NOL Fórum
2017. Július. 20, 23:42:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 [28]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Érdekességek  (Megtekintve 48327 alkalommal)
methus
Global Moderator
Hero Member

vöröscsillagász és boszorkány is

« Válasz #405 Dátum: 2014. December. 10, 09:23:45 »

Csak, hogy eletben tartsam a topikot ...

Szemben lakik egy beteges pacák.
Kedvelik őt vírusok és bacák,
meg elhízott szurinámi macák,
míg kertjében hápognak vadkacák.

(Mindenkitol elnezest kerek!)
Naplózva

Art is I, science is we. (Claude Bernard, 1865)
dmolnar
Sr. Member

« Válasz #406 Dátum: 2014. December. 10, 09:40:18 »

El van nézve... Mosolyog
Naplózva
plix01
Hero Member

« Válasz #407 Dátum: 2014. December. 10, 10:49:10 »

.. míg kertjében hápognak vadkacák.
kaca = cacogó baromfi, tollaiból készül a kacagány nevezetű ruhanemű
Naplózva

A Titanicot szakértők építették. Noé bárkáját egy laikus.
adorka
Vendég
« Válasz #408 Dátum: 2014. December. 10, 11:24:12 »

Bár fáyutca meg Géza nem szok erre járni, de ez tetszene nekik"kaca" ügyben:

"A Moszad ügynöktartó tisztjeit kacáknak nevezik (terepen működő hírszerző tiszt), akik Izrael védelmében minél több információt igyekeznek szállítani. Az izraeli hadsereg tagjaihoz hasonlóan a kaca lehet nő és férfi is. Ők irányítják a bevethető ügynökök hálózatát, akik különböző egyéni érdekek alapján segítik az izraeli hírszerzés munkáját"
Naplózva
plix01
Hero Member

« Válasz #409 Dátum: 2014. December. 10, 11:57:37 »

"A Moszad ügynöktartó tisztjeit kacáknak nevezik (terepen működő hírszerző tiszt), akik Izrael védelmében minél több információt igyekeznek szállítani. Az izraeli hadsereg tagjaihoz hasonlóan a kaca lehet nő és férfi is. Ők irányítják a bevethető ügynökök hálózatát, akik különböző egyéni érdekek alapján segítik az izraeli hírszerzés munkáját"
A kaca többjelentésű szó: van egy ilyen erdélyi falu, cigányul így hívják a macskát, van egy ilyen nevű ismert amerikai énekes vagy DJ, nem tudom pontosan melyik, meg biztos még más jelentése is van. Én csak jópofáskodni akartam.
Naplózva

A Titanicot szakértők építették. Noé bárkáját egy laikus.
methus
Global Moderator
Hero Member

« Válasz #410 Dátum: 2014. December. 10, 12:07:36 »

Ezekszerint a vadkaca az nem tartozik a Moszadhoz.
Naplózva

adorka
Vendég
« Válasz #411 Dátum: 2014. December. 10, 17:15:49 »

A kaca többjelentésű szó: van egy ilyen erdélyi falu, cigányul így hívják a macskát, van egy ilyen nevű ismert amerikai énekes vagy DJ, nem tudom pontosan melyik, meg biztos még más jelentése is van. Én csak jópofáskodni akartam.

És sikerült is, teljesen szuper! Csak nemrég olvastam a Moszad-akció történetét, amelyben a müncheni olimpiai merénylőket kereste meg a Moszad a világban, és likvidálta őket - abban találkoztam a "kaca" fogalmával. Meg akartam egyet zsidózni... Vigyorog
Naplózva
adorka
Vendég
« Válasz #412 Dátum: 2014. December. 10, 17:16:54 »

Ezekszerint a vadkaca az nem tartozik a Moszadhoz.

Már. Vagy még.
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #413 Dátum: 2014. December. 10, 22:21:38 »

És sikerült is, teljesen szuper! Csak nemrég olvastam a Moszad-akció történetét, amelyben a müncheni olimpiai merénylőket kereste meg a Moszad a világban, és likvidálta őket - abban találkoztam a "kaca" fogalmával. Meg akartam egyet zsidózni... Vigyorog

Nekem eszem agaban nincs zsidozni csak megjegyzem hogy ma mindenfele talalni elitelo cikkeket hogy a CIA hogy mer elfogott terroristakkal durvan banni, amit Te irsz az is peldaja hogy neha elofordul hogy vannak akikkel nem lehet nemzetkozi szerzodesek alapjan banni, el kell pusztitani oket ahol erjuk es ahogy tudjuk, ha ez nekik kellemetlen az az o bajuk. Erdekes modon dmolnar forumtars ezt ujfasiszta modszereknek nevezi nem tudom o mit javasolna a helyebe? Meleg kavet kugloffal?

Itt van dmolnar velemenyenek egy resze:
Olvasva benneteket csak nézek, hogy ki mindenkit kéne szerintetek kiirtani, vagy legalább kiutasítani, vagy minimum megfosztani a jogaitól, ne adj isten a szociális juttatásaitól.

Naplózva
ormester
Hero Member

« Válasz #414 Dátum: 2014. December. 10, 23:28:42 »

Fekete fogkefével a fehér fogakért – szén-partikulumokkal
...
Ráadásul a fogkefe ökológiailag is újítónak tekinthető, mivel a nyele 100%-ig biológiailag lebontható, ami alapanyagának a kukoricalisztnek köszönhető.
....
A gyártó 4-6 hetente ajánlja a fogkefe cseréjét, mivel a szén-részecskék körülbelül ennyi ideig maradnak hatékonyak.
....

http://www.dental.hu/fekete-fogkefevel-a-feher-fogakert-szen-partikulumokkal

Naplózva

A hozzászólásaimban idézőjelek közé tett idézetek nem feltétlenül egyeznek a véleményemmel, azokért felelősséget nem vállalok, azok mindenkor a szerzőik véleményét tükrözik, amikkel nem feltétlenül értek egyet.
"Virág elvtárs:
Ezen lovagol maga? Amit a vaksi szemével lát? A süket fülével hall? ...
methus
Global Moderator
Hero Member

« Válasz #415 Dátum: 2014. December. 11, 21:13:31 »

Orommel ertesultem arrol, hogy kutyuskam elott megnyilt a mennyek birodalma.
A belepes persze nem aktualis - remenyeim szerint - van meg kb 10 eve, szoval el is ronthatja az eselyeit.

A cikk masodik fele erdekes teologiai gondolatokat vet fel.  Ezert is hoztam ide.

http://www.psychologytoday.com/blog/canine-corner/201412/pope-francis-says-all-dogs-go-heaven?tr=MostViewed
Naplózva

kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #416 Dátum: 2014. December. 12, 12:32:31 »

Fekete fogkefével a fehér fogakért – szén-partikulumokkal
...
Ráadásul a fogkefe ökológiailag is újítónak tekinthető, mivel a nyele 100%-ig biológiailag lebontható, ami alapanyagának a kukoricalisztnek köszönhető.
....
A gyártó 4-6 hetente ajánlja a fogkefe cseréjét, mivel a szén-részecskék körülbelül ennyi ideig maradnak hatékonyak.
....

http://www.dental.hu/fekete-fogkefevel-a-feher-fogakert-szen-partikulumokkal

és a lélektani hatás ! ott van a fogkefe, mellette a fogunk, és nézzük magunkat a tükörben, a fogunk kifejezetten fehérnek tünik ( a keféhez képest ).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 [28]
  Nyomtatás  

Ugrás: