Fogadás jobbról, tisztelegj !

<< < (88/90) > >>

sampdoria:
A Bayer Zsolti eloadas azt hiszem ebbe a kategoriaba tartozik...

http://www.nepszabadsag.hu/Default.asp?DocCollID=148096&DocID=128426#128426

kecske:
Idézet

A Bayer Zsolti eloadas azt hiszem ebbe a kategoriaba tartozik...

Ez egy hülye bohóc. Szerencsére annyira hülye, hogy nem tud igazán sokat ártani ( bár mondjuk a gyülölet szítása önmagában is ártalmas )

kozmopolita:
Idézet

A hírértékét nem ismerem. A csapat tagjaival régen beszéltem, politikai nézeteikröl így semmit se tudok. Egyikükröl tudom csak, azt is hallomásból, hogy erös antiszemitizmus fejlödött ki benne, ami a szélsöjobbra sodorta. Az érzés a pletykák szerint akkor erösödött fel, amikor Polgár Jutka ( akinek még a nemével is "baj van" ), jobb lett nála ( ez Jutka 14 - 15 éves kor körül következett be). Ugy látszik politikai szimpátiáink motivációi széles skálát terítenek be.

Ha valaki sikertelen lesz, vagy úgy érzi, hogy vesztes, akkor szélsőjobbon a helye?
:)))
Így nehéz lesz győzni, ha ez a szegmens a politikai célcsoport...
:))))

kozmopolita:
Hende pajtás megint nagyot mondott.
Állítólag százezres tömeget is össze tud hívni.
Két kérdés adódik.
Ad 1. Minek? A hóhelyzet még nem indokolja, és akkor sem egy tömegbe kell gyűlni, hanem kb. 50 méterenként egy-egy lapáttal a kézben.
Ad 2. Feltéve, de nem elfogadva a 2,5 milliós Kossuth téri szeánszot, ekkora nagy eredmény ez?
Azóta már nem is párt, hanem többmintpárt.
Még két ilyen szövetségesedés, és már az is eredmény lesz, ha ki tudnak állítani egy gombfocicsapatot cserék nélkül.
Érthető, ha egy év után magyarázni kell a semmit, de akkor is felelősen.
:))))
Nem lehet azzal hencegni, hogy egy éve vagyok a cég élén, és a mostani eredményünk már eléri a tavalyi 4%-át...
:)))))))))

kecske:
Szia Kozmó, hol a túróban voltál ilyen sokáig ? Szabi ?

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

[*] Előző oldal