NOL Fórum
2017. Október. 18, 14:02:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Van magyar vízi csoda?  (Megtekintve 19497 alkalommal)
ormester
Hero Member

« Válasz #15 Dátum: 2006. Augusztus. 19, 22:10:23 »

......a most zajló Máty-éri VB nagyon büszkévé tesz!

Érdemes erről beszélgetni? Van magyar vízi csoda?.......
Hatalmas magyar aranyeső a Maty-éren
Naplózva

A hozzászólásaimban idézőjelek közé tett idézetek nem feltétlenül egyeznek a véleményemmel, azokért felelősséget nem vállalok, azok mindenkor a szerzőik véleményét tükrözik, amikkel nem feltétlenül értek egyet.
"Virág elvtárs:
Ezen lovagol maga? Amit a vaksi szemével lát? A süket fülével hall? ...
tallsnake
Jr. Member
**

« Válasz #16 Dátum: 2006. Augusztus. 20, 12:23:56 »

Kilenc aranynál tartunk e pillanatban.

Ki a túró írt olyant, hogy sajnálni kéne a svájciakat?

A Duna -mederközép, 1 m a felszín alatt- kb. v=2,5 m/s volt, amikor a nagymarosi mérőtáborban ezzel szórakoztunk, de lehet, hogy rosszul emlékszem. A Tisza nyilván lassabb Szegednél, de gyorsabb valamelyik ága a Kárpátok szélén. Lehet viszont, hogy a Mura is gyorsabb Muraunál.

Öregem, te froclizol engem. Nem hinném, hogy a szövegben a folyók sebessége érdekes.
Naplózva
ormester
Hero Member

« Válasz #17 Dátum: 2006. Augusztus. 21, 00:16:34 »

12 elsőséggel, 2 második hellyel és 4 harmadik hellyel zártak.
Naplózva

A hozzászólásaimban idézőjelek közé tett idézetek nem feltétlenül egyeznek a véleményemmel, azokért felelősséget nem vállalok, azok mindenkor a szerzőik véleményét tükrözik, amikkel nem feltétlenül értek egyet.
"Virág elvtárs:
irriga
Hero Member

« Válasz #18 Dátum: 2006. Augusztus. 21, 07:32:30 »

Üdv Tallsnake!

Nem hiszem, hogy nagy összefüggés lenne a folyók száma és sebessége, valamint a nyert aranyérmek száma között.

Inkább a hagyománynak, a jó edzői munkának köszönhető az eredmény.
Naplózva
kivandorlo66
Hero Member

« Válasz #19 Dátum: 2006. Augusztus. 21, 08:15:51 »

A Hacsek barátja!
Aszittem rajtam kivul azokra mar mas nem emlekezik.
Naplózva
bourke
Hero Member

« Válasz #20 Dátum: 2006. Augusztus. 21, 08:55:26 »

Inkább a hagyománynak, a jó edzői munkának köszönhető az eredmény.
. . . meg annak az embertelen sok munkanak amit ezek a sportolok a siker erdekeben elvegeznek.
Naplózva
irriga
Hero Member

« Válasz #21 Dátum: 2006. Augusztus. 21, 09:18:04 »

Ez egyértelmű.
Naplózva
tallsnake
Jr. Member
**

« Válasz #22 Dátum: 2006. Augusztus. 21, 16:31:36 »

. . . meg annak az embertelen sok munkanak amit ezek a sportolok a siker erdekeben elvegeznek.
Itt volt az a sok lusta, tohonya német, brazil, angol, stb., stb., meg is érdemelték, hogy jól elruházzák őket!
Naplózva
tallsnake
Jr. Member
**

« Válasz #23 Dátum: 2006. Augusztus. 21, 16:33:29 »

Ezekre legyünk büszkék, ne a politikusokra!
Naplózva
Gömöri Magda
Newbie
*

« Válasz #24 Dátum: 2007. Augusztus. 11, 21:15:54 »

Igen van magyar vízi csoda!
Ma, amikor Vajda Attilát és Kovács Katit néztem, picit könnyes lett a szemem. Iszonyatos munka, akarat, küzdés, bizonyítási vágy együtt. Igen, rájuk legyünk büszkék!
Naplózva
ormester
Hero Member

« Válasz #25 Dátum: 2011. Január. 18, 12:01:44 »

Hatszor választották az év edzőjének, versenyzői annyi aranyérmet nyertek, hogy nem is számolja, a pekingi olimpiára mégis valamennyi neveltje már más edzővel utazott. Fábiánné Rozsnyói Katalint a szakmában sokan összeférhetetlennek, mások szadistának tartják, szerinte azonban csak következetes, és bár régebben sokszor elfordította a fejét a sportolók szenvedése láttán, vallja, hogy egy edző nem sajnálhatja meg a tanítványát. Janics Natasát most is becsüli, Kovács Katalinban csalódott, a 2012-es olimpián pedig férfi versenyzőkkel is borsot törne kollégái orra alá.
.....
- Hogyan képezi magát a világ egyik legeredményesebb kajakedzője? Van egyáltalán szakirodalma ennek a sportágnak?
- Amit én az idők során kitapasztaltam, az nincs leírva sehol, ami van szakirodalom, az teljesen elavult, használhatatlan. De engem sem kérdez senki a kollégák közül, Szabó Attila az egyetlen, akivel szoktam konzultálni, a többiek túl okosak ehhez.

- Nem gondolt rá, hogy leírja a tapasztalatait?
- Nem, én már elviszem magammal a sírba. Ha eddig nem voltak rá kíváncsiak, akkor ezután se legyenek.

- Tudja, hány világversenyen szerzett érem fűződik edzőként a nevéhez?
- Fogalmam sincs, annyi volt. Egy ideig még számoltam, de csak az aranyakat, aztán felhagytam vele. De nem is ez a fontos, még az olimpiai bajnokokokat is elfelejtik, hiába kerül fel a nevük a dicsőségtáblára. Az igazi értéket az emberi kapcsolatok adják, ezért is sajnálom azokat, akik azt gondolják, hogy mindent egyedül értek el. Aki nem vesz figyelembe másokat, az végül magára marad.

http://www.origo.hu/sport/egyeb/kajak-kenu/20110103-interju-fabianne-rozsnyoi-katalin-kajakedovel.html
Naplózva

"Virág elvtárs:
fayutca
Hero Member

« Válasz #26 Dátum: 2011. Április. 14, 05:17:08 »

NeRománia vb-kerete:
Kapusok: Adrian Catrinoi (Steaua), Fülöp Rajmond (Brassó).
Hátvédek: Adorján József (Brassó), Flinta Botond, Góga Attila, Kósa Endre, Nagy István, Papp Szabolcs (HSC Csíkszereda), Jevgenyij Piszarenko (Arisztan Temirtau, KAZ).
Csatárok: Antal Zsombor, Basilidesz Tibor, Bálint Zsolt, Pál Zoltán (Brassó), Becze Tihamér, Bíró Ottó, Mihály Ede, Moldován Ervin, Molnár Zsolt, Petres Tivadar, Péter Levente, Virág Csanád (HSC Csíkszereda), Roberto Gliga (Tingsryd, SWE-U20).
Nem vizi csoda, mivel jegkorongozok, csak egyszeruen Europa karikaturaja, mi ebben roman?
Naplózva
adorka
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 2011. Április. 14, 07:19:29 »

NeRománia vb-kerete:
.......
Nem vizi csoda, mivel jegkorongozok, csak egyszeruen Europa karikaturaja, mi ebben roman?

1. Mi az a NeRománia?

2. Talán egyszer elgondolkodhatnál a "magyar vagyok" és a "de Románia állampolgára" összefüggésein.

3. Mondjuk egy Mohamed Aida meglehetősen eredményes magyar tőrvívó - ezzel a névvel. És a szép történelmi nevet viselő Hunyady Emese meg osztrák gyorskorcsolyázó....
Naplózva
ormester
Hero Member

« Válasz #28 Dátum: 2011. Április. 14, 07:22:50 »

NeRománia vb-kerete:
.......

1. Mi az a NeRománia?

2. Talán egyszer elgondolkodhatnál a "magyar vagyok" és a "de Románia állampolgára" összefüggésein.

3. Mondjuk egy Mohamed Aida meglehetősen eredményes magyar tőrvívó - ezzel a névvel. És a szép történelmi nevet viselő Hunyady Emese meg osztrák gyorskorcsolyázó....

Má' esmeg érkezésed van a borsónak falrahányására.....
Kacsint Vigyorog
Naplózva

"Virág elvtárs:
adorka
Vendég
« Válasz #29 Dátum: 2011. Április. 14, 07:44:23 »

Pedig nem vagyok anorexiás - ajaj, sőt, sőtebb! - hogy mindig hánytassam magam.... Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 9
  Nyomtatás  

Ugrás: