NOL Fórum
2017. Október. 22, 14:49:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: plix topikja  (Megtekintve 16125 alkalommal)
vitezlaszlo
Hero Member

Vitezlaszlo

« Válasz #195 Dátum: 2013. Május. 01, 05:09:47 »

4. Nem lakasban lakom, hanem egy eleg terjedelmes hazban.  (Most eppen le vagyok targiazva, mert elkoltozik a harmadik szomszedom, akivel eleg jol megvoltunk.  Holnaputan kiralyja koronazzak...)

Bezzeg, milyen helyen elsz Te? Es miert Fideszes az uj holland kiraly?

"Narancssárga áradat fogadta a királyt"

Tavaly még vécécsészét dobált az új holland király

http://index.hu/kulfold/2013/05/01/tavaly_meg_vececseszet_dobalt_az_uj_holland_kiraly/
Naplózva
methus
Global Moderator
Hero Member

vöröscsillagász és boszorkány is

« Válasz #196 Dátum: 2013. Május. 01, 10:18:44 »

Eleg szar helyen elek, de csak azert eppen itt, mert a tobbi helyek zome sokkal szarabb.
Bezzeg.

A hollandok, tudomasom szerint nem fideszesek.
Ez a narancs-mania I. Vilmosra utal, aki a francia Orange varoska kornyekerol jott ide, es kozolte a lakokkal, hogy o a kiralyuk.  Aki ellenkezett, azt nagyon megverte.
Naplózva

Art is I, science is we. (Claude Bernard, 1865)
Holsten
Vendég
« Válasz #197 Dátum: 2013. Május. 01, 10:57:24 »

Eleg szar helyen elek, de csak azert eppen itt, mert a tobbi helyek zome sokkal szarabb.
Bezzeg.

Ez a narancs-mania I. Vilmosra utal, aki a francia Orange varoska kornyekerol jott ide, es kozolte a lakokkal, hogy o a kiralyuk.  Aki ellenkezett, azt nagyon megverte.

Arrafelé ez divat lehetett, lásd Grimaldiék Monacoban...
Naplózva
plix01
Hero Member

« Válasz #198 Dátum: 2013. Augusztus. 17, 01:07:23 »

Egy computeres szavazás, választás - ismétlem - egy mai ( kb 1 -2 éves ) középszerű szervernek kutyafing....
Még egy USA méretű országnak IS .

Biztonsági berendezésekkel együtt!!! ( értem ezalatt az anti-hack, adatkódolás/dekódolás, adathitelesítés , adatfeldolgozás, backup*, High Availability*, Virtualisation*, Disaster Recovery*, infrastruktúra és szoftwerek ).
....
Ha nem foglalkoznák és dolgoznák a fenti termékekkel naponta, akkor nem is szóltam volna egy szót se.
...
Másrészt ha már voltál kedves megemlíteni a "backup", a "High Availability" és a "Disaster Recovery" bűvszavakat, akkor végiggondoltad-e, hogy ezek hogyan egyeztethetők össze az "egy darab szerver" kifejezéssel? Megmondom: sehogy.....
.

Tudom, hogy gonosz vagyok,1 ..

Ok, rendszert kellett volna írnom.

Azonkívül, mielőtt előveszed a bolha faszát ( keresni rajta a pattanást ) NEM az internet a backbone. A szavazási rendszerek nem találhatóak meg az interneten.

Ne a sarki közért perspektívájából közelíts minden IT megoldást, a világ kicsit nagyobb mint Orbanisztán...

1= mostmár én is tudom.

Mielőtt a Géza begurul , hordd a seggedet az ablakba, dugd ki és élvezd a napot  Kacsint
Én mongyuk nem látom, hogy az általam mondottak igazságát mennyiben befolyásolná, hogy a hálózatot konkrétan milyen hordozón realizáljuk, vagyishogy mit cáfol(na) az állításaimból az, hogy nem Internet-alapú az összeköttetés. A kommunikációs szerver és az adatbázis-szerver fizikai különválasztása akkor is alapszabály, ha a WAN dedikált üvegszálon sunnyog.

Mellesleg azt sem hiszem, hogy a bivalybasznádi 25 fős szavazókör dedikált üvegszálon fog csatlakozni a rendszerhez. Ha meg a pógár otthonából akarom megengedni a szavazást, akkor ölég nehezen fogjuk tudni elkerülni a Zinternet használatát. Szóval mielőtt felhorkansz, gondold végig, hogy mit is akarsz az orromra húzni.
Naplózva

A Titanicot szakértők építették. Noé bárkáját egy laikus.
freechess
Hero Member

« Válasz #199 Dátum: 2013. Augusztus. 17, 09:58:48 »

Bezzeg.

Majdnem, mint a Jereváni Rádióban.
"Vilmos 1533-ban született Dillenburgban, a Német-római Birodalomban, Vilmos nassaui herceg és Juliana zu Stolberg fiaként. Nagybátyja, Renatus, Oránia hercege, 1544. július 18-án egy Champagne-i hadjáratban elesett. Mivel nem volt férfiágon utóda, ezért unokaöccse, Nassau-Dillenburgi Vilmos örökölte tőle az Orániai Hercegséget."

"Emlékét ma is szeretet és tisztelet övezi. Őt nevezik „Hollandia atyjának”. Monumentális szobrát Hága egyik legszebb terén állították fel."

http://hu.wikipedia.org/wiki/I._Vilmos_or%C3%A1niai_herceg

Akivel kevered, az a Csodálatos Nalaya.... Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus. 17, 10:05:34 írta freechess » Naplózva
methus
Global Moderator
Hero Member

vöröscsillagász és boszorkány is

« Válasz #200 Dátum: 2013. Augusztus. 17, 11:45:09 »

Bezzeg.

Majdnem, mint a Jereváni Rádióban.
"Vilmos 1533-ban született Dillenburgban, a Német-római Birodalomban, Vilmos nassaui herceg és Juliana zu Stolberg fiaként. Nagybátyja, Renatus, Oránia hercege, 1544. július 18-án egy Champagne-i hadjáratban elesett. Mivel nem volt férfiágon utóda, ezért unokaöccse, Nassau-Dillenburgi Vilmos örökölte tőle az Orániai Hercegséget."

"Emlékét ma is szeretet és tisztelet övezi. Őt nevezik „Hollandia atyjának”. Monumentális szobrát Hága egyik legszebb terén állították fel."

http://hu.wikipedia.org/wiki/I._Vilmos_or%C3%A1niai_herceg

Akivel kevered, az a Csodálatos Nalaya.... Vigyorog
Koszonom!
Sohasem vettem volna a faradsagot, hogy utananezzek, mert nem erdekel tulzottan.  Republikanus vagyok.

Nalajaval nem kevertem, hanem szandekosan irtam igy, gyenged ferditeskent.  Valoszinuleg Rejto kitetele igazabb, mint mulatsagos, hiszen az elso kiralyok mindig eroszakkal szerzik meg a tront, es az eroszak szenvedoje a nep, es nem egy elozo kiraly.

Amikor par evvel ezelott a Provance-ban csillagaszkodtam, akkor talalkoztam ott egy jelolessel, miszerint ez itt Oraniai Vilmos utja.  Orange varos ketsegtelrenul arrafele leledzik.  Persze, a kornyeken sok neves ut van, pl Route Napoleon.  Valamivel korabban Julius Cezar, sot, meg egy Hannibal nevu is vandorolt a videken.  Huzatos orszag...
« Utoljára szerkesztve: 2013. Augusztus. 17, 17:49:36 írta methus » Naplózva

Art is I, science is we. (Claude Bernard, 1865)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #201 Dátum: 2013. Augusztus. 17, 17:06:53 »

Svájcban pedig az Orange egy mobil szolgáltató cég ( tudtommal nincs köze a fideszhez ).
Naplózva
adorka
Vendég
« Válasz #202 Dátum: 2013. Augusztus. 17, 18:56:29 »

Svájcban pedig az Orange egy mobil szolgáltató cég ( tudtommal nincs köze a fideszhez ).

Magyarországon pedig az "OrangeWays" egy nemzetközi járatokat üzemeltető busztársaság.
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #203 Dátum: 2013. December. 11, 03:05:15 »

dézetet írta: fayutca - 2013. December. 10, 17:12:52
1935,,36,37,38-ban senki nem volt koncentracios taborban...
Lófaszt nem!
Dachau 1933 márciustól, Moringen 1933-tól, Sachsenhausen 1936 júliustól, Buchenwald 1937 júliustól, Flossenbürg 1938 májustól, Mauthausen 1938 augusztustól, Neuengamme 1938 decembertől. Mind jóval a háború kitörése előtt.
http://de.wikipedia.org/wiki/Liste_der_Konzentrationslager_des_Deutschen_Reichs
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #204 Dátum: 2013. December. 11, 03:08:05 »

Amerika...Amerika 600 ide hozva
vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

Idézetet írta: plix01 - 2013. December. 10, 20:19:38
Idézetet írta: fayutca - 2013. December. 10, 17:12:52
Lófaszt nem!
Dachau 1933 márciustól, Moringen 1933-tól, Sachsenhausen 1936 júliustól, Buchenwald 1937 júliustól, Flossenbürg 1938 májustól, Mauthausen 1938 augusztustól, Neuengamme 1938 decembertől. Mind jóval a háború kitörése előtt.

Kezdjuk tultargyalni az egeszet, a korai taborokban nem voltak akiket oda megsemmisites miatt vittek, tehat azokat eppugy lehetne bortonoknek nevezni az altalanos koztudatban legalabbis itt nalunk a nemet koncentracios tabor alatt a foleg egyes csoportok megsemmisitesere alapitott helyeket ertik. ez az egesz abbol indult ki hogy beirtam egy par mondatot a nemet gazdasag fellenduleserol a harmincas evekben. Ha egyes vallasi csoportok, melegek, disabled es egyeb szemelyek barmilyen taborba helyezese fellenditene gazdasagokat barhol is akkor ezek a szemelyek a vilag legkulonbozobb helyein sorvadoznanak a mai napig, naci vagy nem naci.
Szerintem pedig mindaddig, ameddig lesz olyan tájékozatlan vagy elvakult személy, mint te, aki nem tudja, vagy nem akarja tudni, hogy pl. Dachauban, az első koncentrációs táborban már az 1933-as megnyitás után néhány nappal csoportosan végezték ki az ott fogva tartott ellenzékieket, ahová kifejezetten megsemmisítési céllal gyűjtötték össze őket különböző, valóban börtöncélú börtönökből, addig sohasem lehet ezt a szörnyűséget "túltárgyalni". És ha nekem nem hiszel, nézd meg az általam belinkelt német wikipédia oldalt. Bár tartok tőle, hogy téged a tények nem is érdekelnek.
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #205 Dátum: 2013. December. 11, 03:10:41 »

Amerika...Amerika.. 599. beiras ide hozva
ccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

Idézetet írta: fayutca - 2013. December. 10, 20:32:16
Idézetet írta: plix01 - 2013. December. 10, 20:19:38
Idézetet írta: fayutca - 2013. December. 10, 17:12:52
Lófaszt nem!

Kezdjuk tultargyalni az egeszet, a korai taborokban nem voltak akiket oda megsemmisites miatt vittek, tehat azokat eppugy lehetne bortonoknek nevezni az altalanos koztudatban legalabbis itt nalunk a nemet koncentracios tabor alatt a foleg egyes csoportok megsemmisitesere alapitott helyeket ertik. ez az egesz abbol indult ki hogy beirtam egy par mondatot a nemet gazdasag fellenduleserol a harmincas evekben. Ha egyes vallasi csoportok, melegek, disabled es egyeb szemelyek barmilyen taborba helyezese fellenditene gazdasagokat barhol is akkor ezek a szemelyek a vilag legkulonbozobb helyein sorvadoznanak a mai napig, naci vagy nem naci.
Szerintem pedig mindaddig, ameddig lesz olyan tájékozatlan vagy elvakult személy, mint te, aki nem tudja, vagy nem akarja tudni, hogy pl. Dachauban, az első koncentrációs táborban már az 1933-as megnyitás után néhány nappal csoportosan végezték ki az ott fogva tartott ellenzékieket, ahová kifejezetten megsemmisítési céllal gyűjtötték össze őket különböző, valóban börtöncélú börtönökből, addig sohasem lehet ezt a szörnyűséget "túltárgyalni". És ha nekem nem his
Naplózva

Purple Fox
Sr. Member

kálium-permanganát

« Válasz #206 Dátum: 2014. Január. 24, 23:51:15 »

Vigyorog

Naplózva

"Nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world..." (John Lennon, 1968)
"Ugye a duda egy bőrzsák, ami a kormányban van belül?" (Purple Fox, 2010)
plix01
Hero Member

« Válasz #207 Dátum: 2014. Január. 25, 08:40:42 »

Vigyorog

Nocsak! Lebuktam?   Vigyorog
Naplózva

A Titanicot szakértők építették. Noé bárkáját egy laikus.
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #208 Dátum: 2014. Január. 25, 08:55:39 »

Le bizony ! Lengyelországban lax a IX. kerületben. A pártaktivisták már útnak is indultak agitálni !
Naplózva
Purple Fox
Sr. Member

kálium-permanganát

« Válasz #209 Dátum: 2014. Január. 25, 09:05:11 »

Nem volt nehéz, a kocsi típusára keresve az első oldalon vagy. Vigyorog
Naplózva

"Nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world..." (John Lennon, 1968)
"Ugye a duda egy bőrzsák, ami a kormányban van belül?" (Purple Fox, 2010)
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15
  Nyomtatás  

Ugrás: