NOL Fórum
2017. Szeptember. 25, 18:01:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Névtelen topic  (Megtekintve 5008 alkalommal)
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #30 Dátum: 2004. Július. 11, 12:30:12 »

De meg kell mondanom, nagyon sajnálom, hogy így alakult.
Ezt is megértem. Én is így voltam vele az elején. Szóvá is tettem, szerki felé a "Milyen az új NOL-forum"-ban, meg az "Üzenet szerkinek"-ben. Aztán rájöttem, hogy ha már ezt kaptuk, érdemes kipróbálni, megtapasztalni, hogy bele tudjunk gondolni és érezni. Most úgy látom, hogy vannak előnyei és hátrányai. (Ezt már írtam, tudom.) A Bloggal együtt talán felér a dolog a régi forummal. Minden esetre: érdemes foglalkozni a dologgal, ha már így alakult.

- M.G.2 -
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #31 Dátum: 2004. Július. 11, 12:38:44 »

Ezt is megértem. Én is így voltam vele az elején. Szóvá is tettem, szerki felé a "Milyen az új NOL-forum"-ban, meg az "Üzenet szerkinek"-ben. Aztán rájöttem, hogy ha már ezt kaptuk, érdemes kipróbálni, megtapasztalni, hogy bele tudjunk gondolni és érezni. Most úgy látom, hogy vannak előnyei és hátrányai. (Ezt már írtam, tudom.) A Bloggal együtt talán felér a dolog a régi forummal. Minden esetre: érdemes foglalkozni a dologgal, ha már így alakult.

- M.G.2 -
Ügyes, madár! Addig kenegetted a szart össze-vissza, addig provokáltál, duruzsoltál, jópofiztál, belemagyaráztál, amíg végül találtál egy jóindulatú áldozati bárányt, aki a békesség kedvéért kimondta, hogy egy kis morzsája esetleg jogos a szemétkedésednek. Most már ugye szabad az út, erről az icipici kis egyetértésről elindulva már mindenkit jól össze lehet kenni, mindenkit jól össze lehet ugrasztani, hátradűlve páholyból lehet figyelni a többiek küzdelmét, majd a végén önérzetesen jelentkezni lehet a Grál-lovagi kitüntetésért. Ezt a kürt többször bemutattad a régi fórumon, most már átlátunk rajtad, és unjuk is, alattomos madár!
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #32 Dátum: 2004. Július. 11, 12:46:53 »

Ismét hatalmas tévedésben vagy. De semmi jelentősége.
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #33 Dátum: 2004. Július. 11, 13:19:06 »

Ismét hatalmas tévedésben vagy. De semmi jelentősége.
Ha nem lenne, szóra sem méltattad volna.
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #34 Dátum: 2004. Július. 11, 13:21:28 »

Egyszerű ténymegállapítás volt, nem "szóra méltatás".
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #35 Dátum: 2004. Július. 11, 13:33:59 »

Érti valaki ezt a madár dolgot? A 32. személyazonossága viszont már nem titok előttem. Micsoda csalódás!
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #36 Dátum: 2004. Július. 11, 13:34:43 »

Egyszerű ténymegállapítás volt, nem "szóra méltatás".
Amennyire én tudom, a szóra méltatás azt jelenti: tartani valamit annyira jelentősnek, hogy megszólaljunk vele kapcsolatban. Az egyszerű ténymegállapítás meg nem megszólalás volt, ugye?

A régi jó taktikád: összehordasz hetet-havat, csakhogy a 32.-es, ahol nagyot kaptál, elsüllyedjen és ne legyen már szem előtt.
Naplózva
parole
Global Moderator
Hero Member

« Válasz #37 Dátum: 2004. Július. 11, 13:35:53 »

"Közlekedési hírek!

A damaszkuszi úton szombat délután óta a szokásosnál is nagyobb a forgalom. Egy csomópontban, ahol, eddig még kiderítetlen okból a levegőbe került, sóder, ruhafoszlányok és hatalmas hamu-felhő rontják a látási viszonyokat, óriási dugó alakult ki. Ajánlott kerülő utat választani!"

Fontos hír, be is teszem több topic-ba, úgy biztos eljut mindenkihez.
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #38 Dátum: 2004. Július. 11, 13:36:08 »

Az egyszerű ténymegállapítás meg nem megszólalás volt, ugye?
Nem hát. Böffentés.
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #39 Dátum: 2004. Július. 11, 13:38:23 »

Érti valaki ezt a madár dolgot?
Hát persze. Vedd szó szerint, érteni fogod.
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #40 Dátum: 2004. Július. 11, 13:40:28 »

csakhogy a 32.-es, ahol nagyot kaptál.
Nem az kapta, akinek szántad. Akit te madárnak nevezel, az soha nem írna le olyat, hogy valamit jelzett a "szerki felé".
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #41 Dátum: 2004. Július. 11, 13:50:47 »

Hát persze. Vedd szó szerint, érteni fogod.
Hirtelen megvilágosultam! Kösz az útmutatást. Neked csak annyit, A32., hogy nagyobbat nem is tévedhetnél. Így már persze értem, miért keltél ki magadból! Minden esetre: visszavonom a rólad írt negatív véleményemet, mert kedveltelek a régi fórumban.
Én ezennel kilépek a tévedések eme vígjátékából, nehogy rontsam a helyzetet. Hogy végleg e, még nem tudom.

- M.G.2 -
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #42 Dátum: 2004. Július. 11, 13:52:55 »

Jó olvasni ezt a fórumot. Köszönet az innovátoroknak, akik lehetővé tették, hogy a közönség végre megfelelő körülmények között vitatkozhassék.

Üdvözlettel :
matter
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #43 Dátum: 2004. Július. 11, 14:03:18 »

Az irónia itt kevés, kedves matter.
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #44 Dátum: 2004. Július. 11, 14:13:10 »

Láthatóan minden kevés. Nagy ívben szarva van ránk. Ugyan mit tehetnénk ? Egy dolog van, ami igazán komoly :
a jogosulatlan adatkezelés. De evvel sem foglalkoznak.

Üdvözlettel :
matter
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4
  Nyomtatás  

Ugrás: