NOL Fórum
2017. Június. 26, 08:08:08 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Van magyar vízi csoda?  (Megtekintve 18666 alkalommal)
fayutca
Hero Member

« Válasz #105 Dátum: 2013. Augusztus. 05, 16:15:05 »

A "volna" nem szamit, a TENY az hogy a ruszkik oltek meg a fellabu uszot mar bekeidoben, nesze neked felszabaditas.

Neked talán nem számít. Annak a pár százezernek számított...

Miert kell mindent erre a temara tekerni megha felteteles modban is, de mindeg ugyanarra a teruletre tolni a temat. Kiraboltak es megoltek egy uszobajnokot, miert kell es hogyan lehet ezt osszekotni a holocausttal. A multkor egy gyermekjatekbolt cimerol irtam, akkor egy masik forumozotars a zs...ra kanyaritotta a temat illetve azzal vadolt.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus. 05, 16:18:15 írta fayutca » Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #106 Dátum: 2013. Augusztus. 05, 23:59:11 »

Idézet
Viszont minek szőtted bele

Idézet
Miert kell mindent erre a temara tekerni

Én azt gondolom, hogy beleillik az a mondat.

Ti nem így gondoljátok.

Nekem mindenről "az" jut eszembe.

Nektek talán semmiről.

Akkor ezt megbeszéltük.

Valóban. Én például, van úgy, hogy hónapokig járok-kelek, és nem jut eszembe "az". Néha azonban benyúlok a kis fekete éjjeliszekrénybe, és akkor eszembe jut. Csak az eszembe, a kezembe nem. Pedig csak egy mozdulat lenne, és újra olvashatnám az 1944-es rendőrségi  jegyzőkönyvet.  A talált töltényhüvelyekről meg az üres nikotinos zacskókról.
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #107 Dátum: 2013. Augusztus. 06, 00:09:26 »

Szóval, kedves Adorka, mielőtt csak úgy odabaszol egy ""nektek talán semmiről"-t, elgondolkodhatnál azon,hátha ül valahol egy történetesen most meglehetősen részeg matter, aki sohasem szokott beszélni a nagyapjáról meg a dédnagyanyjáról, és akit - tán éppen e ritka részegsége okán - ha soha nem is, de most kegyetlenül letaglóz a "nektek talán semmiről".

Na jó, nem kéne hogy ilyesmire gondolj. Azonban annyit tán megtanultál, hogy a szó veszélyes fegyver.

Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #108 Dátum: 2013. Augusztus. 06, 11:25:16 »

Szóval, kedves Adorka, mielőtt csak úgy odabaszol egy ""nektek talán semmiről"-t, elgondolkodhatnál azon,hátha ül valahol egy történetesen most meglehetősen részeg matter, aki sohasem szokott beszélni a nagyapjáról meg a dédnagyanyjáról, és akit - tán éppen e ritka részegsége okán - ha soha nem is, de most kegyetlenül letaglóz a "nektek talán semmiről".

Na jó, nem kéne hogy ilyesmire gondolj. Azonban annyit tán megtanultál, hogy a szó veszélyes fegyver.

Azt - remélem - nem tételezed fel, hogy tudom a személyes történetedet (nem tudom) és ezért, direkt, bántó szándékkal írtam, amit írtam. Mert nem

De fenntartom. És azért merészelem fenntartani, mert benne van az a "talán"...

Nem gondolom, hogy direkt, bántó szándékkal írtad,és lám, mégis bántóra sikerült. Talánostól együtt. De az az én magánügyem és tán nem is kellett volna előhozakodnom vele.

Azt azonban továbbra sem értem, miért kellett Halassy személyes (és tisztázatlan!) tragédiáját a Petschaueréval (és sokakéval) összekapcsolni. És most a tartalomtól függetlenül, egyszerűen nem fér bele annak a hozzászólásnak a logikájába. Az meg már, hogy Neked arról is "az" jut az eszedbe, az meg a Te magánügyed és ugyanúgy nincs mit tárgyalni rajta, mint az én nagyapám sorsán.
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #109 Dátum: 2013. Augusztus. 10, 01:39:50 »

Toroltem

Es egyben figyelmeztetem Tozsert, hogy a topikrombolas akar kitiltassal is buntetheto!

A Moderator
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
Topik rombolás miatt?

Na jó.
Eddig azt hittem hogy van SZÓLÁSSZABADSÁG, és szabad vélemény nyilvánitás.

A beirásomban nem állt semmi olyan amit te annak hivsz.

Csak az, hogy egy szó vagy mondat az állandó ismétlésével, az elveszti annak igazi és történelmi jelentőségét.

Kár hogy TE mindenben azt látod...ami neked személy szerint nem  tetszik.

Mondd, ki a főnököd? Ha van egyáltalán.. Sír

Szeretném már végre megtudni mik a topikolás szabályai mert biztos hogy azok nem egyeznek a tieddel.
TALÁN meg sem kellett volna azt személyes ellentétek miatt kivenni, nem gondolod? Más is irt a holokausztról oda, ami szintén nem kötődött a képhez, és a támához.

Most akkor, ha a topik inditója nincs itt, -tallsnake- minden hiányzó topikjának te vagy a gazdája?
Gratulálok a birodalmadhoz...
Kettős mércével mérni pedig elég ...veszélyes dolog...
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus. 15, 00:27:33 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #110 Dátum: 2013. Augusztus. 14, 20:27:22 »

96.-ra
"Eldőlt: 150 ezret kérnek Janicsért
Douchev-Janics Natasa csak akkor indulhat jövőre szerb színekben..."

Minden rajta és a szerb törvényeken mulik.
Ha egy fontos személy, egy sportoló, amerika szineiben akar indulni -és utánna itt letepedni-
 a mindenkori USA elnöke
24 óra alatt "hatalmánál fogva" megadhatja neki az USA állampolgárságot, minden kec-mec nélkűl.

Ha a szerb törvények is azt mondják és lehetséges- akkor ő is lehet(ne) egyik napról a másikra szerb állampolgár és a magyarok oda mehetnek ahol a part szakad.
Pénz nélkűl.... Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus. 15, 00:20:25 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #111 Dátum: 2014. Január. 22, 15:14:29 »

Ez szerintem olyan...aranyos  Vigyorog

Hát igen, így kerül be az ember az öröklétbe.
/Csak egy fanyar idézet mellé az egyik "híres embertől": "Egyszer már majd úgy volt, hogy valamelyik versemet beleollózzák egy középiskolás olvasókönyvbe. Ez nem lebecsülni való dolog, mégis csak egy kis kóstoló a halhatatlanságból. Valami az, ha elgondolja az ember, hogy őt már régen megette a fagyökér, mikor egy kis diákgyereknek még mindig megrángatják a fülét, mert nem tudta kitalálni az alapeszméjét annak a költeménynek, amit a költő a huszonöt koronáért írt valaha. (De csak az akadémiai tagnak dukált ennyi. Kisfaludystának húsz koronát fizetett a Vasárnapi Újság. A Petőfi Társaság tagjának be kellett érni tizenöt koronával.)"/
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #112 Dátum: 2014. Január. 22, 15:28:31 »

Csak a topik címe miatt jutott eszembe a vizilabdázó, hisz színész is volt ilyen néven ( ö se Elek volt ).
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #113 Dátum: 2014. Január. 22, 18:36:15 »

Csak a topik címe miatt jutott eszembe a vizilabdázó, hisz színész is volt ilyen néven ( ö se Elek volt ).
Az a nagypapája, az apukája meg a Miklós - szinész

Tényleg ? Nem is tudtam hogy ő is a család tagja.

Miklós ugyanabba az általánosba járt, mint én, akkor még Benedikt-nek hívták, a papa hivatalosan nem magyarosította ( akkor még ) a nevét, csak művésznév volt a Benedek.
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #114 Dátum: 2014. Március. 30, 12:41:54 »

A szentesi vizipólósok 7:13-ra győztek Pécsett. Erre a kapitányuk ezt tudta nyílatkozni - és az újságíró meg símán leírta:

"Szép volt, fiúk! Végre nekünk is elsült valami , és még mindig van esély néhány pont megszerzésére, Hajrá Szentes"  Kacsint
És meddig lesz edző?
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
matter
Hero Member

« Válasz #115 Dátum: 2016. Január. 11, 19:56:01 »

Azt olvasom, a Hosszú Katinka ügy azzal indult, vagy része volt benne, hogy HK nem akar részt venni a 2017-es vizes VB promóciós klipjében. Itt egy változat ebből - nem csodálkozom, hogy kimaradna belőle...

https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=C0JTGlo26_w

Sajnos nem értem, hogy mi nem tetszik ebben a kisfilmben. Szerintem látványos.
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #116 Dátum: 2016. Január. 11, 21:32:30 »

Azt olvasom, a Hosszú Katinka ügy azzal indult, vagy része volt benne, hogy HK nem akar részt venni a 2017-es vizes VB promóciós klipjében. Itt egy változat ebből - nem csodálkozom, hogy kimaradna belőle...

https://www.youtube.com/watch?time_continue=29&v=C0JTGlo26_w

Sajnos nem értem, hogy mi nem tetszik ebben a kisfilmben. Szerintem látványos.

Sajnos nem értem, mit lehetne érteni a "tetszés" kapcsán...de nem szállok fel a Guszti buszára ezért.
Rendben, azt hittem, valami kormánypropaganda, Kövér László és Semjén ugrálnak a vízbe a Parlament tetejéről, azért háborogsz Mosolyog
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #117 Dátum: 2016. Január. 11, 23:53:53 »

Félek, hogy renitens véleményem lesz ebben a Hosszú Katinka kontra Kiss László ügyben. Arról van szó, hogy valamilyen okból konfliktus keletkezett két tiszteletreméltó ember között. Sajnos tény, hogy nekünk, magyaroknak elég rossz a konfliktustűrő képességünk. Én azt gondolom, lehet úgy is élni, hogy nem foglalunk állást ebben konfliktusban ( úgysem ismerünk minden tényezőt ). Tiszteljük mindkettőjüket továbbra is. És ha nem tudnak, vagy nem akarnak együtt dolgozni, fogadjuk el.
Naplózva
dmolnar
Sr. Member

« Válasz #118 Dátum: 2016. Január. 12, 10:37:26 »

Amúgy meg minek titkoljam: az egész élsportnak nevezett szórakoztató műfajt kifejezetten kivonnám minden állami juttatás alól.

Puff neki, pont ezt írtam (némileg más szavakkal) egy másik helyen...  Mosolyog
Naplózva
dmolnar
Sr. Member

« Válasz #119 Dátum: 2016. Január. 12, 11:04:02 »

Szégyellem is magam: amikor belépek a Fórumra, mindig lentről kezdem megnyitni az új beírásokat, most épp ezt a topikot, és írtam a véleményem.

Aztán haladok feljebb, és látom, mit írtál "amott"...talán el kellene előbb olvasnom minden új beírást, mielőtt nekiugrom egy válasznak. De azért talán nem nagy baj, ha ketten, két helyen majdnem egyszerre majdnem ugyanazt írjuk. De a kettő közt van egy óra különbség. Már előre félek, hogy Apszu majd azt írja, hogy DMolnar is én vagyok... Vigyorog

Én meg azt hittem, én írtam utánad, mert nem néztem az időket... 

Amúgy nem hiszem, hogy azt gondolja, hogy te vagy én, mert nem ugyanaz a kutyus..  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9
  Nyomtatás  

Ugrás: