NOL Fórum
2017. Augusztus. 20, 18:15:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Forma 1  (Megtekintve 39630 alkalommal)
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #330 Dátum: 2013. December. 16, 18:35:21 »

Kata Lizát... ajaj.

Nekem az akcelerációról  - talán, mert évek óta tinikkel is dolgoztam a klubban - a biológiai fogalom jött elő: a XX. században felgyorsult szexuális érettség fizikai megnyilvánulásai, amelyeket sajnos erősen megkésve követ a tudati és érzelmi fejlődés.
Somogyi Tóth Sándor óta én is tudom!

Emlékszem két nagyszerű filmre - Hogy állunk, fiatalember? (1963) Próféta voltál szívem (1969) - amelyek az ő könyveire épültek.
"Hogy állunk, fiatalember?"-t csak a film hatására olvastam el. Nem avultak el, sőt!

A "Hogy állunk fiatalember"-rel kapcsolatban elmesélek egy történetet. A mi gimnázunkban is gyüjtöttek statisztákat. Mint nagy dumást, engem is begyüjtöttek. Hetekig jártunk a filmgyárba, mindenféle szituációjátékok, első válogatás, második második válogatás, aztán a végén én kiestem. Egy fickó maradt bent az osztályunkból, és örömmel újságolta, hogy "játszani fog a filmben". Tényleg benne volt. A strandon, medencében állt, a korlátra támaszkodva, és amikor elment a csaj ( azt hiszem Dudás Kati volt ), akkor elismerően csettintett. Talán három másodpercig volt látható.

De övé volt a három másodperc!
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
adorka
Vendég
« Válasz #331 Dátum: 2013. December. 16, 18:51:04 »

Kata Lizát... ajaj.
Faradaynek két csaja volt, Cathy és Anne... Vigyorog

A Balatonon meg a Kata Marán...
Naplózva
Horzsoli
Hero Member

Herr Teufel

« Válasz #332 Dátum: 2013. December. 16, 18:54:46 »

Kata Lizát... ajaj.
Faradaynek két csaja volt, Cathy és Anne... Vigyorog

A Balatonon meg a Kata Marán...
A Kata a Marán? Hümm ....
Naplózva

.. hátradőlni, csak istennek ér!
Holsten
Vendég
« Válasz #333 Dátum: 2013. December. 30, 19:01:27 »

Csak nekem visszatetsző, ami Schumacher balesete kapcsán megy a médiában? Az ATV-n a Bánó percek óta olvassa fel "Schumi" nekrológját, amely nyilván előre megírt szöveg.

De Schumi nem halt meg. Kómában van. Van esélye - miért nem lehet megvárni, merre fordítja a sors az utolsó futamban azt a kocsit?
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #334 Dátum: 2013. December. 30, 19:34:14 »

Csak nekem visszatetsző, ami Schumacher balesete kapcsán megy a médiában? Az ATV-n a Bánó percek óta olvassa fel "Schumi" nekrológját, amely nyilván előre megírt szöveg.

De Schumi nem halt meg. Kómában van. Van esélye - miért nem lehet megvárni, merre fordítja a sors az utolsó futamban azt a kocsit?
Nekem nemcsak az a visszatetsző.
Az is, ami a kommentekben megy. Nekem sem volt a szívem csücske, de most drukkolok érte. Mert ez más.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
adorka
Vendég
« Válasz #335 Dátum: 2014. Január. 31, 13:08:27 »

Most találtam, és nagyon tetszik

Ayrton Senna: "Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít."
Naplózva
Purple Fox
Sr. Member

kálium-permanganát

« Válasz #336 Dátum: 2014. Március. 16, 10:01:38 »

Ma elkezdődött a második turbókorszak. Vigyorog Az eredmény tetszik, a verseny nem annyira. A hangot majd megszokjuk, de megint visszajött ez a rettenetes "vonatozás"...
Naplózva

"Nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world..." (John Lennon, 1968)
"Ugye a duda egy bőrzsák, ami a kormányban van belül?" (Purple Fox, 2010)
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #337 Dátum: 2014. Március. 16, 10:14:51 »

Ma elkezdődött a második turbókorszak. Vigyorog Az eredmény tetszik, a verseny nem annyira. A hangot majd megszokjuk, de megint visszajött ez a rettenetes "vonatozás"...
Töményen untam, a végét már csak hallgattam.
Jól lehetett közben passzianszozni.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
adorka
Vendég
« Válasz #338 Dátum: 2014. Március. 16, 10:33:11 »

Melyiket játszod? Én a Spidert (Pók passziánsz) szeretem, és ha több időm van, akkor a talán legnehezebbet, a "Pure patience" névre hallgatót veszem elő a gépen.
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #339 Dátum: 2014. Március. 16, 10:57:30 »

Melyiket játszod? Én a Spidert (Pók passziánsz) szeretem, és ha több időm van, akkor a talán legnehezebbet, a "Pure patience" névre hallgatót veszem elő a gépen.
A gépemen van egy "AisleRiot" nevű gyűjtemény, abból a Skorpiót, a Pileont és a Teraszt szeretem a legjobban (nagyjából 30 % körüli eredménnyel tudom mindhármat)
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
adorka
Vendég
« Válasz #340 Dátum: 2014. Március. 29, 19:23:21 »

A GMX-ben olvastam az előbb, hogy orvosa szerint "itt az ideje elengedni Schumit".

Szomorú vége egy fiatal életnek.
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #341 Dátum: 2014. Március. 29, 19:49:26 »

A GMX-ben olvastam az előbb, hogy orvosa szerint "itt az ideje elengedni Schumit".

Csak lesz-e erejük hozzá?
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
adorka
Vendég
« Válasz #342 Dátum: 2014. Március. 29, 20:10:03 »

Most úgy tűnik, nem:

http://hvg.hu/sport/20140329_Schumacher_hazaszallitasara_keszul_a_fele
Naplózva
Purple Fox
Sr. Member

kálium-permanganát

« Válasz #343 Dátum: 2014. Március. 29, 22:19:03 »

Ha már csak szenvedni tudna, akkor ne szenvedjen. Úgyis el kell fogadni. Szomorú

Remélem, a fia nem hagyja abba a versenyzést, szurkolnék neki. Mint ahogy a Nascarban is hosszú évek óta Dale Earnhardt Jr. a legnépszerűbb versenyző...
Naplózva

"Nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world..." (John Lennon, 1968)
"Ugye a duda egy bőrzsák, ami a kormányban van belül?" (Purple Fox, 2010)
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #344 Dátum: 2014. Március. 29, 23:07:30 »

Most úgy tűnik, nem:

http://hvg.hu/sport/20140329_Schumacher_hazaszallitasara_keszul_a_feleSEGE
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
Oldalak: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24
  Nyomtatás  

Ugrás: