NOL Fórum
2017. Október. 21, 07:29:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 47
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mennyit ér a magyar foci?  (Megtekintve 72869 alkalommal)
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #15 Dátum: 2006. Június. 10, 20:03:19 »

Ez mind igaz!

De amint a meccset néztem...meglepődtem!
Na nem azon hogy a Costa-Ricoi csapat hogy játszott (azon is),hanem az Anglia-Paraguay meccsen.Azaz leginkább az ANGOL ZÁSZLÓN!!
Mióta LETT ilyen az?
Én még teljessen másmilyenre emlékszem,nem egy fehér alapon  (csak) egy piros keresztre!
ki tudja rá a válszt hogy miért és mióta?
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
LasPersch
Hero Member

« Válasz #16 Dátum: 2006. Július. 10, 17:27:04 »

Gyozott Europa a marszejji kulvarosok onhitt vaganyai ellen. Ket oran at szegyeltem magam, hogy az europai sport megengedheti maganak, nem a durva jatekot, hanem a szoszerinti terrorizmust a jatektereken. Nem volt olyan paros viadal, ahol a "francia" jatakosok konyokkel, okollel, terddel, talppal ne okoztak volna fajdalmat, serulest az olaszoknak. Nem emlekszem, hogy valaha is lattam volna egy ennyire durva meccset. Tiszta szivembol orultem az 5 olasz golnak, Franciaorszag pedig tanulhatna valamit az europai etikettbol es udvariassagbol. De ugy latszik nincs kinek, hisz a francia csapat 90%-ban magrebi emigransokbol allt, akar az amerikai ezpedicios hadsereg. "Ha jol vegzed el a feladatokat, akar allampolgarsagot is kaphatsz !"
Naplózva

A demokrácia szörnyű rendszer, csak épp nem találtak föl még jobbat.
balerina
Vendég
« Válasz #17 Dátum: 2006. Július. 10, 17:30:59 »

Nevetséges az is, hogy a foci mindenütt üzlet nálunk pedig teljes ráfizetés.
Tévedésben vagy!
Nálunk is nagy üzlet, csak nem nekünk, hanem a jó néhány léhűtőnek, akik a focibizniszben érdekelt!
Naplózva
irriga
Hero Member

« Válasz #18 Dátum: 2006. Július. 10, 17:42:32 »

Nálunk is nagy üzlet, csak nem nekünk, hanem a jó néhány léhűtőnek, akik a focibizniszben érdekelt!
Ja!

Csak az MLSZ kap 800 millát állam bácsitól évente.
Naplózva
irriga
Hero Member

« Válasz #19 Dátum: 2006. Július. 28, 17:23:57 »

Egy pozitív fejlemény foci ügyben.

A szituáció - az emberi oldalát tekintve - valóban megrendítő volt, pedig nem is ez volt az igazgató első kemény közlendője, hanem az: "Beneveztünk az NB II-be és elkészült a sorsolás: két hét múlva a Jászapáti jön az Üllői útra."

http://www.nol.hu/cikk/412163/
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #20 Dátum: 2006. Augusztus. 02, 20:01:08 »

Meghalt Szusza Ferenc, Isten veled Feri.
Egy regi ismerosod.
Naplózva
kivandorlo66
Hero Member

« Válasz #21 Dátum: 2006. Augusztus. 02, 21:12:36 »

Kedves Rina,
Itten az europai focit tobbnyire a lanyok jatszak. Gondolom Magyarorsagon is a lanyokra kellene tamaszkodni, biztosan tobb babertt szereznenek, mint a fiuk.
Naplózva
irriga
Hero Member

« Válasz #22 Dátum: 2006. Augusztus. 05, 10:45:46 »

Mindenesetre a jelenlegi "felnőttekről" hű képet ad a Ferencváros esete. S nem csupán azért, mert a zöld-fehérek tökéletesen eladósodtak, s végül megannyi tologatás - értsd: a magyarfutball jelenlegi vezetőségének három hónapos, korhű bohózatfolyama - után az NB II-ben folytatják. Hanem azért is, mert elöljárói a kizárást követő tájékoztatón nem is akarták meghallani a kérdést: "Hogy miben hibáztunk volna? Mi mindent megtettünk!" Szimbolikus is lehetne a karfához "ragasztott" kéz, miközben az ember még mindig nem hisz a fülének, amikor azt hallja: ezek a vezetők mennyi pénzt vesznek fel. S hogy a csődben lévő klub menynyit kínál a két éve labdába se rúgó, korábbi csatárának...

Nem ordít, hogy 2006 van?

http://www.nol.hu/cikk/412916/
Naplózva
Romain Gary
Newbie
*

« Válasz #23 Dátum: 2006. Augusztus. 14, 02:16:48 »

Annyit, amennyi tévéállomás közvetíti.
Naplózva
Kővári András
Jr. Member
**

« Válasz #24 Dátum: 2006. Augusztus. 14, 06:42:42 »

Hát Kedveseim, a magyar fociról topicot nyitni több, mint érdekes, mert nem létező dolgokról olyan vitázni, mintha... Jujj, de szörnyű..... IDr. miből is doktorált? Tuti, hogy nem labdarúgásból... Emlékeim szerint M.doktorált utoljára fociból. A magyar foci már nincs, ámde páran még üzletet látnának benne. Főleg Gyafika úr, a kis pénzhajhász Gyafi:) Hogy leszarozta a Kft-t, s most az államelnököt is besodorta a seggfej angol tolmácsával..... hehe.... Nekem régebben szimpi volt Gyafika, míg nem volt ennyire pénzhajhász:) De most eszem ágában sincs bántani Gyafikát, mert még azt hinné bárki is, hogy magasabb termetű vagyok nála:) Szar lenne, ha még a királyi tv-t is átvenné. Persze átvehetné még a 168 órát is, de most nem a lapra gondoltam:) Imádom a kis picinyeket; főleg, ha cirmosak:) Az enyém viszont sziámi, és biza jövőre csak bekényszerül a sátorba:)
Tisztelettel: cicukamániás András
Naplózva
Kővári András
Jr. Member
**

« Válasz #25 Dátum: 2006. Augusztus. 14, 07:47:12 »

Kedves que_je_fusse:)
Én nyilván baromságokat beszéltem az előző hozzászólásomban fociilag:)
Én, mint megcsömörlött focirajongó, nyilván egyetlen buznyákot sem adnék a magyar fociért, miközben halálra sírom magam a régi fradiért. Tetszik tudni, hogy az elmúlt 20 évben én az üzleti találkozóimat a fradi pálya környékére szerveztem? Nem az étterembe, hanem a Taaatortra, a fradi pályára. Amikor a fradi játszott, sőt, amikor a Népstadionban játszott. Fúúú, de felemelő volt! Most meg mi van? Kikiáltják sikernek azt, ami nincs is. Pancsi vót, nem más. Mit értek el az uszikálóink uszikálás közben? Sz.T. pörög a sírban! A kis pancsis learatni vágyik viszont mindent! Még MOB elnökségre is vágyik a pici cica! Oksa, az aktuális is sok hibát vétett, de mögötte van egy rakás sport és sportdiplomáciai teljesítmény:) Sokan hibáznak, én nem kívánok!
Tisztelettel: András
Naplózva
irriga
Hero Member

« Válasz #26 Dátum: 2006. Október. 25, 19:57:31 »

Vazza meg!

Foci semmi, de új székház az van!
Naplózva
irriga
Hero Member

« Válasz #27 Dátum: 2006. November. 10, 21:05:26 »

Van itt lé!

Ugyanakkor a volt gazdasági vezető szabotálta az ilyenkor szokásos átadás-átvételt. Majd levelet küldött a klub vezetésének, melyben tudatta, ha kölcsönös szerződésbontásra kerül sor, akkor lemond a szerződésében található, 2010-ig járó fizetésének a feléről. Azonban ez az összeg is tízmilliós nagyságrendű.

http://index.hu/sport/foci/ftckacsor111/
Naplózva
irriga
Hero Member

« Válasz #28 Dátum: 2007. Február. 05, 18:17:44 »

Van ahol "Értenek a focihoz".

A belügyminiszter egyébként határozottan kijelentette, hogy "nem küld több rendőrt meghalni a stadionokba". Az ifjúsági és sportminiszter hasonló szellemben nyilatkozott; szerinte a beteg olasz futball meggyógyításához nehéz műtétre van szükség. Az operációval azonban el kell érni, hogy az igazi szurkolók és a családok visszamerészkedhessenek a lelátókra. A vatikáni napilap, a L'Osservatore Romano a bajnokság egy évig tartó beszüntetését sürgette, ...  

http://www.nol.hu/cikk/434186/
Naplózva
szunce1
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 2007. Február. 19, 01:42:33 »

A jelenlegi egy forintot sem.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 47
  Nyomtatás  

Ugrás: