NOL Fórum
2017. Augusztus. 17, 02:54:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 39
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AMI A POLITIKA TOPIKJAINAK HOZZASZOLÁSABAN "NEM FÉRTEK EL.."  (Megtekintve 44231 alkalommal)
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Dátum: 2014. Január. 27, 17:17:52 »

Azoknak a beirt -de kivett, kitörölt- hozzaszólásoknak a számára nyitottam ezt amiket EDDIG a "szabadszólás megnyilvánulása jegyében" egyes topikokba már beirtam, de onnan a "szemelyes nezet eltérés miatt és a magántulajdon vedelmét gyakorolva"  azok tulajdonosai kivettek, illetve a továbbiakban kivennének.

Minden eltérő gondolat és párthoz csatolódás nélkűl -ugy érzem- ide be kell idéznem a következőket is....

"Vannak emberek akik úgy próbálják saját hitüket másokra erőszakolni, hogy iszonyatos paraszt modorral és arroganciával félemlítik meg a közönséget. Ha nem vagy hajlandó azt "hinni" amit én, akkor Bajkonúrozok, patkányozok, elküldelek a picsába, letaplózlak stb stb..."

Érdekes jelenség és szerintem kapcsolódik a mostani beszélgetéshez. Itt arról van szó, hogy egyesek azt próbálják elérni, hogy amiben hisznek (gyakran azért, mert a tényleges helyzetről halovány fogalmuk sincs) afelől a másiknak ne legyen kétsége, azaz pontosabban ne merjen kétségeket támasztani.

Eredeti módszer ez a hitmentes szabadgondolkodás foganatosítására. Aki ellene van, az a fűbe harap, mert a bunkó..."
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #1 Dátum: 2014. Január. 27, 17:39:21 »

Sarkanyszeker..

Re: Milyen országot akarunk?
« Válasz #10854 Dátum: Ma - 05:40:55 »
Idézet
Ide rakom, mert Heller nagyon szívmelengető szavakat használt identitásának leírására: "Négy identitásom van. Magyar zsidó vagyok – ez már három, mert nő is vagyok, és ez fontos. És negyedszer filozófus vagyok."
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Magaval a kijelentessel abszolute semmi baj, bajom nincs mindenki ''indentitasa'' az aminek vallja magat.
Nekem a SZAMTANI resze tunt fel.
'' Magyar zsido vagyok-ez HAROM.''

Majd hozza teszi ''mert NŐ IS VAGYOK, és ez is fonytos."..ez a NEGYEDIK.

Utanna "És negyedszer filozofus vagyok.", ez lenne mér az az otodik, igy irva.
Ez nálam -igy összeadva- ÖTNEK jött ki.
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #2 Dátum: 2014. Január. 27, 17:41:11 »

Sarkanyszeker..

Re: Milyen országot akarunk?
« Válasz #10854 Dátum: Ma - 05:40:55 »
Idézet
Ide rakom, mert Heller nagyon szívmelengető szavakat használt identitásának leírására: "Négy identitásom van. Magyar zsidó vagyok – ez már három, mert nő is vagyok, és ez fontos. És negyedszer filozófus vagyok."
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Magaval a kijelentessel abszolute semmi baj, bajom nincs mindenki ''indentitasa'' az aminek vallja magat.
Nekem a SZAMTANI resze tunt fel.
'' Magyar zsido vagyok-ez HAROM.''

Majd hozza teszi ''mert NŐ IS VAGYOK, és ez is fonytos."..ez a NEGYEDIK.

Utanna "És negyedszer filozofus vagyok.", ez lenne mér az az otodik, igy irva.
Ez nálam -igy összeadva- ÖTNEK jött ki.

Attól, hogy a szórend számodra furcsa, még a magyar zsidó vagyok, és nő is, az bizony három.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
tozser
Hero Member

« Válasz #3 Dátum: 2014. Január. 27, 18:13:59 »

Attól, hogy a szórend számodra furcsa, még a magyar zsidó vagyok, és nő is, az bizony három.
Gézánknak a számolás sem az erőssége...
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
IGEN, DE nektek sem:
"Négy identitásom van. Magyar zsidó vagyok – ez már három, mondja Ő, ÉS HOZZÁTESZI."mert nő is vagyok, és ez fontos." ..TEHÁT ha az előző HÁRMAT és a negyediket is fontosnak tartja
 És negyedszer filozófus vagyok."
Ha elfogadjuk ezt a HAROM SZÓT mint kijelentes es teny, akkor a negyedik  kijelenteset is ANNAK KELL(ENE) venni, azt hogy hogy Ő NŐ, az mar a NEGYEDIK!

Tetszik az hogy állitasaitok bizonyitására még az eredeti szoveget is megvaltoztatjatok, azt amit o maga mond... Magyar zsidó vagyok – ez már három,, tehat az hogy o no, nincs a haromban, mert a harom az csak harom es nem negy.
Vissza az elso osztalyba... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2015. Március. 30, 17:29:07 írta tozser » Naplózva

Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #4 Dátum: 2014. Január. 27, 18:25:05 »

Gézánknak a számolás sem az erőssége...
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
IGEN, DE nektem sem:
"Négy identitásom van. Magyar zsidó vagyok – ez már három, mondja Ő, ÉS HOZZÁTESZI."mert nő is vagyok, és ez fontos." ..TEHÁT ha az előző HÁRMAT és a negyediket is fontosnak tartja
 És negyedszer filozófus vagyok."
Ha elfogadjuk ezt a HAROM SZÓT mint kijelentes es teny, akkor a negyedik  kijelenteset is ANNAK KELL(ENE) venni, azt hogy hogy Ő NŐ, az mar a NEGYEDIK!

Tetszik az hogy állitasaitok bizonyitására még az eredeti szoveget is megvaltoztatjatok, azt amit o maga mond... Magyar zsidó vagyok – ez már három,, tehat az hogy o no, nincs a haromban, mert a harom az csak harom es nem negy.
Vissza az elso osztalyba... Mosolyog

Géza!!! Magyar (1) zsidó (2) vagyok – ez már három, mert nő is (3) vagyok, és ez fontos. És negyedszer filozófus vagyok." Vedd már észre a gondolatjelet!
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
tozser
Hero Member

« Válasz #5 Dátum: 2014. Január. 27, 18:29:00 »

2.-re
Ki beszelt ITT szorendrol?
Te sem tudod hol er(t) veget a mondata? Olvasd el megegyszer az eredeti szoveget.

Mellesleg..HELLER  is ''alkalmazza es koveti'' az itt (USA-ban) sokszor elovett vedelmet.
Ugyanis az aki biralatot MER ELLENE  TENNI, azt nem ugy allitja be mint egy  velemenyt a mukajaval kapcsolatos kritika, azt hogy  o rossz munkat vegzett es nem alkalmaz ARRA a poziciora stb.-stb. hanem azt mondja azert erte a biralat MERT O FEKETE, VAGY INDIAN STB. EREDETU  szinesboru stb.
Ezek utan majd HELLER  is mondhatja...azert eri biralat a ''sok antiszemita reszerol'' mert o zsido es nem azert amit mondott vagy tett.

Hiaba lassan mar otthon is elerik (ebben) az USA-t.. Sír
« Utoljára szerkesztve: 2014. Február. 07, 00:40:54 írta tozser » Naplózva

kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #6 Dátum: 2014. Január. 27, 18:32:16 »

2.-re
Ki beszelt ITT szorendrol?
Te sem tudod hol er(t) veget a mondata? Olvasd el megegyszer az eredeti szoveget.

Mellesleg..HELLER  is ''alkalmazza es koveti'' az itt (USA-ban) sokszor elovett vedelmet.
Ugyanis az aki biralatot MER ELLENE  TENNI, azt nem ugy allitja be mint regy  velemenyt a minkajaval kapcdsolatos kritika, azt hogy  o rossz munkat vegzett es nem alkalmaz ARRA a poziciora stb.-stb. hanem azt mondja azert erte a biralat MERT O FEKETE, VAGY INDIAN STB. EREDETU  szinesboru stb.
Ezek utan majd HELLER  is mondhatja...azert eri biralat a ''sok antiszemita reszerol'' mert o zsido es nem azert amit mondott vagy tett.

Hiaba lassan mar otthon is elerik (ebben) az USA-t.. Sír

Géza, kérlek, ne bosszants már minket !
Számoljunk együtt.

Azt a kifejezést, hogy "magyar zsidó vagyok" Te háromnak számoltad. Tehát beleszámoltad azt is, hogy "vagyok". Ne foglalkozzunk a gondolatjellel. Csak számoljuk, mi Heller Ágnes identitása:

1. magyar
2. zsidó
3. nő
4. filozófus
ez a négy identitás. Melyik az ötödik, szerinted ?
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #7 Dátum: 2014. Január. 27, 18:36:00 »

hogy egy ilyen egyszeru dolgot hogy meglehet kutyulni..
''Magyar(1) zsidó(2) vagyok(3) – ez már három," MONDJA O!!!!, es igen, a gondolatjel pontossan ott van az EZ elott, es az az EGYETLEN AMI A SZOVEGEBEN VAN.
Naplózva

Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #8 Dátum: 2014. Január. 27, 18:39:33 »

Feladom.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
(Dévényi Tibor)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #9 Dátum: 2014. Január. 27, 18:40:01 »

''Magyar(1) zsidó(2) vagyok(3) – ez már három," MONDJA O!!!!, es igen, a gondolatjel pontossan ott van az EZ elott, es az az EGYETLEN AMI A SZOVEGEBEN VAN.

Hát ezt mondom, beleszámoltad azt is, hogy "vagyok", pedig azt nem kéne !
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #10 Dátum: 2014. Január. 27, 18:42:06 »

Igazatok van, most vagy O nem fogalmazott jol vagy..
Miert kellett a ''zsido vagyok'' szavak UTAN oda tenni ''ez a harom''?
...es az mindennek a rejtelye es megoldasa.

Szerintem a helyes szoveg igy lenne JOBB  '' Magyar zsido NO vagyok-ez a harom, es filozofus is, ez a negyedik."

Kesz..konyec..  
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #11 Dátum: 2014. Január. 27, 18:43:50 »

Hát ezt mondom, beleszámoltad azt is, hogy "vagyok", pedig azt nem kéne !
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
KONYORGOM,  ki szamolta bele a HAROMBA  HA NEM O?
Heller tema bezarva, akkor indotok egy ujat, latom nagy az erdeklodes..

Ezzel a ''Heller tema'' befejezve, minden tovabbi beiras felfuggesztve.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Január. 27, 18:46:08 írta tozser » Naplózva

kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #12 Dátum: 2014. Január. 27, 19:16:47 »

Jaj, ez mar hat...
...az idegekre.
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #13 Dátum: 2014. Január. 27, 19:46:35 »

A tema .. miert vetette el a feleseg a gyereket ami mar a harmadik lett volna, es az is ott  volt -valahol- hogy az abortusz igy meg ugy stb.
OTT az egyik beirasOM az volt hogyha a Sarkanyszeker e teren vitazni szeretne (mar nem is tudom kivel) szisen latom oket a Tozser Uj Topikja-ban
Ez ami tulajdonkeppen nekik szolt(volna) a cenzor kivette, de az ajanlatom ervenyes.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Szoval..a masodik beiras azt targyalta VOLNA ( a topik tulajdonos vagy a cenzura kivette) hogy mas okai IS  lehetnek az etikai, vallasi, lakas meret stb, MELLETT hogy vajon miert is,, amirol altalaban nagyon keves szo esett es esik ilyenkor.
1,..az hogy a feleseg 38 a ferj pedig 40 eves volt..ha jol emlekszem. Ha az a gyerek megszuletik kozel 39 illetve 41 evesek, es jo 1o-15 ev mulva
.....pedig mar nemigen ''van turelme'' senkinek egy tizeneves felnevelesehez, de nem is az lenne a baj.

2,..mivel nem volt szo rola es adat megadva adat ra, szerintem az egyik ok -talan a lefobb ok- az otthoni, es mashol is meglevo hatartalan jovobeli
.....LET ES KERESET bizonytalansaga. A jelenlegi -9 es 6 eves- gyerek felnevelese, ruhaztatasa es foleg a tanitatasa, kitanitatsa az pont akkor
.....fog jelentos mertekben emelkedni, amikor a ferj KERESETE mar megall(hat) 45 vagy 5o eves korban. (Szamtalan jel mutat arra hogy  ugy ITT .....MINT .....OTTHON EGY 45-5O EVES EMBERT HA ELKULDENEK/ELBOCSAJTANAK, az ujra elhelyezkedese a szakmajaban vagy mashol, komoly
.....nehezsegekbe utkozik.) Ha allast veszit 50 eves korban, az idosebb gyereket pont AKKOR kellene TOVABB  tanitatnia, es iskolainak az elvegzeseig
.....eltartaniuk mindenben. Az iskolai befejezese UTAN IS valoszinu hogy ott elne egy darabig, es ha el is koltozne, az csak lecsokkentene a csalad
.....rezsijet, de -anyagilag- nem valoszinu hogy tamogatni tudna az szuleit.

3,..az is lehet, hogy mar most kicsi a lakas negyojuknek, ot szemely(!) szamara pedig plane..

De lehetne meg okokat, kifogasokat keresni -es talalni- a MIERT NEM-re, es talan pont annyit arra is hogy MIERT LEGYEN AZ  MEG..
Naplózva

zsebibaba
Vendég
« Válasz #14 Dátum: 2014. Január. 27, 20:17:24 »

A tema .. miert vetette el a feleseg a gyereket ami mar a harmadik lett volna, es az is ott  volt -valahol- hogy az abortusz igy meg ugy stb.

Géza, azt én irtam és arról szólt volna, hogy az apának is kell(ene), hogy legyen beleszólása a gyermek sorsába, egy esetleges abortuszba. Hogy ezt együtt kell(ene) eldönteni az anyának és apának. Ugy mellesleg a példa, amit irtam 22 éve történt és nem lett abortusz...
Amúgy minden stimmel, amit irsz... Kacsint
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4 5 6 ... 39
  Nyomtatás  

Ugrás: