NOL Fórum
2017. Október. 22, 03:59:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 11
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A nyugdíjasok támogatják, aláírják a petíciót!
 (Megtekintve 22984 alkalommal)
köpcöske
Sr. Member

« Dátum: 2004. Április. 01, 11:09:18 »

A nyugdíjasok támogatják, aláírják a petíciót!
Anyósom szerint, az elvtársak elbas….k a nyugdíját!
A költségvetésbe nem kalkulálták bele a magas inflációt.
Azt mondja, ha az elvtársak nem rendezik a nyugdíjat, akkor tüntetést fog szervezni.
Már a nyugdíjas köröket szervezi.
Nem kell neki májusban a decemberi nyugdíjpótlék, mivel azt ö már máshova tervezte elkölteni.
Nem fél senkitől, -megjegyezte, a vizes-agyú Kuncze jobban teszi, ha nem fenyeget, inkább teljesítse a szép ígéreteket!
Megjegyzem az anyósomat komolyan, kell venni!
Nektek mi a véleményetek?
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #1 Dátum: 2004. Április. 01, 11:12:27 »

Micsoda csalódás ! Megláttam a címet, azt hittem a dagika nyitotta a topikot, aztán eszembe jutott, jaj, a dagika el van tiltva, akkor csak a köpcöske lehetett.

Tudod köpci, én is aláírnám, csak nem találom a nemzeti golyóstollamat, nemzetietlen golyóstollal meg nem akarom. Az nem lenne méltó !
Naplózva
köpcöske
Sr. Member

« Válasz #2 Dátum: 2004. Április. 01, 11:21:45 »

Idézet
Micsoda csalódás ! Megláttam a címet, azt hittem a dagika nyitotta a topikot, aztán eszembe jutott, jaj, a dagika el van tiltva, akkor csak a köpcöske lehetett.

Tudod köpci, én is aláírnám, csak nem találom a nemzeti golyóstollamat, nemzetietlen golyóstollal meg nem akarom. Az nem lenne méltó !

Szerintem elég -ha édesanyád írja alá!
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #3 Dátum: 2004. Április. 01, 11:27:03 »

Idézet
Szerintem elég -ha édesanyád írja alá!

Aláírná, de nem szereti ha nevét nyilvántartják a demokrácia központban, meg bekerül Kövér László dossziéjába. Megértem öt, de ha akarod megpróbálom mégis rábeszélni.

Ez a petició fontos dolog ( mint a férfiak mellbimbója ).
Naplózva
köpcöske
Sr. Member

« Válasz #4 Dátum: 2004. Április. 01, 11:40:50 »

Az én anyósom azt mondja, hogy semmi nem érdekli csak rendezzék a nyugdíjat neki.
Szerintem most igaza van, megérdemli!
A kommunistáknak dolgozott hosszú időn keresztül!
Sőt rájuk is szavazott. Igaz most szégyenli, arra hivatkozik, hogy ö ezekre nem szavazott, csak tévesztett, -a mozgósító telefon után, rossz helyre tette az X.-t!
A vizes-agyú Kunczét nem érti, miért fenyeget, a nyugdíjakat miért nem rendezi?
Naplózva
köpcöske
Sr. Member

« Válasz #5 Dátum: 2004. Április. 01, 12:04:43 »

Idézet
Az én anyósom (meg az apósom is!) aztat mondják, hogy szarnak az egészre, de hát mindig is voltak ilyenek, ők például olyanok, mint Philemon és Baucis. Eccer majd szép tölgyfák lesznek. Határozottan csípem őket.

Az anyósomnak nem kell az én pénzem.
Neki a tisztességes nyugdíj kell!
Naplózva
Bodobács
Newbie
*

« Válasz #6 Dátum: 2004. Április. 01, 12:24:32 »

Az új nemzedékek egyre kisebb létszámúak. Ezek már nem tudják megtermelni a mi nyugdíjunkat. Egyszerűbb lenne, ha mindenki maga gyűjtene időskorára. A magánnyugdíjpénztárak is elég gyanúsak, bizonytalanok.
Akik, most nyugdíjasok már nem tudnak mit tenni. Sokan élnek külön a gyerekeiktől, miért nem költöznek össze, a napi betevőjük biztosan meglenne, és az unokákra is figyelhetnének. Régen is így volt, és nem mentek tönkre a családok.
Ma minden nyugdíjas külön házban él, persze, hogy nem tudja fenntartani magát.

A nyugdíjakat sem kellene örökké emelni. Helyi szinten a polgármesteri hivatalban könnyen meg lehet tudni, ki az, aki valóban rászorul, hogy pótlást kapjon. Nem az orvos özvegyét kell hozzásegíteni, hogy hetente fodrászhoz járjon.
Naplózva
szucsuka
Sr. Member

« Válasz #7 Dátum: 2004. Április. 01, 12:51:25 »

Idézet
Ez a petició fontos dolog ( mint a férfiak mellbimbója ).

Akkor neked valami kiamaradt az életedből.
Naplózva
köpcöske
Sr. Member

« Válasz #8 Dátum: 2004. Április. 01, 13:45:03 »

Szerintem, most nem vagy komplett!
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #9 Dátum: 2004. Április. 01, 13:54:19 »

Idézet
Akik, most nyugdíjasok már nem tudnak mit tenni. Sokan élnek külön a gyerekeiktől, miért nem költöznek össze, a napi betevőjük biztosan meglenne, és az unokákra is figyelhetnének. Régen is így volt, és nem mentek tönkre a családok.
 Ma minden nyugdíjas külön házban él, persze, hogy nem tudja fenntartani magát.

Kedves Bodobács, talán azért sem mert az 1960 után fölépült 7-800 ezer lakótelepi lakás zöme nem alkalmas arra, hogy több generáció éljen benne.
Persze ezzel együtt is van igazság abban, amit mondasz: sokakon segítene, de mégsem teszik.
Naplózva
aranka
Full Member

« Válasz #10 Dátum: 2004. Április. 01, 14:50:48 »

Hát persze, hogy Köpcöske, elég négy-öt szót leírnod, felismerlek. Ez persze komoly dícséret, szép dolog az, ha valakinek önálló stílusa van. Az már más kérdés, hogy stílusodhoz igen keményfalú, homogenizáló szűrővel ellátott kobak is tartozik. Ez sem baj, bár timeo hominem unius libri, azaz nem szerencsés, ha valaki mindenben egyfélét lát, hisz’ sokféleségében annyira szép és tágas a világ!

Túlzásnak érzem, hogy ’a nyugdíjasok aláírják’. Pl. magam sem írom alá, pedig nyugdíjas vagyok. Képzeld, nagyon sok olyan nyugdíjast ismerek, aki nem írja alá, persze olyan nem nyugdíjast is, aki meg aláírja. Végül is semmiféle kockázattal nem jár, értelme se nagyon van, miért ne lehetne aláírni?

üdv: aranka
Naplózva
köpcöske
Sr. Member

« Válasz #11 Dátum: 2004. Április. 01, 17:02:32 »

Csókoltatlak Aranka!
Már vártalak, a kedves anyósomra emlékeztetsz.
Mostanság egy kicsit ideges, attól fél -ha meghal -adós marad.
Naplózva
Aham...
Hero Member

« Válasz #12 Dátum: 2004. Április. 01, 18:26:25 »

Tippelek.

1. Az MSZP-hez eljutott a hír, hogy szombaton Orbán Viktor megkéri a kormányt, hogy a rezsiköltség és a gyógyszerkiadás drasztikus emelkedése miatt most fizessék a 53., 54. heti nyugdíjat.

2. Az MSZP attól tartott, valami iszonyatosan nagy valamit fog bejelenteni Orbán, így gyorsan hamar nekik is lépni kell, előbb, hogy legalább a nyugdíjasok többsége megmaradjon biztos szavazóbázisuknak.

Mi meg dumálunk itt a SEMMIRŐL.
Naplózva
köpcöske
Sr. Member

« Válasz #13 Dátum: 2004. Április. 02, 08:55:18 »

Idézet
Tippelek.

1. Az MSZP-hez eljutott a hír, hogy szombaton Orbán Viktor megkéri a kormányt, hogy a rezsiköltség és a gyógyszerkiadás drasztikus emelkedése miatt most fizessék a 53., 54. heti nyugdíjat.

2. Az MSZP attól tartott, valami iszonyatosan nagy valamit fog bejelenteni Orbán, így gyorsan hamar nekik is lépni kell, előbb, hogy legalább a nyugdíjasok többsége megmaradjon biztos szavazóbázisuknak.

Mi meg dumálunk itt a SEMMIRŐL.

Szerintem, el vagy tájolva, korrekt módon -rendezni kell a nyugdíjakat.
Nem átcsoportosítani, előbb kifizetni, -májusban a decemberit!
Holnap mi lesz?
Kezdődik minden előröl?
Holnap is fizetni kell!
Naplózva
köpcöske
Sr. Member

« Válasz #14 Dátum: 2004. Április. 02, 11:30:15 »

Idézet
Az én anyósom azt mondja, hogy semmi nem érdekli csak rendezzék a nyugdíjat neki.
 Szerintem most igaza van, megérdemli!
 A kommunistáknak dolgozott hosszú időn keresztül!
 Sőt rájuk is szavazott. Igaz most szégyenli, arra hivatkozik, hogy ö ezekre nem szavazott, csak tévesztett, -a mozgósító telefon után, rossz helyre tette az X.-t!
 A vizes-agyú Kunczét nem érti, miért fenyeget, a nyugdíjakat miért nem rendezi?

Jó fej az anyósom, megérdemli a tisztességes nyugdíjat.
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 11
  Nyomtatás  

Ugrás: