NOL Fórum
2017. Augusztus. 21, 18:57:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 [14]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nem akarok kenyai epret enni márciusban!  (Megtekintve 40860 alkalommal)
ilsi
Newbie
*

« Válasz #195 Dátum: 2011. Október. 18, 04:46:58 »

OPeBaSzö
BALEK XXXVI.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy Gyurcsány, gyere vissza! Csak vicceltünk!
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy es wird zurückgeschoßen, mától visszalövünk, miután Semjén Zsolt megnyitotta a Nemzeti Regisztert, hogy mozgósíthassuk a világ magyarságát, ha sérelem ért.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy elmentem a Nemzeti Bankba, amit a nép Rózsa Sándor Magyar Nemzeti Banknak nevez, ahol megmutatták azt az asztalt, ahol az inflációt hozzák rám.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy vettem egy marhahús-leveskockát, de az állt rajta, hogy 0,1%-a marha és a többi marha én vagyok.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy jött a szerelő, hát ezt a kőkorszaki tákolmányt ki rakta ide? Aztán megvetetett velem egy vadi újat fél millióért, fölvett 20%-ot a gyártótól, tőlem 100% jattot, a régi kazánt meg elsózta százezerért.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy bementem a rendőrségre, hogy ellopták a kocsim, mire azt mondták, na, szét a lábakat és ujjlenyomatot vettek.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy bevettem a gyógyszert és azt hittem, attól gyógyultam meg.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy addig bámulom a szép nőket a tévében, míg kiábrándulok a feleségemből.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy 30 ezer forintba kerül a válás, mondta az állam bácsi, de vált már el?
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy le akartam szólítani egy nőt, de azt mondta, mutassam először a piros-fehér-zöldemet.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy elmentem egy nővel szobára, de kapcsolási díjat számított fel.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a feleségem azt terjeszti rólam, olyan megbízhatatlan vagyok, még az sem biztos, hogy a gyerek tőlem van.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a lányom azt mondta, nem megy be a művelődési házba, mert ott nem lehet ordítozni meg káromkodni.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a feleségem sztrájkot jelentett be, de én követeltem a még elégséges szolgáltatást.
Naplózva
ilsi
Newbie
*

« Válasz #196 Dátum: 2013. Július. 21, 17:17:16 »

-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy de Főnök, mi nem lovas nemzet vagyunk? – Is. Jegyezd meg: mostantól vízilovas nemzet vagyunk.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy befizetünk a 2042-es olimpiára, lám a görögök is milyen jól jártak.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a Csányi szabadul saját bankjának részvényeitől - megy Londonba mosogatni.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy a kormány véget vet a devizahitelesek problémáinak: mind kiköltözteti őket Svájcba.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy repül a döglött Sólyom: a közl. hatóság vissza dobta a ceglédi családi házba.
-Az semmi , én akkora balek vagyok, hogy a BKV elrendelte, ezentúl a buszba csak a tetőn át lehet beszállni, így az tehermentesül, meg amúgy is kigyulladt volna a következő sarkon.
-Az semmi, én akkora balek vagyok, hogy milyen gondoskodó a BKV, új kijelző táblákat állít föl, ami alá majd be lehet állni eső elől.

Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #197 Dátum: 2013. Július. 21, 17:20:20 »

Hát ez vicces, hogy Ilsi pont ezt a topikot találta meg. Vagy talán éppen szafárin van ?
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #198 Dátum: 2013. Július. 21, 18:20:34 »

Csak keresett egy olyant, ahol még nem volt.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #199 Dátum: 2013. Július. 21, 18:42:37 »

Csak keresett egy olyant, ahol még nem volt.

Hát, abból van több száz...

Nyugi! Neki is van még ötlete.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #200 Dátum: 2013. Július. 21, 18:45:30 »

Viszont naprakész.

Selmeczi Gabika kijelenti, hogy lovasnemzet vagyunk, és fél óra múlva már fel van dolgozva ( nem a Gabika, csak a szövege ).
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #201 Dátum: 2013. Július. 21, 21:14:14 »

Kecske...
Direkt megnyitottam NEKI egy saját topikot hogy oda irjon be, vagy ha máshová, akkor a topikgazda oda tudja átrakni!

Tedd át oda ha akarod..és mondd neki hogy dá-dá-dá... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július. 22, 23:08:38 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #202 Dátum: 2013. Július. 22, 19:37:54 »

Kecske...
Direkt megnyitottam NEKI egy saját topikot hogy oda irjon be, vagy ha máshová, akkor a topikgazda oda tudja átrakni!

Tedd át oda ha akarod..és mondd neki hogy dá-á... Mosolyog

Ha akarod, én mondhatom, hogy dá-dá, de minek mondjam, ha nem olvassa el ?
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #203 Dátum: 2013. Július. 22, 19:38:54 »

Kecske...

Tedd át oda ha akarod..és mondd neki hogy dá-á... Mosolyog
Teljesen fölöslegess.
Ilsi nem olvas csak ír.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 [14]
  Nyomtatás  

Ugrás: