NOL Fórum
2017. Október. 21, 07:44:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 160 161 162 163 164 [165] 166
  Nyomtatás  
Szerző Téma: TOPIK  (Megtekintve 191840 alkalommal)
KapitányG
Hero Member

« Válasz #2460 Dátum: 2017. Január. 25, 08:53:04 »

Igen, de akkor kevésbé jönne ki a Vörös Hadsereg általunk is tanult ideológiai alapjai valamint a Vatikán közötti szembeszökő különbség. Amúgy a videófelvétel is a "Russian Red Army Choir" elnevezést használja.

No igen, akkor kevésbé.
Nagyszerűek! Remélem, azok maradnak a decemberi tragédia ellenére is.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #2461 Dátum: 2017. Január. 25, 08:59:23 »

Igen, de akkor kevésbé jönne ki a Vörös Hadsereg általunk is tanult ideológiai alapjai valamint a Vatikán közötti szembeszökő különbség. Amúgy a videófelvétel is a "Russian Red Army Choir" elnevezést használja.

No igen, akkor kevésbé.
Nagyszerűek! Remélem, azok maradnak a decemberi tragédia ellenére is.

Amikor feltettem a felvételt, nem is gondoltam rá, valahogy nem azonosítottam, hogy velük történt, pedig olvastam róla.
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #2462 Dátum: 2017. Január. 25, 10:30:48 »

Amikor feltettem a felvételt, nem is gondoltam rá, valahogy nem azonosítottam, hogy velük történt, pedig olvastam róla.

Valahogy sejtettem...
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #2463 Dátum: 2017. Április. 16, 23:05:48 »

https://www.youtube.com/watch?v=-Eq2g-be9mc

Ha megnézitek ezt a táncot, alig hihető, hogy Észak-Kóreában adták elő. A csajok mozgása nemigen pártszerű.
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #2464 Dátum: 2017. Április. 17, 20:22:21 »

Ha megnézitek ezt a táncot, alig hihető, hogy Észak-Kóreában adták elő. A csajok mozgása nemigen pártszerű.
Szemérmetlen nőszemélyek!
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #2465 Dátum: 2017. Április. 17, 20:30:33 »

Szemérmetlen nőszemélyek!

És bátrak ! Egyszer volt valami olyasmiről szó, hogy egy nőt valami illetlenség miatt halálra ítéltek, sajnos nem emlékszem már a részletekre.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #2466 Dátum: 2017. Április. 17, 20:35:40 »

amúgy igen jó a koreográfia.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #2467 Dátum: 2017. Április. 19, 13:55:28 »

A youtube egy érdekes állat.

Megjegyzi az ember fogyasztási szokásait és ennek megfelelóen ajánl ezt meg azt. Tízből kilencszer el is találja az ízlésemet, pl. ha ajánl valami musical-t, vagy kabarét, Grieget, Csajkovszkijt, azt értem, szoktam ilyet nézni. Ajánlja továbbá a Győri ETO női kézilabda csapatának, vagy az nb3-as focicsapatának meccseiről készült összefoglalókat, ezt ist értem. Néha nagyon fucsákat ajánl, számomra a legmeglepőbb az volt, amikor valami kurucinfós riportot ajánlott „Neked ajánlott. Már megint gyilkoltak a szaros cigányok” ( vagy valami ilyesmi ) címmel, szerintem sose néztem semmit ebből a műfajból.

Ami miatt szóba hozom ezt az egészet, az egy műfaj-meghatározás. Azt hiszem írtam arról, hogy pár hónappal ezelőtt megnéztem egy rakás régi Derrick-filmet és jól elszórakoztam rajtuk. Ma kinyitom a youtube-ot és ott áll: Neked ajánlott ! Szappanoperák és egy Derrick-film, amit annak idején nem néztem meg. Nekem speciel sok minden eszembe jutna a kommersz krimikről, de a „szappanopera” kifejezés semmiképp. Analizáljuk egy kicsit ezt a „szappanopera” kifejezést. Ez semmiképpen nem a folytatólagos sorozatok szinonímája. A szappan szó árulkodó. Mialatt férjemuram ( és az otthon lévő feleség mosógépe ) dolgozik, vetítünk valamit. A szappanopera szerintem elsősorban nőknek készül, a női lélekben viszont nem sok hely jut a gyilkosságokra, mert sok minden mással van tele.

Vagy gondoljátok, hogy a krimik is szappanoperák ?
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #2468 Dátum: 2017. Április. 19, 18:47:22 »

A youtube egy érdekes állat.

Megjegyzi az ember fogyasztási szokásait és ennek megfelelóen ajánl ezt meg azt. Tízből kilencszer el is találja az ízlésemet, pl. ha ajánl valami musical-t, vagy kabarét, Grieget, Csajkovszkijt, azt értem, szoktam ilyet nézni. Ajánlja továbbá a Győri ETO női kézilabda csapatának, vagy az nb3-as focicsapatának meccseiről készült összefoglalókat, ezt ist értem. Néha nagyon fucsákat ajánl, számomra a legmeglepőbb az volt, amikor valami kurucinfós riportot ajánlott „Neked ajánlott. Már megint gyilkoltak a szaros cigányok” ( vagy valami ilyesmi ) címmel, szerintem sose néztem semmit ebből a műfajból.

Ami miatt szóba hozom ezt az egészet, az egy műfaj-meghatározás. Azt hiszem írtam arról, hogy pár hónappal ezelőtt megnéztem egy rakás régi Derrick-filmet és jól elszórakoztam rajtuk. Ma kinyitom a youtube-ot és ott áll: Neked ajánlott ! Szappanoperák és egy Derrick-film, amit annak idején nem néztem meg. Nekem speciel sok minden eszembe jutna a kommersz krimikről, de a „szappanopera” kifejezés semmiképp. Analizáljuk egy kicsit ezt a „szappanopera” kifejezést. Ez semmiképpen nem a folytatólagos sorozatok szinonímája. A szappan szó árulkodó. Mialatt férjemuram ( és az otthon lévő feleség mosógépe ) dolgozik, vetítünk valamit. A szappanopera szerintem elsősorban nőknek készül, a női lélekben viszont nem sok hely jut a gyilkosságokra, mert sok minden mással van tele.

Vagy gondoljátok, hogy a krimik is szappanoperák ?

Nem tudom. Most, hogy így végiggondoltatod - lassan mosódik a határ. A szappanoperákra valóban jellemző a gügye sztori, a felturbózott érzelmek, a sablonok (majd mindegyikben van egy amnézia, egy titokban tartott gyermek, a szerelmesekről kiderül, hogy testvérek, aztán kiderül, hogy mégsem, mert a mama megcsalta a papát), valamint a naponkénti dózis. Ez sokáig nem volt igaz a krimikre. De a mostani krimisorozatok kezdenek hasonlók lenni. Naponta láthatod őket, a szereplők magánélete csaknem fontosabb, mint a krimiszál, (és olykor elég gügye), és kerül beléjük a szappanoperák sablonjából épp elég - olykor hasonló színvonalon. Még nem azok. De néhány év múlva akár...
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #2469 Dátum: 2017. Május. 11, 20:07:50 »

Két és fél perc magyar kabaré Londonból
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #2470 Dátum: 2017. Május. 20, 10:53:45 »

Nem baj, ha nem youtube, hanem Duna TV?
Ha esetleg valaki idetéved, és ha esetleg pont nosztalgiázni akar, mondom neki: Szép lányok, ne sírjatok, ma 14:55-kor
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #2471 Dátum: 2017. Május. 20, 19:26:21 »

2476.-re
Nekem más jut(ott) eszembe az elmult hetekben..
Feleségem kérésére letöltöttem a MINDEN LÉBEN KÉT KANÁL sorozat  -majd nem- minden részét, a 24 ből vagy 20-at.

Szerinte,ami AKKOR érdekes és igazi nagy szám volt az ma már nem az...akár az ANGYAL (The Saint) sorozat, amit majdnem kötelező volt a
hét végeken nézni.
Jó.....jók még ma is de már nem az igazi.

Akár egy bikinis csinos fiatal lány, 20 évesen más rá a "re-akció" mint 60-70 évesen.., akár az ANGYAL filmek.....(smile)

(Apropó, hová tüntek ezek a kis "hangulatot jelző" kis ikonok?)
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #2472 Dátum: 2017. Július. 10, 19:50:40 »

https://www.youtube.com/watch?v=to2cze58R5E

Erről már régen megfeledkeztem. Pedig ötven évvel ezelőtt teszett ( Hollies ).
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #2473 Dátum: 2017. Augusztus. 13, 22:10:27 »

Ez az Alexandrov együttes 2014-es felvétele, a Katyusa. Mit tagadjam, a kislány fogott meg legjobban, ilyen szép lányok csak az oroszoknál születnek. De úgy látszik, ezzel a tetszéssel nem állok egyedül. Amikor megpróbáltam kinyomozni, hogy ő is a légi szerencsétlenség áldozatai között volt-e, meglepve láttam, hogy több tucatnyian kérdezték ugyanezt, és fogadták örömmel a hírt, hogy nem. Nehezen nyomozható ki a kora, de kb. 14 éves volt a felvétel idején.

https://www.youtube.com/watch?v=uzCleIHK2lU
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #2474 Dátum: 2017. Augusztus. 14, 03:50:50 »

Nehezen nyomozható ki a kora, de kb. 14 éves volt a felvétel idején.

http://odin.ru/img/catalog/on/On_610-21-1.pdf
Ez egy 2015-ös újság, itt azt írták, hogy 11 éves. (A 6. oldalon találod a cikket)

Nézegetem a képeit, hát, némelyikről nehéz elhinni, hogy egy 13-14 éves kislány van rajta
https://www.instagram.com/valeria_vik_/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 160 161 162 163 164 [165] 166
  Nyomtatás  

Ugrás: