NOL Fórum
2017. Szeptember. 25, 17:59:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hogyan választunk nick-nevet ?  (Megtekintve 35755 alkalommal)
Gömöri Magda
Newbie
*

« Válasz #210 Dátum: 2007. Augusztus. 10, 21:52:24 »

A barátaimnak az vagyok. Meglepődött)
Naplózva
Gömöri Magda
Newbie
*

« Válasz #211 Dátum: 2007. Augusztus. 10, 21:53:26 »

Köszönöm! Megúnhatatlan!
Naplózva
lófülű
Hero Member

« Válasz #212 Dátum: 2007. Augusztus. 10, 21:55:07 »

Ha az amerikai allampolgarsag ennyire jo csak, (szerinted) akkor mennyire jo a magyar?
sokkal jobb! Ez magyar fórum!
Naplózva

"Az igazság akkor is igazság, ha csak egyetlen ember képviseli,"
fayutca
Hero Member

« Válasz #213 Dátum: 2007. Augusztus. 10, 22:07:03 »

sokkal jobb! Ez magyar fórum!
Ha jol tudom, a Nepszabadsag a svajci Ringier AG tulajdonaban van, mint majdnem minden komolyabb magyarnak latszo ceg es bank es egyebek. A forumozas valoban legtobbnyire magyar nyelven zajlik, de hogy miben es meddig lehet elmenni a temakkal, arra az iranyelvet a tulajdonos adja meg, hat ennyire magyar a forum.
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #214 Dátum: 2007. Augusztus. 10, 22:09:50 »

Az elobb ugy ertettem, hogy majdnem minden komolyabb magyar nevet viselo vallalkozas kulfoldi kezben van, nem mind a Ringier AG-hez tartozik
Naplózva
parole
Global Moderator
Hero Member

« Válasz #215 Dátum: 2007. Augusztus. 10, 22:39:02 »

Ha jol tudom, a Nepszabadsag a svajci Ringier AG tulajdonaban van, mint majdnem minden komolyabb magyarnak latszo ceg es bank es egyebek. A forumozas valoban legtobbnyire magyar nyelven zajlik, de hogy miben es meddig lehet elmenni a temakkal, arra az iranyelvet a tulajdonos adja meg, hat ennyire magyar a forum.
Mondd, Te hányszor kaptál irányelvet a Ringier-től, hogy milyen témában és meddig mehetsz el?
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #216 Dátum: 2007. Augusztus. 10, 22:44:44 »

Mondd, Te hányszor kaptál irányelvet a Ringier-től, hogy milyen témában és meddig mehetsz el?
A vilagon minden ujsagnak es barmilyen mas medianak a politikai es egyeb temakhoz valo hozzaallasat mindeg a tulajdonos ceg, vagy reszvenytobbseggel biro csoport donti el, ez aztan burkoltan vagy nyiltan meg is nyilvanul, ebben nincsen semmi ujdonsag.
Naplózva
parole
Global Moderator
Hero Member

« Válasz #217 Dátum: 2007. Augusztus. 10, 22:56:57 »

A vilagon minden ujsagnak es barmilyen mas medianak a politikai es egyeb temakhoz valo hozzaallasat mindeg a tulajdonos ceg, vagy reszvenytobbseggel biro csoport donti el, ez aztan burkoltan vagy nyiltan meg is nyilvanul, ebben nincsen semmi ujdonsag.
"A forumozas valoban legtobbnyire magyar nyelven zajlik, de hogy miben es meddig lehet elmenni a temakkal, arra az iranyelvet a tulajdonos adja meg, hat ennyire magyar a forum."

Itt nem a világ minden újsága és bármilyen más média volt a téma, hanem EZ A FÓRUM!!!
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #218 Dátum: 2007. Augusztus. 10, 23:03:43 »

Itt nem a világ minden újsága és bármilyen más média volt a téma, hanem EZ A FÓRUM!!!
Miert akadsz  fenn egy nyilvanvalo tenyen, en nem azt mondtam hogy egyetertek vagy sem barmivel is, csak azt akartam kihozni, hogy a tulajdonostol fuggoen van minden megengedve vagy nem egy mediaban. Sokan ki lettek dobva ezekrol a forumokrol, meg csak nem is mindeg jobbossaguk miatt, mint peldaul Kozmopolita, o sem volt jobbos, aztan megis repult.
Naplózva
parole
Global Moderator
Hero Member

« Válasz #219 Dátum: 2007. Augusztus. 10, 23:22:42 »

Te már rég nem arról beszélsz, amiről az elején. Sőt, már az is kétséges, hogy egyáltalán tudod, hogy miről beszélsz.

Én ehhez nem vagyok partner!

Viszont felhívom a figyelmedet, hogy ennek a topiknak az a címe, hogy Hogyan választunk nick-nevet?
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #220 Dátum: 2007. Augusztus. 10, 23:26:28 »

Viszont felhívom a figyelmedet, hogy ennek a topiknak az a címe, hogy Hogyan választunk nick-nevet?
Ahogy elnezem, ahanyan, anyifelekeppen.
Naplózva
kivandorlo66
Hero Member

« Válasz #221 Dátum: 2007. Augusztus. 11, 01:08:33 »

Barhogy is ertelmezem Prole nick-jet egy kis amerikai "zsargonnal" igen udvariasan ki tudom vetkozteteni emeberi mivoltabol.:-(((((
Naplózva
Horzsoli
Hero Member

Herr Teufel

« Válasz #222 Dátum: 2007. Augusztus. 12, 21:31:18 »

Neked az oviban nem hangyaboly volt a jeled?
Naplózva

.. hátradőlni, csak istennek ér!
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #223 Dátum: 2007. Augusztus. 14, 08:28:01 »

Sokan ki lettek dobva ezekrol a forumokrol, meg csak nem is mindeg jobbossaguk miatt, mint peldaul Kozmopolita, o sem volt jobbos, aztan megis repult.
( hú, most Parolka le fog engemet cseszni, hogy másról beszélek, de erre muszáj reagálnom, mert a fenti szöveg többet sejtet, mint amennyit kimond )

Mégis He Mi az, hogy mégis He

Vasárnap, esik az eső, állunk a buszmegállóban, és egy arra hajtó gépjármű egy az úttesten álló tócsa segítségével pofán spriccel mindannyiunkat. Na most ott szerintem volt jobbos is, meg balos is, de mindannyian pofán lettünk spriccelve. Mégis.

Te úgy gondolod, hogy a kidobottak esetében figyelembevették, hogy jobbos, vagy balos az illető ? Miből gondolod ? Én mindig úgy láttam, hogy valami ok miatt tiltanak ki embereket, függetlenül attól, hogy jobbos, vagy balos, férfi, vagy nő, fiatal, vagy idős. Kozmót pl. "roma" témakörben leírt rasszista mondatok miatt tiltották ki.

Most komolyan kérdezem. Volt nekünk itt egy "kitiltásügyi szakértőnk", ő próbált ilyesmikre utalni, és ez pont olyan pletykaterjesztés, mint ami az országos politikábanis működik. Aki el akarja hinni ( pl. mert eleve ellenszenvesen áll a Népszabadsághoz ), az elhiszi. Ha azt írod, "nem is mindig a jobbosságuk miatt", akkor ez azt jelenti, hogy legtöbbjük a jobbosságuk miatt. Akkor mért nem tiltottak ki Téged ? Ahamot ? Gjokkelt ? Mattert ? Folytassam ? Tudnál mondani valakit, aki "jobbossága" miatt lett kitiltva ? Tehát olyat, aki semmi rosszat nem csinált, csak éppen hogy jobbos ?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 [15]
  Nyomtatás  

Ugrás: