NOL Fórum
2017. Augusztus. 22, 04:40:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: barika törölt szemetei  (Megtekintve 721 alkalommal)
lófülű
Hero Member

« Dátum: 2011. Október. 02, 17:32:40 »

NOL Fórum > Alap kategória > Politika > Orbán után
Oldalak: 1 2 [3]   
« előző következő »
    Válasz  |  Értesítés  |  Megjelölés olvasatlanként  |  Nyomtatás   
    Szerző    Téma: Orbán után  (Megtekintve 123 alkalommal)
lófülű
Hero Member

Re: Orbán után
« Válasz #30 Dátum: Ma - 17:19:36 »
Idézet  Módosítás  Törlés
Idézetet írta: barika - Ma - 15:01:24

Túl sokat éltem Amerikában és azóta talán még túl keveset itthon. Ráadásul az amerikai egy sokkal kikristályosodottabb rendszer, míg a magyar még mindig csak alakulgat és ezért sokkal zavarosabb.

Mindenesetre Amerikában az, hogy ha a "hatalom" és bizonyos (akár erős) gazdasági körök konfliktusba kerülnek még nem szükségképpen jelenti azt, hogy a hatalom "kegyvesztett" lesz. A döntő az, hogy ez adott szakaszban vannak-e nyertesek és kik azok.
Pontosabban szólva az, hogy a "látványos" vesztesek mellett vannak-e "csendes" nyertesek.

Ráadásul ezeknek a háttér folyamatoknak az eredményeit nem fogják a nózidra kötni. Ez nem baseball, vagy kosárlabda meccs.

Tiszetelt fidesz!

Tisztelt Annamária asszony!

Ime a bizonyíték arról, hogy barika beíró elvtelen módon, nagy nyilvánosság előtt szídja a Magyarország történelmének legfényesebb napjait élő rendszerét!
Barika, aki menedéket kapott az USA terrorja, a négerverések hazája, és az embertelen kizsákmányolás, a bank paradicsom földjének rendszere elől- most hangos szóval, háéátlanul dícsőíti azt!!

Legyen ebből elég!!  Kérem mielőbbi intézkedését! Igazságot Trianonért meg minden!

Jelentés egy moderátornak     91.219.87.195
"Az igazság akkor is igazság, ha csak egyetlen ember képviseli,"
barika
Hero Member

"Politikailag visszataszító"

« Válasz #31 Dátum: Ma - 17:20:08 »
Idézet  Törlés
Idézetet írta: adorka - Ma - 17:09:29
Idézetet írta: barika - Ma - 13:03:20
Hozzáteszem.

1. Nálunk a "jövő már elkezdődött". (Úgy tűnik a többi visegrádinál még nem).
2. A végkifejlet az amikor nem a nagytőke húz oda ahol a hatalom összpontosul, hanem a hatalom összpontosul ott (vagy oda) ahová a nagytőke húz(za) (Copyright USA.)
3. Viszont mivel a nagytőke nem homogén (érdekcsoportok harca) ebből egész formás ki huzavonát lehet csinálni amit a többség kedvéért aztán elneveznek "demokráciának" . (A gátlástalanság fokozódása esetén akár "szociál" demokráciának.)

Idézet
"RÓNA PÉTER KÖZGAZDÁSZ, címzetes egyetemi tanár szerint a magyar nagytőkének privilegizált szerepe van a gazdaságban, olyan jogosítványokkal rendelkezik, ami a többi visegrádi államra nem jellemző. Ezt úgy sikerült megszereznie, hogy oda húz, ahol a hatalom összpontosul. A stratégiája szinte soha sem a hatalom megdöntése, hanem annak bekebelezése, irányítása."

Lehet, hogy Te nem fogod válasznak érezni a kérdéseidre de én nagyon.

"Alig hallottam, sorsomba merülten,
hogy fecseg a felszin, hallgat a mély."
Elküldve: Ma - 12:50:29 Írta: barika

Róna Pétert - engedtessék meg - nem igazán szeretem, mint embert. De nem kérdőjelezem meg a hozzáértését ahhoz a világhoz, amelynek én csak szemlélője, nem alakítója vagyok. Viszont - kis adalék - ez a hidegfejű bankár olyan sajtokat gyárt(at) jól megválasztott szakembereivel, hogy Párizsban sikerült az egyikkel díjat nyernie, sőt, bár nem szeretem a kecskesajtokat, még nekem is ízlett! Annyi közöm van ehhez, hogy a lübecki cég, amelynek immár 17 éve dolgozom, szállította neki eleinte a tejoltó-kultúrákat, ezért volt módom megkóstolni a sajtokat.

A fenti - három pontba gyűjtött - levezetésed előtt pedig meghajlok. Értem, bár minden idegszálammal tiltakozom ellene - miközben nagyon valószínű, hogy "a világ így megyen". És JA sorai sajnos lefedik ezt az érvrendszert, annak ellenére is, hogy ha ma élne, ott vonulna Kónya Péterékkel ő is.

P.S.: örexel, azt hiszem. Ilyen higgadt és logikus - "szexmentes" (baszogatástalan) - levezetést ritkán olvashatni. Meg is köszönöm. Szomorúan, mert ami levezetésedből következik, azon nehéz lenne örvendezni.

Én is köszönöm.
1. Róna se kutyim, se macskám, de amit itt írt, mondott az vettem.
2. Bár szívesen megörvendeztetnélek de ezúttal tartottam is tőle, hogy nem fog sikerülni. Talán nem jól kérdeztél. Legközelebb arra kérj fel, hogy meséljek vicceket. Rengeteget tudok.
3. Egy vén barom összegzése az a világban történt sok sok csavargása után. Amolyan ülepedés amelyről magam is remélem, hogy nem a bölcs tapasztalat, hanem a végső elhülyülés, szenilitás állapota hozta ki.

(mellesleg minden híresztelés és látszat ellenére egyáltalán nem vagyok kesernyés, de ezt a kiegyensúlyozott (szerencsés) családi körülményeknek (3 uncsi), barátaimnak és végül, de nem utolsósorban a vizslámnak is (akinek nem szőrös a pofija, mint azon a képen) köszönhetem. Szerintem ez a nagy titok...)
Jelentés egy moderátornak     Naplózva
Everyone ought to bear patiently the results of his own conduct.
barika
Hero Member

« Válasz #32 Dátum: Ma - 17:23:35 »
Idézet  Törlés
Idézetet írta: lófülű - Ma - 17:19:36
Idézetet írta: barika - Ma - 15:01:24

Túl sokat éltem Amerikában és azóta talán még túl keveset itthon. Ráadásul az amerikai egy sokkal kikristályosodottabb rendszer, míg a magyar még mindig csak alakulgat és ezért sokkal zavarosabb.

Mindenesetre Amerikában az, hogy ha a "hatalom" és bizonyos (akár erős) gazdasági körök konfliktusba kerülnek még nem szükségképpen jelenti azt, hogy a hatalom "kegyvesztett" lesz. A döntő az, hogy ez adott szakaszban vannak-e nyertesek és kik azok.
Pontosabban szólva az, hogy a "látványos" vesztesek mellett vannak-e "csendes" nyertesek.

Ráadásul ezeknek a háttér folyamatoknak az eredményeit nem fogják a nózidra kötni. Ez nem baseball, vagy kosárlabda meccs.

Tiszetelt fidesz!

Tisztelt Annamária asszony!

Ime a bizonyíték arról, hogy barika beíró elvtelen módon, nagy nyilvánosság előtt szídja a Magyarország történelmének legfényesebb napjait élő rendszerét!
Barika, aki menedéket kapott az USA terrorja, a négerverések hazája, és az embertelen kizsákmányolás, a bank paradicsom földjének rendszere elől- most hangos szóval, háéátlanul dícsőíti azt!!

Legyen ebből elég!!  Kérem mielőbbi intézkedését! Igazságot Trianonért meg minden!

Fülike!
Dugd vissza azt az üveget a hűtőszekrénybe, vagy ahonnan elővetted.
Ne igyál ma már többet, mert kijózanító lesz a vége.

csupa jó szándékkal...
lófülű
Hero Member

« Válasz #33 Dátum: Ma - 17:26:01 »
Idézet  Módosítás  Törlés
nem kedvelem Róna Pétert!
nem kedvelem barikát!
nem kedvelem Orbán traktort!

itt még kb 1.245624 név következik

majd:
Kedvelem az alábbi magyar állampolgárokat:
következik a választó listáról a 30 és 18 év közötti csinos lányok listája
továbbá a 18 és 50 év közötti jó fejek teljes listája.

a fennmaradó értelmes normális és szimpatikus szerethető embereket szintén.

Jelentés egy moderátornak     91.219.87.195
barika
Hero Member

« Válasz #34 Dátum: Ma - 17:26:30 »
Idézet  Törlés
Idézetet írta: barika - Ma - 17:20:08

(mellesleg minden híresztelés és látszat ellenére egyáltalán nem vagyok kesernyés, de ezt a kiegyensúlyozott (szerencsés) családi körülményeknek (3 uncsi), barátaimnak és végül, de nem utolsósorban a vizslámnak is (akinek nem szőrös a pofija, mint azon a képen) köszönhetem. Szerintem ez a nagy titok...)

No meg talán és ez nagyon fontos.
Csodák csodája de vén fasz fejjel aktívan dolgozom és nem is akármin. A Maxwell egyenletekről hántom le a fölösleget vésővel és kalapáccsal...
barika
Hero Member

« Válasz #35 Dátum: Ma - 17:27:49 »
Idézet  Törlés
Idézetet írta: lófülű - Ma - 17:26:01
nem kedvelem Róna Pétert!
nem kedvelem barikát!
nem kedvelem Orbán traktort!

itt még kb 1.245624 név következik

majd:
Kedvelem az alábbi magyar állampolgárokat:
következik a választó listáról a 30 és 18 év közötti csinos lányok listája
továbbá a 18 és 50 év közötti jó fejek teljes listája.

a fennmaradó értelmes normális és szimpatikus szerethető embereket szintén.

Itt látható Róna Péter,
Farka harminc centiméter.

(Néköltés csakhogy megüssem a "szintet")
Naplózva

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  

Ugrás: