NOL Fórum
2017. Augusztus. 19, 12:14:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 174 175 176 177 178 [179]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Viccek az átkosról  (Megtekintve 259580 alkalommal)
adorka
Vendég
« Válasz #2670 Dátum: 2014. Január. 16, 08:35:53 »

"...semmit nem változtatok." - olvasom ma reggel a ...másik topikban.

PálPéter, a két öreg, üldögéltek egy este a faluszéli ház előtt a padon, s a legelőről ballagott haza a sok tehén, békésen betérve mindegyikük a saját otthonához. És persze ejtegettek kerek lepényeket is közben.

Péter megszólalt.

- Hej, Pali, te már nagyon megöregedtél, meglásd, nemsoká meghalsz. Eltemetnek majd, a sírodon fű nő, lelegeli a tehén, és este hazajövet majd itt elpotyogtat. Én meg majd azt mondom: "Pál, Pál, de megváltoztál!"

Pálnak ez rosszul esett, másik esti ücsörgésnél aztán ő szólalt meg:

- Péter,  te már nagyon megöregedtél, meglásd, nemsoká meghalsz. Eltemetnek majd, a sírodon fű nő, lelegeli a tehén, és este hazajövet majd itt elpotyogtat. Én meg majd azt mondom:"Péter, Péter, te semmit sem változtál!"
Naplózva
adorka
Vendég
« Válasz #2671 Dátum: 2014. Február. 03, 22:45:46 »

Naplózva
methus
Global Moderator
Hero Member

vöröscsillagász és boszorkány is

« Válasz #2672 Dátum: 2014. Február. 03, 23:54:34 »

Tanítónéni:
- holnapra hozzon mindenki 100 forintot, támogatni kell a pártot Burundiban!
Másnap Móricka:
- apukám azt mondta, Burundiban nincs is párt, pénzt ezért nem hoztam.
Tanítónéni egy hét múlva:
- holnapra hozzon mindenki 100 forintot, támogatni kell a szakszervezetet Burundiban!
Másnap Móricka:
- apukám azt mondta, Burundiban nincs is szakszervezet, pénzt ezért nem hoztam.
Tanítónéni pár nap múltán:
- holnapra mindenki hozzon 100 forintot, Burundiban egymillió gyermek éhezik!
Móricka:
- hoztam 300 forintot, mert apukám azt mondta, ha egy országban egymillió gyermek éhezik, ott biztosan van párt és szakszervezet!
- Gyerekek, holnap a baromfirol fogunk tanulni.  Mindenki hozzon egy tojast!
- De tanitoneni, nekunk nincsenek tyukjaink!
- Jol van, Moricka, te hozhatsz kolbaszt!
Naplózva

Art is I, science is we. (Claude Bernard, 1865)
adorka
Vendég
« Válasz #2673 Dátum: 2014. Február. 04, 10:43:12 »

- Gyerekek, holnap a baromfirol fogunk tanulni.  Mindenki hozzon egy tojast!
- De tanitoneni, nekunk nincsenek tyukjaink!
- Jol van, Moricka, te hozhatsz kolbaszt!

De csak ha kóser!
Naplózva
Horzsoli
Hero Member

Herr Teufel

« Válasz #2674 Dátum: 2014. Február. 04, 18:30:08 »

- Maga fingott?
- Én hát! Remélem nem gondolja, hogy mindig ilyen büdös vagyok.
Naplózva

.. hátradőlni, csak istennek ér!
ilsi
Newbie
*

« Válasz #2675 Dátum: 2014. Február. 13, 19:03:24 »

Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy TRIANON – MERT MEGÉRDEMLEM!
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy magányos a melnök – hát senki sem válaszolt a 8 millió levélre?
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy miután kiűztük az oroszokat, megszálltuk magunkat.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy meg akartam nézni a Szent Koronát, hát nem lecserélték Putyin sapkájára!
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy mindenki annyit ér, amennyit lopott.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy ha a vízmű nem tud fizetni, átvállalja az önkormányzat, ha az önkormányzat nem tud fizetni, átvállalja az állam, ha az állam nem tud fizetni, átvállalja a jóisten.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy bementem a boltba és a zsebembe dugták a fordított áfát.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy jönnek az iszlám bankok; pénzfölvétel előtt imaszőnyeget kell leterítenünk és háromszor meghajolnunk Mekka felé.
Naplózva
ilsi
Newbie
*

« Válasz #2676 Dátum: 2014. Február. 25, 08:12:21 »

-HOSSZABB IDŐRE ELUTAZIK?
 ADJA BÉRBE FELESÉGÉT!
Le akartam szólítani egy nőt, de azt mondta, mutassam előbb a piros-fehér-zöldemet.
Föl akartam menni egy nővel szobára, de kapcsolási díjat akart felszámolni.
Fölhívtam egy dámalovagló lovardát, de azt mondták, nem arról van szó.
Bementem a házasságközvetítőbe, hogy egy földönkívülit akarok.
Azt mondta a jósnőm, hogy bugyiban főtt teát használjak szerelmi bájitalként.
A KSH szerint minden 100 férfira 110 nő esik, de hát hogy fér el egy férfin két nő?
Elvettem egy szexbombát, de akkorát robbant, hogy levitte a fejem.
Mikor megnősültem, a feleségemmel 2 éves hűségszerződést írattam alá.
Akkora lárma jött a falon túlról, hogy tárcsáztam a kéjzajkommandót (96 96 96).
Az emeregybe betelefonált egy kutyagazdi (2010.júl.30), hogy van egy 3 éves szukánk, már többször próbálkoztunk, de nem maradt terhes.
Ha a kormány így folytatja, nemcsak topless, de gatyanélküli időjárásjelentés is lesz.
Azt mondta a miniszter, 2030-ban mindenki boldog lesz; aki megöregszik, kap két szűzlányt az ágyába, egyet jobbról, egyet balról.
Pénteken beadtam egy törvényt, miszerint hétfőn enyém a feleséged, a lányod meg jus primae noctis.
Addig bámulom a szép nőket a tévében, míg kiábrándulok a feleségemből.
A feleségem sztrájkot jelentett be, de én kértem a még elégséges szolgáltatást.
A feleségem szerint olyan megbízhatatlan vagyok, még azt sem biztos, hogy a gyerek tőlem van.

Naplózva
Sarkanyszeker
Hero Member

« Válasz #2677 Dátum: 2014. Március. 20, 05:27:19 »

Olvastam, loptam:
"Négy katolikus nő beszélget egy teadélutánon, arról mire vitték a gyerekeik.
Az egyik nő ezt meséli:
- Az én fiam pap. Amikor belép egy helyiségbe, az emberek Tisztelendő Úrnak szólítják.
A másik nő ezt mondja:
- Az én fiam püspök. Amikor belép egy helyiségbe, az emberek Excellenciás Úrnak szólítják.
A harmadik büszkén ezt mondja:
- Nem azért, hogy felvágjak, de az én fiam egy kardinális. Ha megjelenik valahol, az emberek Eminenciás Úrnak szólítják.
A negyedik nő csak ül csöndben és a teáját szürcsölgeti. A többiek kérdően néznek rá. Aztán ezt mondja:
- Az én fiam egy gyönyörű, 185 cm magas, izmos sztriptíztáncos. Amikor belép egy helyiségbe, az emberek csak ennyit mondanak: Te jó Isten!"
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #2678 Dátum: 2015. Január. 28, 10:35:44 »

http://www.mindenegybenblog.hu/viccek/egy-budapesti-korhaz-szuleszeten-tortentha

Egy Budapesti kórház szülészetén történt,ha nem hallom,látom nem hiszem el.Népes, jól öltözött kisvárosi cigány család jött a kismamáért és a babáért a 4 ágyas kórterembe, hogy hazavigyék. A szülést levezető orvos is hamar előkerült - a szülés óta nem látták a szobában - és kezeit dörzsölve ott tüsténkedett a család körül, hogy ugye minden rendben volt, ugye, jó volt az ellátás, ugyebár, khm, meg hasonlók. Ekkor előlépett a családfő és nagy tisztelettel rövid mondókába fogott: egyszerű szavakkal megköszönte az orvos munkáját és átadott neki egy hatalmas díszdoboz desszertet. Az orvos átvette a dobozt, de képtelen volt eltitkolni csalódottságát és kézfogás helyett lekezelően kicsattant: - Jóember ilyenkor nem desszertet szoktak adni a szülésznek! Nagy csend lett. Aztán a férfi csendben megkérdezte: - Bocsánat, hanem mit? - Aki elégedett a munkánkkal, az borítékot ad, kérem szépen! Hagyományosan ez illik. Maguk nem hallottak még erről? Pedig van maguknál szaporulat szép számban! - Bocsánat, ne haragudjon doktor úr és mennyit szoktak adni a népek? - Hát. . . 30-40. 000 forintot. - Értem, elnézést kérek, tudatlan vagyok, de megoldjuk azonnal, engedelmével visszakérném a desszertet. Kivette az orvos kezéből a dobozt, felnyitotta és kivett belőle egy köteg 20ezres, majd 2 darabot átadott a kővé vált orvosnak, akin látszott, hogy a rosszullét kerülgeti. A többit zsebre vágta és a család kivonult a kórteremből. A többi kismama a takaró alá menekült, mert majd megfulladtak a röhögéstől.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #2679 Dátum: 2016. Április. 11, 18:18:25 »

http://index.hu/belfold/2016/04/11/orban_sosem_voltam_vagyonos_ember_nem_is_vagyok_nem_is_leszek/
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #2680 Dátum: 2016. Április. 11, 20:36:17 »

Ez vicc, de nem az átkosból.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
freechess
Hero Member