NOL Fórum
2017. Október. 23, 08:56:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 26 27 28 29 30 [31]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Új NOL-Fórum  (Megtekintve 78094 alkalommal)
plix01
Hero Member

« Válasz #450 Dátum: 2009. Június. 25, 15:28:20 »

2009. június 12-én, pénteken reggel 7:00-tól a nol fórum gépét frissítik biztonsági okokból, ezért valószínűleg pár percre, esetleg 15 percre elérhetetlen lenne a szolgáltatás. üdv_szerki
Most vettem észre ezt a bejegyzést. Nem akarok belekotnyeleskedni, de nem ennél a frissítésnél csúszott valami gixer a köszörűbe?
Naplózva

A Titanicot szakértők építették. Noé bárkáját egy laikus.
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #451 Dátum: 2009. Június. 25, 15:45:31 »

2009. június 12-én, pénteken reggel 7:00-tól a nol fórum gépét frissítik biztonsági okokból, ezért valószínűleg pár percre, esetleg 15 percre elérhetetlen lenne a szolgáltatás. üdv_szerki
Most vettem észre ezt a bejegyzést. Nem akarok belekotnyeleskedni, de nem ennél a frissítésnél csúszott valami gixer a köszörűbe?

Nem hiszem. Még utána néhány napig működött. múlt pénteken történt a szerverfeltörés.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
Sarkanyszeker
Hero Member

« Válasz #452 Dátum: 2009. Június. 25, 16:22:46 »

Nem hiszem. Még utána néhány napig működött. múlt pénteken történt a szerverfeltörés.
Szerintem Plixi arra gondol, hogy a frissítés során válhatott aktívvá az a programrészlet, amit ki tudtak használni a hackerek.
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #453 Dátum: 2009. Június. 25, 16:33:10 »

Szerintem Plixi arra gondol, hogy a frissítés során válhatott aktívvá az a programrészlet, amit ki tudtak használni a hackerek.

Ennyit már nem értek hozzá.
Igazatok lehet.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
plix01
Hero Member

« Válasz #454 Dátum: 2009. Június. 25, 18:19:56 »

Ennyit már nem értek hozzá.
Igazatok lehet.
Jól tecc mondani, kedves Sárkányszekér, pontosan erre gondoltam. Nagyon sok installáló kit tartalmaz olyan alapértelmezett beállításokat, amit a befejezés után kézzel kell kikapálni. Ha elfelejtődik, a kitet ismerők azonnal becsűrnek a hátsó ajtón. De ez csak egy példa, egy biztonsági frissítés során elég sok kiskapu maradhat nyitva, főleg ha nem igazán fontos a felhasználás.
Naplózva

A Titanicot szakértők építették. Noé bárkáját egy laikus.
ilsi
Newbie
*

« Válasz #455 Dátum: 2009. Július. 29, 05:41:39 »

BALEK XIII., OpeBaSzö  -   2009. július
(Országos Pech és Balek Szövetség)
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy dresszkódot írtam elő, mert a kifogástalan öltözék bizalomerősítő, pl. Kulcsár Attila is (K@H-bank) mindig öltönyben, nyakkendővel dolgozott.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy dresszkódot kérvényeztem a fővárosnál, továbbá teljesen tökéletes lábakat és hasú kávéfőző nőket.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megvettem a potencianövelőt, amely szerint Önből tíz nap alatt latin szerető válik, de csak az etnikumságig jutottam.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy újságot vettem, amiből megtudtam , hogy az egyik párt képviselője lopott, tehát meg kellett vennem a másik újságot is.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megdrágult a bérletem, mert a BKV humán-politikai igazgatója 100 millió végkielégítést kapott, miután áthelyezték egyik emeletről a másikra.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy kérvényeztem, a rendészeti minisztert mentse föl a miniszterelnök, de hát a miniszterelnök felmentését nem a múlt héten követeltem?
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy vártam a fóti polgármestert a felmondó levéllel az irodája ajtaja előtt, de ő bemászott az ablakon.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy tüntettem, hogy mi lett a 29 milliárddal, amit a CO2-kvóta-eladásból kaptunk, és hogy mért nem adják ide nekem?
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a Vodafon menet közben tízszeresére emelte a vakok mobiltarifáját, de bejelentette, láthatták, ott volt a hétfői újság utolsó oldalának bal sarkában.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy az Állami Számvevőszék dolgozói felvették 13. és 14. havi fizetésüket, miután kimutatták,
hogy a 13. és 14. havi fizetés jó erkölcsbe ütköző.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy kérvényeztem a hármas állam -polgárságot, mivel három a magyaré.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a Rózsa Sándor Magyar Nemzeti Banktól pénztéglákat vettem elégetés céljából, de biztosítottak, egészen frissek, tegnap jöttek a bankjegynyomdából
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy kérvényeztem, ne is jőjjenek vissza a politikusok a nyaralásból, mert ha nincsenek itt, semmi balhé.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy mikor egy betörő mászott be a kerítésemen, fölkaptam egy furkós botot, de gyorsan átfutottam a BTK-t is: 1. Vajon eszközöm alkalmas-e élet kioltására, 2. Vajon jogtalan támadó szenved-e sérelem? 3. Vajon elkerülhető-e a sérelem vagyis eleget teszek-e a közömbös elhárítási mód kötelességének?
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy visszapattant a baltám a faajtónak álcázott páncélajtóról, de bepereltem a tulajdonost testi sértés miatt.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a vendég után adóztam, a szomszéd meg úgy elrejtette a vendég kocsiját, hogy még most is keresi.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy figyelmeztettek, csökken a reálkeresetem és valóban, amikor bementem, kirúgtak.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy olvasom, tetőzik a munkanélküliség, kinézek az ablakon, hát tényleg.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy bekapcsoltam a gólyakamera-gólya-valóságsót, ahol az egész gólyacsalád meztelenül illegett-billegett és mindenkit leszartak.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy hőségriadót rendeltem el egy bejelentés után, de kiderült, egy kazánfűtő volt.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megdöntöttem a hőségrekordom, amit ezen a napon, 20 éve állítottam föl, amikor kaptam egy nagy pofont.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy bekapcsoltam a rádiót, ahol a mentőszolgálat bemondta, mindenki vigyázzon magára.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megpróbáltam szétverni a Kossuth Rádiót, de csak a Petőfit sikerült.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy bemondtam a rádióban, a templomot elpusztították a tatárok, kicsit odébb meg bemondták, a templomot elpusztították a magyarok.
- Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy kinyitottam a rádiót, ahol bemondták, Magyarország macskaállománya kielégítő.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy kilőttek az űrsiklóval, de otthon felejtettem az űrállomás kapukulcsát.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy Balassi Bálint lovagolt, táncolt, rést ütött a vár falán, én meg csak verem a számítógép billentyűit, én nyavalyás.

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy

Így folytatták volna a tagok másnapig, mígnem valaki fölkiáltott:
- Emberek! Menjünk, mert bezárják a parlament ajtaját!

HULLAJÓ!   Gyilkos szatírák kötél idegűeknek   Szemét Kiadó Bp 2008
Megjelent 1 (egy) példányban, megtartom.

Kinek tetszik? Kinek nem?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 26 27 28 29 30 [31]
  Nyomtatás  

Ugrás: