NOL Fórum
2017. Október. 22, 05:39:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Moderátori közlemények  (Megtekintve 20358 alkalommal)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Dátum: 2009. Január. 07, 16:50:15 »

Ha már az Isten hivatalt adott...
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #1 Dátum: 2009. Január. 07, 16:51:19 »

A Kolompár... stb. c. topik 84. hozzászólását ( szerzöje Horgasj ) rasszistának találtam és töröltem.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #2 Dátum: 2009. Január. 08, 09:15:08 »

Töröltem a Rosszul mennek a dolgok c. topikot.

Indoklás:

Talán emlékeztek még rá, a moderátori jogok szétosztása előtt történt. Valaki feltörte a Kecske-nicket és ezen a néven írt, továbbá indított négy topikot. A Szerki az illető hozzáférési jogának megszüntetése mellett törtölt az általa ( Kecske néven ) indított topikok közül hármat, ezt a negyediket elfelejtette. Talán azért, mert a másik három rikítóan szélsőjobbos címével ellentétben ez a szürke című topik a többi között fel sem tűnt, megbújt, mint nyúl a barázdában. Félrevezetőnek tartom, hogy egyazon nick-név különböző személyek gyüjtőneve legyen, amúgy sem tudok a topikba Kecske néven írt hozzászólások egyikével sem ( így a topikindítóval sem ) azonosulni.

Így az a speciális helyzet alakult ki, hogy a Kecske törli a Kecske topikját. És még mondja valaki, hogy részlehajló a moderálás !
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #3 Dátum: 2009. Január. 08, 09:38:19 »

Töröltem a Rosszul mennek a dolgok c. topikot.

Indoklás:

Talán emlékeztek még rá, a moderátori jogok szétosztása előtt történt. Valaki feltörte a Kecske-nicket és ezen a néven írt, továbbá indított négy topikot. A Szerki az illető hozzáférési jogának megszüntetése mellett törtölt az általa ( Kecske néven ) indított topikok közül hármat, ezt a negyediket elfelejtette. Talán azért, mert a másik három rikítóan szélsőjobbos címével ellentétben ez a szürke című topik a többi között fel sem tűnt, megbújt, mint nyúl a barázdában. Félrevezetőnek tartom, hogy egyazon nick-név különböző személyek gyüjtőneve legyen, amúgy sem tudok a topikba Kecske néven írt hozzászólások egyikével sem ( így a topikindítóval sem ) azonosulni.

Kár. Olyan jó reagálások voltak benne.
Legalább előre szóltál volna, hogy azokat mentsem el....

Így az a speciális helyzet alakult ki, hogy a Kecske törli a Kecske topikját. És még mondja valaki, hogy részlehajló a moderálás !

Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #4 Dátum: 2009. Január. 08, 09:40:02 »

Kár. Olyan jó reagálások voltak benne.
Legalább előre szóltál volna, hogy azokat mentsem el....

Bocs, legközelebb így teszek !
Naplózva
Belka
Full Member

« Válasz #5 Dátum: 2009. Január. 08, 09:44:55 »

Már megint az örökkévalóságnak írtok? Meglepődött
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #6 Dátum: 2009. Január. 11, 10:49:45 »

Kedves Fórumozók,

nem akarok egyedül döntést hozni, de szeretném, ha elmondanátok a véleményeteket egyrészt a "Kolompár...", másrészt az "Izraeli agresszió" c. topikkal kapcsolatban Horgasj tevékenységéről. Persze elképzelhető, hogy az egyes hozzászólások önmagukban megállják a helyüket, mégis elemei egy faji alapon történő uszításnak, hangulatkeltésnek. Miután Magyarországon eljutottunk oda, hogy feltehetően etnikai alapon gyilkosság is történt már, nem vagyok biztos abban, hogy pont a mi fórumunknak kell plattformot biztosítani az effajta hangulatkeltések számára.

Mi a véleményetek ?
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #7 Dátum: 2009. Január. 11, 13:24:13 »

Kedves Fórumozók,

nem akarok egyedül döntést hozni, de szeretném, ha elmondanátok a véleményeteket egyrészt a "Kolompár...", másrészt az "Izraeli agresszió" c. topikkal kapcsolatban Horgasj tevékenységéről. Persze elképzelhető, hogy az egyes hozzászólások önmagukban megállják a helyüket, mégis elemei egy faji alapon történő uszításnak, hangulatkeltésnek. Miután Magyarországon eljutottunk oda, hogy feltehetően etnikai alapon gyilkosság is történt már, nem vagyok biztos abban, hogy pont a mi fórumunknak kell plattformot biztosítani az effajta hangulatkeltések számára.

Mi a véleményetek ?

Szerintem olyan sokat nem tudsz tenni.
Ha kitörlöd, ír másikat. Ha kitiltod, belép másik néven.
Nem kell észrevenni.
Nem partner.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
jfk2007
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2009. Január. 11, 15:32:30 »

Kedves Fórumozók,

Mi a véleményetek ?

Az egyik romaellenes a masik kódolt antiszemitizmus. Az ilyesmiert a nol.hu-n nem szolnak. Valoszinuleg mashol sem. Sot, lehet, hogy "horog" meg vitapartnert sem talalna igazan jobboldali foromukon. Csak mi akadékoskodunk a szalonrasszizmuson.

Lehet, hogy mi lettünk maradiak? Voltunk mi valaha progresszivak?(!)
Naplózva
zsebibaba
Vendég
« Válasz #9 Dátum: 2009. Január. 11, 15:37:54 »

Szerintem olyan sokat nem tudsz tenni.
Ha kitörlöd, ír másikat. Ha kitiltod, belép másik néven.
Nem kell észrevenni.
Nem partner.

Egyetértek, csak sajnos mindig akad valaki, aki megtöri az ignorálás csendjét... (És akkor az első vonzza a másodikat és igy tovább...) Úgy meg az sem ér semmit.
Naplózva
Sarkanyszeker
Hero Member

« Válasz #10 Dátum: 2009. Január. 11, 15:47:17 »

sajnos mindig akad valaki, aki megtöri az ignorálás csendjét... (És akkor az első vonzza a másodikat és igy tovább...)
Egyetértek.
Ugyanakkor csakugyan annyira a padlón vagyunk, hogy semmi más témát nem találunk mint az etnicitás rég lerágott csontját? Ennél minden jobb.
Naplózva
balerina
Vendég
« Válasz #11 Dátum: 2009. Január. 11, 17:13:28 »

Kedves Fórumozók,

Mi a véleményetek ?

Ismerem én ezt a "horgasj".t! Már az óvodában is a két párhuzamos S volt a jele.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #12 Dátum: 2009. Január. 12, 08:49:59 »

Köszönöm az észrevételeket. Akkor nem teszek semmit, csak keresztbe rakom a lábaimat és fütyörészni fogok.
Naplózva
Belka
Full Member

« Válasz #13 Dátum: 2009. Január. 12, 09:07:55 »

Köszönöm az észrevételeket. Akkor nem teszek semmit, csak keresztbe rakom a lábaimat és fütyörészni fogok.

Kifelejtetted a káromkodást!
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #14 Dátum: 2009. Január. 12, 09:14:49 »

Összevonhatod a szemöldöködet.,,
Vagy azt más teszi??
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 12
  Nyomtatás  

Ugrás: