NOL Fórum
2017. Október. 19, 04:40:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 823 824 825 826 827 [828]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Gyurcsány  (Megtekintve 606739 alkalommal)
freechess
Hero Member

« Válasz #12405 Dátum: 2016. Június. 14, 15:41:41 »

Horn lépett. Akkor, amikor már a szájáig - és a miénkéig is - ért a szar, és az ország (nem először, sajnos nem is utoljára) a totális pénzügyi csőd szélén próbált kapaszkodni. Kirúgta Békesit, hozta a Bokrost, aki egy gép, egy pénzügyi robot - kétségkívül kihúzta az országot a córeszből - de ha Békesit hagyják dolgozni, sőt, ha ő kap 1994-ben teljhatalmat pénzügyekben, akkor nem kellett volna BL...
Tárgyi tévedésben tetszik leledzeni. Bokros Lajos Békesi programját hajtotta végre. Forrás: Békesi László egy tv interjúban/portréműsorban.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #12406 Dátum: 2016. Június. 14, 15:43:52 »

(Mindenesetre mostmár a volt gazdasági miniszterek - nem kivéve Chikán Attilát sem - egy emberként állítják, hogy ennek, hogy az összes releváns gazdasági mutató szerint romlott a gazdaság, és 2% körüli gazdasági növekedést produkálunk, miközben az EU ingyér finanszírozza a gazdaság 4%-át, ennek nagyon rossz vége lesz.)
Ezt csak apszunak nem veszi be a feje, mert telítődött a kormánypropagandával.
Naplózva
Sarkanyszeker
Hero Member

« Válasz #12407 Dátum: 2016. Június. 14, 18:55:30 »

El tudom hinni az ellenkezőjét is.

Én nem nagyon. Mert ugye a főügyész marad, ahol volt. A bíróságok is maradnak, az alkotmánybíróságról nem is beszélve. Feljelentések lehetnek rakásra (most is vannak) de azokból nem lesz ügy. Meghalnak  még a nyomozati szak előtt. No meg hát ugye ott van a jó magyar kis urambátyám... Adorka sejtése a valószerűbb, mert életszerűbb. Sajnos, azt kell mondjam.
A főügyész elfelejtett vádat emelni számos, nyilvánvaló korrupciós ügyben. (Épp a napokban derült ki, hogy az 5 kitiltott polgár esetében nem is a korrupciós vád után nyomoztak.)
Úgyhogy az egyik elsőrendű vádlott Ő maga lesz.
Naplózva
dmolnar
Sr. Member

« Válasz #12408 Dátum: 2016. Június. 16, 08:00:23 »

A főügyész elfelejtett vádat emelni számos, nyilvánvaló korrupciós ügyben. (Épp a napokban derült ki, hogy az 5 kitiltott polgár esetében nem is a korrupciós vád után nyomoztak.)

Mert ugye milyen jogszabályt, avagy törvényt is sértett? Azt felejted el (gondolom szándékosan kikapcsolod az agyadból), hogy ha egyszer jogállam van, akkor az adott kor jogi eljárásrendjét követő cselekedetek nem igazán büntethetőek. Már ugye ha jogállam van. Ha viszont valaki megsérti a jogállami működést, akkor nyugodtan (?) számíthat rá, hogy a következő ellenlábas kormányra kerülése esetén őt is hasonló atrocitások érik. Márpedig ezt senki nem fogja és nem is akarja megkockáztatni. Még a nagy vezír se tudta ezt keresztülvinni (nem is akarta, ez is csak egy volt a sok extra balhé közül). Tehát, hogy rövidre fogjam. Ha valakit el lehet ítélni, azért lehet, amiben vétett az akkori jogszabályok ellen. Ha nem vétett, akkor lehet háborogni, köpködni, sok mindent lehet csinálni, de elítélni (jogilag) nem lehet..
(A II. világháború utáni történéseket ne keverd ide, mert nem ugyanaz a kategória)
Naplózva
Sarkanyszeker
Hero Member

« Válasz #12409 Dátum: 2016. Június. 17, 12:59:23 »

Mert ugye milyen jogszabályt, avagy törvényt is sértett?
(A II. világháború utáni történéseket ne keverd ide, mert nem ugyanaz a kategória)
Tehát mégis elolvastad az előző hozzászólásom, csak fütyülsz rá.
De, ugyanaz a kategória.
Egész Európa megrablása történik, törvényhozói és ügyészi szinten.
Ez pontosan ugyanúgy nem volt még a történelemben, mint a népirtás.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #12410 Dátum: 2016. Június. 20, 13:41:49 »

http://civilhetes.net/velemeny/wikileaks-orban-szervezte-a-zavargasokat

Hmmm...
Naplózva
dmolnar
Sr. Member

« Válasz #12411 Dátum: 2016. Június. 20, 15:30:28 »

Tehát mégis elolvastad az előző hozzászólásom, csak fütyülsz rá.
De, ugyanaz a kategória.
Egész Európa megrablása történik, törvényhozói és ügyészi szinten.
Ez pontosan ugyanúgy nem volt még a történelemben, mint a népirtás.

Már miért ne olvastam volna. Van akiét nem olvasom, de speciel te nem tartozol közéjük. Hogyhogy nem volt lenyúlás és lopás, ügyészi hatalommal való visszaélés, stb.? Hát tán Berlusconit el lehet felejteni? De volt még sok. De a jogállam arról ismerszik meg, hogy jogállam. Annak minden kínos részletével együtt.
Naplózva
dmolnar
Sr. Member

« Válasz #12412 Dátum: 2016. Július. 06, 07:26:23 »

Ezzel azonosulni tudok. Én ezt teszem tehát.

Hát, hogy őszinte legyek, én is Európában szeretnék maradni, minden hibájával és hasznával együtt. Mert ha nem, hát megyünk a szakadékba...
Naplózva
dmolnar
Sr. Member

« Válasz #12413 Dátum: 2016. Július. 06, 09:48:27 »

Egy ember, aki gondolkodik, és következtet. Rokonszenves tulajdonságok...

Az rokonszenves.. Valóban... De ha egy "államférfi" akkor jön rá, hogy azt akkor tíz éve (nyolc éve?) nem kellett volna és annak okán, hogy nem kapott újságot, hát akkor... Valószínűleg most lassan arra is rájön, hogy nem kellett volna az iskolákat megszüntetni itt és ott, mert Kötcsén nem tudna a gyerek iskolába járni... Persze mondhatjuk, egy politikus találkozása a mindennapok gondjaival lehet számára elgondolkodtató... Az meg végül is jó, ha elgondolkodik...
Naplózva
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #12414 Dátum: 2016. Július. 06, 13:23:46 »

...

Légy oly bátyám, és írj nekem ide egy, egyetlen egy nevet - egy igazi államférfi/nő nevét, aki egész politikusi létezése alatt mindig mindenben az "államférfi" közkeletű felfogás szerinti módon beszélt és cselekedett.

Erősen kíváncsi vagyok...

Igen eccerű.

Mandela.
Naplózva
dmolnar
Sr. Member

« Válasz #12415 Dátum: 2016. Július. 06, 13:33:09 »

Légy oly bátyám, és írj nekem ide egy, egyetlen egy nevet - egy igazi államférfi/nő nevét, aki egész politikusi létezése alatt mindig mindenben az "államférfi" közkeletű felfogás szerinti módon beszélt és cselekedett.

Erősen kíváncsi vagyok...

Olyan nincs, persze, hogy nincs... De úgy mellesleg azért ezek a témák (posta, iskola, orvos) emlékeim szerint úgy a nyolcvanas évek eleje óta napirenden vannak.
Úgyhogy nem azt akartam mondani, hogy egy politikus legyen gáncs és hiba nélküli csodaló, csak annyit, hogy lehetőleg próbálja átérezni azoknak az érzéseit, akik majd elszenvedik. Ne X év múlva jöjjön rá, mikor nincs kenyér a vegyesboltban és ő véletlenül ott akart vásárolni, hogy ezt azért nem kellett volna...  Mosolyog
Naplózva
dmolnar
Sr. Member

« Válasz #12416 Dátum: 2016. Július. 06, 13:35:41 »

Igen eccerű.

Mandela.

No jó... Róla tényleg nem tudok elmarasztalót felhozni...  Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 823 824 825 826 827 [828]
  Nyomtatás  

Ugrás: