NOL Fórum
2017. Augusztus. 20, 18:17:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 [5]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Olimpia 2012  (Megtekintve 5990 alkalommal)
adorka
Vendég
« Válasz #60 Dátum: 2012. Szeptember. 26, 18:54:26 »

Oké, ezért mennek külföldre a magyar kajakosok. És a magyar orvosok ? mérnökök ? építőipari dolgozók ? zemberek ?

A sakkozókat, agrármérnököket kifelejtetted!  Vigyorog

Valamint a kőfaragókat és balettáncosokat...

Kivételesen nem egészen a humor vezetett, de nem tudom a többi, külföldről író társunk foglalkozását. Azaz egyet mégis: a kovácsokat is kihagyta Kecsi - aki a sakkozó  Vigyorog
Naplózva
gelenkrad
Full Member

alias Grand Elek

« Válasz #61 Dátum: 2013. Február. 12, 13:29:33 »

Nos, ez már olimpia 2020:

Magyar sikersportágat törölnek az olimpiáról

A Nemzetközi Olimpiai Bizottság (NOB) végrehajtó bizottsága keddi ülésén úgy foglalt állást, hogy – a korábbi híresztelésekkel ellentétben – az öttusa és a taekwondo maradhat, ugyanakkor – számunkra megdöbbentő módon – a birkózás kerüljön ki a 2020-as nyári játékok programjából.

http://sport.hir24.hu/tobb-sport/2013/02/12/magyar-sikersportagat-torolnenek-az-olimpiarol/
Naplózva

Bizonyos emberekkel "vitázni" olyan, mint egy disznóval birkózni a pocsolyában.
Egyszercsak rájövök, hogy ő ezt élvezi!
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #62 Dátum: 2013. Február. 12, 18:13:43 »

2O12.--
Ami  "sikeres magyar sportág" azt törlik -a gaz-emberek- de ami nem az, mint a foci, a football- azt ott hagyták!!

Hogy irják sokan? "Nyomják Rahácsot!"??
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
Purple Fox
Sr. Member

kálium-permanganát

« Válasz #63 Dátum: 2013. Február. 13, 00:58:25 »

Amiben 1-2 érem született (legalábbis az utóbbi években, nem hiszem, hogy 2020-ra a legjobb birkózók leszünk), az máris sikersportág... gondolom ha olyat szüntetnének meg, amiben nincsenek magyar érmek, egy szót se szólnának róla. Ez már inkább Médiamunkások.
Naplózva

"Nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world..." (John Lennon, 1968)
"Ugye a duda egy bőrzsák, ami a kormányban van belül?" (Purple Fox, 2010)
FridaJace
Newbie
*

« Válasz #64 Dátum: 2016. Október. 08, 10:15:23 »

Ich meine, dass Sie den Fehler zulassen. Geben Sie wir werden es besprechen. Schreiben Sie mir in PM, wir werden reden.

#AMBERZODIAC AMBER ASTROLOGY PERSONALIZED AMBERWIZARD
You are Welcome in my Baltic Amber store AmberWizard!  http://www.amberwizard.eu

Silver AMBER Round Earrings yellow egg yolk
Astrology birth day gift present  BIRTHDAYSTONE

.
Naplózva

kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #65 Dátum: 2016. Október. 08, 11:50:53 »

...

Ne haragudj rám, hogy szólok ezért. Én moderátor vagyok a fórumon, és szeretném elmondani, hogy a "profilunk" főként beszélgetés esetleg vitatkozás aktuális dolgokról, a Te beírásaidról viszont az az első benyomásom, mintha a fórumot valami ingyenes reklámfelületnek tekintenéd. Arról már nem is beszélek, hogy a topikok valamifajta tematikát próbálnak követni, a beírásaid viszont sem a vizitdíjhoz, sem az olimpiához nem kapcsolódnak szorosan.

Örülnék, ha elfogadnád a fórum alapállását, és reklámmentesen kapcsolódnál be a beszélgetésekbe.

Előre is köszönöm.
Naplózva
Purple Fox
Sr. Member

kálium-permanganát

« Válasz #66 Dátum: 2016. Október. 08, 13:31:57 »

...

Ne haragudj rám, hogy szólok ezért. Én moderátor vagyok a fórumon, és szeretném elmondani, hogy a "profilunk" főként beszélgetés esetleg vitatkozás aktuális dolgokról, a Te beírásaidról viszont az az első benyomásom, mintha a fórumot valami ingyenes reklámfelületnek tekintenéd. Arról már nem is beszélek, hogy a topikok valamifajta tematikát próbálnak követni, a beírásaid viszont sem a vizitdíjhoz, sem az olimpiához nem kapcsolódnak szorosan.

Örülnék, ha elfogadnád a fórum alapállását, és reklámmentesen kapcsolódnál be a beszélgetésekbe.

Előre is köszönöm.
Te se haragudj rám, Kecsi, de azt hittem, elég moderátori tapasztalatod van, hogy meg tudd különböztetni az élő, értelmes fórumozót a spamrobottól... Kacsint
Naplózva

"Nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world..." (John Lennon, 1968)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #67 Dátum: 2016. Október. 08, 16:55:14 »

...

Előre is köszönöm.
Te se haragudj rám, Kecsi, de azt hittem, elég moderátori tapasztalatod van, hogy meg tudd különböztetni az élő, értelmes fórumozót a spamrobottól... Kacsint

Sose láttam még spamrobotot. Milyen az ? Jó segge van ?
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #68 Dátum: 2016. Október. 13, 20:59:06 »

Csak egy kérdés..
MI KÖZE VAN A TOPIKHOZ A 64. BEIRÁSNAK?

Ennél "okosabb" beirások is ki lettek  basva..
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #69 Dátum: 2016. Október. 13, 21:36:41 »

Csak egy kérdés..

Nem voltam ilyen szigorú, de szóltam neki azért, hogy nem kéne...
Naplózva
Purple Fox
Sr. Member

kálium-permanganát

« Válasz #70 Dátum: 2016. Október. 17, 00:04:06 »

Csak egy kérdés..

Ha ez az illető bemegy hozzád és a szobádat plakátolja tele azzal a bizbasszal, akkor is csak szólsz neki, de a reklámjait ott hagyod? Bibííí
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #71 Dátum: 2016. Október. 17, 19:40:52 »

Csak egy kérdés..

Mivel az egyik beirás NÉMET, NEM ÉRT MAGYARUL?
IRD MEG NEKI "DAJCSUL" HÁTHA AZT MEGÉRTI ÉS FELFOGJA!
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 4 [5]
  Nyomtatás  

Ugrás: