NOL Fórum
2017. Szeptember. 25, 17:47:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: BOJKOTT  (Megtekintve 3256 alkalommal)
anonymous
Jr. Member
**

« Dátum: 2004. Július. 11, 15:07:14 »

Alulírott a NOL fórumon hozzászólóként sem névtelenül, sem névvel mindaddig nem kívánok részt venni, amíg a Fórum szerkesztői az adatvédelemmel kapcsolatos előírásokra fittyet hánynak.

Kérem, aki szintén így gondolja, szíveskedjék csatlakozni.

matter
Naplózva
parole
Global Moderator
Hero Member

« Válasz #1 Dátum: 2004. Július. 11, 15:12:14 »

Alulírott a NOL fórumon hozzászólóként sem névtelenül, sem névvel mindaddig nem kívánok részt venni, amíg a Fórum szerkesztői az adatvédelemmel kapcsolatos előírásokra fittyet hánynak.

matter

matter
parole
Naplózva
szigetvary.noemi
Sr. Member

« Válasz #2 Dátum: 2004. Július. 11, 15:27:14 »

matter
Már csak azért is így teszek - azon túlmenően, hogy én csak a saját nickemmel vagyok hajlandó megjelenni és ezt elvárom mindenki más, jóérzésű és jószándékú társamtól is (akár barátom, akár ellenfelem) -, mert ha a NOL a saját, korábban leírt ígéreteit semmibe veszi, akkor mit higgyek el a következőkben nekik?

szigetvary.noemi
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #3 Dátum: 2004. Július. 11, 16:05:02 »

Sajnos a baj már megtörtént. Feltételezem, hogy a dolog nem volt szándékos, hanem egyike az átállás során elkövetett számos balfogásnak. Azt is feltételezem, hogy a hibák kijavítása folyamatban van. Rokonszenvezek a bojkottálókkal, hiszen igazuk van, de eredményesebbnek tartanám a szerkesztőséghez eljuttatott ilyen értelmű e-maileket.
Naplózva
opener
Jr. Member
**

« Válasz #4 Dátum: 2004. Július. 11, 16:13:25 »

Igazatok-igazunk van !
Opener
Naplózva
Ali_Baba
Newbie
*

« Válasz #5 Dátum: 2004. Július. 11, 19:41:00 »

Lényegében egyetértek az előző véleményekkel és oly módon csatlakozom is, hogy amig érdemben nem javul a helyzet csak a fórum hibáinak kijavitása érdekében szólok hozzá az egyéb témákat kihagyom.
Ali_Baba
Naplózva
Bartos Péter
Hero Member

« Válasz #6 Dátum: 2004. Július. 11, 20:38:19 »

Már csak azért is így teszek - azon túlmenően, hogy én csak a saját nickemmel vagyok hajlandó megjelenni és ezt elvárom mindenki más, jóérzésű és jószándékú társamtól is (akár barátom, akár ellenfelem) -, mert ha a NOL a saját, korábban leírt ígéreteit semmibe veszi, akkor mit higgyek el a következőkben nekik?

szigetvary.noemi
Végül is igazatok van a felháborodásban,mert engem is bosszant, hoyg anonymusként is elmehet a hozzászólásom, de azért egy szóra álljunk meg.Akkor amikor az én hozzászólásom anonymuskén tmegy el, akkor a NOL nem sérti meg az adatvédelmi vállalását, mert nem adja ki senki jogosulatlannak az adataimat.
Ennyiben tévedtek tehát szerintem.

A NOL ott hibázik, hogy nem figylemeztet a rendszer arra, hoyg a hozzászólásofd per pillanat anonymusként megy el, és nem biztosítj a azt, hogy úgy be tudj esetleg hpozzászólás közben jelentkezni, hogy ne vesszen el a hozzászólásod.
/Ezt a "ne vesszen el" ezt feltételezem, mert még csak meg sem mertem próbálni./

Az az igazság, hoyg azokból a dolgokból, amiket ígértek, én még alig látok valamit.

Nem működnek a BLOGOK, nem lehet például megkeresni azt, hoyg én milyen topicocat nyitottam -szóljatok ha igen-, nincs egy szó sem arról, hogy lesz-e vagy mikor lesz moderálási lehetősége egy adott topic nyitónak stb. stb.

Minden dühítő és Veletek egyező felháborodás ellenére a bojkottot, mint azonnali reakciót nem tartom helyesnek.

Egrészt mert újítani akarnak, és nyüglődésüket ne fejeljük meg a távolmaradásunkal, másrészt a konkrét hiba kezelhető nagyobb odafigyeléssel, mindamellett, hoyg lehet, és kell ütni az asztalt , hoyg jobb legyen.

Nem tudom, hogy ki írta a programot, ki és mennyit dolgozott azért, hoyg mi itt pofázhassunk, de ha csak egy ember is van Köztük, aki puszira tett a FÓRUMÉRT, akkor én azt az embert megbántani távolmaradásommal nem akarom.
Mindemellett ha valaki ezért pénzt kapott, vagy kap, hoyg működjön, nos akkor az biztos, hoyg egy tökön rúgást megérdemel, ha másért nem , hát akkor azért, mert hallgat, mint tehénlepény a gazban.
Naplózva
Bartos Péter
Hero Member

« Válasz #7 Dátum: 2004. Július. 11, 20:41:02 »

Mindemellett ha valaki ezért pénzt kapott, vagy kap, hoyg működjön, nos akkor az biztos, hoyg egy tökön rúgást megérdemel, ha másért nem , hát akkor azért, mert hallgat, mint tehénlepény a gazban.
Természetesen ha Nő az illető, azt is tökön kell rúgni!
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #8 Dátum: 2004. Július. 11, 21:33:38 »

Kedves Matter, bár nagy igazságod van, ne haragudj, mégsem csatlakozom. Van, amit muszáj elmondani. Mert a bojkott meg a hallgatás nem segít.
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #9 Dátum: 2004. Július. 11, 21:34:09 »

Megírtam mélben is...
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #10 Dátum: 2004. Július. 11, 21:39:06 »

a konkrét hiba kezelhető nagyobb odafigyeléssel
EZ a konkrét hiba nem kezelhető semmilyen nagyobb odafigyeléssel. Illetve: nem mi vagyunk azok, akik jobban odafigyelhetnének.
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #11 Dátum: 2004. Július. 11, 21:54:34 »

Kedves Matter, ajánlom szíves figyelmedbe a http://johnzero.blog.nsz.prim.hu/comments/72145/ -ról a 3. sz. véleményt.
Naplózva
josza1
Jr. Member
**

« Válasz #12 Dátum: 2004. Július. 11, 22:19:07 »

Alulírott ezúton tiltakozom az adatvédelmi jogaim illetve az adatvédelmi
nyilatkozatban foglaltak megsértéséért.Követelem, hogy a jogsértő magatartást a fórum üzemeltetői a lehető legrövidebb idő alatt szüntessék be.
Amennyiben  ez 24 órán belül nem következik be, csatlakozok a bojkotthoz
és döntésem okát más médiumokban nyilvánosságra hozom.
Josza1
Naplózva
dmolnar
Sr. Member

« Válasz #13 Dátum: 2004. Július. 12, 10:32:14 »

Bocsika, de lehet, hogy tájékozatlan vagyok. Ugyan kéremszépen, mi az amiben sérülnek az adatvédelmi jogok? Mert csak azt olvasom, hogy tiltakozunk ellene, de hogy mi ellen...?

Lehet, hogy valamit valahol kihagytam, de akkor meg ne tartsatok tudatlanságban...
Naplózva
anonymous
Jr. Member
**

« Válasz #14 Dátum: 2004. Július. 12, 11:37:12 »

Kedves Dmolnár!
Először is le kell szögeznem, hogy véleményemért mindig is most is vállaltam és vállalom a felelősséget.Ha a T. NOL megkérdezett volna engem,
hogy hozzájárulok e teljes polgári nevem közzétételéhez hozzájárultam volna
Ennek az adatok közt megjelenített teljes névnek lett a következménye az
Anonimous őrület amit bizonyára Te is tapasztaltál.
Ha nem történik változás elszabadul a pokol és a Fórum vállalhatatlan szinvonalúvá válik.Többen több féle problémát vetettek fel jóindulatúan, ami az új szisztémában változtatásra szorul. A szerkesztőség nem hogy nem változtat de még csak válaszra sem méltatja a hozzászólókat.
Ezzel nem tudom, hogy mi a céljuk? Mindenesetre számomra érthetetlen miért
jó az, ha ez az eddig igen jól, magas szinvonalon prosperáló Fórum lezüllik,vagy elérdektelenedik.Miért éri meg a NOL-nak ennek a konfliktusnak a vállalása.
Visszatérve az eredeti kérdéshez a teljes polgári név nyilvánosságra hozásához nem kérték a hozzájárulásunkat mégis megtették, ez ellen tiltakozunk, az "Adatvédelmi nyilatkozat" szellemében
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  

Ugrás: