NOL Fórum
2017. Június. 26, 08:13:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 93
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Amerika......Amerika...  (Megtekintve 82011 alkalommal)
fayutca
Hero Member

« Válasz #15 Dátum: 2013. Június. 20, 16:15:41 »

Tamadnak a libsik, New York-ban a rendorsegnek be akarjak tiltani hogy egy bunteny elkovetojenek kozoljek a race-jet, tehat hogy feher, fekete, oriental vagy egyeb, nem szabad lenne megemliteni hogy ferfi vagy no-rol van szo de meg az eletkorat sem lehet bemondani a radioba ha keresnek valakit, mert a haborodottak szerint az megkulonboztetest jelent, tehat ha egy fellabu nyolcvaneves kinai not keresnek arrol mindezt nem lehet bemondani a radioba, csak esetleg a ruhazatat.

http://www.nypost.com/p/news/local/cops_say_new_bill_will_blind_and_GPweD7fZD6q3MTmPtu6xfI
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #16 Dátum: 2013. Június. 20, 16:36:30 »

Tamadnak a libsik, New York-ban a rendorsegnek be akarjak tiltani hogy egy bunteny elkovetojenek kozoljek a race-jet, tehat hogy feher, fekete, oriental vagy egyeb, nem szabad lenne megemliteni hogy ferfi vagy no-rol van szo de meg az eletkorat sem lehet bemondani a radioba ha keresnek valakit, mert a haborodottak szerint az megkulonboztetest jelent, tehat ha egy fellabu nyolcvaneves kinai not keresnek arrol mindezt nem lehet bemondani a radioba, csak esetleg a ruhazatat.

http://www.nypost.com/p/news/local/cops_say_new_bill_will_blind_and_GPweD7fZD6q3MTmPtu6xfI

Akkor is, ha szoknya ?
Naplózva
fayutca
Hero Member

« Válasz #17 Dátum: 2013. Június. 20, 16:39:05 »

Akkor is, ha szoknya ?

Csak a ruha szinet lehet bemondani, a szoknya mar utalna a nemere, itt a tebolyultak kezdenek tobbsegben lenni.
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #18 Dátum: 2013. Június. 27, 01:54:35 »

Matter...az nem mindég számit, főleg a skótoknál..
Ime, ki mit visel OTT...

http://www.slideboom.com/presentations/708226/Sk%C3%B3t-n%C3%A9pviselet-f%C3%A9rfiaknak

A képváltás -sajnos- nem ugy megy ahogy kellene, automatikusan,  de a jobbra mutató kettős nyillal megoldható, ami mutatja látható kép számát is!.

a 22. és 28. képen Sir Sean Connery látható....
« Utoljára szerkesztve: 2013. Június. 27, 02:17:03 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #19 Dátum: 2013. Június. 27, 02:30:19 »

Hé, Fay, mit szólsz ahhez a Paula Deen féle "boszorkányüldözéshez hasonló" dologghoz?

Öregem, ezak már nem normálisok!
Le négerezett valakit, valamikor, vagy mi, és most az ég egy világon mindenki ellene van?
Szerződéseket törölnek el, árúcikkeit leszedik a polcokról, tévé szerződését mem ujitják meg...stb.
De akkor amikor az egyik fekete négerezi le a másikat-bárhol és bármikor-  a  "rasszisták" szemepillája se rebben meg!

Kiváncsi lennek, ha egy  műsorban ez egyik fekete -csak ugy- lenégerezne egy mádik feketét..vajjon azt is kitiltanák a műsorból?

Ez az a kurva kettős mérce az ami mindég b.szta a csöröm... Sír Sír
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #20 Dátum: 2013. Június. 27, 02:44:21 »

Ezt a qva mázlit!!!!!!!!!!

Valaki egy "kapirgálóban", egy használtcikk boltban vett egy kis kinai AKARMIT..... négy (4) dollárért.

Amikor felbecsültette 3o-32,OOO -re mondták az értékét, és később az  ÁRVERÉSEN 75,OOO dollárért kelt el..

A büdös életbe is, hogy én nem tudok ilyen helyeken kapirgálni... Mosolyog

http://www.huffingtonpost.com/2013/06/26/chinese-libation-cup_n_3498387.html
Naplózva

matter
Hero Member

« Válasz #21 Dátum: 2013. Június. 27, 03:56:25 »

Valaki egy "kapirgálóban", egy használtcikk boltban vett egy kis kinai AKARMIT..... négy (4) dollárért.

Amikor felbecsültette 3o-32,OOO -re mondták az értékét, és később az  ÁRVERÉSEN 75,OOO dollárért kelt el..

Nekem van egy 60.000 USD értékű vázám, odaadom 700-ér, érdekel ?
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #22 Dátum: 2013. Június. 27, 09:54:48 »

Beszerzési áron?
Naplózva
matter
Hero Member

« Válasz #23 Dátum: 2013. Június. 27, 10:02:48 »

Beszerzési áron?

Áron alul, de kell a pénz nagyon ! Ballagás, 15 éves szülinap, 18 éves szülinap, kitüntetett események !
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #24 Dátum: 2013. Június. 27, 10:28:19 »

Áron alul, de kell a pénz nagyon ! Ballagás, 15 éves szülinap, 18 éves szülinap, kitüntetett események !
A ballagast megertem.  A mi korunkban mar nem rohangal az ember.  De miert kell hozza penz?
Vigyorog
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #25 Dátum: 2013. Június. 27, 12:20:03 »

Remélem VitezLaci és családja jól van és a házuk is épségben áll.
Miért?

Mikor életemben először jártam Liechtensteiben, még olyan szigorú szabályok voltak, hogy ha félárú jegyet kértünk a buszsofőrtől, fel kellett mutatni a félárra jogosító igazolványt. De én ezt nem tudtam. Mondom a sofőrnek:
- Kérek egy félárút Schaanba.
- Miért ?
( és ő ezzel arra célzott, miért nem teljesárút, azaz mutassak valamit )
- Mert utazni szeretnék - mondtam én naívan.
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #26 Dátum: 2013. Június. 28, 03:25:25 »

Vagy jó harmincöt éve, volt egy leányzó akivel megdumcsiztam egy randit.
Ő Sztálinvárosban (vagy már akkor Dunapentele volt?) lakott és fel kellett volna hivmom hogy sajna, nem tudok LEHAJTANI mert közbejött valami.

GYÁLON(!!) bementem a postára és kértem hogy INTERURBÁNON (vagy min?) hivják fel.
Azt mondta a kisassziny.. " URAM, AZ MÁSFÉL ÓRA!"
Én.."Micsoda? Az ide kb. hatvan kilóméter! Az másfál órába tellik?
Mire Ő..Igen. Mert sorba kell kapcsolnunk minden postahivatalt hogy elérjuük azt, ha az nyitva van, és ő ott van.
......................Uram, mondja, hol él maga?
Én..Xy város, New Jersey! (mondtam gondolkodás nélkjűl.)
Mire ő...Akkor már értem.
Mire én, Nézze, mésfél óra alatt letudnék hajtani Sztálinvárosba és megmondani neki hogy MA nem tudok lemenni!
Mire Ő..."Talán az lenne a legjobb.. Mosolyog

Most ezt tegyem át az ungarische spacialitet-be? Tul késő már, 35+ év után..
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #27 Dátum: 2013. Június. 30, 17:18:15 »

Obama látogatása...
"The former South African president has been hospitalized in critical condition for three weeks. Obama met Saturday with members of Mandela's family, but did not visit the anti-apartheid icon, a decision the White House said was in keeping with his family's wishes:"

ez nagyon jó.........

Nagy dérrel-durral oda megy..és Mandela családja azt mondja neki, jobb ha nem látogatod meg, mert sem ő, se mi nem vagyunk kiváncsiak arra hogy meglátogasd.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Július. 01, 20:00:32 írta tozser » Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #28 Dátum: 2013. Július. 02, 01:36:37 »

http://www.huffingtonpost.com/2013/07/01/big-brother-racist_n_3529903.html?icid=maing-grid7%7Chtmlws-main-bb%7Cdl12%7Csec1_lnk3%26pLid%3D338721
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #29 Dátum: 2013. Július. 02, 17:04:50 »

Fay..kezembe kerűlt a National Geographic Dvd-je, GOLD RUSH,GHOST TOWNS.

Érdemes végignézni, mert nemcsak a kaliforniai aranylázzal foglalkozik, hanem más államokban lévő aranyásással, mosással is.

Ami meglepő, az az,  hogy már 15o évvel ezelőtt milyen gépesités volt az aranybányászattal, az aranymosással kapcsolatban.
Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 93
  Nyomtatás  

Ugrás: