NOL Fórum
2017. Augusztus. 18, 19:31:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 427
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ORBANISZTÁN  (Megtekintve 282364 alkalommal)
ormester
Hero Member

« Válasz #15 Dátum: 2014. Április. 07, 11:22:05 »

A bizniszpártokkal lesz meg a Fidesz kétharmada?
"...
a kamu Együtt 2014, aminek jelöltje 184 szavazatot szerzett ugyanebben a körzetben. ez több mint a nyolcszorosa annak amennyi Kunhalminak kéne ahhoz, hogy fordítson, és ezzel megakadályozza a Fidesz kétharmadát.

Ez a 184 szavazat pedig dupla csalással képződött. Egyrészt a választók megtévesztése miatt kapta az Együtt 2014 jelöltje, másrészt pedig teljesen egyértelmű mindenki számára, hogy a Schmuk Andorhoz köthető bizniszpárt csalással, fénymásolással szerezte meg az ajánlásokat országszerte.
...
Most már pontosan érthető miért nem akarta vizsgálni se a választási bizottság, se az ügyészség, se az ombudsman, se a helyi választási bizottságok, se senki a bizniszpártokat. Hát ezért.
"

http://magyarinfo.blog.hu/2014/04/07/a_bizniszpartokkal_lesz_meg_a_fidesz_ketharmada
Naplózva

A hozzászólásaimban idézőjelek közé tett idézetek nem feltétlenül egyeznek a véleményemmel, azokért felelősséget nem vállalok, azok mindenkor a szerzőik véleményét tükrözik, amikkel nem feltétlenül értek egyet.
"Virág elvtárs:
Ezen lovagol maga? Amit a vaksi szemével lát? A süket fülével hall? ...
Horzsoli
Hero Member

Herr Teufel

« Válasz #16 Dátum: 2014. Április. 07, 15:11:30 »

Egy szavazóhelyiségben dolgozó hölgy megfigyelése - szomorú kicsengéssel:

Olga Matyaczkó: én ott ültem reggel 6-tól este 7-ig. a fiatal szavazók aránya 5-8 százalék körül volt. Tömegesen nem jöttek el, ennyire érdekli őket, hogy hol, és hogyan élnek. Nem gondolkodnak, mivel leszoktatták őket erről, csak a kütyüik megszerzése érdekli őket, és az ehhez szükséges pénz.
Szerintem nem a kütyük szoktatták le őket. Az értelmesebbje már Európában érzi magát, ott tanul és ott vállal munkát ottani bérért, a hülyébbje itthon marad, a jobbikra szavaz és munkanélküli lesz.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április. 07, 15:14:36 írta Horzsoli » Naplózva

.. hátradőlni, csak istennek ér!
ormester
Hero Member

« Válasz #17 Dátum: 2014. Április. 07, 16:06:26 »

"EBESZ: 'Jogtalan előnyt élvezett a kormánypárt'
...
– Egy választás bonyolult, összetett kérdés, amit nem lehet pár szóban értékelni. Így a véleményünket sem tudjuk csak egy olyan sommás kijelentésre redukálni, hogy a magyar parlamenti választások szabadok és tisztességesek voltak...
Aggodalomra ad okot, hogy egyre több Fideszhez közel álló üzletember vásárol médiumokat, ami aláásta a médiapluralizmust
...
a kormányzópárt jogtalan előnyt húzott az elfogult médiából, a korlátozó jellegű kampányszabályozásból, valamint abból, hogy a kampányban, így a hirdetésekben gyakran elmosódott a vezető kormánypárt és az állam közötti határ.
...
 A külföldön élő szavazók esetében szóvá tette a kétféle választási eljárást, ami szerinte aláásta az egyenlő választójog elvét.
...
Magyarországon rendkívül rövid idő alatt rengeteg új jogszabályt hoztak. A mintegy nyolcszáz új törvényt hozó jogi átalakítás példa nélküli.
...
az Alkotmánybíróság jogköreinek csökkentése, gyengítik a fékek és az egyensúlyok rendszerét, ráadásul minimális, illetve semmilyen társadalmi vita sem előzte meg az elfogadásukat.

Mindez meggyengítette az egész eljárásba vetett bizalmat is...
Az EBESZ végleges jelentése két hónap múlva készül el, abban foglalnak majd állást arról is, hogy a magyarországi választások mennyire voltak összhangban a nemzetközi szervezett úgynevezett Koppenhágai Nyilatkozatába foglalt irányelvekkel."

http://nol.hu/belfold/ebesz-megfigyelok-elonyt-elvezett-a-kormanypart-1455193
Naplózva

A hozzászólásaimban idézőjelek közé tett idézetek nem feltétlenül egyeznek a véleményemmel, azokért felelősséget nem vállalok, azok mindenkor a szerzőik véleményét tükrözik, amikkel nem feltétlenül értek egyet.
"Virág elvtárs:
ormester
Hero Member

« Válasz #18 Dátum: 2014. Április. 07, 16:12:39 »

Ezzel van esélye a kétharmadnak:

- A Szocdemek 13 843 szavazatot szereztek, 82 egyéni jelöltjük elindításához 41 000 aláírásra volt szükségük.
- 11 270 szavazatot szerezett a SEM, 52 egyéni jelöltjük elindításához 26 000 aláírásra volt szükségük.
- 57 egyéni jelöltet indított a KTI, ehhez 28 500 aláírásra volt szükségük, a választásokon 9 958 szavazatot szereztek.
- 9 108 szavazatot gyűjtött a JESZ, 81 egyéni jelöltjük indításához ezzel szemben 40 500 aláírásra volt szükségük.
- MCP: A párt 61 egyéni jelöltjének elindításához 30 500 ajánlásra volt szükségük, ezzel szemben csak 8 285-en szavaztak.
-Kisgazdák: A pártra összesen 7 426-an szavaztak, az ötven egyéni jelöltjük elindításához 25 000 ajánlásra volt szükségük.
- Az ÚDP 1 952, az ÚMP 1 458 szavazatot szerzett, ami jóval kevesebb, mint amennyi az országos listájuk felállításához szükséges volt. Mindkét párt ötven jelöltet állított, ami legalább 25 000 ajánlást jelent.

http://index.hu/belfold/2014/04/07/torpepartok_eredmenyei/
Naplózva

"Virág elvtárs:
Holsten
Vendég
« Válasz #19 Dátum: 2014. Április. 07, 16:38:47 »

Olga Matyaczkó: én ott ültem reggel 6-tól este 7-ig. a fiatal szavazók aránya 5-8 százalék körül volt. Tömegesen nem jöttek el, ennyire érdekli őket, hogy hol, és hogyan élnek. Nem gondolkodnak, mivel leszoktatták őket erről, csak a kütyüik megszerzése érdekli őket, és az ehhez szükséges pénz.
Szerintem nem a kütyük szoktatták le őket. Az értelmesebbje már Európában érzi magát, ott tanul és ott vállal munkát ottani bérért, a hülyébbje itthon marad, a jobbikra szavaz és munkanélküli lesz.

Az egy Londonban élő ismerős, és az ottani szavazatgyűjtők információja, hogy az ötezernyi londoni szavazó magyar szinte kizárólag fiatal ember...
Naplózva
Purple Fox
Sr. Member

kálium-permanganát

« Válasz #20 Dátum: 2014. Április. 07, 17:13:06 »

Akkor a BME-n tényleg nincsenek értelmes emberek (és rókák)... el is döntöttem, kirúgatom magam. Bibííí
Naplózva

"Nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world..." (John Lennon, 1968)
"Ugye a duda egy bőrzsák, ami a kormányban van belül?" (Purple Fox, 2010)
Horzsoli
Hero Member

Herr Teufel

« Válasz #21 Dátum: 2014. Április. 07, 17:28:07 »

Akkor a BME-n tényleg nincsenek értelmes emberek (és rókák)... el is döntöttem, kirúgatom magam. Bibííí
A BME kivétel! (csak elfelejtettem odaírni)
Naplózva

Purple Fox
Sr. Member

kálium-permanganát

« Válasz #22 Dátum: 2014. Április. 07, 17:39:52 »

Még jó. Vigyorog Jobbik nincs, de a fidesziroda a főkapuval szemben van. Rájuk szívesen szavaznék egy kővel, de ennyire azért nem kell az a kirúgás.
Naplózva

"Nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world... nothing's gonna change my world..." (John Lennon, 1968)
"Ugye a duda egy bőrzsák, ami a kormányban van belül?" (Purple Fox, 2010)
vitezlaszlo
Hero Member

Vitezlaszlo

« Válasz #23 Dátum: 2014. Április. 07, 17:40:57 »

A het vicce, az Indexrol:

Újságíró: Négy éve ilyenkor 265 forint volt a forint, most 307. Mi lesz a  jövőben?

Orbán: Ez a Magyar Nemzeti Bankra tartozik.
Naplózva
Horzsoli
Hero Member

Herr Teufel

« Válasz #24 Dátum: 2014. Április. 07, 17:44:16 »

Még jó. Vigyorog Jobbik nincs, de a fidesziroda a főkapuval szemben van. Rájuk szívesen szavaznék egy kővel, de ennyire azért nem kell az a kirúgás.
Nem is ér annyit. (majd diploma után ...)
Naplózva

ormester
Hero Member

« Válasz #25 Dátum: 2014. Április. 07, 17:52:54 »

Teljesen váratlan fordulat: 4 nap után bezárt a kampányban átadott Várkert Bazár

http://444.hu/2014/04/07/teljesen-varatlan-fordulat-4-nap-utan-bezart-a-kampanyban-atadott-varkert-bazar/

Ez volt a választások előtti legértelmetlenebb átadó

http://444.hu/2014/04/03/ez-volt-valasztasok-elotti-legertelmetlenebb-atado/
Naplózva

"Virág elvtárs:
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #26 Dátum: 2014. Április. 07, 17:58:37 »

Ezért kellett három napiig felborítani a közlekedést?
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
zsebibaba
Vendég
« Válasz #27 Dátum: 2014. Április. 07, 18:15:38 »

Különösen bájos az angol kiráylnőnek járó mély pukedli...
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #28 Dátum: 2014. Április. 07, 18:18:17 »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Nem lehetséges az hogy azok a fiatalok már előre látták hogy a két harmados FIDESZ-t ujra megválasztják?

Nem lehetett az, hogyn ŐK már inkább csomagoltak, minthogy szavazni menjenek, mert eszükbe jutott az az 1848-as toborzó nóta amit Kossth Lajossal hoznak kapcsolatba amikor uj katonákat KÉR űzenetében a honvédő háborúhoz?

Amiben az áll hogy " ha mégegyszer AZT ŰZENI, MINDNYÁJUNKNAK EL KELL MENNI.."
Most viszont ORBÁN  űzent....de a nóta -átvitt értelme- maradt..
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április. 08, 02:19:24 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #29 Dátum: 2014. Április. 07, 19:16:57 »

Az előző -és lezárt- topikban szó volt Biszku Béla biróság elé való állitásárol.

De hol vannak akik "egyszerű dolgok miatt" halálra itéltek embereket?

Kecske irta az In memoriamban.

"Meghalt Kovács Erzsi táncdalénekesnő. 86 éves volt. Azt hiszem, egy olyan tragikus pályakezdés után, mint amilyen az övé volt, minden tiszeteletet megérdemel, hogy talpra tudott állni.

Az ötvenes évek elején sikertelen disszidálási kísérlet miatt négyévi börtönbüntetésre ítélték, szerelmét, Szűcs Sándor labdarúgót - akivel a szökést kitervelték - pedig kivégezték. Kovács Erzsi 1954-ben szabadult a fogházból, akkor tudta meg, hogy a férfit felakasztották
« Utoljára szerkesztve: 2014. Április. 08, 02:20:22 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 427
  Nyomtatás  

Ugrás: