NOL Fórum
2017. Június. 26, 08:04:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 28 29 30 [31]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Olimpia 2004  (Megtekintve 60117 alkalommal)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #450 Dátum: 2016. Október. 17, 08:05:14 »

Kecsi, én nem tudom (nem is vagyok kíváncsi rá), hogy spam vagy nem spam, robot vagy nem robot, de azt látom, hogy ez a FridaJace teleszemeteli reklámmal a fórumot. Nem kéne kitenni a szűrét?

Talán nem olvasta az előző figyelmeztetést.

Akkor most figyelmeztetem, és a következő reklám után megszüntetem a hozzáférését.
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #451 Dátum: 2016. Október. 17, 12:26:26 »

Kecsi, én nem tudom (nem is vagyok kíváncsi rá), hogy spam vagy nem spam, robot vagy nem robot, de azt látom, hogy ez a FridaJace teleszemeteli reklámmal a fórumot. Nem kéne kitenni a szűrét?

Akkor most figyelmeztetem, és a következő reklám után megszüntetem a hozzáférését.
Puha vagy, Jenő !
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #452 Dátum: 2016. Október. 17, 12:47:41 »

Puha vagy, Jenő !

Azt még csak tudom, ki a Jenő, de vajon ki lehet az a Kinizsi ?

Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #453 Dátum: 2016. Október. 17, 19:37:48 »

Nem tudom.
Igaz kevesen LETTÜNK, de azért hogy valaki -ez a FidaJace- beirjon, nem okvetlenűl emeli a taglétszámot a női nyaklánc reklémozásával.
Ha reklámozni akar, akkor tegye le a zsozsót...., vagy irnon valami értelmeset, HA TUD!
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
matter
Hero Member

« Válasz #454 Dátum: 2016. Október. 17, 20:27:14 »

Puha vagy, Jenő !

Azt még csak tudom, ki a Jenő, de vajon ki lehet az a Kinizsi ?

A Vörös Lobogó ősi ellenfele. Találkozóikat "örökrangadó" néven emlegette  a szakirodalom.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #455 Dátum: 2016. Október. 17, 21:13:00 »

Nem tudom.
Igaz kevesen LETTÜNK, de azért hogy valaki -ez a FidaJace- beirjon, nem okvetlenűl emeli a taglétszámot a női nyaklánc reklémozásával.
Ha reklámozni akar, akkor tegye le a zsozsót...., vagy irnon valami értelmeset, HA TUD!

Egyetértünk, Géza, de adtam még egy esélyt, mert a fülem ugyan szőrös, de a szívem nem !
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #456 Dátum: 2016. Október. 17, 21:30:48 »

A Vörös Lobogó ősi ellenfele. Találkozóikat "örökrangadó" néven emlegette  a szakirodalom.

Régi szép idők. Egyszer bőngésztem a labdarúgó nb1 akkor eredményeit, és csodálatos módon szinte minden évben legalább tíz csapat neve megváltozott. Az MTK volt Textiles is, de az nem olyan vonalas név, mint a Vörös Lobogó, aztán volt Bp. Bástya is. Az Újpesti Dózsa is Bp.Dózsa lett egyszer, nyilván egy lokálpatrióta újpesti szólt, hogy mi se vagyunk falusiak. De a legszebb névváltoztatás a következő. Volt egy csapat: Sztálin Vasmű Építők. Feljutott az nb1-be, ámde a következő bajnokság végére felépült a nagy mű ( Igen. A gép forog, az alkotó pihen. ), így a csapat nevét is meg kellett változtatni Sztálinvárosi Vasasra.

És ha már a névváltoztatásokról fecsegek, a nevek később gyakran fúziók miatt változtak meg, mert a sportág elvesztte tömegbázisát, mind több pályát lepett be a gaz, és került más módon hasztosításra. Valamikor a 70-es években, amikor még totóztam, volt pl. Salgótarjáni Síküveggyár és külön Salgótarjáni Öblösüveggyár. Vagy a DMVSC. Azaz egyesült a MÁV az MTE-vel ( Munkás Torna Egylet ), de már az MTE is egyesülésel jött létre, mert a Debreceni Göcs ( nem vicc, a Gördülőcsapágy Művek csapatát rövidítették így ) egyesült valaki mással. És hol vannak azok a régi legendás pályák ( ATRA, Elektomos, Ujlaki FC, Kistext, VCS Traktor, Láng Gépgyár stb. ) ? Zsolt István szerint jó sok bíróverést hajtott végre az a párszáz ember, aki kijárt.

Ma már ez mind nincs. Rákosi elvtárs könnyezne, ha élne.
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #457 Dátum: 2016. Október. 17, 22:20:23 »

Régi szép idők. Egyszer bőngésztem a labdarúgó nb1 akkor eredményeit, és csodálatos módon szinte minden évben legalább tíz csapat neve megváltozott. Az MTK volt Textiles is, de az nem olyan vonalas név, mint a Vörös Lobogó, aztán volt Bp. Bástya is. Az Újpesti Dózsa is Bp.Dózsa lett egyszer, nyilván egy lokálpatrióta újpesti szólt, hogy mi se vagyunk falusiak. De a legszebb névváltoztatás a következő. Volt egy csapat: Sztálin Vasmű Építők. Feljutott az nb1-be, ámde a következő bajnokság végére felépült a nagy mű ( Igen. A gép forog, az alkotó pihen. ), így a csapat nevét is meg kellett változtatni Sztálinvárosi Vasasra.

És ha már a névváltoztatásokról fecsegek, a nevek később gyakran fúziók miatt változtak meg, mert a sportág elvesztte tömegbázisát, mind több pályát lepett be a gaz, és került más módon hasztosításra. Valamikor a 70-es években, amikor még totóztam, volt pl. Salgótarjáni Síküveggyár és külön Salgótarjáni Öblösüveggyár. Vagy a DMVSC. Azaz egyesült a MÁV az MTE-vel ( Munkás Torna Egylet ), de már az MTE is egyesülésel jött létre, mert a Debreceni Göcs ( nem vicc, a Gördülőcsapágy Művek csapatát rövidítették így ) egyesült valaki mással. És hol vannak azok a régi legendás pályák ( ATRA, Elektomos, Ujlaki FC, Kistext, VCS Traktor, Láng Gépgyár stb. ) ? Zsolt István szerint jó sok bíróverést hajtott végre az a párszáz ember, aki kijárt.

A Tromos pálya történetesen megvan, szebb, mint valaha. Uszoda, tenisz, foci, ragyogó étterem - 100e ft az éves bérleti díj az uszodába. Hosszú Katinkának nagyon megérné, 273 Ft/nap.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #458 Dátum: 2016. Október. 18, 13:54:37 »

A Tromos pálya történetesen megvan, szebb, mint valaha. Uszoda, tenisz, foci, ragyogó étterem - 100e ft az éves bérleti díj az uszodába. Hosszú Katinkának nagyon megérné, 273 Ft/nap.
Speciel a Láng Vasas pályája is megvan - csak a csapat szűnt meg -, most az Angyalföldi Sportiskolások játszanak rajta (többek között).
http://www.magyarfutball.hu/hu/stadion/73
Látjátok, mégis léteznek a stadionok Angyalföldön, játszanak a gyerekek - és első a Vasas az NB1-ben..... Éppen a hétvégén verte a  Vörös Lobogó Bástya Textilest egy nagyon jó meccsen az Illovszky Rudolf Stadionban. (Rudi bácsi szeretünk!)
Naplózva
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #459 Dátum: 2016. Október. 28, 10:13:17 »

...... Éppen a hétvégén verte a  Vörös Lobogó Bástya Textilest .....

és a Vörös Meteort mé hagyta ki az eeetás ?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 26 27 28 29 30 [31]
  Nyomtatás  

Ugrás: