NOL Fórum
2017. Június. 27, 16:51:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 150 151 152 153 154 [155]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: TŐZSÉR TOPIKJA  (Megtekintve 158999 alkalommal)
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #2310 Dátum: 2014. Január. 07, 21:21:48 »

Na mi van Fay?
Nem megy?
Az ocsem letoltott -otthon- egy masikat, egy jobbat...szerinte az jobb.
A neve Formatfactory3.2.1.0      probald meg azt. Azt mondja qva egyszeru es gyors.
Azzal kell kezdeni hogy beutod a keresobe Formatfactory...erre megjelenik egy LISTA, abbol kivalasztani szamszerint  EZT 3.2.1.0 ES LETOLTOD.
Ennyi az egesz.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január. 07, 22:00:41 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #2311 Dátum: 2014. Január. 08, 02:41:42 »

EGY KICSIT MAS.

A DELFIN ES A KUTYA BARATSAGA...

http://www.flixxy.com/zeus-and-roxanne-dolphin-and-dog.html
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #2312 Dátum: 2014. Január. 10, 19:50:43 »

2308...23092310..-hez
A youtube.com letolto program ''fejlecen'' talalhato/valaszthato a DOWNLOAD(az ami..)....CONVERT*.... ACTIVITY....PLAY.
Eddig vilagos(?) ugye?

* = pedig a letoltes alkalmaval egyben konvertalja is az mp4-es felvetelet mp3-ra, ami lehetove teszi a felevett anyagot CD-RE calo irasat es azon valo lejatszasat.
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #2313 Dátum: 2014. Január. 10, 20:05:31 »

OFF

Minden plitikatol fuggoen...

Csak azt szeretenem tudni, hogy kinek mi haszna van -azaz VOLT EDDIG- a GYURCSANY illetve az ORBANISZTAN ALAKUL(t) topikokbol ami idaig vezetett?

Szamomra a lathato eredmenye......kecske ''tavol marad'' es donpepe pedig Virag et. szinvonalara 'esett le''..ne gyere vissza Virag et.
Remek.

Mindez a legjobb ut volt egy kimondottan PRIVAT FORUM megalakulasaho
z, ahol a meg porondon maradt 4-5 tag dicshimnuszokat zenghet majd egymasrol es helyeselheti a masik -hozza hasonlo fel- mondani valojat.

Minek is kellenehogy legyen ellentmondasnak?
Mar Rakosi elvtars -e most ORBAN IS- bebizonyitotta hogy ellenzek nelkul IS LEHET EGY ORSZAGOT -ES ANNAK KUL -S BELPOLITIKAJAT- INTEZNI ES VEZETNI!
Akar a NOL FORUM-at is...

ON

Naplózva

Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #2314 Dátum: 2014. Január. 10, 20:11:53 »

OFF

Csak azt szeretenem tudni, hogy kinek mi haszna van -azaz VOLT EDDIG- a GYURCSANY illetve az ORBANISZTAN ALAKUL(t) topikokbol ami idaig vezetett?

Szamomra a lathato eredmenye......kecske ''tavol marad'' es donpepe pedig Virag et. szinvonalara 'esett le''..ne gyere vissza Virag et.
Remek.

z, ahol a meg porondon maradt 4-5 tag dicshimnuszokat zenghet majd egymasrol es helyeselheti a masik -hozza hasonlo fel- mondani valojat.

Mar Rakosi elvtars -e most ORBAN IS- bebizonyitotta hogy ellenzek nelkul IS LEHET EGY ORSZAGOT -ES ANNAK KUL -S BELPOLITIKAJAT- INTEZNI ES VEZETNI!

ON

Nem tudom, más miért kezdett fórumozni, én beszélgetni, vitázni, játszani szerettem volna.
Sokáig sikerült.
Már nem. De kivárom, amig megint lehet.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
barika
Hero Member

"A malis vituperari laus est."

« Válasz #2315 Dátum: 2014. Január. 10, 20:18:24 »

OFF

Remek.

ON

Az elejében egyetértünk kedves Géza de az utolsó mondatod kapcsán mégis meg kell szólalnom.
Ha jól tudom mi nem sokban különbözünk egymástól életkorilag. Nekem még vannak homályos emlékeim a Rákosi korszakról elsősorban szüleim félelmei kapcsán.

Meggyőződésem, hogy aki a mai rendszert ahhoz hasonlítja annak fogalma sincs, hogy mit mond (a legenyhébb esetben).

Idevágó tréfa a mai pesti aszfaltról: - Addig nyugodtak lehetünk, ameddig HELLER ÁGNES a HIRTV-ben beszél arról, hogy Magyarországon nincs szólás- és sajtószabadság.  Vigyorog

(és ez megtörtént).

A másik az, hogy az a tény, hogy a kormánynak ma "nincs ellenzéke" (illetve szerintem van, csak olyan amilyen) az legkevésbé köszönhető a kormánynak, sokkal inkább magának az ellenzéknek.
Naplózva

Everyone ought to bear patiently the results of his own conduct.
tozser
Hero Member

« Válasz #2316 Dátum: 2014. Január. 10, 20:46:26 »

Annyira nem vagyok jartas az otthoni dolgokban, politikaban hogy fogalmam  sincs arrol KI is az  HELLER AGNES, de  -engem- nem is erdekelkulonos keppen.

En csak azt irtam -arra gondoltam- miert volt  SZUKSEGSZERU az hogy a dolgok, beirasok -a 1o,xxx beiras utan?- hogy oda fejlodjenek hogy egymast a ''vitazo felek'' -akik MAR SEMMI UJAT NEM TUDNAK FELHOZNI/MONDANI egymasnak, ugy a jelenre mint a multra vonatkozoan, -a jovorol nem is szolva- hogy azzal zarjak le a vitat -mint egy Jolly Jocker vagy egy ASZ- hogy  menj a picsaba, vagy ilyesmivel.

Bar hosszu idon at azok ''topik vezetok'' voltak, akkor, amikor a dolgok ilyenforman elkezdtek romlani, elfajulni, KELLETT VOLNA MINDKET MODERATORNAK KOZBE LEPNI, rendre utasitani a  tagsagot, es ha KELL  egy vagy ket HETRE FELFUGGESZTENI A TOPOKOKAT, hogy egy picit lehiggadjon a tagsag!

Akkor, amikor engem -vagy mast- kisebb dolgokert mar kizarassal/felfuggesztessel 'figyelmegetett'' a moderator...hol volt O amikor az ilyen stilusu beirasok
tortentek?

ITT...es ezek szerint...O teljesen egyet ertett veluk.

Az aki nem, inkabb elment.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
A kerdes az...HOGYAN TOVABB?
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január. 10, 22:38:25 írta tozser » Naplózva

vitezlaszlo
Hero Member

Vitezlaszlo

« Válasz #2317 Dátum: 2014. Január. 10, 21:53:29 »

Az elejében egyetértünk kedves Géza de az utolsó mondatod kapcsán mégis meg kell szólalnom.
Ha jól tudom mi nem sokban különbözünk egymástól életkorilag. Nekem még vannak homályos emlékeim a Rákosi korszakról elsősorban szüleim félelmei kapcsán.

Meggyőződésem, hogy aki a mai rendszert ahhoz hasonlítja annak fogalma sincs, hogy mit mond (a legenyhébb esetben).

Idevágó tréfa a mai pesti aszfaltról: - Addig nyugodtak lehetünk, ameddig HELLER ÁGNES a HIRTV-ben beszél arról, hogy Magyarországon nincs szólás- és sajtószabadság.  Vigyorog

(és ez megtörtént).

A másik az, hogy az a tény, hogy a kormánynak ma "nincs ellenzéke" (illetve szerintem van, csak olyan amilyen) az legkevésbé köszönhető a kormánynak, sokkal inkább magának az ellenzéknek.
Jo dolog ures feluletet talalni a hirdetooszlopon. Itt meg nem szidtad az ellenzeket. Javasolnam meg a gasztronomiai oldalakat, hiszen az ellenzek egye meg amit fozott maganak.
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #2318 Dátum: 2014. Január. 12, 20:29:28 »

x
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #2319 Dátum: 2014. Január. 12, 20:31:08 »

[/quote]
Naplózva

Oldalak: 1 ... 150 151 152 153 154 [155]
  Nyomtatás  

Ugrás: