NOL Fórum
2017. Augusztus. 17, 12:28:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 240
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MÉDIAMUNKÁSOK  (Megtekintve 246093 alkalommal)
matter
Hero Member

« Válasz #15 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 07:00:49 »

EZT IS TALÁLTAM, RÉGEBBI SZABAD HÍR, ÍRTAM IS ÉRT, NEM VÁLASZOLTAK

"Medgyessyt kérik fel kormányalakításra"

Uraim ! Nehezükre esik leírni, hogy Mádl Ferenc köztarsági elnök ? Vagy fog menni fordítva is : "Elfogadták Mádl felkérését és kormány lett alakítva" ?

Üdvözlettel :

Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #16 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 07:20:13 »

UTOLJÁRA, IN CONCRETO A HARANGRÓL

Úgy tetszik, az MN össze-vissza beszélt, NSz nélküli s úgy láttam (N,B. azért valaki mond valamit, majd visszamondj, is láttunk már)

HA netán azonban valakinek tényleg fáj, hogy minden délben hallgatnia kell 2 perc kultúrtörténetet, az egy fasz, ezen felül kicsit hazaáruló..

Ez egyik ilyen véleményem.
Naplózva
sampdoria
Hero Member

« Válasz #17 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 07:24:35 »

Matter,

Képzeld el ha neked kellene minden nap ilyen panasz emilekre válaszolnod. Tudod, hogy még hány embernek van kifogása?

Nem mondom hogy nem volt igazad de én valahol megértem hogy nem reagáltak, hiszen igazából csak elirta a régi mondást miszerint más f***val könnyű verni a csalánt
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #18 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 07:46:46 »

Sampdoria

mivel fantáziám végtelen, elképzelem. S menne.

Van más. Hat darab nagy internetes lapnak méleztem, tennének már közzé egy rohadék számlaszámot, telefonszámot, hol lehet árvízkárosultnak segíteni.

Nulla válasz, nulla közzététel.
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #19 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 07:49:40 »

SAMPDORIA

tartalmilag : tetszik, nem tetszik, Mo-n- népszámlálási adat - kb. 8 millió embernek mást jelent az Isten, és más jelent a más. err talán még Tóta is odafigyelhetne, Úgy vélem, ehhez képest a kérésem meglehetősen szerény volt.
Azután, amikor MAyer és társai kicsit idegesek, megy a nagy klerikálisozás.
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #20 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 07:55:29 »

Egyébként meg lehet számolni, nézz be a MH-ba hányan szólnak hozzá egy adott cikkkhez. MAx 20-an. és nem 23 millióan.

Én nem dobom k ia szemetemet a határban, akkor sem, he senki nem látja. S autóból sem dobok ki semmit soha, inkább a saját autómat szemetelem össze. Továbbá vélaszok minden levélre. Továbbá, amit megígérek, teljesítem. továbbá, ha azt mondom hétfő, akkor hétfő, azt mondom 7, akkor legkésőbb 7 óra 10.
Tudom, furcsa. Továbbá Földes ugyanabban a lapban keető perc múlva válszolt stb.
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #21 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 07:57:12 »

Továbbá, akinek fontosabb a saját poénja, mint az, hogy azzal akár is egy eembert megbánt, az csókolja meg magát . Agya lehet, lelke nem. Lehet röhögni vak emberen is.
Naplózva
sampdoria
Hero Member

« Válasz #22 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 07:57:48 »

ha figyelmesen olvasod amit irtam, akkor észrevehetnéd, hogy igazat adtam neked.
Naplózva
sampdoria
Hero Member

« Válasz #23 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 08:00:32 »

MI a véleményed arról a kijelentésről, hogy "csuhások, térdre imához"? Remélem pontosan idéztem...

Szerintem az is nagyon tiszteletlen volt, főleg a Parlamentben...
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #24 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 08:02:14 »

Megmondom, ha megmondod

1) arról, amit rögvest bemásolok
2) mit jelent: "csuhás"
Naplózva
sampdoria
Hero Member

« Válasz #25 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 08:04:44 »

azt hiszen adott esetben kereszténydemokratát :-)
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #26 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 08:20:38 »

az ok, de eredteileg.

Csak azért, ha nem tudod, megmondom, hogy Bartos Péterre ha megint rájön, legyen téjékozottabbak precizebb. Meg közelednek az önk. választások, legyünk precizek , azt sem mondjuk, más heréjével veri a cslánt. Here ugyanúgy része a szervnek, mint a csuhás a ...... ? nak, -nek ?
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #27 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 08:29:16 »

amit ygéretem :

Kulturális híradó napi 600 ezerért?
Index
2002. szeptember 3., kedd 17:11
Adásonként 600 ezer forintért készülne kulturális híradó a Magyar Televízió számára, amelyet a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma is támogatna - adta hírül a Népszabadság. A hírt sem a tárca, sem a közmédium nem cáfolta, de mint megtudtuk: aláírt szerződés egyelőre nincs.

Az NKÖM sajtóosztálya megerősítette az új műsor létrejöttének hírét. Mint kiderült, Görgey Gábor már tárgyalt a műsorról Ragáts Imrével, a Magyar Televízió Rt. ügyvezető alelnökével és Ladvánszky Györggyel, az ORTT MSZP által delegált tagjával. A Népszabadság információja szerint a kulturális minisztérium akár 50 millió forinttal is támogatná a kulturális híradót. A producer nem Herendi János lesz - tudtuk meg a kultusztárca munkatársától.
Herendi, akinek felesége Görgey Gábor kultuszminiszter jogi szakértője, véleménye szerint a neve nem a felesége munkája, hanem amiatt kerülhetett elő, mert 1984 óta producer, számos műsort készített már. Producerként a napi kulturális híradó hatszázezer forintos költségét reálisnak tartotta.
Újhelyi: ehhez nem adom a nevem
Újhelyi István, az MSZP médiapolitikusa egy augusztus eleji sajtótájékoztatón élesen bírálta a tévé korábbi vezetését, amely 900 ezer forintos szerződést kötött az előző ciklus legnagyobb beszállítójával, Vitézy Lászlóval a napi 13 perces Thémára. Újhelyi szakértőkre hivatkozva mindössze 90 ezer forintra becsülte a produkció költségét, összehasonlításul pedig megemlítette, hogy a 25 perces, 70 fős stábbal készülő Híradó adása félmillió forintba kerül. Újhelyi a Népszabadságnak nyilatkozva a tervezett 600 ezer forintos kulturális hírműsor kapcsán elmondta, hogy nem hallott erről az elképzelésről, de ha igaz, ahhoz ő nem adja a nevét. Ezt azzal indokolta, hogy a "közpénzek törvényes és erkölcsös felhasználása mindenkire nézve kötelező".
Naplózva
sampdoria
Hero Member

« Válasz #28 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 08:34:49 »

Matter,

Ne legyél "Fideszes", ne beszélj mellé, légyszi válaszolj az elöbbi kérdésemre.

Köszönettel
Samp
Naplózva
sampdoria
Hero Member

« Válasz #29 Dátum: 2002. Szeptember. 04, 08:43:03 »

Szeretném ha megemlitenéd azt az esetet amikor a Fidesz média szakértője kifogásolta az előző TV vezetés bármelyik szerződését...
Másik kérdésem akkor most a ballib média amelyik erről a disznóságról is ir most a fidesz szekértolója lett? Ha van időd másoljál már be nekem egy cikket az elmúlt négy évből amikor a MN egyetlen fideszes disznóságot is megirt volna...

Vagy esetleg az mind a komcsik kitalációja?
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 240
  Nyomtatás  

Ugrás: