NOL Fórum
2017. Augusztus. 20, 22:08:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: SZOCSI 2014....TÉLI OLIMPIA  (Megtekintve 1518 alkalommal)
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Dátum: 2014. Február. 12, 23:16:23 »

Kecske inditott egy OLIMPIA 2012 topiokot még 2012-ben, de ugy látszik az idén egy picit elkésett vele.

Gondoltam, itt van ez a topik -illetve lessz- ahová MINDENLKI BEIRHATJA VÉLEMÉNYÉT és észrevetelét, és azt hogy mit gondol az egész "oroszok által létesitett" olimpiárol.

Igy rögtön felvilágositást kap(na) mindenki az legutolsó eseményekről, a' nélkűl hogy végig nézné az összes topikot az olimpiai hírek után kutatva. Mosolyog

REMÉLEM LESZ aki képeket is tesz be...tehát várok mindenkit.. Mosolyog Mosolyog
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #1 Dátum: 2014. Február. 12, 23:43:42 »

Az UJ topikjaim inditása után, azt vettem észre,hogy NEKEM KELL valamit kezdetnek beírni hogy elinduljon az egész. Vigyorog
sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
Be tett valaki egy képet, ami egy jéghoki kapust ábrázolt, akit egy kis alkalmatosságon szállitanak a stadionba, mivel a stadionban nem épűlt öltöző a játékosok számára, a magyarázó szöveg szerint.

Kérdésem, igaz-e amit a kép és a szöveg állit, vagy csak valami fényképészeti trükk az egész?
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Miért?
A NOB (Nemzetközi Olimpiai Bizottség) számtalan döntést hoz, ugy az olimpia helyéről, idejéről stb.-stb-.
Nem tudom azt elképzelni hogy ne legyen egy bizonyos "szabályzat" arra nézve hogy az egyes létesitmények "hogy nézzenek ki".

Értvén alatta MINDENT AMINEK OTT KELL LENNIE, ugy a pályák minősége és annak mérete valamint az ott meglévő segéd-épitmények tekintetében, az öltözők, mosdok WC-k stb, ugy a versenyzők mint a közönség számára, elsősegély hely, ahol orvos is van...stb.

Ami meglep az hogy a TERVEKET (magát!) az oroszoktól a NOB nem kérte  volna el, a készülő -és a kész  épitiményeket  nem nézi meg?
Vagy hogyis van ez?

Amit EDDIG  (itt, a Forumon!) bemutattak, ihatalan víz, nincs víz a konyhában stb..maguk az oroszok sem elenőrizték le azokat, persze, az nem lepne meg.. Vigyorog
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
Purple Fox
Sr. Member

kálium-permanganát

« Válasz #2 Dátum: 2014. Február. 13, 01:14:09 »

Az UJ topikjaim inditása után, azt vettem észre,hogy NEKEM KELL valamit kezdetnek beírni hogy elinduljon az egész. Vigyorog
sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
Be tett valaki egy képet, ami egy jéghoki kapust ábrázolt, akit egy kis alkalmatosságon szállitanak a stadionba, mivel a stadionban nem épűlt öltöző a játékosok számára, a magyarázó szöveg szerint.

Kérdésem, igaz-e amit a kép és a szöveg állit, vagy csak valami fényképészeti trükk az egész?
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Miért?
A NOB (Nemzetközi Olimpiai Bizottség) számtalan döntést hoz, ugy az olimpia helyéről, idejéről stb.-stb-.
Nem tudom azt elképzelni hogy ne legyen egy bizonyos "szabályzat" arra nézve hogy az egyes létesitmények "hogy nézzenek ki".

Értvén alatta MINDENT AMINEK OTT KELL LENNIE, ugy a pályák minősége és annak mérete valamint az ott meglévő segéd-épitmények tekintetében, az öltözők, mosdok WC-k stb, ugy a versenyzők mint a közönség számára, elsősegély hely, ahol orvos is van...stb.

Ami meglep az hogy a TERVEKET (magát!) az oroszoktól a NOB nem kérte  volna el, a készülő -és a kész  épitiményeket  nem nézi meg?
Vagy hogyis van ez?

Amit EDDIG  (itt, a Forumon!) bemutattak, ihatalan víz, nincs víz a konyhában stb..maguk az oroszok sem elenőrizték le azokat, persze, az nem lepne meg.. Vigyorog
A kapusokat tényleg be kellett tolni, az igaz. A wc-k közül meg tényleg van olyan, hogy két budi egy fülkében, de nincs befalazott wc (ilyen képet is láttam).
Naplózva

"Nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world..." (John Lennon, 1968)
"Ugye a duda egy bőrzsák, ami a kormányban van belül?" (Purple Fox, 2010)
tozser
Hero Member

« Válasz #3 Dátum: 2014. Február. 13, 19:24:09 »

OFF
Sportnak........sport, de nem téli.
A "magyar, amerikai, szerb"...SZELES MONIKA.
Riport vele..

http://sportgeza.hu/tenisz/2014/02/07/sotet_idoszak_volt_amikor_hatbaszurtak/

ON
Naplózva

kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #4 Dátum: 2014. Február. 13, 19:29:10 »

OFF
Sportnak........sport, de nem téli.
A "magyar, amerikai, szerb"...SZELES MONIKA.
Riport vele..

http://sportgeza.hu/tenisz/2014/02/07/sotet_idoszak_volt_amikor_hatbaszurtak/

ON

Monika nagyszerű sportember volt. Mi meg mégis Gabriella Sabatinit csodáltuk, mert jobb segge volt.
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #5 Dátum: 2014. Február. 13, 19:48:49 »

Vissza az Olimpiához es  2. beirashoz.

Altalaban "amikor az ember vendégségben van" mint MOST minden (amerikai) sportolo és ujságiró, nem szól semmit arrol mi a rossz, a hiba, minek kellett volna jónak...jobbnak lenni.
A "billi" akor fog majd kiborulni -szerintem- amikor vége lessz az Olimpiának...és hazajönnek, leülnek....és nyilatkoznak majd, akkor megtudunk mindent.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Bar sokat nem tudnak az oroszok tenni az ottlevő felmelegedés ellen, de -talán- van vagy lett volna- mód sok dolgot korrigálniuk.

Itt van ez a "fél cső" (half pipe) snowboard verseny is.
Mutatták hogy a "pálya"  jégrétegét visszaállitandoan(?) tűzoltó slaggal locsoltak rá vizet, ami ott megfagyott. Az egyes sportolok bemutatkozása alkalmávak tisztán kilehetett venni a kis jégdarabok általi sercegést, hangot.
És azt is hogy volt akinek a "deszkája" egyszerűen belefurodott az annak alján lévő jégbe, mivel az ott olyan puha volt.

Szerintem AKKOR ÉS OTT valami nem volt jó, hogy mi...nem tudom.
Ha tudnám, a legközelebbin már mint "tanácsadó" lennék ott.... Mosolyog
Naplózva

zsebibaba
Vendég
« Válasz #6 Dátum: 2014. Február. 19, 21:15:59 »

Ez azért maradéktalanul gyönyörű volt:

http://www.youtube.com/watch?v=s4mlnwD0i4g
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #7 Dátum: 2014. Február. 19, 21:23:59 »

Szuper. És hogy mi munka lehet emögött !
Naplózva
zsebibaba
Vendég
« Válasz #8 Dátum: 2014. Február. 19, 21:27:02 »

Szuper. És hogy mi munka lehet emögött !

Közel húsz év, napi sok-sok óra tréninggel...
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #9 Dátum: 2014. Február. 20, 00:24:00 »

igen, es gratula..bar az EN gratulaciom nem sokat nyom a latban.
Amit EN erdekesnek talatam-?- az hogy a kanadai paros remekul tancolt es szinte biztosra vette a ''non-plus'ultra'' mert valami 190.?? pontot kaptak, az amit az amerikaiak kaptak -valami 195.45 vagy mi- szinte hihetetlen, mert az azt jelenti -szerintem- hogy amit csinaltak az maga a TÖKÉLY VOLT!
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Ugyanakkor sajnalni tudtam sok sportolot is,peldaul akit a masik meglokott es kiesett, majd visszakerult..es ott ki ''kicsusztattak'' mert a masik kiesett,
kicsuszott..
Es a ''si deszkasok'', es a sielok is..egy megcsuszik,kitolja a masodikat es aazok a harmadikat, aki szinten kiesik a versenybol.
Szegenyek..hosszu evek treningje veszik hiaba egy kis bakloves vagy mas tevedese, esese miatt... Sír Sír
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Viszont a hokisok..az oroszok elleni jatek? hat az oroszok -szerintem- mar csomagolhatnak is es az irany Novo-Szibirszk...

Es a cshekkel az 5:2 -es gyozelem...vegre valami jo hir is akad..
Naplózva

ormester
Hero Member

« Válasz #10 Dátum: 2014. Február. 20, 18:18:29 »

Döbbenet! Egy farkas jött szembe az amerikai szánkóssal a folyosón - videó
2014.02.20 17:38 | Egyéb sportok

Kate Hansen videófelvétele szerint egy farkas látogatott el az amerikaiak szocsi szállására.

http://www.samsungsport.hu/egyeb-sportok/20140220/dobbenet-egy-farkas-jott-szembe-az-amerikai-szankossal-a-folyoson-video/
Naplózva

A hozzászólásaimban idézőjelek közé tett idézetek nem feltétlenül egyeznek a véleményemmel, azokért felelősséget nem vállalok, azok mindenkor a szerzőik véleményét tükrözik, amikkel nem feltétlenül értek egyet.
"Virág elvtárs:
Ezen lovagol maga? Amit a vaksi szemével lát? A süket fülével hall? ...
tozser
Hero Member

« Válasz #11 Dátum: 2014. Február. 20, 19:51:12 »

Na hat ilyet... Mosolyog
Ugy latszik az orosz farkasok nem ismerik azt a magyar gyerek jatekor hogy ''Kinnt a barany, bennt a farkas!'' bar a farkas tenyleg ott volt.. Mosolyog
Naplózva

Oldalak: [1]
  Nyomtatás  

Ugrás: