NOL Fórum
2017. Október. 22, 14:42:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mit kíván a Magyar Nemzet? 2005. március 15.  (Megtekintve 14122 alkalommal)
hastke
Newbie
*

« Válasz #60 Dátum: 2008. Április. 07, 09:35:14 »

Kedves kimondhatatlan aláírású ouroboros!

Ha gusztustalannak tartod még a betűket is akkor mi a fenének olvasod egyáltalán, mert a betűtípuson kívül semmi értékelhető információt nem tartalmaz a hír, még az újságnál is több benne a hoax, a fórum tele van helyesírási hibákkal...
A "fejlesztők", nevezzük nikább programozóknak mert egy honlapon semmit nem kell fejleszteni, legalábbis egy ilyenen. Szóval a programozók meg egyáltalán nem tehetnek a betűk kinézetéről, nem grafikusok, hogy stílust alakítsanak ki, hozott anyagból dolgoznak, szóval amire a kedves ügyfél rábök, hogy "na öcsém megvan, ez kell nekem!" azt teszik be. A forráskódban nem is szerepel az, hogy milyen betűméretet, kinézetet, stb. szeretnénk, az egy külön fájlban egy sor, sőt, abban is csak 2 szó.

Nem csak a csótányok mennek a mocskos házba, ők ott laknak és mivel ez egy (Magyar politikailag) "baloldali" napilap honlapjának fóruma, nehezen állítható, hogy az akárcsak kicsit is "jobboldali" látogató itt "lakna". Ezzel szemben pl a rovarírtók is járnak a mocskos házba, mivel náluk nincs mit kiírtani...
Tévedés ne essék, nem vagyok "nacionalizmustóleltorzultarcúfiatal" és nem is állítom, hogy akármelyik oldalon ne lennének értelmes, okos emberek, sőt akár egyetemi tanárok, akadémikusok is. De azt is kizártnak tartom, hogy akármelyik páholyban is csak ilyenek állnának, s ne lennének köztük az általatok - ha jól emlékszem - sokfejűek nevezett banda tagjai. (valaki elmagyarázza nekem, hogy mi is ez?)
Azért mert valaki nem ért veled egyet valami politikai kérdésben, még nem biztos, hogy alávaló gazember lenne. Sőt az ember legjobb barátjával, házastársával is állhat különböző nézeten úgy, hogy szeretik egymást, elfogadják a másik véleményét, esetleg megpróbálják meggyőzni egymást és mérlegelik amit a másik mond. Ezért javasolnám, hogy ne általánosítsunk, ugyan úgy ahogy az sem jogos ha a romákat útálja valaki kollektíve, de azt amelyik ellopja a pénztárcámat had ne kelljen már tisztelnem azért mert náluk nincs fürdőkád. Ne utasítsa el senki azért egy médium hírét, mert az biztos kamu mivel a kurucz.info, a nol.hu, az mno.hu, esetleg a hírtv vagy az atv mondja. Sajnos Deák Ferenc sajtótörvénye ma már nincs érvényben ("Hazudni márpedig nem szabad!"), de ehhez kellen tartani magár a médiának... Attól mert az általam nem preferált, esetleg útált párt, szövetség stb. médiája mondja lehet, hogy kivételesen neki van igaza, vagy akár nem is kivételesen.

Üdv:
hastke
Naplózva
hastke
Newbie
*

« Válasz #61 Dátum: 2008. Április. 07, 09:44:22 »

Lehet, hogy ott is van ilyen probléma, bár én (ez saját tapasztalat) soha nem hallottam Orbán Viktor elnököt tegező stílusban és tiszteletlenül beszélni, szemben Gyurcsány Ferenc elnökúrral...
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 [5]
  Nyomtatás  

Ugrás: