NOL Fórum
2017. Június. 29, 06:37:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 173 174 175 176 177 [178] 179
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Viccek az átkosról  (Megtekintve 258567 alkalommal)
gelenkrad
Full Member

alias Grand Elek

« Válasz #2655 Dátum: 2013. Március. 03, 20:05:14 »

Bizonyára az indexre, a hvg-re, a Népszavára,  az ATV-re,a Népszabadságra, a Klub Rádióra,a stop.hu-ra, a Magyar Narancsra és az Élet és Irodalomra gondolt Napóleon.
Komolyabbnak ismertelek.
Meg oszintebbnek.

Jócskán van Orbántól független sajtóorgánum, ennyi a mondanivalóm. Őszintén és komolyan.

Hogy Methus pontosan mire gondolt, azt nagyjából tudni vélem. Én arra gondolok, hogy az elmúlt éveknek sikerült annyira megosztani az embereket, hogy milliók csak az egyik, más milliók csak a másik sajtót olvassák, hallgatják, nézik. És a legtöbb millió meg semmit, egyiket sem, csak a "Csókok és könnyek" 657. folytatását.

És ebből az aspektusból csak látszólag van sokszínű sajtóválaszték. Persze, bárki olvashatja bármelyiket. De minthogy jog ide vagy oda, nem mindenki él a híd alatt alvás jogával, a sajtóban való tájékozódás jogával sem...
Naplózva

Bizonyos emberekkel "vitázni" olyan, mint egy disznóval birkózni a pocsolyában.
Egyszercsak rájövök, hogy ő ezt élvezi!
matter
Hero Member

« Válasz #2656 Dátum: 2013. Március. 03, 20:46:01 »

Bizonyára az indexre, a hvg-re, a Népszavára,  az ATV-re,a Népszabadságra, a Klub Rádióra,a stop.hu-ra, a Magyar Narancsra és az Élet és Irodalomra gondolt Napóleon.
Komolyabbnak ismertelek.
Meg oszintebbnek.

Jócskán van Orbántól független sajtóorgánum, ennyi a mondanivalóm. Őszintén és komolyan.

Hogy Methus pontosan mire gondolt, azt nagyjából tudni vélem. Én arra gondolok, hogy az elmúlt éveknek sikerült annyira megosztani az embereket, hogy milliók csak az egyik, más milliók csak a másik sajtót olvassák, hallgatják, nézik. És a legtöbb millió meg semmit, egyiket sem, csak a "Csókok és könnyek" 657. folytatását.

És ebből az aspektusból csak látszólag van sokszínű sajtóválaszték. Persze, bárki olvashatja bármelyiket. De minthogy jog ide vagy oda, nem mindenki él a híd alatt alvás jogával, a sajtóban való tájékozódás jogával sem...

Nem nagyon érdemes egy vicc apropóján polemizálni, azonban. Sok találó viccet lehet szerkeszteni az Orbán-rendszerről, de ez  történetesen nem találó. Ilyen rossz sajtója kormánynak még nem volt, beleértve még talán a Gyurcsány-kormányt is. Kifejezetten elfogult jobboldali orgánum szerintem négy darab van, a két tv meg a két "Magyar". Ezektől eltekintve az egész magyar sajtó folyamatosan bírálja a kormányt, hasra ütésem szerint nagyjából fele részben jogosan és fele részben elfogultan. Ezekre építeni egy Waterloo-elhallgatást még Napóleon sem tudna.

A tárgyilagosságot céljaik között nem szerepeltető orgánumok feladata nem a tájékoztatás, hanem a megfelelés. Megfelelni a saját olvasótábornak, na ugye, én is megmondtam, az újság is ezt írja. És ebből nyilván meg is lehet élni, mert különben másképp csinálnák. Mondjuk ha ki vagyunk stafírozva állami megrendelésekkel, akkor az még jobb. De ez  meg hodie mihi, cras tibi.
Naplózva
Sarkanyszeker
Hero Member

« Válasz #2657 Dátum: 2013. Március. 04, 08:08:06 »

Kifejezetten elfogult jobboldali orgánum szerintem négy darab van, a két tv meg a két "Magyar".
És a Békemenet, és az óriásplakátok, és a kormányszóvivők, akiknek szavait az Orbánt folyamatosan bíráló sajtó bötűről bötűre lehozza, hiszen nagyon nem szeretnének Szala Annamária szőnyegjének szélére állni.

Ha figyelembe veszem Gelenkrad szemfüles megállapítását, hogy a népek nemigen olvasnak, újságot sem, akkor azzal, hogy az egész sajtó Orbán mellett áll, egészen konkrétan kitörölhetjük a fenekünket.
Ettől függetlenül nyilván igazságod van, az igazságot tökéletesen eltakarni az internet korában nem lehetséges, bár a vicc egy 200 éves történetet vesz alapul, egy olyan eseményt, aminek nagyon is komoly következményei - FIZIKAI következményei - voltak a maga korában, így aztán NEM VOLT SZÜKSÉG a napilapok ujjongására ahhoz, hogy a népek értesüljenek Napóleon vereségéről.
Éppen ezért látom találónak a viccet, mert a fizikai következmények ellenére hasba dumálás világviszonylatban is jelentős példáját hozza. (Amely tevékenység kitölti az Orbán kormány mindennapjait.)
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #2658 Dátum: 2013. Március. 05, 12:08:58 »

Komolyabbnak ismertelek.
Meg oszintebbnek.

Nem nagyon érdemes egy vicc apropóján polemizálni, azonban. Sok találó viccet lehet szerkeszteni az Orbán-rendszerről, de ez  történetesen nem találó. Ilyen rossz sajtója kormánynak még nem volt, beleértve még talán a Gyurcsány-kormányt is. Kifejezetten elfogult jobboldali orgánum szerintem négy darab van, a két tv meg a két "Magyar". Ezektől eltekintve az egész magyar sajtó folyamatosan bírálja a kormányt, hasra ütésem szerint nagyjából fele részben jogosan és fele részben elfogultan. Ezekre építeni egy Waterloo-elhallgatást még Napóleon sem tudna.

A tárgyilagosságot céljaik között nem szerepeltető orgánumok feladata nem a tájékoztatás, hanem a megfelelés. Megfelelni a saját olvasótábornak, na ugye, én is megmondtam, az újság is ezt írja. És ebből nyilván meg is lehet élni, mert különben másképp csinálnák. Mondjuk ha ki vagyunk stafírozva állami megrendelésekkel, akkor az még jobb. De ez  meg hodie mihi, cras tibi.
Meg a HírTV, meg a Heti Válasz, meg a Lánchíd Rádió, meg az Echo TV, meg a katólikus egyház (klérus), meg a református meg még mi minden.... A kormánnyal szemben kritikus jobboldali tulajdonban lévő orgánum az index.hu.....
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #2659 Dátum: 2013. Március. 05, 12:25:56 »

Meg a HírTV, meg a Heti Válasz, meg a Lánchíd Rádió, meg az Echo TV, meg a katólikus egyház (klérus), meg a református meg még mi minden.... A kormánnyal szemben kritikus jobboldali tulajdonban lévő orgánum az index.hu.....

Meg a megyei lapok, melyeket a legtöbben olvasnak. És minden idők legaljasabb sajtóterméke, a Helyi téma, melyet mindenki postalábája bedobnak. Sajnos seggtörléshez túl kemény.
Naplózva
plix01
Hero Member

« Válasz #2660 Dátum: 2013. Március. 05, 12:31:43 »

Meg a megyei lapok, melyeket a legtöbben olvasnak. És minden idők legaljasabb sajtóterméke, a Helyi téma, melyet mindenki postalábája bedobnak. Sajnos seggtörléshez túl kemény.
És kenődik is az ócska festéke. A postaládából egyenesen nyomom a szemetesbe, mert ha véletlenül felhozom, összefog mindent.
Naplózva

A Titanicot szakértők építették. Noé bárkáját egy laikus.
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #2661 Dátum: 2013. Március. 05, 12:42:58 »

Nem mindig egyforma. Néha jó macskaalomnak is, máskor csak krumplipucolásra.
De az olvasását az első két alkalom után meg sem próbálom újra.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
matter
Hero Member

« Válasz #2662 Dátum: 2013. Március. 05, 14:53:35 »

Biztos igazatok van, nekem csak azokról van véleményem, amelyek a kezembe kerülnek. A "Helyi téma" nem ilyen, a megyei lapokról semmit sem tudok, hacsak azt nem, hogy jó részük a Springer tulajdonában van, azok lennének Orbán-szócsövek ? Nemigen hiszem.
(http://www.axelspringer.hu/index.php?apps=sitemap)

A Hír Tv-t meg az Echot magam is említettem ,Freechess kolléga. Egyházak ? Legfeljebb szimpatizálnak. Erről már többször beszéltünk, szerintem ennek elhanyagolható hatása van, gyakorló hívőként ismét kijelentem, hogy szószékről politizáló pap fehér holló gyakoriságú. Lánchíd rádiót nem ismerem, most nézem, valóban szócsőnek tűnik.

Hogy ki mit olvas ? Bizonyára elhiszik a kollégák, nekem Magyar Hírlap még nem volt a kezemben, online is csak akkor nézek bele, ha valami botrány van körülötte. A Magyar Nemzetet még édesapám ismertette meg velem, azt az egyet járatom vagy harminc éve. Azonban tizenegy éves fórumos pályafutásom alatt nem hiszem, hogy kettőnél többször hivatkoztam volna rá. Érdekes lenne tudni, valójában milyen hatása van a népekre a szélsőséges lapoknak, de erre vonatkozó tanulmányt én nem ismerek. Magyar Hírlap a maga 9 ezres példányszámával ? Népszava 19 ezerrel ?  Minek ?
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #2663 Dátum: 2013. Március. 05, 16:47:54 »

Jól van, nem akar senki sem bántani, de azért az barokkos túlzás, hogy nem nyalják csak négyen a kormány (Orbán) seggét. A közszolgálatinak mondott médiumok a legmocskosabbak ebből a szempontból, mert a hivatásukat csúfolják meg - közpénzből.

Az egyházak szimpátiája - kölcsönösségi alapon megy - pedig elég erőteljesen kifejeződik, amikor a prímás olyasmiket mond (persze nagyon finoman fogalmazott), hogy a mostani kormányt támogatja....
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #2664 Dátum: 2013. Március. 05, 16:48:52 »

Node ez már rég nem vicc, úgyhogy mindjárt jön bartos, és szétcsap közöttünk..... Vigyorog (Bárcsak jönne!)
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #2665 Dátum: 2013. Március. 05, 17:42:57 »

Node ez már rég nem vicc, úgyhogy mindjárt jön bartos, és szétcsap közöttünk..... Vigyorog (Bárcsak jönne!)
Ott van a fészbukkon ha látni akarod.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #2666 Dátum: 2013. Március. 05, 20:52:59 »

Ott van a fészbukkon ha látni akarod.
Nem jelölt vissza a piszok.
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #2667 Dátum: 2013. Április. 23, 18:19:57 »

ezek mostani viccek..
Lehet hogy már leköltem őket?
cccccccccccccccccccccccccccccccccccc
- De meg nõttél Kinga! Hány éves vagy?
- 17.
- És van már fiúd?
- Nincs! Csak 2 lányom...

- Az anyósomat úgy szeretem mint a csillárt. Egyszerre lógjon is, meg égjen is.

A per elõtt az ügyvéd biztosítja a gazdát, hogy nyerni fog.
- Nem segítene a dolgon, ha küldenék a bírónak egy-két kacsát? -kérdezi a gazda.
- Ó, egek! Eszébe ne jusson - feleli az ügyvéd. - Ezzel csak ártana magának, a bíró megvesztegetési kísérletnek tekintené.
A tárgyalás után az ügyvéd gratulál ügyfelének, amiért felmentették:
- No látja, ugye megmondtam, hogy megnyerem magának a pert.
- Valóban - így a gazda - de azért én elküldtem azt a két kacsát a másik fickó nevében.

Két ember beszélget a kocsmában:
- Hallottad, haver, holnaptól drágul az ital!
- Semmi baj, majd kevesebbet eszünk!

Amióta elveszítettem a borospince kulcsát, nyugtom van otthon.
- És a férjed nem haragszik rád, amiért elveszítetted a kulcsot?
- Azt nem tudom, õ ugyanis a pincében maradt.

- Tegnap este még két ezres volt a belsõ zsebemben, most meg csak egy van. Hogy lehet ez?
- A másikat valahogy nem találtam - válaszolja az asszony

Egy burnuszos muszlim arab beül egy londoni fekete taxiba.
Útközben megkéri a sofõrt, hogy kapcsolja ki a rádiót, mert abban zene szól és a próféta idejében még nem volt ilyen nyugati zene, ami maga az ördög zenéje.
A sofõr udvariasan kikapcsolja a rádiót, de aztán megáll és kinyitja a taxi ajtaját. Mire az arab csodálkozva kérdi:
- Mit csinál Miért állt meg? Miért nyitotta ki az ajtót ?
Mire a sofõr:
- A próféta idejében taxi sem volt bazmeg, szállj ki, aztán várj meg egy tevét!

Könyvnap:
- De, hol vannak az ellenzéki könyvek?
- Azok kérem, nyomás alatt...

Alaplépések : bejelöl ... lájkol ... megbök ... rád ír chaten ...
elkéri a telefonszámod ... randiztok ... összejöttök és boldogan
éltek, míg nem jön egy másik ...

Nézd már te asszony!!! Nézz ki az ablakon, egy ló van az udvarunkon!
- Az nem is ló, hanem tehén te! - mondja a feleség.
- Nem a tükörben te, én az ablakot mondtam...

A szerelem egy betegség. Ágyba kell vele menni...

- Tisztelt Uram! Tudomásomra jutott, hogy feleségemnek a házasságunk elõtt viszonya volt Önnel.
Kérem, hogy házunk látogatásától a jövõben tartózkodni szíveskedjék!
Válasz:
- Tisztelt Uram! Csupán jelezni kívánom, hogy "Tudomásomra jutott..." kezdetû körlevelét megkaptam...
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Idegen tollak... Vigyorog

Kovács tizedes elesik a háborúban. A hadparancsnokságon egy őrnagyot bíznak
meg, hogy személyesen közölje a tizedes feleségével a szomorú hírt.
Az őrnagy sokáig gondolkozik, hogy lenne legegyszerűbben letudni a dolgot.
Végül becsönget az asszonyhoz:
- Elnézést, maga özvegy Kovácsné?
- Nem.
- De.

Hallottad, hogy feltaláltak egy új eszközt, amivel 90%-al csökkenthető a zaj az autó belsejében?
Ráadásul pontosan illeszkedik az asszony szájába...

A férj borotválkozik a fürdőben és morog magának:
- A fenébe! Ezzel a borotvával még a nyakamat sem tudom elvágni!
Az asszony beszól neki:
- Beadjam a nagy kést?

Tárgyaláson a bíró így kezdi a mondókáját:
- Sajnos egy roppant kellemetlen esettel kell kezdenem: az igazság az, hogy
Kovács ügyvéd úr megpróbált engem megvesztegetni 30.000 forinttal!
Néma csend a teremben.
A bíró folytatja:
- Azonban az még szomorúbb, hogy Molnár ügyvéd úr, a másik fél védője
szintén megpróbált megvesztegetni 40.000 forinttal.
Így aztán arra a döntésre jutottam, hogy Molnár ügyvéd úrnak visszaadok 10.000 forintot, és
pártatlanul fogom tárgyalni az ügyet...

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
és itt egy youtube..

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=kg0OhSYuvdg

« Utoljára szerkesztve: 2013. Április. 23, 19:09:02 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
Holsten
Vendég
« Válasz #2668 Dátum: 2013. Április. 26, 11:32:32 »

Tanítónéni:
- holnapra hozzon mindenki 100 forintot, támogatni kell a pártot Burundiban!
Másnap Móricka:
- apukám azt mondta, Burundiban nincs is párt, pénzt ezért nem hoztam.
Tanítónéni egy hét múlva:
- holnapra hozzon mindenki 100 forintot, támogatni kell a szakszervezetet Burundiban!
Másnap Móricka:
- apukám azt mondta, Burundiban nincs is szakszervezet, pénzt ezért nem hoztam.
Tanítónéni pár nap múltán:
- holnapra mindenki hozzon 100 forintot, Burundiban egymillió gyermek éhezik!
Móricka:
- hoztam 300 forintot, mert apukám azt mondta, ha egy országban egymillió gyermek éhezik, ott biztosan van párt és szakszervezet!
Naplózva
ilsi
Newbie
*

« Válasz #2669 Dátum: 2013. Július. 16, 19:24:52 »

OPeBaSzö
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy le akartam menni tejért, de a Nemzeti Tej Boltba csak 6 éven aluliakat engedtek be; ezután könyvet akartam venni, de a Nemzeti Könyv Boltban csak Wass Albert, Nyírő és Tormay volt; végül gondoltam, óvszert veszek, de a Nemzeti Óvszer Boltban lebeszéltek, inkább szaporítsam a magyart!
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy Matolcsy ezt kiabálta a távozó IMF-nek: Pakoljatok, de rögtön!
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy milyen hasznosak az új találmányok, pl. ketten mobil telefonon összebeszélnek, hogy kirabolnak téged, mikor nem vagy otthon, és blitzschnell, egy másik találmányon, egy négykerekűn, már ott is teremnek nálad.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy van már okos telefon, okos lakóház – már csak az okos lakó hiányzik.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy Szent Péter így szólt hozzám a Menny kapujában: Ha nem tudod 5 percben összefoglalni, állj ki a sorból…
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy kommentet írtam egy internetes fórumra, vagyis a Föld egyik kontinensének, egyik országának, egyik megyéjének, egyik városának, egyik kerületének, egyik utcájának egyik szemetes kukájába bedobtam egy levelet.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy egy liter vízben megmosakszom.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy itt is vagyok, ott is vagyok - rendőr bácsi, ipi-apacs!

Naplózva
Oldalak: 1 ... 173 174 175 176 177 [178] 179
  Nyomtatás  

Ugrás: