NOL Fórum
2017. Június. 29, 06:43:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 17
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Foci EB a szomszédban  (Megtekintve 14394 alkalommal)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #15 Dátum: 2012. Június. 08, 20:47:14 »

Lengyelország - Görögország   1 - 1    Vigyorog  Vigyorog  Vigyorog

Na úgy nem kunct, hogy átlagolod Habókot meg Kecskét, akkor persze kigyün.
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #16 Dátum: 2012. Június. 08, 22:19:31 »

Nem is beszélve arról, hogy az eredmény ismeretében már akár el is találhatja...
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #17 Dátum: 2012. Június. 09, 10:14:32 »

Nem is beszélve arról, hogy az eredmény ismeretében már akár el is találhatja...

De miután odanyomatta a nevetős szmájlikat, erről az apróságról nem is illik tudomást venni ! Átlagolt bennünket, oszt jónapot !
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #18 Dátum: 2012. Június. 09, 10:17:50 »

Hollandia - Dánia             2 - 1
Németország - Potugália       0 - 0
Naplózva
methus
Global Moderator
Hero Member

vöröscsillagász és boszorkány is

« Válasz #19 Dátum: 2012. Június. 09, 10:21:32 »

Hollandia - Dania:  2 - 2

Nemetorszag - Portugalia: 3 - 1
Naplózva

Art is I, science is we. (Claude Bernard, 1865)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #20 Dátum: 2012. Június. 09, 10:28:25 »

Kinek drukkolsz ?
Naplózva
adorka
Vendég
« Válasz #21 Dátum: 2012. Június. 09, 10:37:35 »

jobbadán = magyar vajmárka (Nevető lexikon...)
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #22 Dátum: 2012. Június. 09, 11:02:45 »

jobbadán = magyar vajmárka (Nevető lexikon...)

Hollande meg francia, a fene ismeri itt ki magát !
Naplózva
methus
Global Moderator
Hero Member

« Válasz #23 Dátum: 2012. Június. 09, 11:15:49 »

Kinek drukkolsz ?

Talan senkinek.  Immunens vagyok a focira.
Ha megis megszoritanak, akkor barkinek Hollandia ellen.  Mindenki azt utalja, ahol eppen el.
Engem kulonosen irrital az esztelen "drukkerek" latvanya, viselkedese.  Itt minden narancssarga, a sorosuvegtol a hazi kertekig, a szupermarket penztarosaitol a motoruton futkarozo kocsikig.
A sportdrukkerseg maga is a nacionalizmus egy megnyilvanulasa, amit  - mint ismeretes - felettebb gyulolok.
A tulzasba vitt orjonges, arcfestes, uvoltozes, agressziv viselkedes szamomra enyhen szolva undort kelto.

Namost Daniaban ugyanez zajlik, talan egy picivel kevesbe, de ez nem biztos.  Viszont messzebb van, ezert nem elem at annak mai hetkoznapjait.
Naplózva

kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #24 Dátum: 2012. Június. 09, 11:23:02 »

Talan senkinek.  Immunens vagyok a focira.
Ha megis megszoritanak, akkor barkinek Hollandia ellen.  Mindenki azt utalja, ahol eppen el.
Engem kulonosen irrital az esztelen "drukkerek" latvanya, viselkedese.  Itt minden narancssarga, a sorosuvegtol a hazi kertekig, a szupermarket penztarosaitol a motoruton futkarozo kocsikig.
A sportdrukkerseg maga is a nacionalizmus egy megnyilvanulasa, amit  - mint ismeretes - felettebb gyulolok.
A tulzasba vitt orjonges, arcfestes, uvoltozes, agressziv viselkedes szamomra enyhen szolva undort kelto.

Namost Daniaban ugyanez zajlik, talan egy picivel kevesbe, de ez nem biztos.  Viszont messzebb van, ezert nem elem at annak mai hetkoznapjait.
Én a spanyoloknak drukkolok, a fene tudja miért ; azóta, hogy első ízben jártam ott, nagyon megfogott a hangulat, pedig látom, hogy az emberek lustábbak, „nemtörődömebbek”(?), mint mondjuk itt, de mégis, az volt az első impresszióm, szeretnék itt élni. Maugham-nak vagy egy-két novellája, ahol megpróbálja ezt az érzést megfogalmazni, ha ismered őket, ő jobban mondja el azt, amit én nem tudok.

De hogy ez az érzelmi ködtődés mennyire erős, arra csak egyet. Vagy huszonöt évvel ezelőtt azt mondtam, most tanulnék egy nyelvet, nem azért, mert szükségem van rá, csak úgy hobbyból. És spanyolul kezdtem el tanulni. Akkortájt tudtam is konyhanyelven beszélni, mára már persze teljesen elkopott, hiszen nem gyakorloltam.
Naplózva
methus
Global Moderator
Hero Member

« Válasz #25 Dátum: 2012. Június. 09, 11:40:09 »

Én a spanyoloknak drukkolok, a fene tudja miért ; azóta, hogy első ízben jártam ott, nagyon megfogott a hangulat, pedig látom, hogy az emberek lustábbak, „nemtörődömebbek”(?), mint mondjuk itt, de mégis, az volt az első impresszióm, szeretnék itt élni. Maugham-nak vagy egy-két novellája, ahol megpróbálja ezt az érzést megfogalmazni, ha ismered őket, ő jobban mondja el azt, amit én nem tudok.

De hogy ez az érzelmi ködtődés mennyire erős, arra csak egyet. Vagy huszonöt évvel ezelőtt azt mondtam, most tanulnék egy nyelvet, nem azért, mert szükségem van rá, csak úgy hobbyból. És spanyolul kezdtem el tanulni. Akkortájt tudtam is konyhanyelven beszélni, mára már persze teljesen elkopott, hiszen nem gyakorloltam.

Szeretem a focit, de nem rajongok erte.  Pedig tinedzser koromban jatszottam az Aranycsapatban/ellen, mert a mi iskolank focipalyajat hasznaltak ideiglenesen edzesre.  Mosolyog
Talan azert kedvelem az atletikat, vagy a teniszt inkabb, mert lenyemet tekintve csapatellenes vagyok.  Az individuum es annak tisztelete sokkal kozelebb all hozzam.
Ennek ellenere a nagy es fontos focimeccseket vegignezem, es nem hagyom, hogy kozben zavarjanak.
Amivel leginkabb bajom van, az a foci nepszerusege.  Minden, ami nepszeru, az taszit.  Talan, mert a nep taszit.  A tomeg szamomra mindig ellenszenves, agressziv, fenyegeto, kitaszito.  Nincs kedves tomeg.  Szimpatizalni csak egyenekkel tudok, a milliok vegyessegevel nem.

Persze, a legsulyosabb faktor a politizaltsag.  A nemzeti hangsuly, a zaszlok, a korusok.  Egy teniszbajnokot, egy rudugrot nem fogad zaszloerdo, a tomegek nem festik arcukat nemzeti szinekre, es nem ez a tema hetekre az utcan, a kocsmaban, az ujsagokban, stb.  Azaz nem azonosul vele nehanymillio ember, kihangsulyozva, hogy ezek vagyunk mi, diadalmasok, amazok meg ti, luzerek!

Talan ez is erzelmi kotodes, akarcsak a Tied, de ez negativ.
Naplózva

kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #26 Dátum: 2012. Június. 09, 11:45:31 »

Szeretem a focit, de nem rajongok erte.  Pedig tinedzser koromban jatszottam az Aranycsapatban/ellen, mert a mi iskolank focipalyajat hasznaltak ideiglenesen edzesre.  Mosolyog
Talan azert kedvelem az atletikat, vagy a teniszt inkabb, mert lenyemet tekintve csapatellenes vagyok.  Az individuum es annak tisztelete sokkal kozelebb all hozzam.
Ennek ellenere a nagy es fontos focimeccseket vegignezem, es nem hagyom, hogy kozben zavarjanak.
Amivel leginkabb bajom van, az a foci nepszerusege.  Minden, ami nepszeru, az taszit.  Talan, mert a nep taszit.  A tomeg szamomra mindig ellenszenves, agressziv, fenyegeto, kitaszito.  Nincs kedves tomeg.  Szimpatizalni csak egyenekkel tudok, a milliok vegyessegevel nem.

Persze, a legsulyosabb faktor a politizaltsag.  A nemzeti hangsuly, a zaszlok, a korusok.  Egy teniszbajnokot, egy rudugrot nem fogad zaszloerdo, a tomegek nem festik arcukat nemzeti szinekre, es nem ez a tema hetekre az utcan, a kocsmaban, az ujsagokban, stb.  Azaz nem azonosul vele nehanymillio ember, kihangsulyozva, hogy ezek vagyunk mi, diadalmasok, amazok meg ti, luzerek!

Talan ez is erzelmi kotodes, akarcsak a Tied, de ez negativ.

Az eszemmel teljesen egyértek, de sodródom néha.
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #27 Dátum: 2012. Június. 09, 16:29:03 »

Hollandia - Dánia             3 - 1
Németország - Portugália       1 - 2
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #28 Dátum: 2012. Június. 09, 16:48:41 »

Na azért látom, Te is rokoszenvezel a latin focival a precíiz német gépezettel szemben. Kiváncsi vagyok, Sásek most hogyan átlagol !
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #29 Dátum: 2012. Június. 09, 17:00:34 »

Na azért látom, Te is rokoszenvezel a latin focival a precíiz német gépezettel szemben. Kiváncsi vagyok, Sásek most hogyan átlagol !
Portugáliával Figo óta rokonszenvezek. A német focit meg sosem szerettem. Az nem játék -még ha ez a játék mára el is durvult,. Az hajtás és taposás.

Na, akkor most megyek körmöt rágni. A sört már megittam.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 17
  Nyomtatás  

Ugrás: