NOL Fórum
2017. Augusztus. 17, 12:38:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 1156 1157 1158 1159 1160 [1161] 1162 1163 1164 1165
  Nyomtatás  
Szerző Téma: TEREFERE  (Megtekintve 750387 alkalommal)
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #17400 Dátum: 2017. Május. 03, 11:03:18 »

Cím az atv.hu-ról

Elfogták a hírhedt "Köpcös" feltételezett utódját

Nahát !

Mit követhetett el szegény tiszta (péterke, ember ) ?
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #17401 Dátum: 2017. Május. 03, 12:41:16 »

Cím az atv.hu-ról

Elfogták a hírhedt "Köpcös" feltételezett utódját

Nahát !

Mit követhetett el szegény tiszta (péterke, ember ) ?
Jaj, és nekem csak most esett le!
Pedig reggel is láttam!
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #17402 Dátum: 2017. Május. 03, 17:18:58 »

Jó nektek, TI tudjátok ki az a "köpcös", nekem az talány, az UTÓDJA pedig pláne az.... Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #17403 Dátum: 2017. Május. 07, 06:20:59 »

Jó nektek, TI tudjátok ki az a "köpcös", nekem az talány, az UTÓDJA pedig pláne az.... Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Az "utódja" nekünk is.
Egyébként ez tréfa volt, egykori soknevű fórumtársunk leggyakrabban használt neve volt a Köpcöske.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #17404 Dátum: 2017. Május. 08, 20:21:28 »

A nap legérdekesebb esete a délutáni órákban történt1. Ekkor egy 47 éves amerikai nő próbált belépni az Egyesült Államokba a gyalogosoknak fenntartott átkelőn. Az ellenőrök azonban gyanúsnak találhatták a hölgy hátsó domborulatait (hiába őrület most az Egyesült Államokban Kim Kardashian egzotikus méretű alfele), mert részletes vizsgálatra állították elő. Ott aztán másfél kilogrammnyi heroin került elő a nadrágjából. A lefoglalt kábítószer piaci ára 13 millió forint.
( mno )
1 az USA-Mexiko határról van szó )

Nem is rossz szakma a vámosé. Ha megtetszik egy nő feneke, megvizsgálhatja...
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #17405 Dátum: 2017. Május. 09, 15:19:42 »

...
Nem is rossz szakma a vámosé. Ha megtetszik egy nő feneke, megvizsgálhatja...
[/quote]

Hááát ahol elfér másfél kiló kokó....
Tán jólesik az árnyékában hűsölni.
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #17406 Dátum: 2017. Május. 09, 18:03:11 »

Az USA-ba jövetelről...a jövőben..
Egy késő éjszakai (este 10 óra után..)talk-showban irta be a fényujság(?)..
UJ USA VIZUM követelményeket akarnak foganositani -bevezetni- azokból egy két "mazsola" szem... Mosolyog Mosolyog Vigyorog Vigyorog
a,...MINDEN volt és jelenlegi emil cim és kikkel levelez...
b,...HOVÁ ÉS MIÉRT utazott az elmúlt tizenöt év alatt..
c,...MINDEN gyermeke neve/kora és lakcime a jelenlegi és a VOLT házasságából való is, beleértve a házaságon kivűlieket (is)..
d,..mi célból -és kihez- utazik az USAba...(gondolom ez van most is...)
« Utoljára szerkesztve: 2017. Május. 10, 22:45:13 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
sandton
Hero Member

« Válasz #17407 Dátum: 2017. Május. 10, 09:10:38 »

....
c,...MINDEN gyermeke neve/kora és lakcime a jelenlegi és a VOLT házasságából, beleértve a házaságon kivűlieket is..
......

Na látod, így kell megelőzni a kétes hírű afrikai politikusok USA-ba engedését.

Nálunk a Zumának 22 darab sajátpöcsüleg nemzett utódja van ( már akiket ő is elismer...), szóval mire kitöltené a kérőlapot elmegy a kedve az utazástól  Kacsint
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #17408 Dátum: 2017. Május. 22, 17:24:42 »

"Botka László azonban nem akarja, hogy a magyar emberek megtudják az igazságot vagyoni helyzetéről."
http://www.hirado.hu/2017/05/22/kormanypartok-egyertelmuve-valt-hogy-botka-laszlonak-van-takargatnivaloja/?source=hirkereso
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #17409 Dátum: 2017. Május. 23, 15:29:45 »

"Botka László azonban nem akarja, hogy a magyar emberek megtudják az igazságot vagyoni helyzetéről."
http://www.hirado.hu/2017/05/22/kormanypartok-egyertelmuve-valt-hogy-botka-laszlonak-van-takargatnivaloja/?source=hirkereso

Milyen hírértéke van annak, amit a kormánypárt és sajtója mond, ír? Kb. annyi, mint amikor Ferenc képzelt/látott dokumentumok alapján vádolja Viktort...
A nullánál is kevesebb.... (Bret Easton Ellis)
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #17410 Dátum: 2017. Május. 23, 16:37:00 »

Milyen hírértéke van annak, amit a kormánypárt és sajtója mond, ír? Kb. annyi, mint amikor Ferenc képzelt/látott dokumentumok alapján vádolja Viktort...
Hírérték? Ugyan már!
Tudod, ha egy bulvárlap itt Magyarországon azt írja, hogy elgázolták az eltűntnek hitt magyar édesapát, az sincs rendben. De hát az egy bulvárlap. Hollik István viszont politikus. Parlamenti képviselő.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #17411 Dátum: 2017. Május. 23, 17:10:28 »

Hírérték? Ugyan már!
Tudod, ha egy bulvárlap itt Magyarországon azt írja, hogy elgázolták az eltűntnek hitt magyar édesapát, az sincs rendben. De hát az egy bulvárlap. Hollik István viszont politikus. Parlamenti képviselő.
Az előbbi logikát követve: kormánypárti képviselő, ezért önálló gondolatokat nem, csak központi utasításra és megadott szöveget közölhet. Ergo, a hír-, és tényértéke a nullánál is kevesebb. (Ld. fent.)
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #17412 Dátum: 2017. Május. 23, 17:13:08 »

Hírérték? Ugyan már!
Az előbbi logikát követve: kormánypárti képviselő, ezért önálló gondolatokat nem, csak központi utasításra és megadott szöveget közölhet. Ergo, a hír-, és tényértéke a nullánál is kevesebb. (Ld. fent.)

De azért szabad fölháborodnom rajta?
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #17413 Dátum: 2017. Június. 04, 06:52:51 »

Félautomata naptár van az órámon. Minden elsején be kell állítani, különben csak ciklikusan számol 00-tól 39-ig.

Ezúttal elfelejtettem beállítani, és most látom, ma május 35 van. Nemsoká jön Negro Caballo és indulunk az Egyenlítőhöz.
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #17414 Dátum: 2017. Június. 04, 07:38:21 »

... ma május 35 van. Nemsoká jön Negro Caballo és indulunk az Egyenlítőhöz.
Kästner örök élmény, nemrégiben olvastam újra A két Lotti-t
Naplózva
Oldalak: 1 ... 1156 1157 1158 1159 1160 [1161] 1162 1163 1164 1165
  Nyomtatás  

Ugrás: