NOL Fórum
2017. Október. 22, 05:26:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nem akarok kenyai epret enni márciusban!  (Megtekintve 41957 alkalommal)
Zentai Rózsa Sándor
Newbie
*

« Válasz #180 Dátum: 2008. Június. 25, 07:42:23 »

Az energiakrízis mindent megold: visszaszorulás a körzetbe,az utazás is meg fog szünni.
BALEK V (OPeBaSzö)
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy elmentem a Humán Munkaerő Szolgálat Közvetítőbe, mire azt mondták, kondomot adnak, a biztosítást pedig ez a kigyúrt elvtárs intézi.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy megismerkedtem egy nővel és kétszer annyi problémám lett..
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy tárcsázom a panelház-kéjzaj-kommandót (69 69 69),
mert a szomszédom fala repedezik.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy a kislányom azt mondta a bátyjának, játszanak papást-mamást, mire a bátyja püfölni kezdte.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy a kisfiam azt mondta a húgának, játszanak papást-mamást, mire a kislány, jaj, haggyá mán, fáj a fejem, itt a nagymosás és most jössz te is nekem.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy a feleségem azt mondta, kész vagy már végre a fürdéssel, mire én, már régen, mire ő, ez neked fürdés?
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy elküldtem a feleségem dámalovagló iskolába, ahol oldalvást kell felülni a lóra, hogy jobban rázzon, de ő azt mondta, ez ugyanaz, mint a 33-as busz.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy mikor megnősültem, azt mondta a feleségem, horgolok neked, pár év múlva meg: horkolok neked.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy a feleségem azt terjeszti róla, hogy olyan megbízhatatlan vagyok, még az sem biztos, hogy a gyerek tőlem van.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy elmentem a múzeumba, ahol mutattak egy lavórt,
amilyenben otthon szoktam lábat mosni.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy Mozartot és Beethovent hallgatok és itt van 150 000 magyar dallam.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy bementem egy szoláriumba, pedig a napon épp olyan bőrrákot lehet kapni, ingyen.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy veszek egy zacskós eledelt, amiből kivonták a vitamint,
de utána megyek és megveszem a patikában ötször annyiért, multivitamin címen.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy van egy 6 literes tüdőm, de csak fél litert használok.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy veszek a boltban desztillált vizet, pedig ott van az esővíz,
meg a lecsapódott víz a hűtőben.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy elvittem a családot élményfürdőbe, aztán nagy élmény volt,
amikor a hónap végén a kenyérmorzsákat nyaltuk föl.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy építtettem egy úszómedencét a kertemben hitelre,
de eddig csak döglött macskák úsztak benne, mert le kell dolgoznom kölcsönt.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy fölszálltam a Boráros téren a villamosra és leszálltam a Mester utcánál, pedig a villamos el sem indult.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy randevút beszéltem meg Pesten, ott ahol a hatos megáll,
de ő a másik végéhez ment, Budára..
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy no, mondok, ma bemegyek a bankba, hát nem ellopták?
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy havonta befizetek 12 sárga csekket, az 1200 Ft,
a banki lehívás meg 0 Ft..
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy zsebből fizettem parkolást, mire az tovább adta a főnökének, az meg az ő főnökének és mikor megkérdezték, mi ez, azt mondták, keresik a Szent Tamás szerinti első mozgatót.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy elmentem a Karolina útra, az Országos Szívatás Intézetbe, hát ki van írva: H-ATM ( h á l a p é n z k i a d ó  automata).
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy elmentem a Rózsa Sándor Magyar Nemzeti Bankba, hát látom, új bankjegyek vannak: 1 tocsik = 800 millió Ft, egy kulcsár 20 milliárd Ft, egy princ = 130 milliárd Ft.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy fölütöm az újságot az apróhirdetésnél: Előregyártott kiskapuk akciós áron, Magyar Országház, Kossuth L. tér 4.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy bekapcsolom a rádiót, emeregy Kossuth rádió, a zsedif ereje.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy azt hallom, emeregy-kettő, azonnal menj az ágyba, te gyerek!
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy kimegyek a Dunára, hát nem az Ezüsthajót látom közeledni?
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy bepolitizáltam, de a másik párt jött be.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy egy társaságban megkérdeztem, jó, most kipolitizáltuk magunkat, mi lenne, ha dolgoznánk?
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy elolvastam Nádast meg Esterházyt visszafelé,
hát nem ugyanaz jött ki!.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy itt van 4000 író, én meg beállok 4001.-nek.
-Az semmi! Én akkora balek vagyok, hogy

Így folytatták volna a tagok másnapig, mígnem valaki fölkiáltott:
-   Emberek! Menjünk, mert bezárják a parlament ajtaját!
HULLAJÓ!   Gyilkos szatírák kötél idegűeknek   Szemét Kiadó Bp 2008
Megjelent 1 (egy) példányban, megtartom.
-
Naplózva
LasPersch
Hero Member

« Válasz #181 Dátum: 2009. Augusztus. 18, 05:47:36 »

Mondd csak, nem sajnalod a NOL tarhelyet ? Pont eleg volt egyszer beidezni ezt a hulyeseget.
Naplózva

A demokrácia szörnyű rendszer, csak épp nem találtak föl még jobbat.
vitezlaszlo
Hero Member

Vitezlaszlo

« Válasz #182 Dátum: 2009. Augusztus. 19, 22:12:31 »

Mondd csak, nem sajnalod a NOL tarhelyet ? Pont eleg volt egyszer beidezni ezt a hulyeseget.
Rohadt unalmas bir lenni. Nem eleg hogy se fule se farka, de hosszu, es mindenhova oda van tapasztva.
Naplózva
ilsi
Newbie
*

« Válasz #183 Dátum: 2011. Szeptember. 28, 02:28:57 »

OPeBaSzö (Országos Pech és Balek Szövetség)
BALEK XXX.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy senki sem hagyunk az út szélen, mondta a melnök. Remélem is, mondta a cicababa.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy 2006-ban a megfélemlített lakosság kezéből kiesett az öngyújtó és fölgyulladt a tv-székház.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a tömegoszlatás az terrorcselekmény, ezért nem is csodálkoztam, amikor a tüntetők ellen egyenruhás terrorristák vonultak föl, sőt: a Hősök terén a melnök fölesketett ezer terroristát.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy húzz be még egyet, mondta a jobbikos politikus, akkor megint benne leszünk a z ATV-ben.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy aki ellop ezer kWh-t, azt lecsukatjuk; aki ellop egy milliárd kWh-t, azt vezérigazgatóvá nevezzük ki.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy az egyik képviselő azt nyilatkozta, hogy lopni csak pontosan, szépen, mint ahogy a csillag megy az égen, úgy lehet.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy  a kormány így védekezett: Ahol mi vagyunk, minden tönkre megy. De nem tudunk mindenütt ott lenni.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megkérdeztem a népszámlálót, hogy hívják, azt mondta, Kubatov Gábor.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a tévéskisasszony bemondta, bezárt a cégem, ahol dolgozom, most már ne menjek sehova.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a hentesem azt mondta, kérjek számlát a marhától.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy elvettem egy szexbombát, de akkorát robbant, hogy levitte a fejem.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy fölhívtam a dámalovagló lovardát, de azt mondták, nem arról van szó.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy fölkínáltam a feleségemnek egy világutazást, de ő máshová akart menni.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megkérdeztem a felségem, milyen tea ez, de azt mondta, hát amilyent te hoztál, rá van írva: szar a lé (Sara Lee).
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy interneten megrendeltem ezer köszörűt, de mikor kinyitom, mi van benne? Ezer koszorú.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy véletlenül visszafelé olvastam Esterházyt, de csak a végén vettem észre.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy

Naplózva
ilsi
Newbie
*

« Válasz #184 Dátum: 2011. Október. 01, 01:22:22 »

BALEK XXXI.
OPeBaSzö (Országos Pech és Balek Szövetség)
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy itt az ősz, alacsonyan szállnak a meghülyült miniszterelnökök.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a minisztériumban családi ünnepséget hívtam össze: Itt vagytok mind? És a portán ki maradt?
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy  választások csak 8 évente lesznek, nincs pénz, most adtunk ki 19 milliárdot népszámlálásra..
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megkérdezte a népszámláló:
1.   Jár-e Ön bölcsődébe? (Nem. Már szobatiszta vagyok.)
2.   Milyen fogyatékossága van Önnek? (Beengedem a népszámlálót.)
3.   Milyen szerepet tölt be Ön a családban? (A kutya után következem.)
4.   Miből épült a lakás? (Ha megmondom, lesittelnek.)
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a népszámláló a szemembe világított:
Mindent tudunk Önről:
    -Minden szombaton a Tescoban vásárol be. (vonalkódok a szemetében),
    -20 milliós házban lakik (belenéztünk a lakásbiztosításába).
    -minden vasárnap feleségével meglátogatja az anyósát Egerben (autópálya-matrica),
   -a Rafinál bankol ( 167,8 eFt a fizetése),
   -minden szerdán följár egy szőkéhez a Dob utcában (bemérjük a mobilját).
    Töltse ki a kérdőívet!
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy azt mondtam, a szerződéseket nem kell mindig betartani; a feleségem meg azt mondta, vigyázzak a golyóimra.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a zombi-párt KDNP irodát nyitott a Farkasréti temetőben.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy lassan ellenzék! Ki fogja szállítani a poénokat?
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy 135 milliárd büntetést rótt ki a hatóság vezetője, akiről azt mesélik, pszichiáterétől így búcsúzott: Doktor úr, köszönöm, hogy kigyógyított, hány milliárd forinttal tartozom?
elolvastam az apróbetűst a hitelszerződésemen,
elolvastam az apróbetűst az autóbiztosításomon,
elolvastam az apróbetűst a telefon-számlámon,
és este lett.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a posta összeszedte a piros levélszekrényeket, nehogy leveleket dobjunk be.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy 13 Ft bélyeget teszek a leveleimre, mert a posta nem tudja kiszámolni, mennyi hiányzik még.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy elindult a gáz Törökországon, Bulgárián, Románián, Magyarországon keresztül, de mikor az osztrákok kinyitották a csapot, egy csöpp se jött.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a palesztin elnök Abbasz  hatod részt akar kivágni Izraelből.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy írjon kritikát rólad a Horeczky Krisztina.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy írtam egy nemzeti dalt:
NEMZETI DAL
Harrach Harrach, Dávid Vonza!
Simi, Simi, Stumpf Mikola!
Mádl Áder Rogán Szájel?
Schlecht und Liebmann, Wermel Káel –
Korompai Gasparics
Pokorni,
Pokorni, hogy Polt Burillák
Deutsch Grespi (k)!

Naplózva
ilsi
Newbie
*

« Válasz #185 Dátum: 2011. Október. 07, 01:26:36 »

OPeBaSzö (Országos Pech- és Balek Szövetség)
BALEK XXXIII.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy  nyugi, nénikém, mi csak a pénztárcáját visszük, mondta az ál-népszámláló, de amazok a nyugdíját.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy azért áll az  űrlapon, hogy HuYA, mert huja, aki kitölti.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy még egy népszámlálás és meg lesz az egy millió munkahely.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy az Osztyapenko helyén fölállítattam az Ismeretlen Jogkövető Állampolgár szobrát.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy beteljesült a költő álma:
Ha majd az alaptörvény asztalánál
Mind egyaránt foglal helyet,
Akkor mondhatjuk, hogy megálljunk,
Mert itt van már a Kánaán.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a magyar munkásnak is ugyanannyi lenne a bére, mint a németé, ha nem engedné ellopni.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy azt mondja a feleségem, hiába sportolsz, úgy nézel ki, mint 20 évvel ezelőtt.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a kérdésre, minek köszönhetem az 50. házassági évfordulóm, azt mondtam, 20 évet bevásárolt, 20 évet telefonált, azt a 10 évet meg csak ki lehetett bírni.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy Balassi verselt, táncolt, léket vágott a vár falán – én meg csak itt verem a billentyűket, én nyavalyás.
Naplózva
ilsi
Newbie
*

« Válasz #186 Dátum: 2011. Október. 09, 23:09:07 »

BALEK XXXIV.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy fölszállt a kiskakas a parlament tornyára: Miniszterelnök, add vissza a fél nyugdíjamat!
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy Putyin azt mondta, lemaradsz, öcskös.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megérkeztek a bölcsődébe a papírpelenkák a nemzeti hitvallással.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy érvényesíteni akartam az állami garanciát, de azt mondták, itt van egy darab a Gripen farkából, vagy a Megyeri hídból.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a miniszter kölcsönt akart kérni külföldön, de azt mondták, haramiaországnak nem adunk.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a kormány csipszadót vetett ki az evésre, mert ártalmas az egészségre.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a kormány alvállalkozóknak adta ki a kormányzást.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a MOL-elnök biciklivel jár, mert körözik.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy  sakkoztam a téren, mire odalépett egy rendőr, hogy mért nem emelem a dszídípít?
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy föl akartam szállni a 4-es metróra.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy lementem 40 méter mélyre a metróhoz, de azt mondták, most már ne menjek föl, arra a kis időre.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy bementem orvosi vizsgálatra, mire fölül bedugtak egy Bergmann csövet, alul kihúzták, majd megkérdezték, milyen urnát választok?
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy bementem műtétre, mire az aortám bekötötték a végbelembe, a végbelemet a fülembe, azt betömték vattával – mert elfelejtettem a borítékot.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy összecseréltek a műtőben, mert veszekedtek a sebészek, de mázlim volt, mert a boncnokok is veszekedtek a hullaházban és visszacseréltek az eredetire.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy megkérdeztem, mi ez a c-faktor a számlámon, azt mondták: cumi.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy vettem egy mobilt, de ott felejtettem az asztalon és másnap megjelentem az interneten meztelenül.

Naplózva
methus
Global Moderator
Hero Member

vöröscsillagász és boszorkány is

« Válasz #187 Dátum: 2011. Október. 10, 09:09:43 »

Ugyan meg csak Oktober van, de azert ez is kivul esik az europai eper-szezonon.
Megis, a helybeli (holland) eper elegge olcso, es kivetelesen nagyon finom!
En akkora balek vagyok, hogy veszek is belole naponta egy negyedkilonyit!
Naplózva

Art is I, science is we. (Claude Bernard, 1865)
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #188 Dátum: 2011. Október. 10, 09:52:21 »

Egészségedre! Rengeteg jó és még több finom dolog van benne. Többet ér, mint egy halom gyógyszer. Igaz, az nem kenyai.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
vitezlaszlo
Hero Member

Vitezlaszlo

« Válasz #189 Dátum: 2011. Október. 10, 16:47:18 »

Egészségedre! Rengeteg jó és még több finom dolog van benne. Többet ér, mint egy halom gyógyszer. Igaz, az nem kenyai.
A lanyaim kedvenc gyumolcse. Persze nem magaban, hanem porcukorral. Vagy mondjuk inkabb ugy: porcukor eperrel. De meg igy is orulok neki mert altalaban messze kerulnek mindent ami egeszseges.
Naplózva
vitezlaszlo
Hero Member

Vitezlaszlo

« Válasz #190 Dátum: 2011. Október. 10, 18:47:47 »

100 db szamócapalántát csempésztem be Hollandiából 
Csak kivancsisagbol: hogy a szoszbe lehet 100 szamocapalantat becsempeszni? Gondolom nem az ingek alatt a borondben...

Ez egyebkent eszembe juttatta korai hazasssagunk mezogazdasagi vallalkozasait: dinnyemagtermesztes, amiben mehecsket jatszik az ember, meg a fuszerpaprika termesztest, amiben a kapalas rejtelmeit sajatitja el a vallalkozo, meg persze a paprikaszedeset (szinten darabonkent, szinten hajolva). Jo kis melok voltak azok is... Meg persze a szuleim vallalkozasai, az almas, a budoske-farm (viragkarnevalra), a mak, a huvelyesbab es tarsaik. Na azok is jo bulik voltak.
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #191 Dátum: 2011. Október. 10, 18:48:33 »

A lanyaim kedvenc gyumolcse. Persze nem magaban, hanem porcukorral. Vagy mondjuk inkabb ugy: porcukor eperrel. De meg igy is orulok neki mert altalaban messze kerulnek mindent ami egeszseges.
Erre is csak gyerekek képesek! Epret, szamócát, meggyet megcukrozni! Hiszen ponti az az édes-savanykás íze az, amitől igazán finom!
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #192 Dátum: 2011. Október. 10, 18:51:28 »

De azt nem felejtem soha, amikor egyetlen napon szedtünk 350 kg szamócát. Fantasztikus látvány, illat - és persze pénz.

Ismerem, anyámnak eperágyásai voltak. Nem ekkora méretben, meg hát az eper mérete is más, de azért egy-egy hétvégén mi is leszedtünk vagy húsz kilót. Nagynénéméknél a házban vasárnap délután már beültek a szomszédok, várták az eperjáratot. Nem maradt egy falat sem. Én meg este csak dőltem bele az ágyba. 
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
vitezlaszlo
Hero Member

Vitezlaszlo

« Válasz #193 Dátum: 2011. Október. 10, 20:19:18 »

Csak kivancsisagbol: hogy a szoszbe lehet 100 szamocapalantat becsempeszni? Gondolom nem az ingek alatt a borondben...
Hollandiában akkor már létezett az úgynevezett "frigo" palánta. Ez - nevéből kitalálható - olyan eperpalánta, amelynek nagyon fejlett gyökerei vannak, differenciálódott termőrügyei, de nincs egyetlen levele sem. 100 db ilyen alig nagyobb egy rendes férfiökölnél. Hátránya, hogy lehetőleg max. 36 órval a hűtőből kikerülése után el kell ültetni.
Na akkor ma is tanultam valamit. Mondjuk a nevebol ki nem talaltam volna hogy milyen egy ilyen palanta, de hat latinbol sose voltam jo. Sot, ha pontos akarok lenni akkor semmilyen mert sose tanultam. Nekem modern muveltsegem van: en SQL-ul tudok.
Naplózva
ilsi
Newbie
*

« Válasz #194 Dátum: 2011. Október. 14, 04:40:22 »

BALEK XXXV.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy 28 milliót bíztak egy jósnőre, hogy levegye a pénzről a rontást, de nemrég 3 ezer milliárdot vittek el szent helyre.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy mi leszünk Közép-Európa motorja – legalábbis a roncstelepig.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy leáll a 6-os villamos, a terrorelhárítók új terepjárói viszik az utasokat
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy csinálunk egy fordított páneurópai pikniket és ismét lezárjuk a határokat.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy Iránban elnökbírálatért 74 korbácsütés jár.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a miniszter épp egy új adónemen törte a fejét, mikor meglátta, hogy kertjében bagzanak a macskák.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a miniszter koszorúzott, aztán másnap sörrel koccintott a szlovákokkal, szerencsére senki nem vette észre.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy Csurka elmondta, új színházában, az új darabjában a főszereplő egy fiatalember, aki gyanús körülmények között szerzi meg millióit és nagy karriert csinál.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy ha nem lophatnék, lemondanék.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy fölvettem 6 milliót hitelre, de megfordították a papírt és 9 milliót kértek vissza.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy beálltam rendőrnek és megbírságoltam egy pasast 300 pénzre, de bevittek műtétre, hát nem rám ismert a sebész?
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy bementem a földhivatalba, hát nem húszan bejelentkeztek a házamba és jelzálogot raktak rá?
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy elmentem színházba, de levetkőztek és a seggüket mutogatták, és azt mondták, ez avantgarde, ilyet én még nem láttam.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy odanéztem, amint éppen kakált a barátom, de azt mondta, a legökologikusabb a kertbe szarni, már a Faust is megmondta.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a híradó után bekapcsolva maradt a kamera és láthattuk, amint a bemondók a térdüket csapkodva majd’ leesnek a székről.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a gyógyszercédulán ez állt: Mellékhatások, lásd orvosi lexikon A-Z.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a feleségem elküldött feltőkésítésre.

Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14
  Nyomtatás  

Ugrás: