NOL Fórum
2017. Június. 26, 08:13:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AZ IGÉRET!!!  (Megtekintve 26344 alkalommal)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #210 Dátum: 2013. November. 01, 16:36:19 »

jéééé! fölfedeztem a micsodát!
Csak nem az égigérő vascsicsergőt? Esetleg Nagyon Széles Gábor örökmozgóját?
Azt még Széles Gábor sem fedezte fel...

Ha lenne haszna, felfedezte volna. De nincs, mert a csicsergésből nem nyerhető energia.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #211 Dátum: 2017. Március. 30, 08:47:19 »

Egy ízben a Visegrádi utca elején lévő (volt) Modern Étteremben vacsoráztam, és egyszerre  csak nagy kiabálásra lettem figyelmes : a testes üzletvezető hölgy baszta lefele a kopaszodó fiatal főpincért, eképpen :

- Hát ez meg micsoda, mi ? Hát ez meg micsoda, mi ? ..

Ezt körülbelül negyvenszer mondta el, és mást nem mondott. Az ember csak állt, kezeit hátul összekulcsolva, fejét némiképp lehajtva, az üzletvezető meg csak ismételgette szakadatlan :

- Hát ez meg micsoda, mi ? Hát ez meg micsoda, mi ?

Azóta sem tudjuk, mi a micsoda, és most már sohasem is fogjuk megtudni.

Talán erről a topikról egyszer kiderül.

Nem tudom elmeséltem-e már, de az analógia erős, és most hosszú idő után ismét eszembe jutott. A "Hát ez meg micsoda, mi ?" mondat analógja nálunk is szállóige lett azon körökben, ahol elmeséltem. Egy dupla telefonfülke egyik cellájában álltam, és miközben hasztalan próbáltam elérni egyeseket, tökéletesen hallottam a szomszéd fülke féldialógusát. Az úr egy hölgyet akart megnyugtatni, aki nyilván folyamatosan mondta panaszait, és a férfi már beleegyezett, hogy egy személyes találkozón folytatja a meghallgatást. A férfi mindig ugyanazt mondta kisebb szünetekkel ( közben a hölgy mondta a magáét ). Ezt ismételgette:
- Ne törődj semmivel, fő az, hogy talákszunk.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]
  Nyomtatás  

Ugrás: