NOL Fórum
2017. Augusztus. 18, 19:31:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 [39]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AMI A POLITIKA TOPIKJAINAK HOZZASZOLÁSABAN "NEM FÉRTEK EL.."  (Megtekintve 44299 alkalommal)
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #570 Dátum: 2016. Október. 31, 14:41:24 »

.....

De éppen amiatt, hogy mindenfélét beszélnek, bàrmit meg lehet csinàlni. El lehet lopni a Lànchidat is, és senki se fogja komolyan venni.

Ha szabad idézni az Ember tragédiájából : húbazmeg.

Ebben az a szomorú, hogy igaz is lehet. Ha pedig igaz : ÉS ?
A zellenszék meg majd azon jajgat hogy egy kigyúrt kopasz elfingta magát abban a zárt liftben amiben a Juhász is utazott.

Mit lehet tenni ?
Most zörög a haraszt vagy nem.
És merről fújna a szél ?

Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #571 Dátum: 2016. December. 16, 18:13:38 »

Az ember azt HIHETNÉ hogy már vége van a választásoknak, de nem..

Tovább keverik "a KÁSÁT"..és nem hegyják hogy a "Fat Lady" végre énekeljen.
MOST..ujra számolják a NÉP szavazatai alapján történt ELEKTOROK szavazatait....december 19.-én..

UTÁNNA LESZ MÉG EGY január 6.-án.....UGYANCSAK AZ ÖVÉKÉT?

http://www.aol.com/article/news/2016/12/16/real-presidential-election-electoral-college-vote-monday/21629455/

vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
KÖzben..a FEHÉR HÁZ sajtótitkára nyiltan megvádolja Trumpot hogy hivta és együtt működött az oroszokkal amikor kérte(?) azok segitségét..

http://www.aol.com/article/news/2016/12/16/kellyanne-conway-rips-white-house-press-secretary-over-russia-ha/21628/990

Plusz..
http://www.aol.com/article/news/2016/12/15/trump-keeps-falsely-claiming-allegations-of-russian-hacking-came/21628691/
« Utoljára szerkesztve: 2016. December. 16, 18:29:05 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #572 Dátum: 2017. Február. 08, 20:54:19 »

Régi, lejárt lemez, amir ujra meg ujra feltesznek és lejátszák.
Ami ugy hangzik -egyesek véleménye szerint- hogy "ERDÉLYT VISSZA, MINDENT VISSZA!",  függetlenűl attól hogy -tudomásom szerint- ERDÉLY
sohesem volt Magyarország (szerves) része, de mindegy.

A (volt) trianoni tátgyalást s következők miatt vesztettúk el, mondhatnám humoros alapon.
IME..
Trianonban tárgyalnak az országok további sorsáról a világháború után.
A tárgyalás közepén jelentkezik a magyar küldött, hogy szólni kíván.
Felszólítják hogy mondja el a véleményét mi is történt valójában!
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.

A többiek nem igazán értik, kérdi az elnök, szeretné-e a magyar, ha a hozzászólását jegyzőkönyvbe vennék-e.
- Á nem, nem kell. Csak úgy mondtam...

A tárgyalás folytatódik, megint szólni kíván a magyar kűldött..
- Én csak azt szeretném mondani, hogy mikor mi idejöttünk a Kárpát-medencébe, az éjszaka ellopták a románok a lovainkat.
Megint kérdik: jegyzőkönyvbe akarja-e vetetni?
Mondja: - Nem kell, csak úgy mondtam...

A tárgyalás folytatódik, a magyar kűldött megint szólásra kér engedélyt:
- A  román küldöttnek már vörös a fej e, üvöltve kifakad:
Dehisz akkor még itt sem voltunk!!
!
Mire a magyar kűldött: - Na, ezt vegyék jegyzőkönyvbe!.

Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #573 Dátum: 2017. Február. 18, 18:16:45 »

http://christianconservativedaily.com/isis-pours-tar-on-15-civilians-including-children-before-burning-them-alive-for-trying-to-flee-caliphate/
Naplózva

Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 [39]
  Nyomtatás  

Ugrás: