. Július. 19, 13:00:22 »

Kár, hogy nem voltam itt azokban a napokban. Hösi idök lehettek, mesélhetnék róluk az onokáknak, majd persze ha megöregszem.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #29 Dátum: 2004. Július. 21, 13:42:59 »

Jöhet tornádó, pusztíthat tűzvész. Potyoghatnak az égből cigánygyerekek. Történhet bármi, ez a topik vezeti a „Legfrisebb témák” listáját. Már csak ezért is : találjuk már ki közösen, miről szól !

Ki ígért ? Kinek ? Mit ?
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15
  Nyomtatás  

Ugrás: