NOL Fórum
2017. Augusztus. 20, 22:02:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 1191
  Nyomtatás  
Szerző Téma: KÖZÖS VERSEK  (Megtekintve 1079485 alkalommal)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Dátum: 2006. Szeptember. 04, 11:00:18 »

KÖZÖS VERSEK

Kedves Mindannyian !

A tizenkettedik közös vers sok tekintetben újdonság lesz, ezért gondoltam, legyen ez külön topikban. A topikkal több olyan tervem is van, amely – reményeim szerint – sokatok számára lehet érdekes ( korábbi művek újrafelfedezése is szerepel a tervek között ). Ezért azzal a tiszteletteljes kérdéssel fordulok hozzátok, hogy hagyjuk meg ezt a topikot olvasókönyvnek, legyen a verseké a főszerep. Persze a versek értékelésével kapcsolatban minden véleménynek örülni fogok, de ha lehet, ne fecsegjük szét a topikot. Nyomatékosan kérem erre – többek között - minden topikok legfőbb szétfecsegőjét, a kecskét.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #1 Dátum: 2006. Szeptember. 04, 11:01:09 »

A tervek szerint másfél hét van még addig, amíg a tizenkettedik közös vers műveinek publikálása megkezdődik. Éppen ideje a kampánystartnak. A mai nappal megkezdem a költők bemutatását. Aki versírásra jelentkezett, annak azonnyomban kiállítottuk dupla nullás államtitoknak minősülő káderlapját. Ezek bemutatása kezdődik ma. Miután demokratikus országban élünk, nem hierarchikus, hanem alfabetikus sorrendben ( a mellékelt fotók a FOTO PAROLE stúdióban készültek, köszönet értük ).
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #2 Dátum: 2006. Szeptember. 04, 11:01:45 »

Költők ( 1 )

BALERINA

a fiatal költőnemzedék tagja, az Ebux-versekben debütált, majd a Verspárbajban csiszolta technikáját. Közös versekben első ízben mutatkozik be várhatóan milliós olvasótáborunknak. Művészetét kecses franciás könnyedség és filigrán technika jellemzi.
Naplózva
sebikati
Sr. Member

« Válasz #3 Dátum: 2006. Szeptember. 04, 11:07:24 »

Ajjaj, elöre félek, hogy leszek bemutatva. Donna Juanita meg hasonlok.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #4 Dátum: 2006. Szeptember. 04, 14:08:14 »

Költők ( 2 )

DANYILA

Író, költő, esztéta, humorista, humanista. Mély emberismeretét elsősorban annak köszönheti, hogy nyitott szemmel, s főként nyitott füllel jár-kel a világban. A mellékelt ellesett pillanatkép anyaggyűjtés közben örökíti meg a művész alapos módszereit.
Naplózva
vitezlaszlo
Hero Member

Vitezlaszlo

« Válasz #5 Dátum: 2006. Szeptember. 05, 07:55:14 »

A helyedben abbahagynam. Szerintem se nem vicces, se nem okos, se nem hatasos. Leginkabb Rad vet rossz fenyt.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #6 Dátum: 2006. Szeptember. 05, 09:26:04 »

Azt hittem, ezen a fórumon már nem érhet engem meglepetés. Tévedtem.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #7 Dátum: 2006. Szeptember. 05, 10:29:11 »

Költők ( 3 )

EBUX

mint mi mindannyian, ő is, csóró, ágrólszakadt költőként kezdte pályafutását, ritkábban látott kanalat, mint fehér hollót. Ma egy egész birodalom ura, bőkezű mecénás, sajtócézár, a nagyhírű Ebux-Versek kiadója. A kiadó kacsalábon forgó székháza előtt nap mint nap tekervényes sorokban, kockás papírjaikat lobogtatva állnak sorban olyan kezdő költők, amilyen maga is volt egykoron. Ebux neves térképész és vámpírvadász is, skalpjai padlótól mennyezetik borítják a falakat.
Naplózva
zsebibaba
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2006. Szeptember. 05, 13:01:14 »

HeHe??
Szerintem pedig a beirásod se nem vicces, se nem okos és leginkább Rád vet rossz fényt.
Naplózva
zsebibaba
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 2006. Szeptember. 05, 13:01:41 »

Bocs, Kecsi!!
Naplózva
tesuji
Sr. Member

« Válasz #10 Dátum: 2006. Szeptember. 05, 13:10:59 »

Ha neked nem tetszik, ne olvasd. Ha nem neked szól, ne írj bele. Ilyen egyszerü.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #11 Dátum: 2006. Szeptember. 05, 16:25:47 »

Költők ( 4 )

HABOK

a szeleburdi Habók valódi pályakezdő. Az elmebajnokságban sajátította el a betűvetés rejtelmeit, azóta már Rózsaszín Párduc díjas, mégis csak nehezen talált kiadót. Először csupán három sornyi helyet ajánlottak fel neki a Mi új van a nap alatt című antológiában, mely az ibolyaillatú gémkapocs és a zenélő titokzokni reklámozását célozta. De tehetsége áttörte a nehézségeket, mint Buzogány vitéz konstantinápolya Botond kapuját.
Naplózva
Kővári András
Jr. Member
**

« Válasz #12 Dátum: 2006. Szeptember. 05, 20:05:44 »

Kedves Kecske!

Épp most tervezem, hogy apám verseit versblog formájában tegyem közzé.
Majd mondom kedves Mindnyájatoknak a címet, ha létrehoztam.

Tisztelettel: András
Naplózva
Holmes Sherlock
Sr. Member

Holmes

« Válasz #13 Dátum: 2006. Szeptember. 05, 20:24:56 »

Szerintem belőle árad a rossz fény. Nemde?
Naplózva

"Ha kizártál minden lehetségest, bármennyire valószínűtlen, ami maradt az az igazság."
zsebibaba
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 2006. Szeptember. 05, 20:47:17 »

Már az "Elég" topikban tisztáztuk, hogy félreértette az egészet és ha nem is bocsánatot, de egy mea culpat megeresztett...
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 1191
  Nyomtatás  

Ugrás: