NOL Fórum
2017. Augusztus. 20, 12:49:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 30
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A szerk. üzenetei  (Megtekintve 261401 alkalommal)
aszerk
Newbie
*

« Dátum: 2004. Február. 26, 18:18:25 »

Közkívánatra nyitjuk ezt a topicot. A többi között itt jelezzük, ha egy témát törlünk, valakit kitiltunk, vagy visszaveszünk.
És, persze egyéb "szolgálati közlemények" számára is jó lehet Mosolyog
Naplózva
aszerk
Newbie
*

« Válasz #1 Dátum: 2004. Február. 26, 18:19:42 »

Cselepet topicját (Németh Zsolt/Fico) töröltük. Ok: nincs bizonyíték a szerző által mondottakra.
Naplózva
cselepet
Jr. Member
**

« Válasz #2 Dátum: 2004. Február. 26, 18:31:22 »

OK, elnézést.
Naplózva
barika
Hero Member

"A malis vituperari laus est."

« Válasz #3 Dátum: 2004. Február. 26, 18:42:05 »

Kedves aszerk.

Mindig vegyes érzelmekkel fogadom a törléseidet.
Ez esetben el kell fogadnom az indoklást, mert cselepet kicsit siettette az ügyet. Mármint azt,hogy jóslatomnak megfelelően a Kovács találkozót (melyet ugyan ő is elitélt) mielőbb rányomja a jobboldalra.

Viszont arra kifejezetten kérlek, hogy kozmo hetenként megjelentetett hozzászólásait, miszerint én az átkos alatt a rendszer középszerű seggnyalója voltam eszedbe ne jusson hasonló logika alapján törölni még ha még oly kézenfekvőnek is látszana.

Számos indokom van erre, melyek ismertetésétől most eltekintek.

Köszönettel

Barika
Naplózva

Everyone ought to bear patiently the results of his own conduct.
lófülű
Hero Member

« Válasz #4 Dátum: 2004. Március. 11, 16:41:45 »

Idézet
A lófülűt meg kéne egy ici picit –orálisan- fenyíteni.

Ej, mi kö? Csak nem haragszol rám?
Köpcöském, mi az én hibám??

Talán nem tetszik a stílusom?
Vagy a világnézetemmel van baj?
Vagy hogy nem folytatható a letiltotakkal
tovább az írányított, mocskolódó elmebaj?

TUDOND, MOST DEMOKRÁCIA VAN ITTEN,
s ez azt jelenti: véleményét más is elmodhatja
szabadon, mocskolódástól mentesen, szépen...

ne haragud hát ezért rám: így hát ha lehet,
akárcsak te, én tovább jártatnám itt a pofám...
Naplózva

"Az igazság akkor is igazság, ha csak egyetlen ember képviseli,"
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #5 Dátum: 2004. Március. 11, 20:08:35 »

bizonyos esetekben a vélemény eltér,hiszen azért vita forum ez,szerintem.

Ami gondolkodásra késztet, az bizonyos beirók reagálása a nekik nem tettsző válaszra,véleményre.

Azért mert valakinek bizonyos témáról/tárgyról más a véleménye,miért "rohadt disznó" vagy "fasiszta" meg ilyen jelzőkkel illetni,ahelyett hogy válaszát szétszedve bebizonyitsák hogy egyáltalán nincs neki igaza.

Valószinűleg azért mert igaza van,és NEKIK nincsennek azt megcáfoló tényeik???

Akkor jobb lenne ha inkább csendben maradnának más sértegetése helyett.........
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
lófülű
Hero Member

« Válasz #6 Dátum: 2004. Március. 16, 10:20:43 »

Idézet

Ami gondolkodásra késztet, az bizonyos beirók reagálása a nekik nem tettsző válaszra,véleményre.

Azért mert valakinek bizonyos témáról/tárgyról más a véleménye,miért "rohadt disznó" vagy "fasiszta" meg ilyen jelzőkkel illetni,ahelyett hogy válaszát szétszedve bebizonyitsák hogy egyáltalán nincs neki igaza.

Álságos e szöveg. Van szint, mely oly alacsony, mely nem vitatható meg..

A vélemény szabad: a mocskolódás nem.
A vita érvek cseréjére épül: a kinyilatkoztatás nem.

"" Valószinűleg azért mert igaza van,és NEKIK nincsennek azt megcáfoló tényeik???""

NOS, KEDVES BARÁTOM AKKOR ADD ELŐ EGY SZAMÁRRAL SZEMBEN ÉRVEID!!
Naplózva

lófülű
Hero Member

« Válasz #7 Dátum: 2004. Március. 16, 10:21:53 »

Idézet
Darwaer rasszista szöveggel indított topikját töröltük.""

Hálásan köszönöm.
Naplózva

Simon Iván
Jr. Member
**

« Válasz #8 Dátum: 2004. Március. 16, 10:57:20 »

Idézet

Kedves Tőzsér!

Nem én vagyok a Szerki, ezért nem válaszolok, hanem reagálok.

Ha valakinek más a véleménye, az nem baj. Ha kell, ha lehet vele vitatkozni, az sem baj. De egy csomó ember nem azért jön ide, hogy vitatkozzon, hanem mert talált egy fórumot, ahol szabadon publikálhat. Vannak itt tisztességes vitázók jobbról és balról is, és nem önmagukban az eszmékkel van a baj. Hanem a vitastílussal, a szándékkal.

Olyanok vagytok, mint a magamutogatók. Tudod, az egy betegség, ami nem volna az (lefeljebb hülye passzió), ha csak egymásnak nyitogatnátok a kabátotokat. A dologban az a perverz, hogy nem egymás között csináljátok (pedig "ragyogó" fasiszta fórumok vannak ebben az országban és a neten dögivel).

Igen, a legtöbb ember méregbe gurul azon a sok ocsmányságon, amit képviseltek. Mi mást tehetne? Hogyan lehet vitatkozni Hitler, Szálasi kritikátlan imádatával? Hogy lehetne vitatkozni, érvelni a nyílt rasszizmussal szemben? Hogy lehet érvelni azoknak, akik azon polemizálnak, hogy 600 000 vagy "csak" kevesebb zsidót öltek meg a nácik és a nyilasok? Milyen érveket lehet felhozni azoknak, akik tagadják, hogy Hitler ideológiája, gyakorlata tartalmazta a fajelméletet, akik szerint a fasizmus tettei Katyn, az ukrán parasztok éhhalála (stb.) jogos retorziója volt csupán. Hogyan lehet érvelni a zsidók világösszeseküvésének, hegemóniájának állítása ellen? Hogy lehet érvelni fikciók, fantazmagóriák ellenében? Sehogy, Barátom.

Egy Jehova tanúi által forgalmazott könyveben olvastam: "Ha Isten képes volt 7 nap alatt megteremteni a világot, miért ne tudta volna eleve a földbe teremteni a fosziliákat?". Ezzel sem lehet vitatkozni. Tudod (ezt már leírtam egyszer), az örökmozgó lehetetlenségének bizonyításához meg kellett alkotni a termodinamika II. fő tételét. Egy ostoba kijelentés cáfolatához néha hihetetlen erőfeszítések kellenek. De Titeket az sem tántorítana vissza, számotokra a föld még mindig lapos, amely körül kering a világegyetem...
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #9 Dátum: 2004. Március. 16, 11:08:15 »

Igen tisztelt Fórumtársak, vitára, beszélgetésre, egymás meggyőzésére, sértegetésére, véleményünk kifejtésére, magamutogatásra stb. itt van hatszázhuszonöt (vagy akárhány) másik topic. Mi lenne, ha EZ AZ EGY megmaradna a Szerki üzenetei számára?
Naplózva
Bartos Péter
Hero Member

« Válasz #10 Dátum: 2004. Március. 17, 21:56:59 »

Idézet
> A lófülűt meg kéne egy ici picit –orálisan- fenyíteni.
 >

Legyen a Lófülűből lófarkú...aztán had szóljon az az orális dolog, amit itt valaki annyira óhajt.
Naplózva
Bartos Péter
Hero Member

« Válasz #11 Dátum: 2004. Március. 17, 22:01:22 »

Idézet
Szolgálati közlemény:
 Tegnap az "ATenkesKapitánya" nevű fórumtag végleges kitiltásra került.
 Halmazati büntetésként az általi indított topicokat is hamarosan töröljük.

A user már volt kitiltva, visszaengedése óta is sorozatosan megsértette a topicszabályokat, a NOL Fórumain való ténykedése a higgadt&szellemes&tárgyszerű érvelés/vitatkozás HELYETT a többi fórumtag folyamatos sértegetésében, provokálásában nyilvánult meg.

Ritkán járok errefelé.

Nem tudom, hogy jó-e minden topicját kivenni a listából, ugyanis van egy-kettő, ami talán jó lenne ha benn maradna.Például a Paksi atom topic.Azt hiszem Tenkes indította azt is, de nem lenne baj, ha vaksága , és annak bírálata benn maradhatna.
No mindegy.
Egyébként sajnos azt kell mondjam, Tenkesről úgy pörgött le minden kritika, mint a falra hányt borsó a falról.

Abszolut nem kár érte, de fájlalom, hoyh ő nem tudta felfogni, hogy ez nem kocsma.
Naplózva
szerki
Administrator
Full Member

« Válasz #12 Dátum: 2004. Március. 29, 14:29:26 »

Szolgálati közlemény:
Dagika felhasználónkat 1 hónapos kitiltásra ítéltük a "Szeretem Orbán Viktort!" topicban tett (volt) 169-es hozzászólásáért, melyet azóta töröltünk.

"Kifejezetten tilos más forrásokban megjelent cikkek, dokumentumok stb. bemásolása, különös tekintettel propagandaanyagokra. Ehelyett rövid idézetek, összefoglalók, a hivatkozott dokumentum URL-jének megjelölését javasoljuk. Ezen szabályt sértő tartalmakat külön értesítés nélkül töröljük."

http://www.nol.hu/Default.asp?ContID=55&ParentID=14

Továbbá: halmazati büntetésként a
"Tisztul az SZDSZ! De az is lehet, hogy csak egy sima -megosztási kísérlet.Az elvtársak minde" c. topicját is töröltük.
Naplózva
szerki
Administrator
Full Member

« Válasz #13 Dátum: 2004. Március. 29, 16:46:04 »

jóbalos "A gyűlöletbeszéd ellen" címmel indított topikját töröltük. Ugyanarról a témáról egy nappal korábban indult topik a NOL-on

"Mi ez az izgalom ?!" címmel

http://www.nol.hu/Default.asp?Forum=1&TopicID=1873
Naplózva
szerki
Administrator
Full Member

« Válasz #14 Dátum: 2004. Március. 29, 18:34:17 »

Szolgálati közlemény:
Lófülű nevű topicolónk a topicszabályok megsértése miatt egy hónapos kitiltásra került.

Minden kedves topicolónkat felszólítjuk a topicszabályok betartására:
http://10.1.1.9/Default.asp?ContID=55&ParentID=14

Különösen a következő bekezdésre hívjuk fel a figyelmet:

"Kifejezetten tilos más forrásokban megjelent cikkek, dokumentumok stb. bemásolása, különös tekintettel propagandaanyagokra. Ehelyett rövid idézetek, összefoglalók, a hivatkozott dokumentum URL-jének megjelölését javasoljuk. Ezen szabályt sértő tartalmakat külön értesítés nélkül töröljük."

Minden kedves topicolónknak további higgadt&tárgyszerű&szellemes&színvonalas topicolást kívánunk idén tavasszal is!
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 30
  Nyomtatás  

Ugrás: