NOL Fórum
2017. Június. 27, 16:39:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Re: Homoszexualitas  (Megtekintve 13893 alkalommal)
methus
Global Moderator
Hero Member

vöröscsillagász és boszorkány is

« Válasz #30 Dátum: 2009. Május. 09, 21:21:58 »

A topikcimmel kapcsolatos vitak uj szinhelye.
Naplózva

Art is I, science is we. (Claude Bernard, 1865)
Horzsoli
Hero Member

Herr Teufel

« Válasz #31 Dátum: 2009. Május. 09, 21:23:30 »

Bizonyos szempontból felfoghatod úgy, hogy a (hetero) többség nem akarja, hogy (bár elfogadja a másságot) a homoszexualitás túlsúlyba kerüljön kishazánkban, mert egyébként is fogyatkozó nemzetünkre nézvest ez végzetes csapás lenne.
Marhaság.
Na, oszt miért, mondsza?
Mert a homoszekszualitás aránya (súlya) szarik a többség akaratára, továbbá az alkotmányra és nemzetünkre is, mert a genetika s az evolució szabályozza, nem a parlament.
1. Nagy baromság, mert nem arra refektálsz, amit írtam. Mi köze ennek ahhoz, hogy mit szeretne a hetero többség?
2. Én arra céloztam, hogy a homosz.-ok nem nemzenek gyermeket, tehát amennyiben többségbe kerülnének felgyorsul és könnyen visszafordíthatatlanná válik a népességfogyás. Ez pedig veszély a nemzetre. Vagy tán örömhír?
1. Honnét tudod, mit szeretne a hetero többség? Egyáltalán mi az? Csak azt tudod pontosan, te mit szeretnél.
2. Pont ez a baromság! a "tehát amennyiben többségbe kerülnének" mert miért kerülnének többségbe? Üres találgatás. A történelem során még nem volt példa rá. (megjegyzem túlnépesedési állatkisérletekben sem)
3. A népesség elég jól beállt ezen a területen 10 millióra. Úgy néz ki ez az erőforrás ennyit bír. Akkor minek többen lenni??
Naplózva

.. hátradőlni, csak istennek ér!
barika
Hero Member

"A malis vituperari laus est."

« Válasz #32 Dátum: 2009. Május. 09, 22:16:44 »

A topikcimmel kapcsolatos vitak uj szinhelye.

Remek ötlet.
Legközelebb látlak Meti kapsz tőlem egy puszit.
Naplózva

Everyone ought to bear patiently the results of his own conduct.
jfk2007
Vendég
« Válasz #33 Dátum: 2009. Május. 09, 23:14:03 »

A homoszexualitas nem betegseg, hanem szexualis iranyultsag, tehat nem kezelhetö. Hasonlokeppen a heteroszexualitashoz.

Naplózva
Matterhorn
Newbie
*

« Válasz #34 Dátum: 2009. Május. 09, 23:21:51 »

1. Honnét tudod, mit szeretne a hetero többség? Egyáltalán mi az? Csak azt tudod pontosan, te mit szeretnél.
Onnan, hogy olvasok. A hetero többség véleménye az, hogy nem szeretne homoszexuális társadalomban élni. Vagy te másról tudsz?
2. Pont ez a baromság! a "tehát amennyiben többségbe kerülnének" mert miért kerülnének többségbe? Üres találgatás. A történelem során még nem volt példa rá. (megjegyzem túlnépesedési állatkisérletekben sem)
1. "tehát amennyiben többségbe kerülnének" - ezt te írtad, nem én. Ha klasszikusokat idézel, akkor csak pontosan. Ez már horzsolja a csúsztatás kategóriáját. Nem akarja a többség, hogy a homoszexualitás túlsúlyba kerüljön kishazánkban. Szerinted igen? Mesélj! Mert ha nincs igazam, akkor érthetetlen miért harcolnak a meleg aktivisták annyira......
3. A népesség elég jól beállt ezen a területen 10 millióra. Úgy néz ki ez az erőforrás ennyit bír. Akkor minek többen lenni??
Ezen az elméleteden még dolgozz egy kicsit. a.) Nem állt be, hanem csökken 10,5-ről folyamatosan. b.) Miből gondolod, hogy hazánk erőforrásai csak 10 millió ember eltartására elegendőek? Vö. a mi népsűrűségünket és adottságainkat pl. Hollandia, Belgium adottságaival és népsűrűségével.
Naplózva
Horzsoli
Hero Member

Herr Teufel

« Válasz #35 Dátum: 2009. Május. 09, 23:28:08 »

Onnan, hogy olvasok. A hetero többség véleménye az, hogy nem szeretne homoszexuális társadalomban élni. Vagy te másról tudsz?
1. "tehát amennyiben többségbe kerülnének" - ezt te írtad, nem én. Ha klasszikusokat idézel, akkor csak pontosan. Ez már horzsolja a csúsztatás kategóriáját. Nem akarja a többség, hogy a homoszexualitás túlsúlyba kerüljön kishazánkban. Szerinted igen? Mesélj! Mert ha nincs igazam, akkor érthetetlen miért harcolnak a meleg aktivisták annyira......
Ezen az elméleteden még dolgozz egy kicsit. a.) Nem állt be, hanem csökken 10,5-ről folyamatosan. b.) Miből gondolod, hogy hazánk erőforrásai csak 10 millió ember eltartására elegendőek? Vö. a mi népsűrűségünket és adottságainkat pl. Hollandia, Belgium adottságaival és népsűrűségével.
1. "Én arra céloztam, hogy a homosz.-ok nem nemzenek gyermeket, tehát amennyiben többségbe kerülnének felgyorsul és könnyen visszafordíthatatlanná válik a népességfogyás. Ez pedig veszély a nemzetre." Ezt ki a túró írta??
2. Te láttál homoszekszuális társadalmat? Hol? Milyen az? Honnét ismeri a "hetero többség"?
3.1. Az utóbbi 8-10 évben csökkent összesen mintegy 100 ezerrel, minek ettől pánikolni?
3.2. Mert már régóta így állt be "természetesen".
3.3. Miért jó a nagy népsűrűség?
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május. 09, 23:41:32 írta Horzsoli » Naplózva

tomcat
Hero Member

« Válasz #36 Dátum: 2009. Május. 09, 23:59:09 »

Kedves Mindenki!

Inkább azt beszéljük meg, hogy ki szerint, milyen jogaik legyenek.

Szerintem nagyjából ugyanazok mint bárki másnak. De elgondolkodnék azon, hogy homoszexuális párok örökbe fogadhassanak-e gyereket.

Üdvözlettel  Tomcat
Naplózva
Matterhorn
Newbie
*

« Válasz #37 Dátum: 2009. Május. 10, 00:00:22 »

1. "Én arra céloztam, hogy a homosz.-ok nem nemzenek gyermeket, tehát amennyiben többségbe kerülnének felgyorsul és könnyen visszafordíthatatlanná válik a népességfogyás. Ez pedig veszély a nemzetre." Ezt ki a túró írta???
Ez tényleg egy klasszikus magyarázó szöveg Bibííí De azért ugye nem baj, hogy nem akarja ezt a többség?
2. Te láttál homoszekszuális társadalmat? Hol? Milyen az? Honnét ismeri a "hetero többség"?
Nem, de nem is szeretnék. És így van ezzel még vagy 9,5 millió minimum. Mert nem életképes, nem "termel" utódokat.
3.1. Az utóbbi 8-10 évben csökkent összesen mintegy 100 ezerrel, minek ettől pánikolni?
A helyedben ennek utánanéznék. Az elmúlt húsz évben a természetes fogyás felgyorsult. Visszamenőleg még jobban látszik a gyorsulás. De KapitanyG biztos tud adatokat. És nem 100.000, hanem 300-500.000 emlékeim szerint.
3.2. Mert már régóta így állt be "természetesen". Nem állt be, ha fogy. És a népesség fogyásának és az eltartó képességnek ebben az esetben nincs köze egymáshoz: jóval nagyobb népesség eltartására elegendő erőforrásaink vannak.
Olyan vagy, mint a Fidesz: állandóan eltér a tárgytól és mellébeszél meg csúsztat. Ez nem volt a kérdés, hanem az, hogy képesek lennénk-e több embert eltartani, mint most?
Naplózva
Matterhorn
Newbie
*

« Válasz #38 Dátum: 2009. Május. 10, 00:03:01 »

Kedves Mindenki!

Szerintem nagyjából ugyanazok mint bárki másnak. De elgondolkodnék azon, hogy homoszexuális párok örökbe fogadhassanak-e gyereket.

Üdvözlettel  Tomcat
Még az örökbefogadással sincs baj feltétlenül. Az lehet egyfajta megoldás, ha ellenkező nemű gyereket lehet....
Naplózva
tomcat
Hero Member

« Válasz #39 Dátum: 2009. Május. 10, 00:11:09 »

Kedves Mindenki!

Üdvözlettel  Tomcat
Még az örökbefogadással sincs baj feltétlenül. Az lehet egyfajta megoldás, ha ellenkező nemű gyereket lehet....

Kedves Matterhorn!

Akkor már nem szabnék ilyen feltételt. A melegek, legalább olyan távol vannak a pedofiliától, mint a heteroszexuálisok.

Üdvözlettel  Tomcat
Naplózva
Matterhorn
Newbie
*

« Válasz #40 Dátum: 2009. Május. 10, 00:19:17 »

Kedves Matterhorn!

Akkor már nem szabnék ilyen feltételt. A melegek, legalább olyan távol vannak a pedofiliától, mint a heteroszexuálisok.

Üdvözlettel  Tomcat
Nem arra gondoltam, de mennem kell.
Naplózva
tomcat
Hero Member

« Válasz #41 Dátum: 2009. Május. 10, 00:42:48 »

Kedves Matterhorn!

Üdvözlettel  Tomcat
Nem arra gondoltam, de mennem kell.

Kedves Matterhorn!

Akkor Isten hírével!

De gyere gyakrabban!

Üdvözlettel  Tomcat
Naplózva
Horzsoli
Hero Member

Herr Teufel

« Válasz #42 Dátum: 2009. Május. 10, 06:54:27 »

Nem, de nem is szeretnék. És így van ezzel még vagy 9,5 millió minimum. Mert nem életképes, nem "termel" utódokat.

3.2. Mert már régóta így állt be "természetesen". Nem állt be, ha fogy. És a népesség fogyásának és az eltartó képességnek ebben az esetben nincs köze egymáshoz: jóval nagyobb népesség eltartására elegendő erőforrásaink vannak.

Olyan vagy, mint a Fidesz: állandóan eltér a tárgytól és mellébeszél meg csúsztat. Ez nem volt a kérdés, hanem az, hogy képesek lennénk-e több embert eltartani, mint most?
2.1. Marhaság a 9,5 millió
2.2. Az evolució valamiért kitalálta, ha annyira kontraszelektív lenne rég kipusztultak volna. Azért, mert nem ismerjük valaminek a hatásmechanizmusát nem állíthatunk róla hülyeségeket.
2.3. A meddő nőknek és férfiaknak sem lehet gyerekük, velük nincs bajod?
3.3. Egyáltalán nem csúsztatás, alapkérdés: miért is lenne jó, ha többen lennénk? A kipusztulástól meg nem félek, idáig is nagyon életképes fajzatok voltunk. Az erőforrásba értsd bele a társadalmi, gazdasági és kulturális strukturákat is. Az utóbbi évtizedekben ennyit bírtunk eltartani. Ennyire voltunk képesek. Ez ténykérdés.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Május. 10, 07:21:20 írta Horzsoli » Naplózva

Horzsoli
Hero Member

Herr Teufel

« Válasz #43 Dátum: 2009. Május. 10, 07:07:18 »

Ebből a megjegyzésedből is az következik, hogy te azt hiszed, a homoszekszualitást lehet "tanulni". A kutatások szerint nem lehet, azzal születni kell, és aki így születik, piszkosul nem tehet róla.
Naplózva

Sarkanyszeker
Hero Member

« Válasz #44 Dátum: 2009. Május. 10, 07:28:47 »

Ebből a megjegyzésedből is az következik, hogy te azt hiszed, a homoszekszualitást lehet "tanulni". A kutatások szerint nem lehet, azzal születni kell, és aki így születik, piszkosul nem tehet róla.
Egyetértek.
Biztosan láttátok az Őrült nők ketrecét. Abban a humor és líra legfőbb forrása, hogy a homoszexuális pár mindent megtesz annak érdekében, hogy fiúk meleg legyen - hiába.
Naplózva
Oldalak: 1 2 [3] 4 5
  Nyomtatás  

Ugrás: