NOL Fórum
2017. Október. 22, 09:08:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 56 57 58 59 60 [61]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Medvé(k)ről úgy általában  (Megtekintve 52916 alkalommal)
freechess
Hero Member

« Válasz #900 Dátum: 2017. Szeptember. 01, 12:53:06 »

Azért az érdekes lehetett, amikor felállva kergette a lányokat. Szerinted direkt hagyták magukat elkapni, vagy elmenekültek?
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #901 Dátum: 2017. Szeptember. 01, 13:36:03 »

Azért az érdekes lehetett, amikor felállva kergette a lányokat. Szerinted direkt hagyták magukat elkapni, vagy elmenekültek?

Középút ( "futok még egy kört, nehogy azt mondják, kurva vagyok" ). De nem futottak túl gyorsan, mert szexis medvéről van szó.
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #902 Dátum: 2017. Szeptember. 01, 22:31:47 »

Középút ( "futok még egy kört, nehogy azt mondják, kurva vagyok" ). De nem futottak túl gyorsan, mert szexis medvéről van szó.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Amikor (régen) vadász-tanfolyamra jártam -40+éve- az egyik  INTELEM ÉS JAVASLAT a következő volt.
1,..HA  medvére mész vadászni, vigyél magaddal egy PISZTOLYT IS. Mert ha egyből nem teritetetted le a medvét, olyan ember még nem
     szűletett és  maradt ÉLETBEN aki a megsebesitett medve elől elfutott volna ha az űldözőbe vette. Ilyen esetben még a törvénytelenűl
     magával vitt fegyver is hasznos..

A MEDVE gyorsabban fut mint egy ember, és ha az fára mászik a medve utánna megy vagy LERÁZZA A FÁRÓL.
     Az ilyen "az ember elfutott a medve elől.." nem igazi történet, szerintem filmben van csak

A beidézett videó jó (REKLÁM) főleg ha egy olyan medve vette űldözőbe őt, aki nem is akarta bántani, semmit sem tett ellene , azaz nem is bántotta őt.

Ennyi.
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #903 Dátum: 2017. Szeptember. 03, 20:35:40 »

Bokorból ugrott a mogyorószedő székely férfira a medve
(Index)

Vajon mit keresett a bokorban ? ( Mi mi mi mi mi mi mi / mi mozog a zöld leveles bokorban ? )
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #904 Dátum: 2017. Szeptember. 06, 12:47:58 »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Amikor (régen) vadász-tanfolyamra jártam -40+éve- az egyik  INTELEM ÉS JAVASLAT a következő volt.
1,..HA  medvére mész vadászni, vigyél magaddal egy PISZTOLYT IS. Mert ha egyből nem teritetetted le a medvét, olyan ember még nem
     szűletett és  maradt ÉLETBEN aki a megsebesitett medve elől elfutott volna ha az űldözőbe vette. Ilyen esetben még a törvénytelenűl

A MEDVE gyorsabban fut mint egy ember, és ha az fára mászik a medve utánna megy vagy LERÁZZA A FÁRÓL.
     Az ilyen "az ember elfutott a medve elől.." nem igazi történet, szerintem filmben van csak

A beidézett videó jó (REKLÁM) főleg ha egy olyan medve vette űldözőbe őt, aki nem is akarta bántani, semmit sem tett ellene , azaz nem is bántotta őt.

Ennyi.
Azért megnézném, azt embert, aki a medve láttán pisztolyt ránt és le is tudja lőni. Akkor az kommandós kiképzést kapott.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #905 Dátum: 2017. Szeptember. 06, 13:03:55 »

Ennyi.
Azért megnézném, azt embert, aki a medve láttán pisztolyt ránt és le is tudja lőni. Akkor az kommandós kiképzést kapott.

Hát a medve azért zép nagy darab tud lenni, szóval elég nehéz lehet eltéveszteni pláne ha egyre közelebb jön.

Asszem Géza elővette a fekete humorát és arra utalt hogy a szerencsétlen vadász saját magára fogja a pisztolyt, mert az még mindíg jobb mitha a medve végezne vele.
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #906 Dátum: 2017. Szeptember. 25, 11:36:53 »

http://hvg.hu/elet/20170925_Ilyen_higgadtan_meg_ember_nem_tessekelt_ki_medveket_az_udvarabol__video
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #907 Dátum: 2017. Szeptember. 25, 18:35:16 »

905..és az azt megelőzőekre.......amit irtam.

Akkor fussunk neki UJRA.

A javaslat azért volt (AKKOR) megemlitve, mert mivel a vadász nem tud elmenekűlni előle.....se futva......se uszva......se fára mászva, még ha a puskáját is ELDOBTA,... életét csak egy pisztoly segitségével tud(hat)ja megmenteni amivel AKKOR LELÖVI A MEDVÉT, közelrül és többszőr ré
lőve!

Remélem, IGY már értető(bb) a dolog, bár, nem tudom ki mire gondolt a válasz beirások alkalmával.. Mosolyog Mosolyog Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2017. Szeptember. 25, 18:41:37 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #908 Dátum: 2017. Október. 11, 13:54:06 »

http://index.hu/mindekozben/poszt/2017/10/10/es_azt_ismeri_mikor_a_medvecsalad_elmegy_egy_pizzeriaba_vacsorazni/

Nahát ! Viszi a családját is, és nem is fizet...
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #909 Dátum: 2017. Október. 11, 19:45:20 »

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Szabad lenne hozzá szólnom?
1,..a medvék "vissza szoritása az erdőbe" nem lehetséges, mert pont azért "törtek onnan ki" mert az ERDŐ NEM AD NEKIK elég táplálékot.

Igy vagy ELVISZIK ONNAN ŐKET máshová vagy kilövik őket,.. addig, amig el nem érik azt a (lét)számot ami megengedhető és          elfogadható      arra az erdő térségben élelmezésük szempontjából.

2,..amit a cikk megemlit az "DOUGH" azaz NYERS TÉSZTA amiből a PIZZA KÉSZŰL.
    Tehát NEM megmaradt és sűlt pizzát ettek ami sütve volt, a szalámi pedig az ami, szalámi...

« Utoljára szerkesztve: 2017. Október. 18, 18:54:20 írta tozser » Naplózva

KapitányG
Hero Member

« Válasz #910 Dátum: 2017. Október. 18, 10:12:54 »

http://velvet.hu/elet/2017/10/18/van_kedvesebb_latvany_a_rudtancos_medveknel_galeria/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 56 57 58 59 60 [61]
  Nyomtatás  

Ugrás: