NOL Fórum
2017. Június. 28, 09:50:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Moderátoroknak üzenő topik  (Megtekintve 56504 alkalommal)
KapitányG
Hero Member

« Válasz #780 Dátum: 2016. Október. 31, 14:15:21 »

A FridaJace nevű botot nem lehetne kib@@@ni?
Kapjon ö is még egy lehetöséget, hàtha él vele, nem ugy, mint a màsik ur.
Jenö, a Puha

Dobd már ki, Kecsi! Ez nem olvassa a te figyelmeztetéseidet. Sőt, egyáltalán nem olvas.
Naplózva
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #781 Dátum: 2016. Október. 31, 15:04:00 »

Gondolod a Kecs érti, hogy mire célzol ? Túl finom vagy Te is.
Naplózva
Purple Fox
Sr. Member

kálium-permanganát

« Válasz #782 Dátum: 2016. November. 01, 00:47:57 »

Kapjon ö is még egy lehetöséget, hàtha él vele, nem ugy, mint a màsik ur.

Jenö, a Puha
Légyszi takaríts is ki utána Mosolyog
Naplózva

"Nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world..." (John Lennon, 1968)
"Ugye a duda egy bőrzsák, ami a kormányban van belül?" (Purple Fox, 2010)
sandton
Hero Member

« Válasz #783 Dátum: 2017. Április. 05, 07:20:27 »

Tegnap az In Memoriam topikba beleszart Gézánk.

A topik a kultúrált megemlékezésnek ad helyet és nem provokáló hülyeségeknek.

Kérném az offenzív beírásokat vagy a szerző/k vagy a modi törölje.

Köszönöm.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Április. 06, 14:30:48 írta sandton » Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #784 Dátum: 2017. Április. 06, 14:31:40 »

...
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #785 Dátum: 2017. Április. 07, 08:39:51 »

Tegnap az In Memoriam topikba beleszart Gézánk.

A topik a kultúrált megemlékezésnek ad helyet és nem provokáló hülyeségeknek.

Kérném az offenzív beírásokat vagy a szerző/k vagy a modi törölje.

Köszönöm.

Írtam Gézának a Tőzsér új topikjában, úgy gondolom, csak némi fogalomzavarról van szó ( a származás és a vallás permanens összekeverése ), melyért részben a harmincas évek politikája a felelős. Istenem, minden hűlyeséget benyal valaki, az, hogy Magyarország lakossága zsidókra és keresztényekre oszlik, az se nagyobb marhaság, mint az, hogy Brüsszel (ki az?) támadja a rezsicsökkentést ( állítsuk meg! (Arturo Uit) ).

Törölni nem szeretnék.
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #786 Dátum: 2017. Április. 07, 17:44:35 »

OFF

A Memoriamba AZ azért lett beirva mert AZ összefügg az elhunyt miben létével és hová tartozásával.
ÉN semmi sértőt nem találtam benne, de -ugy látszik- van aki MINDENT valllási síkra terel, biztossan azért mert nem érti -vagy nem tudja- mi a kettő között a különbség.. Szomorú

Át tettem a sajátomba hogy az illető szeme előtt legyen.. Mosolyog Mosolyog

ON
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
KapitányG
Hero Member

« Válasz #787 Dátum: 2017. Május. 23, 21:09:54 »

Kecske, megkérlek, ha jársz valamikor a fórumon, légy olyan szíves, vidd át valahova máshova a Terefere topikból a 17413. és a 17414. sorszámú hozzászólásokat. Ha jónak látod, az előzményeiket is.
(Leszarom Botka aranyóráját, terepjáróját, vagyonnyilatkozatát, továbbá azt is, melyik oldalról ki, mivel, kit próbál lejáratni. Ha ezt akartam volna csócsálni, biztosan nem a Tereferébe írom, amit írtam. Mindössze azt akartam valahol "dokumentálni", hogy egy indokolatlan, fölösleges jelző rettenetesen bántja a fülemet, meg a jóérzésemet. Azt hittem, itt nem repül rá senki. Tévedtem.)
« Utoljára szerkesztve: 2017. Május. 23, 21:12:19 írta KapitányG » Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #788 Dátum: 2017. Május. 24, 06:50:51 »

Kecske, megkérlek, ha jársz valamikor a fórumon, légy olyan szíves, vidd át valahova máshova a Terefere topikból a 17413. és a 17414. sorszámú hozzászólásokat. Ha jónak látod, az előzményeiket is.
(Leszarom Botka aranyóráját, terepjáróját, vagyonnyilatkozatát, továbbá azt is, melyik oldalról ki, mivel, kit próbál lejáratni. Ha ezt akartam volna csócsálni, biztosan nem a Tereferébe írom, amit írtam. Mindössze azt akartam valahol "dokumentálni", hogy egy indokolatlan, fölösleges jelző rettenetesen bántja a fülemet, meg a jóérzésemet. Azt hittem, itt nem repül rá senki. Tévedtem.)

Rendben, de egy kis türelmet kérek. Még ma megcsinálom.
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #789 Dátum: 2017. Május. 24, 19:36:29 »

En irtam a 17417-es beirast, kizarolag az Obama-rol szol, mi van azon kivetnivalo vagy barmi mas, mire "repultem ra?"
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #790 Dátum: 2017. Május. 24, 20:17:38 »

En irtam a 17417-es beirast, kizarolag az Obama-rol szol, mi van azon kivetnivalo vagy barmi mas, mire "repultem ra?"

Viszont a Terefere topik nem a politikáról szól. Obama sem való oda.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #791 Dátum: 2017. Május. 24, 20:39:26 »

17413
"Botka László azonban nem akarja, hogy a magyar emberek megtudják az igazságot vagyoni helyzetéről."
http://www.hirado.hu/2017/05/22/kormanypartok-egyertelmuve-valt-hogy-botka-laszlonak-van-takargatnivaloja/?source=hirkereso

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Nem tudom otthon mi a helyzet és kiadható-e (nyilvánosságrahozható-e) valakinek a jövedelme és a most emlitett vagyoni helyzete.
DE -otthon is-ki az aki megállapitja azok az adatok helyt állóak, valóak és annyi-amennyi..

De itt (USA-ban) nem, nincs ilyen.
Ha a sajtó -vagy bármi- is tesz ilyet az vagy az egyén saját nyilatkozata vagy egy becslés csak.
Lásd milyen herce-hurca van TRUMP ADÓBEVALLÁSA körűl, ahol csak a múlt évi (vagy több?) jövedelmére kiváncsoak, javarészt..
Eddig -jó formán- minden volt elnök nyilvánosságra hozta, jó, azok nem voltak üzletemberek akkből USA elnök lett és nem hozták kapcsolatba az oroszokkal .
 ITT mát tavaly junius-julius óta nyomoznak ez ügyben, és eddig sehol semmilyen eredmény vagy bizonyiték nincs sehol, senki ellen.

Bár a franciák is azt kezdték firtatni, azt állitva OTT IS beleszoltak(?) az oroszok a választásokba..

17414
"Botka László azonban nem akarja, hogy a magyar emberek megtudják az igazságot vagyoni helyzetéről."
http://www.hirado.hu/2017/05/22/kormanypartok-egyertelmuve-valt-hogy-botka-laszlonak-van-takargatnivaloja/?source=hirkereso

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Nem tudom otthon mi a helyzet és kiadható-e (nyilvánosságrahozható-e) valakinek a jövedelme és a most emlitett vagyoni helyzete.
DE -otthon is-ki az aki megállapitja azok az adatok helyt állóak, valóak és annyi-amennyi..

De itt (USA-ban) nem, nincs ilyen.
Ha a sajtó -vagy bármi- is tesz ilyet az vagy az egyén saját nyilatkozata vagy egy becslés csak.
Lásd milyen herce-hurca van TRUMP ADÓBEVALLÁSA körűl, ahol csak a múlt évi (vagy több?) jövedelmére kiváncsoak, javarészt..
Eddig -jó formán- minden volt elnök nyilvánosságra hozta, jó, azok nem voltak üzletemberek akkből USA elnök lett és nem hozták kapcsolatba az oroszokkal .
 ITT mát tavaly junius-julius óta nyomoznak ez ügyben, és eddig sehol semmilyen eredmény vagy bizonyiték nincs sehol, senki ellen.

Bár a franciák is azt kezdték firtatni, azt állitva OTT IS beleszoltak(?) az oroszok a választásokba..

Obama tobbek kozt atment meg Angliaba is es ott mondott politikai beleszolast a Brexit ellen es nem volt ekkora hajcsiho mint most az allitolagos de senki altall nem bizonyitott orosz behatas ellen. Obama emellett meg eveken att hazudozott a most tonkrement Obamacare mellett es ezert sem akarja ot senki sem felelossegre vonni. Lehetne meg sorolni de minek a megszallott baloldal nem ismer el semmit.
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #792 Dátum: 2017. Május. 24, 20:43:51 »

Köszönöm
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #793 Dátum: 2017. Május. 24, 20:50:45 »

Köszönöm
Mit koszongetsz az Eg aldjon meg hiszen nem vitte at sehova sem csak bekekitette es hatalmas szamokat rakott felejuk, de arra mar igazan valaszolhatnal nekem hogy mikor irtam en masrol mint az OBAMAROL?
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #794 Dátum: 2017. Május. 24, 20:53:27 »

Viszont a Terefere topik nem a politikáról szól. Obama sem való oda.
Erdekes a cikk amire hivatkozol ugy kezdodik hogy "kormanypartok" hat mi az ha nem politika?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 48 49 50 51 52 [53] 54
  Nyomtatás  

Ugrás: