NOL Fórum
2017. Június. 24, 16:44:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4 5
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Olimpia 2012  (Megtekintve 5800 alkalommal)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Dátum: 2012. Augusztus. 02, 18:31:27 »

Nem tudom, ki nézi, és milyen gyakran ; ha kevesen és ritkán, legfeljebb üres marad a topik.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #1 Dátum: 2012. Augusztus. 02, 18:32:55 »

Én bevallom, ma néztem először, a női tornát, viszont jelentem, jól drukkoltam. Az első gyakorlatánál kiszúrtam Gabrielle Douglas-t, és azt mondtam, neki drukkolok. Meg is nyerte !
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #2 Dátum: 2012. Augusztus. 02, 18:36:54 »

Nagyon készültem rá, nagyon vártam, aztán most nem nézem. Nem is tudom, miért.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
vitezlaszlo
Hero Member

Vitezlaszlo

« Válasz #3 Dátum: 2012. Augusztus. 03, 18:18:38 »

Nagyon készültem rá, nagyon vártam, aztán most nem nézem. Nem is tudom, miért.
Ditto. A nyitot megneztem de eleg gyengus volt. Azota jo ha 20 percet neztem belole...
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #4 Dátum: 2012. Augusztus. 03, 19:00:28 »

A sport, olympic szinten vagy altalaban, nemcsak szorakozas, karaktert is csiszol vagy hogy mondjam.
http://sportgeza.hu/2012/london/cikkek/gyurta_daniel_elott_tiszteleg_egesz_norvegia/
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #5 Dátum: 2012. Augusztus. 03, 19:07:22 »

A sport, olympic szinten vagy altalaban, nemcsak szorakozas, karaktert is csiszol vagy hogy mondjam.
http://sportgeza.hu/2012/london/cikkek/gyurta_daniel_elott_tiszteleg_egesz_norvegia/

Azért egy picit illik tisztelegni Széchy Tamás előtt is, mert őelőtte nemigen volt magyar úszósport. Aztán ő megcsinálta Hargitay Andrást, Verrasztó Zoltánt, aztán jöttek Darnyi Tamás, Egerszegi Krisztina, meg a többiek, mert a gyerekek előtt van pédakép, többen akarnak úszók lenni. És fellendül az egész sportág.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #6 Dátum: 2012. Augusztus. 06, 11:21:07 »

Én nézem, a három csatornán: M1, M2 és Eurosport. Ha ugyanazt adják, akkor az utóbbi, mert azt a sok kretént, aki közvetít (inkluzíve DHP és Szabó Gábor) nehéz elviselni. (Mellesleg DHP-t még HP korában, a középiskolából ismerem, és normális gyerek volt.) Kimagaslik közülük Gundel Takács és Faragó, meg a két lány is jó. De a többiek....
Naplózva
ormester
Hero Member

« Válasz #7 Dátum: 2012. Augusztus. 15, 12:16:08 »

Vannak, akiket zavarba ejtett a nyolc arany

Paradox módon komoly fejtörést okoz több fideszes politikusnak a londoni éremeső. Sokan azt gondolták, hogy a sportklubok és a sportfinanszírozás általános rossz állapota miatt a magyar olimpiai szereplés is meglehetősen gyengén sikerül, a sikertelenség pedig alkalmat ad majd a Schmitt Pál nevével fémjelzett, rosszul működő sportirányítás átalakítására. A váratlanul jó eredményeknek azonban az lehet a következménye, hogy továbbra is konzerválják az évtizedek óta változatlan rendszert.

...
Forrásunk szerint a Szalay által említett változás, a MOB hatásköreinek kibővítése nem más, mint Schmitt Pál és Orbán Viktor korábbi alkuja. A 2010-es választások után állami felsővezetői posztokra delegált Schmitt a miniszterelnök támogatásával továbbra is megtarthatta, sőt erősíthette befolyását a sportélet felett annak ellenére, hogy hivatalosan átadta a MOB irányítását Borkainak. A Schmitthez szintén lojális államtitkár, Czene Attila sem állt ellen, amikor az elmúlt két évben gyakorlatilag kiszervezték a kormányzatból a terület felelősségi köreit, valamint az összes hozzá tartozó forrást. Czene marginális szerepét mutatja, hogy még az olimpiát követő sajtószereplései során sem tudta megválaszolni, hogy mekkora lesz az olimpiai érmesek jutalma, amelynek meghatározása szintén a MOB feladata lett.
...

http://index.hu/belfold/2012/08/15/vannak_akiket_komolyan_zavarba_ejtett_a_nyolc_arany/
Naplózva

A hozzászólásaimban idézőjelek közé tett idézetek nem feltétlenül egyeznek a véleményemmel, azokért felelősséget nem vállalok, azok mindenkor a szerzőik véleményét tükrözik, amikkel nem feltétlenül értek egyet.
"Virág elvtárs:
Ezen lovagol maga? Amit a vaksi szemével lát? A süket fülével hall? ...
ormester
Hero Member

« Válasz #8 Dátum: 2012. Augusztus. 15, 20:46:24 »

" A maratonúszás újdonsült olimpiai bajnokának, Risztov Évának debreceni klubja szerint sajnálatos, hogy "tulajdonosvita" alakult ki a Magyar Úszó Szövetség (MÚSZ), valamint a Magyar Hosszútávúszó Szövetség (MHÚSZ) között a londoni aranyéremről. A helyi klub szerint nem kérdés, hogy Debrecen város kiemelkedő támogatása mellett a MÚSZ vállalt fontos, kiemelkedő szerepet a versenyző olimpiai felkészülésében.

"A MÚSZ mind erkölcsileg, mind a pénzügyi finanszírozás terén végig és következetesen a Debreceni Sportcentrum - Sportiskola, illetve versenyzőnk, Éva mellett állt. Hazai és külföldi edzőtáborainak a költségét, valamint a Széles Sándor szakmai közreműködését egyaránt a MÚSZ biztosította. Sajnos ugyanezt nem állíthatjuk a Magyar Hosszútávúszó Szövetségről. Évát mindig is 'idegenként' kezelték!" - közölte Orendi Mihály, a Debreceni Sportcentrum - Sportiskola ügyvezető igazgatója szerdán.
..."

http://hvg.hu/sport/20120815_risztov_eva_aranyerem#utm_source=hirkereso&utm_medium=listing&utm_campaign=hirkereso_2012_8_15
Naplózva

A hozzászólásaimban idézőjelek közé tett idézetek nem feltétlenül egyeznek a véleményemmel, azokért felelősséget nem vállalok, azok mindenkor a szerzőik véleményét tükrözik, amikkel nem feltétlenül értek egyet.
"Virág elvtárs:
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #9 Dátum: 2012. Augusztus. 16, 11:25:46 »

...

Adynak volt egy cikke Maróczyról. Hogyha győz, akkor mindenki sajátjának tekinti ( a mi fiunk, a mi vérünk ) és részese sikerének. Ha veszít, a kutyának se kell...
Naplózva
ormester
Hero Member

« Válasz #10 Dátum: 2012. Augusztus. 16, 12:28:54 »

valahogy úgy.... a sikernek sok apja van, a kudarc mindig árva....
Naplózva

"Virág elvtárs:
methus
Global Moderator
Hero Member

vöröscsillagász és boszorkány is

« Válasz #11 Dátum: 2012. Augusztus. 16, 14:47:03 »

...

Adynak volt egy cikke Maróczyról. Hogyha győz, akkor mindenki sajátjának tekinti ( a mi fiunk, a mi vérünk ) és részese sikerének. Ha veszít, a kutyának se kell...

Einstein illusztralta igy a relativitast a Sorbonne-on:

If my theory of relativity is proven successful, Germany will claim me as a German and France will declare that I am a citizen of the world. Should my theory prove untrue, France will say that I am a German and Germany will declare that I am a Jew.

(Ha a relativitás-elméletemről kiderül, hogy helyes, Németország azt fogja állítani, hogy német vagyok, Franciaország pedig azt, hogy világpolgár. Ha az elméletem nem helyes, a franciák kijelentik majd, hogy német vagyok, a németek pedig azt, hogy zsidó.)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Augusztus. 16, 22:05:27 írta methus » Naplózva

Art is I, science is we. (Claude Bernard, 1865)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #12 Dátum: 2012. Augusztus. 16, 15:02:38 »

Einstein illusztralta igy a relativitast a Sorbonn-on:
(Ha a relativitás-elméletemről kiderül, hogy helyes, Németország azt fogja állítani, hogy német vagyok, Franciaország pedig azt, hogy világpolgár. Ha az elméletem nem helyes, a franciák kijelentik majd, hogy német vagyok, a németek pedig azt, hogy zsidó.)

Bölcs ember volt. Nem hiába volt 200 az IQ-ja.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #13 Dátum: 2012. Augusztus. 16, 15:04:42 »

Most kérdeztem a Jobbik egyik prominensét. Ő azt mondta, ha az elmélet helyes, akkor egy hülye zsidó. Ha nem helyes, akkor egy nagyon hülye zsidó.
Naplózva
adorka
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 2012. Augusztus. 16, 17:44:22 »

Most kérdeztem a Jobbik egyik prominensét. Ő azt mondta, ha az elmélet helyes, akkor egy hülye zsidó. Ha nem helyes, akkor egy nagyon hülye zsidó.

Balázs ügyvéd bácsi (azért bácsi, mert az '50-es években ismertem, amikor még kisfiú voltam) azok egyike, akikről - akaratom ellenére - tudtam, hogy zsidó, gyakran mondta Édesapámnak: "Bandikám, egy zsidó vagy nagyon okos, vagy nagyon hülye!"
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5
  Nyomtatás  

Ugrás: