NOL Fórum
2017. Október. 18, 14:00:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 28
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tippelj: 2010. Foci VB  (Megtekintve 28307 alkalommal)
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #15 Dátum: 2010. Június. 03, 08:11:30 »

....Ezek horgolt trombiták? Ezekkel fújják a langyos libatollat a hónunk alá?   Vigyorog

Nem , hanem apró ( nem a Tóni ) gyöngyök és soronként fűzik.

Egy szál ilyen trombita 104 decibellel duruzsol a füledbe !

Első hallásra (pláne ha váratlanul ér...) gyakran érezhetsz langyosat de nem a hónod alján ( és nem is libatollat ).
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #16 Dátum: 2010. Június. 03, 15:32:46 »

A nyitómeccs:
Plix - Heineken 4:0
Naplózva
plix01
Hero Member

« Válasz #17 Dátum: 2010. Június. 03, 18:40:27 »

A nyitómeccs:
Ezt már lejátszottuk. Mostan jöhetne a Hoegaarden vagy a Leffe Dark. Amúgy a tiedbe is, tisztelettel.
Naplózva

A Titanicot szakértők építették. Noé bárkáját egy laikus.
sandton
Hero Member

« Válasz #18 Dátum: 2010. Június. 04, 09:06:21 »

A nyitómeccs:

Nem jó !

Szepi bácsiék kizárólag a Budweisert engedik csak fogyasztani a vébé rendezvényein ( beleértve a fan-parkokat is ).

Persze a kapzsi fasz abszolúte nem érti a helyi lakosság hozzáállását ezügyben ( mert a Bud-ot itt még fogmosásra sem használnák...), pláne ha még érkezik jópárezer focihuligán erősitésnek ( angolok, hollandok, olaszok, németek stb. ).
Az már meg lett igérve, hogy ha tényleg ragaszkodnak a sörszankcióhoz akkor egyszerüen nem lesz vébé - igy egyszerűen. Most ott tartunk, hogy a fanparktól 1 km-re már azt lehet árulni amit akarnak. Persze hogy ki fogja ezt betarttatni az már más kérdés. Mer a helyi rendőrök sem szeretik az amcsi nedűt, az Interpol meg a focihuligánokkal van elfoglava ( már 12-őt le is kapcsoltak - mind Angliából ).
Meg ha minden kötél szakad, beviszik a rugbymeccseken évtizedek óta bevált specialitást : brandyvel injekciózott mandarint, narancsot oszt good luck.
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #19 Dátum: 2010. Június. 04, 14:37:35 »

Egy kis segitség

http://www.marca.com/deporte/futbol/mundial/sudafrica-2010/calendario-english.html

Szenzációs oldal.
Naplózva
plix01
Hero Member

« Válasz #20 Dátum: 2010. Június. 04, 16:17:37 »

A nyitómeccs:

Nem jó !

Szepi bácsiék kizárólag a Budweisert engedik csak fogyasztani a vébé rendezvényein ( beleértve a fan-parkokat is ).

Persze a kapzsi fasz abszolúte nem érti a helyi lakosság hozzáállását ezügyben ( mert a Bud-ot itt még fogmosásra sem használnák...), pláne ha még érkezik jópárezer focihuligán erősitésnek ( angolok, hollandok, olaszok, németek stb. ).
Az már meg lett igérve, hogy ha tényleg ragaszkodnak a sörszankcióhoz akkor egyszerüen nem lesz vébé - igy egyszerűen. Most ott tartunk, hogy a fanparktól 1 km-re már azt lehet árulni amit akarnak. Persze hogy ki fogja ezt betarttatni az már más kérdés. Mer a helyi rendőrök sem szeretik az amcsi nedűt, az Interpol meg a focihuligánokkal van elfoglava ( már 12-őt le is kapcsoltak - mind Angliából ).
Még ha a Ceské Budejovice-i Budweiser lenne, az hagyján. De az amerikai, a "Bud", az még fogmosásra sem jó, mert vásik tőle a fog.
Naplózva

vitezlaszlo
Hero Member

Vitezlaszlo

« Válasz #21 Dátum: 2010. Június. 04, 16:32:24 »

A nyitómeccs:

Nem jó !

Még ha a Ceské Budejovice-i Budweiser lenne, az hagyján. De az amerikai, a "Bud", az még fogmosásra sem jó, mert vásik tőle a fog.
El vagytok tik tevedve mint Jancsi es Juliska. A Budweiser egyaltalan nem rossz. Par napja invitalt meg az egyik szomszed egy kis trecspartira es a kezembe nyomott egy citromos izesitesu (gyarilag, nem a szomszed ganyolta meg) Bud-ot. Nem azer de egy meleg napon kimondottan frissito, nekem izlett. OK, rovid tepelodes utan ugy dontottem nem vesszuk fel a napi menube, de a Heineken-rol peldaul soha fel se merult a kerdes. Az a pfuj-kategoria tetejen van.
Naplózva
plix01
Hero Member

« Válasz #22 Dátum: 2010. Június. 04, 17:36:03 »

A nyitómeccs:

Nem jó !

El vagytok tik tevedve mint Jancsi es Juliska. A Budweiser egyaltalan nem rossz. Par napja invitalt meg az egyik szomszed egy kis trecspartira es a kezembe nyomott egy citromos izesitesu (gyarilag, nem a szomszed ganyolta meg) Bud-ot. Nem azer de egy meleg napon kimondottan frissito, nekem izlett. OK, rovid tepelodes utan ugy dontottem nem vesszuk fel a napi menube, de a Heineken-rol peldaul soha fel se merult a kerdes. Az a pfuj-kategoria tetejen van.
Nagy melegben ha egy pohár hideg vízbe beleteszel egy karika citromot, és azt iszogatod, az is jól esik, tehát sörre ez nem érv. Amúgy meg a gusztusok és pofonok esete lenne, ha a Bud sör lenne. De nem az. Ahogy a másik hírhedt amerókai, a Rolling Rock sem az, ellentétben a Heinekennel, s bár a Heineken sem a csúcs, de mégiscsak sör.
Naplózva

adorka
Vendég
« Válasz #23 Dátum: 2010. Június. 04, 17:57:47 »

ha a Bud sör lenne. De nem az. Ahogy a másik hírhedt amerókai, a Rolling Rock sem az, ellentétben a Heinekennel, s bár a Heineken sem a csúcs, de mégiscsak sör.

ez azért elég szubjektív, nem? Nekem eddig a Lübeckben, a Holsten-sörfőzdében frissen csapolt Holsten ízlett legjobban, illetve sokkal korábban Sopronban a Gambrinus ugyancsak helyben főzött csapolt söre. Amúgy sem szeretem a palackos söröket, sem a dobozosokat.
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #24 Dátum: 2010. Június. 04, 18:14:21 »

ha a Bud sör lenne. De nem az. Ahogy a másik hírhedt amerókai, a Rolling Rock sem az, ellentétben a Heinekennel, s bár a Heineken sem a csúcs, de mégiscsak sör.

ez azért elég szubjektív, nem? Nekem eddig a Lübeckben, a Holsten-sörfőzdében frissen csapolt Holsten ízlett legjobban, illetve sokkal korábban Sopronban a Gambrinus ugyancsak helyben főzött csapolt söre. Amúgy sem szeretem a palackos söröket, sem a dobozosokat.
Életemben legjobb sört egy tátrai menedékházban ittam, mintegy hatórai túrázás után. A nevét nem tudom, és biztos nem volt márkás sör, de olyan jól azóta sem esett nedű!
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
vitezlaszlo
Hero Member

Vitezlaszlo

« Válasz #25 Dátum: 2010. Június. 04, 18:20:19 »

Amúgy meg a gusztusok és pofonok esete lenne, ha a Bud sör lenne. De nem az. Ahogy a másik hírhedt amerókai, a Rolling Rock sem az, ellentétben a Heinekennel, s bár a Heineken sem a csúcs, de mégiscsak sör.
Mondjuk azt hogy igazad van (bar a sornek azt a definiciojat ami a Bud-ot kizarja reszemrol nem ismerem), de hat a Bud nem is sos kakao, es ez az en szememben megse problema.
Naplózva
plix01
Hero Member

« Válasz #26 Dátum: 2010. Június. 04, 18:25:58 »

Naná, hogy szubjektív! Ráadásul én szeretem cukkolni a Vitézt. Ezzel együtt szerintem az amerikai söröket nem az európai szájíz szerint főzik. Nekem már ízlett kínai, lengyel, ausztrál sör is, de amerikai még soha. De ez sem jelent semmit, azon kívül, hogy esetleg nekem nem jó az ízl(el)ésem.
Naplózva

kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #27 Dátum: 2010. Június. 06, 08:20:43 »

KECSKE TIPPJEI

Dél-Afrika - Mexikó            0 - 2
Uruguay-Franciaország          1 - 1

Argentína-Nigéria              3 - 1
Dél-Korea - Görögország        1 - 2

Anglia-USA                     2 - 0
Algéria-Szlovénia              1 - 1

Németország-Ausztrália         3 - 0
Szerbia-Ghána                  2 - 0

Hollandia-Dánia                4 - 2   
Japán-Kamerun                  1 - 3

Olaszország-Paraguay           2 - 0
Új-Zéland - Szlovákia          1 - 2

Elefántcsontpart-Portugália    0 - 2
Brazília - Észak-Korea         3 - 0

Honduras-Chile                 1 - 3
Spanyolország-Svájc            3 - 0
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #28 Dátum: 2010. Június. 06, 19:05:21 »

A nyitómeccs:
Ezt már lejátszottuk. Mostan jöhetne a Hoegaarden vagy a Leffe Dark. Amúgy a tiedbe is, tisztelettel.
Nálam Gösser lesz. Mosmán ezek mennek, mijóta elfogytak a Memmingerek.
Naplózva
plix01
Hero Member

« Válasz #29 Dátum: 2010. Június. 06, 19:46:13 »

A nyitómeccs:
Nálam Gösser lesz. Mosmán ezek mennek, mijóta elfogytak a Memmingerek.
A Gösser is jó (gut, besser, smasszer).
Más. A Memminger-forgalmazó S&T az ugye nem "az" az S&T?
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 28
  Nyomtatás  

Ugrás: