NOL Fórum
2017. Október. 22, 14:44:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kinézünk!  (Megtekintve 25826 alkalommal)
barika
Hero Member

"A malis vituperari laus est."

« Válasz #15 Dátum: 2003. November. 08, 18:16:59 »

Kedves Noémi,
Ezt verspárbajban akartam Neked irni, de nem jöttek össze a rimek.
Még mindig nem látom a nevedet a Beszélgetésekben a buli listán. Pedig most már tusz róla.
Kérlek, szállj magadba!!!
Naplózva

Everyone ought to bear patiently the results of his own conduct.
barika
Hero Member

« Válasz #16 Dátum: 2003. November. 08, 18:17:31 »

Termászetesen a többiek is...
Naplózva

szigetvary.noemi
Sr. Member

« Válasz #17 Dátum: 2003. November. 08, 19:14:51 »

Idézet
Még mindig nem látom a nevedet a Beszélgetésekben a buli listán. Pedig most már tusz róla.
 Kérlek, szállj magadba!!!

Barika, magamba szállok és beszállnék egy jelentkezés erejéig oda is, de fogalmam sincs arról, hol az a topic. Ha arra jársz, írj be engem légy kedves.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #18 Dátum: 2003. November. 08, 19:38:26 »

Idézet
Ha össze tudnánk zsugorítani a Föld népességét egy
 pontosan 100 lelket számláló falura, és az emberi fajon
 belül megtalálható arányok változatlanok maradnának,
 akkor valami hasonlót kapnánk:

Ebben a faluban élne:

57 ázsiai
 21 európai
 8 afrikai
 és 14 ember a nyugati féltekérõl
 (annak északi és déli részérõl egyaránt)

52 ember lenne nõ
 48 lenne férfi

70 lenne színes-bõrû
 30 lenne fehérbõrû

70 lenne nem-keresztény
 30 lenne keresztény

89 lenne heteroszexuális
 11 lenne homoszexuális

6 ember birtokolná az egész Föld gazdagságának 59%-át,
 mind a 6 az Egyesült Államokból származna!

80 élne elégtelen lakáskörülmények között
 70 nem tudna olvasni
 50 lenne alultáplált

1 lenne majdnem halott; 1 lenne majdnem megszületett
 1 ( igen csak 1 ) rendelkezne felsõfokú végzettséggel
 1 rendelkezne számítógéppel ...

És
- mind a hat amerikai zsidó lenne
- mindenkit a zsidók kormányoznának
- minden homoszexuális zsidó lenne
- minden baj okai a zsidók lennének
- Jézus szittya lenne
Naplózva
barika
Hero Member

« Válasz #19 Dátum: 2003. November. 08, 19:44:20 »

Idézet
Barika, magamba szállok és beszállnék egy jelentkezés erejéig oda is, de fogalmam sincs arról, hol az a topic. Ha arra jársz, írj be engem légy kedves.

Politika, Beszélgetések. Az egyik legrégebbi és szerintem a legjobb topik. Ugy emlékszem, már irtál is bele. De máris megyek és a legnagyobb örömmel beirlak.

A NOL buli ugy néz ki 22-én lesz a Bem téri Stefl sörözőben de azért nem árt, ha nyomon követed a fejleményeket a Beszélgetésekben...
Naplózva

szigetvary.noemi
Sr. Member

« Válasz #20 Dátum: 2003. November. 08, 23:02:01 »

Köszönöm szépen, Barika.
Naplózva
sampdoria
Hero Member

« Válasz #21 Dátum: 2003. November. 08, 23:38:33 »

Idézet
> l ...

És
 - mind a hat amerikai zsidó lenne
 - mindenkit a zsidók kormányoznának
 - minden homoszexuális zsidó lenne
 - minden baj okai a zsidók lennének
 - Jézus szittya lenne

Jezus partus magyar herceg volt, a Pilisben lakott es gyogyteat is kivaloan tudott kesziteni. Free nem tudom mit nem lehet ezen megerteni... :-)
Naplózva
sampdoria
Hero Member

« Válasz #22 Dátum: 2003. November. 08, 23:57:07 »

Idézet
Vig-ur statisztikája igen érdekfeszítő, de néhány ponton gyanúsnak tűnik.
 Különösen a 10% buzi enyhén propaganda-szagú...

Bar Vig statisztikainak nem vagyok tul nagy rajongoja ez esetben kivetelesen igaza van mar ami a 10% homoszexualist illeti. Nem csak emberek kozott elfogadott a 10 %-os becsles hanem az allatvilagban is. Az emberek kozott kicsit nehezebb a megfigyeles mert sokan a hozzad hasonloktol valo felelmukben inkabb titkoljak
Naplózva
sampdoria
Hero Member

« Válasz #23 Dátum: 2003. November. 09, 02:13:31 »

Szerintem mindegy hogy 1/16 vagy 1/10. A kornyek ahol elek teljesen normalisan all a homoszexualitashoz, azaz a kozosseg teljes jogu "polgaranak" tartja aki a sajat nemehez vonzodik. Valoszinuleg ebbol kovetkezik hogy sokkal tobben merik felvallalni. Ha a kollegak, ismerosok egy veletlen csoportjan vennenk mintat az valoszinuleg a kutatasok igazat tamasztana ala.
Par evtizeden belul Magyarorszagon is elfogadjak majd az emberek hogy embertarsaik egy csoportja esetleg sajat nemevel kepzeli el a parkapcsolatokat...

Csak ido kerdese

Idézet
Egy szabadegyetemi eloadason hallottam, hogy a homoszexualitas gyakorisaga 1/16, es valami eleg szep genetikai indoklas volt hozza, amire sajnos nem emlexem. Az a furcsa, hogy en is kiszamoltam, hogy a veletlen ismeroseim (tehat akikkel "a sors" hozott ossze) szinte biztosan kell lennie homoszexualisoknak, es megsem ismerek egyet sem. Ebbol az kovetkezik, hogy valaki(k) igencsak titkolja(k). Es ez nem jo. Ettol buntudatot erzek.
Naplózva
sampdoria
Hero Member

« Válasz #24 Dátum: 2003. November. 09, 02:49:54 »

Eddig ket helyen tapasztaltam hogy a homoszexualitast altalanossagban nem kezeltek negativan: Kalifornia es Hollandia. Feltetelezem hogy meg van egy par ilyen hely.

A nemek szerinti megitelesben ketsegtelenul igazad van, foleg akkor ha a holgyek jol neznek ki. Ilyenkor sok homofob ferfinak is megindul a fantaziaja es "hajlando" felretenni eloiteleteit.
Nem veletlen az altalad emlitett Tatu vagy Madonna es BS hires csokja, ezek sajnos mara marketing fogasokka valtak.

Az mar regen rossz ha szexualis orientaltsagot a BTK szabalyoz, bar ebben pl az USA viszi a primet (megha nem is alkalmazzak a torvenyeket.) Az 1700-as evek vegerol jopar ma mar megmosolyogtato cikkely van nehany allam torvenykonyveben.

Idézet
A ferfi homoszekszualitast viszont csak nemreg szedtek ki a BTK-bol, es sajnos nagyon nem merik vallalni az erintettek. Az ismeroseim kozott vegzett "kutatas" (egy homoszexualis ferfit sem ismerek), szerintem eleg kellemetlen kovetkeztetesekre ad alkalmat.
Naplózva
szigetvary.noemi
Sr. Member

« Válasz #25 Dátum: 2003. November. 09, 22:52:05 »

Panaszkönyvi bejegyzések:

* A napokban vásároltam a fényképezőgépemhez vakut, de nem működött. * Kedves Vásárló! Megvizsgáltuk a készüléket, nekünk muködött, igaz, mi tettünk bele elemet.

* Vitába keveredtem a szerviz egyik dolgozójával, aki rövidlátónak nevezett, és ki akarta tépni a kezemből a panaszkönyvet.
* Kedves Ügyfelünk! Figyelmeztettük munkatársunkat, hogy máskor legyen udvariasabb, és ne avatkozzon közbe, ha valaki össze akarja firkálni a Kincses Kalendáriumot.

* Önöknél vásároltam egy "Roberto" márkanevu pantallót, és nem bírom felhúzni a cipzárját.
* Kedves Vásárló! Mi sem bírtuk, mégsem panaszkodunk.

* A Gazdálkodj okosan! társasjátékban nem volt annyi játékpénz, hogy az egész családunk, azaz négy fő játszhasson.
* Kedves Vásárló! Nagyon sajnáljuk, de a játék tervezői - mint az a dobozon is olvasható - bevallottan az életszerűségre törekedtek.

* Én egy kiló zselés szaloncukrot vásároltam, de a fele kókuszos volt.
* Kedves Vásárló! Legyen kedves majd 145 forintot fizetni, az árkülönbözet miatt.

* A feleségem által vásárolt vibrátor nem vibrál, és hamar túlmelegszik.
* Kedves Uram! Vibrátort nem tartunk, de a felesége által vásárolt hotdog-sütő munkatársaim szerint kifogástalanul muködik.

* Tisztelt Uram! Az Önöknél vásárolt kínai úti hajszárítót nem tudom használni, mert a készülék kábelét már a kimenetnél elvágták.
* Kedves Uram! Az említett hajszárító érintésvédelmét csak így tudtuk az európai szabványoknak megfelelően megoldani.

* Néhány napja vásároltam Önöknél egy alsónadrágot, amely elszíneződött.
* Kedves Vásárlónk! Mindenkivel előfordulhat ilyen baleset, köszönjük, hogy megosztotta velünk ezt a titkát.
Naplózva
methus
Global Moderator
Hero Member

vöröscsillagász és boszorkány is

« Válasz #26 Dátum: 2003. November. 13, 18:59:44 »

Old Shatterhand
- Az amerikai tízévesek között 15% balkezes van. A 20-evesek között már csak 13%. Mire elérik a fél évszázadot, számuk 5%-ra csökken, a 80 évesek között pedig már kevesebb van, mint egy százalék! (Biostat/MedicalStudies)

Több jut a gazdagnak
- Nagybritannia legtehetősebb egyötöde 40%-kal több juttatást kap közpénzekből, mint a legszegényebb egyötöd. A középiskolai oktatást illetően ez a támogatottság már 80%, egyetemi oktatásnál pedig 500%. A vasúti közlekedésben a gazdag ötöd támogatottsága 1000%-kal nagyobb, mint a szegény ötödé. (The Cash Nexus)

Hideg napok
- Egy Fekete Tenger melléki helység közelében, mely az Ókorban Tomi néven volt ismert, ásatásokat folytattak a hirtelen beállt novemberi fagyok ellenére.
Egy pergamen tekercs is előkerült, rajta a dátum: 8 AD, és egy ajánlás: A Nagy Matternek, OPN.
Ez volt a szöveg:
 Megmondta már Ovidius Názó
 Vegyé föl egy kabátot, ha fázó…!
(NOL 2003)

Öregek vagyunk, és jó sokan
- Nagybritanniának 70%-kal TÖBB szavazati jogú polgára van, mint adófizetője. (The Cash Nexus)

Fiatalok vagyunk, és jó sokan
- Több, mint 1.1 milliárd tínédzser élt 2000-ben (OECD Observer)
- A külföldön pénzért focizó brazil játékosok számát 10.000-re becsülik. (Slate, 2001)
- A Los Angelesben garázdálkodó bandáknak.180.000 tagja tínédzser. (James Q Wilson)

Ki húzza a rövidebbet?
- Az orgazmus átlagos hossza férfiaknál 8 (nyolc) másodperc, nőknél pedig 20 (húsz) másodperc. (Observer, 2001)
Naplózva

Art is I, science is we. (Claude Bernard, 1865)
matter
Hero Member

« Válasz #27 Dátum: 2003. November. 13, 21:59:20 »

Lehetséges, hogy egy magyar matematikus megoldotta a világ hét legnehezebb matematikai kérdése között számon tartott Poincaré-problémát, melynek bizonyításáért a Clay alapítvány egymillió dollárt ajánlott fel. A magyarországi "NOL" fórumon Methus néven szereplő matematikus, akinek bizonyítása egyelőre csak az interneten olvasható, mindaddig nem kívánja kilétét felfedni, amíg a magyar legfőbb ügyész, Polt Péter le nem mond. A Poincaré-sejtés megoldásával éppen egy éve egy másik matematikus, Martin Dunwoody is jelentkezett, de az ő bizonyításában annak idején hiányosságokra mutattak rá.
Naplózva
AvenárT
Hero Member

« Válasz #28 Dátum: 2003. November. 14, 08:59:30 »

Várom, hogy még írjatok hasonlót, mert régen mulattam ilyen jót!
Nekem semmi sem jut az eszembe (az agyhalál néha előbb áll be, mint a test egészéé:-((()
Naplózva
methus
Global Moderator
Hero Member

vöröscsillagász és boszorkány is

« Válasz #29 Dátum: 2003. November. 14, 10:15:05 »

Gyerekség!
- Kb. 125 millió amerikainak van adoptált gyermek a szűkebb családjában. (The Industry Standard Europe)
- Minden 1000 születésre 1696 abortusz jut Oroszországban. (WTO, 2001)

Sikamlós ügy
- Kutyapiszok a párizsi utcákon évente 650 embert juttat kórházba (Time)

Gyakran jár ide?
- A 25 és 35 közötti brit nők 60%-a a “könnyed szórakozást” (having as much fun as possible) jelölik meg fő céljuknak a házasság és anyaság helyett. (The Times, 2001)

Ritkán jár ide?
- Félmillió túrista kerülte el Palesztínát 2000-ben. A kelet-Jeruzsálemi szállodák foglaltsága 90%-ról 3-ra csökkent. (PA Ministry of Tourism)

Gyors halál
- Minden nap tíz ember hal meg autóbaleset következtében Nagybritanniában. Tovabbi 110 súlyos sebesülést szenved es 780 könnyebbet. (the Independent)

Sok halál
- A világ lakosságának 2.4%-a pusztult el a II. Világháborúban, szemben az I. Világháború fél százalékos veszteségével. A Napoleoni Haborúk csupán 0.2%-ot követeltek (The Cash Nexus)

Ki a kicsit nem becsüli…
- Bármelyik parkoló automata London központi részén óránként nagyobb pénzforgalmat bonyolít le, mint egy gyorsétterem dolgozója. (The Observer)

Halló, ki beszél?
- Több, mint 30.000 utcai bűnözés történt Londonban, 2000-ben. Ezek között több, mint 18.000 volt a mobiltelefon elrablásával járó személy-elleni erőszak. (Evening Standard)
Naplózva

Art is I, science is we. (Claude Bernard, 1865)
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13
  Nyomtatás  

Ugrás: