NOL Fórum
2017. Június. 27, 16:39:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15
  Nyomtatás  
Szerző Téma: IDEGEN TOLLAK IRTÁK....ÉN CSAK TOVÁBBITOM....  (Megtekintve 18593 alkalommal)
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #15 Dátum: 2014. Május. 13, 02:40:32 »

..a kislány visszatért olvasni, és amikor felnőtt -sajnos- segitett más nőknek beparkolni a kocsijukat... Sír

https://www.youtube.com/watch?v=5ciHfUxM5WI
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #16 Dátum: 2014. Május. 20, 21:11:42 »

Utasitás..amikor nézzi valaki, tanácsos az ÁLLÁT alátámasztani... Mosolyog

http://www.flixxy.com/darcy-oakes-jaw-dropping-dove-illusions-britains-got-talent-2014.htm

Hogy miért van ITT?
Mert idegen toll.....ugy kaptam Mosolyog Mosolyog
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #17 Dátum: 2014. Május. 30, 20:05:52 »

EZ tulajdoképpen  GASZTRO-MAKKA -ba kellene tennem, de egyesek szerint az "..miért olyan hosszú..?)
ccccccccccccccccccccccccccccccccc
Egy igazi háziasszony nem csak finoman főz, de számos konyhai trükköt is ismer, mint például hogyan lehet kristálytiszta                                   jégkockát készíteni, pontosan kettévágni a tortalapot vagy egyszerűen és gyorsan fokhagymát pucolni.
Az alábbi ötletek, hasznos konyhai trükkök.

Fagyasztott vaj
A vaj viszonylag gyorsan felolvad, ám míg fagyos, könnyű reszelni. A reszelt vajat pedig sokkal könnyebben el lehet dolgozni, így akár a sütemények, akár a krumplipüré, sokkal egyenletesebb lesz!

Friss tojás
teszt velem gyakran megesik, hogy a hűtő mélyén még találok egy-két tojást, amit sokszor nem merek felhasználni, mert nem tudom, mióta is állhat ott. De szerencsére van egy remek trükk, amivel megállapítható, hány napos a tojás: tedd vízbe, és ha feljön teljesen a tetejére, akkor bizony az már régen romlott!

Fagyasztott mártások

Ha mártást készítünk, akkor általában vagy az alapanyag marad meg, vagy pedig a mártás. De nem kell kidobni a mártást sem, hanem egyszerűen csak fagyaszd le!
Jégkocka tartóba öntve azt

Így melegítsd a tésztát!

Ha nem a szokásos módon rakod a tányérra a tésztát, hanem egy lyukas kört formálsz vele, sokkal gyorsabban és egyenletesebben felmelegszik a mikróban.

A görögdinnyét nem igazán lehet szépen enni – hittük ezt eddig, ám azonban van egy remek módszer az elfogyasztására: csak kockázd fel és szurkáld fel fogpiszkálóra! Mosolyog

Fejes saláta frissen tartása
Neked is gyorsan megfonnyad a saláta? Próbáld ki ezt az ötletet: tedd minél szárazabb helyre és tegyél rá egy papír konyhai törlőt vagy szalvétát, ami felszívja róla a nedvességet, így sokkal tovább friss marad!

Cseresznye magozás

A cseresznye magozása is sokáig tart, egy cseresznye magozó pedig pénzbe. Ám van egy remek módszer: tedd egy üvegre a cseresznyét és egy kis pálcával egyszerűen csak nyomd az üvegbe a magot! Kész is! Mosolyog

Citrom facsarás
Akármilyen férfi kéz is végzi a citromfacsarást, egy kicsi azért még mindig marad a gyümölcsben. Hogy ezt elkerüld, előtte görgesd végig párszor a konyhapulton úgy, hogy nyomást gyakorolsz rá – így még jobban kiengedi a levét!

Fagyott szőlő
Ha nem volt idő behűteni a bort, de van a fagyasztódban egy kis szőlő, dobj párat a pohárba – ez nem hűti le teljesen, de kellemes hőmérsékletet ad az italnak; ráadásul még mutatós is! Mosolyog

Fakanállal a habok ellen

Ha vizet forralsz vagy tésztát főzöl biztosan neked is megesett már, hogy nem figyeltél, így habozni kezdett és kifutott – hogy ezt elkerüld, tegyél a fazék tetejére fakanalat!

Konzervnyitás
.... férj nélkül
Ha nem akarod minden késed hegyét eltörni befőttesüveg nyitása során, akkor használj gumikesztyűt a kinyitásához!

Kristálytiszta jégkocka

Ha tiszta jégkockát szeretnél, akkor előbb forrald fel a vizet, hűtsd le majd úgy tedd el a fagyasztóba!

Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #18 Dátum: 2014. Május. 31, 18:13:25 »

Idegen tollaktol...idegen viccek..
       Az Orvostudományi Egyetem
       Rengeteg a női hallgató a teremben, amikor a nőgyógyász előadást tart:
      - A kemény pénisztől méhrákot lehet kapni néhány éven belül - mondja.
      Mire megszólal az egyik csaj:
      - A puhától meg idegbajt, de azonnal.

- Szexuális téren egyre összehangoltabb vagyok a feleségemmel.
      - Valóban?
      - Igen. Tegnap például mindkettőnknek fájt a feje...

Lehet, hogy a férfiak szívéhez a hasukon keresztül vezet az út.
      De kicsit lejjebb kezdődik...

A  hapsi odamegy egy igen szép hölgyhöz, majd megszólal:
      - Én szívesen elkukorékolgatnék magával.
      A hölgy végignézi majd ezt mondja:
      - Nem vagyok tyúk, de azért tojok magára.

Szőke nő a nőgyógyásznál:
      - Doktor úr, nekem ott alul mindig bélyegek potyognak ki.
      Mire az orvos:
      - De hát az nem lehet. Vetkőzzön le kérem!
     Alaposabban megfogom vizsgélni.
      Az orvos megvizsgálja, egyszer csak elkezd hahotázni.
      - Na de doktor úr! Mit nevet?
      - Drága hölgyem, ezek nem bélyegek, ezek a matricák a banánról!

Lány: - Húzzam le a bugyimat?
      Fiú: - Inkább köpd ki a rágódat!

Ó, Szűz Mária, aki teherbe estél bűnbeesés nélkül, kérlek, segíts,
      hogy bűbe essnek, teherbeesés nélkül!

Patikában egy kisfiú:
      - Csókolom, kérek egy csomag óvszert.
      - Először is, az nem gyereknek való. Másodszor: jöjjön érte apukád,
      mert ő tudja milyen méretre van szüksége.
      - Először is, nem gyereknek kell, hanem gyerek ellen. Másodszor, nem
      apukámnak, hanem anyukámnak lesz, aki nyaralni megy és nem tudja, hogy
      ott milyen méretekre lesz szüksége.

Nő: Jó volt a szeretkezés. Most fekszünk egymás mellett, elgondolkozva
      néz fölfelé. Aggódom. Vajon miről gondolkozik? Biztos a
      kapcsolatunkról. Ó jaj, ráncolja a homlokát. Biztos döntésre jutott.
      De nem szól. Csak összeszorítja ajkait. Mérlegel, számítgat. Biztos
      végigfut agyán, hogy már két éves a kapcsolatunk. Talán azt is
      észrevette, hogy egy kicsit meghíztam. Nem szól semmit. Csak néz
      felfelé szigorú arccal...
      Férfi: Ott a plafonon az a légy. Mászkál. Vajon, hogy a francba nem esik le?

Egyik este Móricka leül a családjával vacsorázni, és egy csendes
      pillanatban megszólal:
      - Anyu, miért van az, hogy a családban mindenki fekete, csak én vagyok vörös?
      - Hát, amekkora buli volt, örülj, hogy nem ugatsz.

Egy fiatal lány száll fel a buszra, és láthatóan egyik férfi sem adja
      át neki a helyét. Erre bosszúsan felsóhajt:
      - Jaj, már nem létezik lovagiasság, senki nem akarja átadni a helyét
      egy kismamának!
      Erre felpattan egy srác és azonnal hellyel kínálja a lányt. Azonban
      ahogy meglátja, rögtön feltűnik neki, hogy milyen lapos a hasa:
      - Bocsásson meg, kisasszony, de mennyi ideje terhes?
      - Hát kb. fél órája, de annyiraaa elfáááradtam...

Újdonsült férj odadobja a nadrágját a feleségnek:
      - Tessék, itt a nadrágom, próbáld fel!
      Az asszonyka felpróbálja.
      - Ez nagyon nagy rám!
      - Így van - feleli a férj. - Jusson eszedbe minden alkalommal, ebben a
      családban ki hordja a nadrágot!
      Erre az asszony leveszi a bugyiját, és odaadja a férjének:
      - Tessék, próbáld fel!
      A férfi próbálkozik, de nem megy.
      - Ez lehetetlen! Nem tudok bebújni a bugyidba.
      - Igen, és ez így is marad, ha nem változtatsz a pökhendiségeden!

Megy az apáca az erdőben, amikor elkapja egy nagy vihar. Mivel nagyon
      fél a villámlástól, ezért letérdel a földre, a fejét pedig bedugja egy
      üregbe, hogy ne lásson, ne halljon semmit.
      A viharos szél fellibbenti a ruháját, láthatóvá téve testének
      bizonyos, addig nem látható részeit. Arra jár az erdész, meglátja, és
      gondolja, hogy kihasználja a kínálkozó alkalmat. Mikor végez, felhúzza
      a nadrágját, és csendben továbbáll.
      Kis idő múlva az apáca kihúzza a fejét az üregből, megigazítja a
      ruháját, és így szól magához:
      - Na, te puhány! Hogy féltél a vihartól, pedig milyen kellemes dolog az!

Idős bácsika áll a kasszánál, majd amikor sorra kerül, előhúz egy tízezrest.
      - Nincs kisebb? - kérdi a fiatal, csinos pénztáros hölgy.
      - De van, de szerintem, azt nem szeretné látni...

- Miért nem helyes dolog a házasság előtti szex?
      - Mert könnyen lekésheted miatta az esküvőd.

Az ifjú vőlegény nászéjszakája előtt megkérdezi az apját:
      - Apa, úgy izgulok! Honnan fogom tudni, hogy a feleségem még tényleg
      szűz, ahogy azt nekem mondta?
      - Egyszerű, fiam. Amikor befekszetek az ágyba, figyeld, hogy mit
      csinál. Ha zavarban lesz és mindenféle hibákat követ el, akkor
      biztosan szűz. Ha viszont ő mondja meg, mit csinálj, akkor sajnos
      hazudott neked.
      Másnap reggel aztán a fiú beszámol:
      - Apám, biztos, hogy szűz volt! Amikor befeküdtünk az ágyba, olyan
      zavarban volt, hogy a párnát nem a feje alá, hanem a feneke alá tette.
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #19 Dátum: 2014. Június. 06, 20:28:35 »

Felhivást kaptam hogy csökkenteni KELL a levelesládám és a documentomok számát, igy akadtam erre.
Hogy ki kűldte és mikor....küldője ma már ismeretlen.
CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
SZOLGÁK, CSELÉDEK
EGYRE GYATRÁBB ORBÁN KÖRNYEZETÉNEK EMBERI MINŐSÉGE . ERRŐL SZÓL EZ A BEJEGYZÉS...

Egyre gyengébb és gyengébb figurák kerülnek képbe.

Orbán sleppje egyre gyatrább emberi minőséget képvisel, szinte nem is lehet autonóm egyéniséget találni közöttük, pályafutásuk a szervilizmus és a konformizmus diadala.

A Fidesz indulásakor az alapítók még egyéniségek voltak, egy színes, bohém, jókedvű társaság. Ők is azt hirdették, hogy lehet más a politika, de ez nem tartott túl sokáig, - a gonosz törpe már akkor és abban a körben is arról volt nevezetes, hogy egyeduralomra tör.

Először kinyírta azokat, akik túlzott érdeklődést tanúsítottak a számukra elképzelhetetlenül nagy pénzhez jutott párt anyagi ügyei iránt, és akik egyenrangú félként bele szerettek volna szólni a politikai irányvonal kialakításába. Így aztán hamar vége lett az alapítók egyetértésének és mire Orbán papa kőbányája az állami juttatás - a székházpénz - felhasználásával a család tulajdonába került, addigra már Fodor Gábor, Ungár Klára és még néhányan mások is lapátra kerültek.

Aztán mennie kellett annak is, aki indulni mert Orbánnal szemben a pártelnöki tisztért - hol van ma már Wachsler Tamás?

A régi gárdából azok maradtak, akik vagy elég erős egyéni hátországgal rendelkeztek, vagy akik egy pillanat alatt ellehetetleníthetők voltak, mint Deutsch Tamás, akinek miniszteri kinevezése közröhej tárgyát képezte, de aki lenyelte azt, amit ép önérzetű ember soha le nem nyelt volna, - igaz, megérte neki a dolog kétségkívül.

Azután jött egy második vonal, akikből akár lehetett volna normális jobboldali politikus is. Jött Pokorni, Járai, Martonyi, Varga Mihály, a környezetvédő Illés Zoltán és Rockenbauer, - közülük talán Martonyi és Rockenbauer maradt meg annak, aki volt - a többiek igen gyorsan beálltak a sorba és tették, amit Orbán előírt számukra - sokszor szó szerint.
Ha valaki hepciáskodott és önállóskodott, mint Illés, vagy idétlenkedett, mint Selmeczi Gabriella szenátorkodással, akkor ment a süllyesztőbe.
Volt, aki úgy prostituálódott, hogy szerette is a szakmát és volt, aki feszengve, - de ellentmondani senki nem mert – ismerték Orbánt és láttak egy két példát arra, hogy mi annak a politikai sorsa, aki a Fideszben önálló merészel lenni.

Már az „öregek” se nagyon mertek egyéni véleményt hangoztatni -sokatmondó, hogy mára Kövér kivételével egy sem maradt az első vonalban, és legutóbb ő is meg lett fegyelmezve, - ma már ő is tudja, hogy ki az úr a háznál.

Aztán jött Répási Róbert és a hideg veríték kivert, mikor szóba került, hogy esetleg belőle lesz az igazságügyi tárca irányítója, annyira nívótlan és gyermeteg volt egész tevékenysége, - de az igaz, hogy az Orbán féle gátlástalan politikai pankráció céljaira igencsak megfelelt. Persze őt is ejtette Orbán, akinek a maradék ősbölények Brüsszelbe deportálása után csak olyan emberek maradhattak a környezetében, akiket ő emelt fel, és akikből a Fidesz általa kialakított játékszabályai szerint egy pillanat alatt lehetnek senkik, ha ő úgy akarja.

A szemünk előtt lett az okos úriember Navracsicsból ostobaságokat mantrázó bunkó, nagy kár érte.

2006-ban elindult egy csendes helyezkedés. Pokorni meg a sunyiképű Rogán elmentek polgármesternek, ők valószínűleg kivárásra játszottak. Valamelyest megerősödött Kósa, a debreceni polgármester, aki ugyan elkezdett kicsit önérzetesen mocorogni, de aztán hamar felismerte az idők szavát és visszatáncolt a helyére - lesz még belőle is brüsszeli képviselő… Utolsó csapásként a minőségre, megjelent a színen a vérbunkó Lázár János, aki napjaink fideszes politikusának archetípusa, gátlástalan, szemrebbenés nélkül hazudik, demagóg és agresszív, emellett messziről ordít róla a pénz mindenek feletti szeretete, - ő aztán nem fog egy percig sem hezitálni, ha választani kell a jogállam és a zsebe között, és nem a jogállamot látom nyerő pozícióban.

Orbánnak van személyes szóvivője, idővel lesz majd segédtisztje is, - minimum ellentengernagy… Szijjártó pontosan megfelel a beosztására, demagóg és fapofával mond rettenetes baromságokat, időnként még a főnökét is túlszárnyalja…

Ha körülnézünk a Fidesz háza táján, épelméjű embert talán ha a harmadik
vonalban találunk, a többiek egytől-egyig szolgalelkű csinovnyikok, akik kiszolgálják a kettétört Mussolini hatalmi törekvéseit. Persze ahhoz, hogy ez a helyzet kialakulhatott, tudnunk kell, hogy a Fidesz nem párt, mert egy párt a társadalom egyes csoportjainak érdekeit jeleníti meg, itt viszont csak egy csoport érdekei jelennek meg - Orbánnak és családjának érdekei.
A Fidesz jobb esetben vezérelvű párt, melynek nincsenek döntéshozó testületei, nincs a döntések előkészítésének szabályozott folyamata, egyetlen szabály érvényesül – Orbán akarata.
Rosszabb esetben ez maga a magyar Cosa Nostra.

Ezidáig úgy voltam ezzel, hogy ha a Fidesz szimpatizánsainak ez jó, hát engem nem keserít el, de most elkezdődött Magyarország átalakítása az orbáni modellre, ezt a modellt pedig egy állam esetében önkényuralomnak hívják.

Nem tartok attól, hogy nem fog a piszkos munkák elvégzéséhez embert kapni, - Horthy is kapott, Szálasi is kapott és Rákosinak is megvoltak kedvenc bírói.

A Fidesz várát nem széplelkű várúrnők védik, ami azt illeti, Szalai Annamáriát is nehéz összetéveszteni tekéntetes és nagyságos gróf rimaszécsi Szécsi Anna Máriával, a Murányi Vénusszal… Orbán csapata egyre nívótlanabb, egyre inkább szolgák és talpnyalók gyülekezete, márpedig tehetségtelen cselédekkel nem lehet a szabad és büszke Magyarországot felépíteni, hazudjon bármit is a miniszterelnök.

A kétharmad agresszív nyomulása és izgága mozgása meglehetős vihart kavart az utóbbi időben, de még nincs vége az attrakciónak - lesz még min csodálkozni az embereknek. De azért ne keseredjünk el.

Abraham Lincoln mondta: A csirkefogót a maga gerjesztette publicitás öli meg.

Úgy legyen…

Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #20 Dátum: 2014. Július. 18, 03:25:53 »

- Hatalmas Jahve, mi neked száz év?
- Egy perc, fiam.
- És mi neked egy millió?
- Egy fillér, fiam.
- Adnál nekem, szegény zsidónak, egy fillért kölcsön?
- Várjál, fiam, egy percig.......

Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #21 Dátum: 2014. Július. 18, 18:26:07 »

PÉCS...3D képek..

http://3dpano.hu/Pecs/pecs.html
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #22 Dátum: 2014. Július. 24, 22:25:37 »

Viccek
...
A bárban egy részeg odatámolyog egy lányhoz és megszólítja:
- Elnézést, hölgyem, azt hiszem, ön tartozik nekem egy itallal.
- Én??... Hogy-hogy?.. Miért?! - kérdezi a lány meglepődve.
- Mert magácska olyan ronda, hogy ijedtemben elejtettem a poharamat, amikor megláttam.

Egy friss felmérés azt kutatta, hogy azok a férfiak, akik felkelnek az ágyból az éjszaka közepén, milyen indokkal teszik ezt:
5% azért, hogy igyon egy pohár vizet.
12% azért, hogy a mellékhelyiségbe menjen.
83% azért, hogy hazamenjen...

Igor és Szása vesznek egy üveg vodkát.
Igor: - Most a hátam mögé teszem és ha eltalálod, melyik kezemben van, akkor megisszuk. Ha nem, akkor összetörjük a palackot és leszokunk a piáról. Na melyik kezemben van?
Szása:- Bal!
Igor: - Gondolkozz, Szása! Gondolkozz!!!!.....

A szórakozott tanárnő köszön a villamoson az egyik utasnak, de rájön, hogy nem is ismeri, ezért pirulva mentegetőzni kezd:
- Jaj, bocsásson meg! Azt hittem, hogy az egyik gyerekem apja...

A zeneiskola igazgatója így szól a növendékekhez:
- Gyerekek, ma ünnepeljük Mozart születésnapját. Kegyeletből a mai napon nem játsszuk el egyetlen darabját sem.

Egy borkereskedés szerződött borkóstolója meghalt, így az igazgató hirdetést ad fel a megüresedett hely betöltésére. Csak egy elhanyagolt külsejű, rossz arcú, részeges kinézetű férfi jelentkezik interjúra. Az igazgató erősen töri a fejét, hogyan rázhatná le. Gyorsan kezébe ad egy gyanús folyadékkal teli poharat és beköti a szemét egy sállal. A jelölt megkóstolja:
- Ez egy burgenlandi Muscat Lunel, 3 éves, északi lejtésű domboldalról, acéltartályban érlelve; alacsony élvezeti értékű, de még elfogadható...
- Helyes - mondta az igazgató.
Második pohár..
- Ez egy dél-afrikai Cabernet Sauvignone, 8 éves, délnyugati fekvésű dűlőből, kameruni tölgyfa hordóban érlelve 16 hónapon át. 3 évig még kellene hagyni fejlődni, hogy a legszebb formáját mutassa.
- Hát igen. - ismeri be kelletlenül az igazgató.
Harmadik pohár...
- Ez egy dél-francia Pinot Blanc pezsgő, száraz, palackban érlelve, exkluzív, de át kéne dugózni.- szólal meg nyugodtan a részeges küllemű.
Az igazgató megdöbben. Segélykérően néz a titkárnőjére, aki gyorsan kisiet a szobából. Perceken belül visszatér egy vizelettel teli pohárral.
A jelölt megkóstolja...
- Ez egy szőke, 26 éves, 3 hónapos terhes. Ha még most se adja nekem ezt a tetves állást, megnevezem a gyerek apját is!

Két szőke felszáll egy Szolnok felé tartó vonatra. Az egyik megkérdezi a kalauzt:
- Elnézést, ez a vonat elvisz engem Kecskemétig?
- Nem - mondja a kalauz. Mire a másik szőke:
- És engem?
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #23 Dátum: 2014. Július. 25, 02:13:58 »

Öt sebész iszogat, és arról beszélgetnek, milyenek az ideális páciensek.
Mondja az első:
- Én a művészeket szeretem a legjobban.
Amikor műtét közben felvágom őket, szinte érzem a belőlük áradó sugárzást és fényt.
- Az semmi! - mondja a másik.
- A legjobbak a könyvelők. Az összes belső részük pedánsan helyezkedik el és még be is van számozva!
- Ugyan már! - fanyalog a harmadik.
- A könyvtárosok az ideális betegek. Minden belső szervük ABC sorrendben található.
A negyedik is megszólal:
- Személy szerint én a mérnököket kedvelem. Ők mindig megértőek, ha esetleg a műtét végén kimarad néhány alkatrész.
- Mit tudtok ti a műtétekről! - szól közbe az ötödik sebész.
- Az ideális páciensek természetesen a politikusok!
Nincs szívük, nincs gerincük, nincs agyuk, pofátlanok, sőt gyakorlatilag csak két fontos szervük van: a fejük és a seggük
- ráadásul képzeljétek, minden gond nélkül felcserélhető a kettő
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #24 Dátum: 2014. Augusztus. 01, 17:54:03 »

Arisztid és Tasziló..

Drága barátság
Arisztid drága barátságot tartott fenn a városszerte ismert szépasszonnyal. Egy napon Tasziló meglátogatja a barátját és megjegyzi:
- Tudod-e, kérlek, hogy az a nő fűvel-fával lefekszik?
Arisztid elgondolkodik egy kicsit, aztán így szól:
- Igen, de pénzért csak velem!

Jó parti
Jó parti reményében Arisztidet beajánlják egy lányos házba, ahol dicshimnuszokat zengnek a jövendő menyasszonyról. A bemutatkozás formaságai után az alábbi diskurzusnak lehetünk a fültanúi:
- Ha nem vagyok indiszkrét, hány éves a kedves kisasszony?
- Huszonkét éves múltam.
- És hány esztendős korában tetszett megtanulni számolni?

Másfél kiló
- Szervusz, Tasziló, mi újság?
- Őrült pechem van, kérlek alássan, tegnap kislányom született, és az egész gyerek nem több másfél kilónál.
- Nem olyan baj az, barátom, hiszen atyám is csak egy kiló harminc dekával született!
- És mondd, kérlek, életben maradt az öreg?

Termosz
- Képzeld, Tasziló, tegnap a menyasszonyomtól kaptam egy termoszt. Praktikus ajándék, mert a legforróbb nyárban is jéghideg benne az ital, télen pedig akár egy napig is tűzforró!
- Valóban jó ötlet volt a mennyasszonyodtól! Az egészből csak azt nem értem, hogy honnan tudja a termosz, mikor van nyár, vagy mikor van tél?
cccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
SZÉKELYEK
Ebéd
Azt mondja a székely asszony az ebédnél a fiának:
- Ne csak a húst edd, a káposztát is, az éppoly jó!
- Nem hiszem azt, édesanyám... Ha éppoly jó volna, a kutyák már a kertben megették volna.

Antenna
Öreg székelytől kérdezi az unokája:
- Öregapám, látott már antennát?
- Hát láttam is, meg ettem is.
- De hát az fémből van.
- Akkor csak láttam.

Barkóba
A tudós és a székely utazik a vonaton. Mennek egy ideig, aztán megszólal a tudós:
- Figyeljen ide! Barkobázzunk! De mivel én sokkal okosabb vagyok, ezért ha én nem tudok válaszolni,adok ezer forintot, de ha maga nem tud válaszolni, akkor magának csak száz forintot kell adnia.
A székely belemegy a játékba.
Tudós:
- Afrikai rovar, nagy kék páncélja van.
Székely:
- Nem tudom, itt a százas. Most én jövök. Vízben él, hat lába van, a parton sántít és moty-moty!
Tudós:
- Nem tudom. Itt az ezres. Mi a válasz?
Székely:
- Nem tudom, itt a százas.

« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus. 01, 17:59:23 írta tozser » Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #25 Dátum: 2014. Augusztus. 02, 01:41:26 »

Kicsit hosszu, de jooooooooooo

Mi a különbség a férfi és a női agy között.... Mosolyog Mosolyog

https://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #26 Dátum: 2014. Augusztus. 13, 02:18:14 »

AZ ALKOHOLIZMUSRÓL..
  Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni.
•  A sör lassan butít, de nem baj, én ráérek!
•  Az alkohol az ember ellensége, de aki az ellenség elől elfut, a gyáva.
•  Aki a vizet szereti, dobjátok a folyóba.
•  Az élet olyan, mint a motor. Csak be kell rúgni és megy magától.
•  Alkoholistának nevezünk bárkit, aki többet iszik az orvosánál.
•  Hinni mindenkinek kell. Én azt hiszem, hogy iszom még egy pohárral.
•  Ne igyál, amikor vezetsz! Még nekimész valaminek és kilöttyen a pia!
•  A mértékletesség számodra a kevesebb só használatát jelenti.
•  Nem én vagyok részeg, te vagy túl józan.
•  A másnaposság egy vonzó alternatív életstílussá kezd válni.
•  Alkoholista az, aki ugyanannyit iszik, mint mi, csak nem szeretjük.
•  Aki fél az alkoholmérgezéstől, ne igyon mérgezett alkoholt.
•  Olyan részeg vagyok, hogy anyám nem ismerne rám, legalábbis remélem.
•  Kerüld a másnaposságot - maradj részeg.
•  Utálnék absztinens lenni. Képzeljük el, hogy reggel felkelünk, és lehet tudni, hogy ennél jobban már nem is fogjuk érezni magunkat. - Martin, Dean
•  Igyál, ne olvass; az legalább meglátszik rajtad!
•  Az alkohollal nincs semmi problémám. De nélküle...
•  Az alkohol öl, butít, és nyomorba dönt!- most ez vagy nem igaz, vagy a sorrend rossz.
•  Ha olyat akarsz este tenni, amit másnap reggel megbánnál, akkor másnap aludj délig. - Henny Youngman
•  Fiatalabb koromban az volt az elvem, hogy ebéd előtt nem iszom töményet. Most már az, hogy reggeli előtt nem teszem. - Churchill
•  Amikor megkérdezik, hogy kérek-e vizet a whiskymhez, azt szoktam mondani, hogy szomjas vagyok, nem koszos. - Lewis, Joe E.
•  Az alkohol folyékony pszichiáter.
•  A sör a bizonyíték arra, hogy az Isten szeret minket és azt akarja, hogy boldogok legyünk. Benjamin Franklin amerikai tudós, politikus
•  Mélységesen tiszteli a kort. Különösen palackozva. Gene Fowler amerikai író - W. C. Fieldsről
•  Miután felhagytál a dohányzással, az ivással és a szeretkezéssel, tulajdonképpen nem igaz, hogy tovább élsz; csak úgy tűnik.
•  Néhányan azt mondják, a pohár félig üres, míg mások azt, hogy a pohár félig tele van. Én azt mondom: megiszod még ezt? - Lisa Claymen
•  Sajnálom azokat az embereket, akik nem isznak és nem drogoznak, mert egy nap bekerülnek egy kórházi ágyba, meghalnak, és azt sem tudják, miért. - Redd Foxx
•  Az ember sosem állíthatja határozottan, hány sört ivott meg előző este. Heineken-féle határozatlansági reláció
•  Sosem lett volna szabad áttérnem a whiskyről a Martinira. - Humphrey Bogart amerikai színész utolsó szavai
•  Egy ivászattal töltött éjszaka után nem tudok rosszabbat elképzelni, mint arra ébredni, hogy fekszik melletted valaki, akinek nem emlékszel a nevére, hogy hol találkoztatok, és hogy mitől halt meg. - Laura Kightlinger amerikai humorista
•  A holnap sohasem jön el, de a másnap igen.
•  Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus. 31, 00:24:18 írta tozser » Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #27 Dátum: 2014. Augusztus. 30, 23:49:13 »

Villám Lajosnak nagyon megtetszik Gizike az irodájukból, és le akar feküdni vele, de Gizikének már van barátja.
Lajos már nagyon kívánja a lányt, egy nap bemegy az irodájába és azt mondja neki:
- Adok neked tízezer forintot, ha lefekszel velem!
- Hogy képzeled  Lajos, nem fekszek le veled. Különben is van barátom - válaszolja Gizike
- De villámgyors leszek, csak ledobom a pénzt a földre, te lehajolsz érte és mire felveszed addigra kész is vagyok!
- Meggondolnám. Felhívom a barátomat - válaszolja a lány, és előveszi a telefonját, és elmondja a barátjának Villám Lajos ajánlatát.
- Kérjél húszezer forintot Gizike, a lényeg hogy nagyon gyorsan kell felvenned azt a földről, és Lajos addig még a sliccét se tudja majd lehúzni! Azonnal hívjál fel ahogy megvan a pénz!- válaszolja a barátja, és Gizike elfogadja Villám  ajánlatát.
Eltelik egy félóra, Gizike nem telefonál. Eltelik egy óra, Gizike még mindig nem telefonál.
Két óra múlva Gizike teljesen kimerülve, belenyögi a telefonban:
- Szörnyű volt, csak 1 forintosai voltak...

CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
Tanulság:
Mindig vedd figyelembe és körültekintően mérlegeld az üzleti ajánlat összes apró betűs részletét, mert különben átvernek !
AMIKOR MÉG HASZNÁLATBAN VOLT AZ EGY FORINTOS.. Mosolyog
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Gondoltam  a "Computer sarok"-ba teszem, de ez azért nem oda való..

Hogyan hozzunk létre egy uj password-ot.

Sorry, your password has been in use for 30 days and has expired - you must register a new one."

roses
"Sorry, too few characters."

pretty roses
"Sorry, you must use at least one numerical character."

pretty rose
"Sorry, you cannot use blank spaces."

prettyrose
"Sorry, you must use at least 10 different characters."

fuckingprettyrose
"Sorry, you must use at least one upper case character."

FUCKINGprettyrose
"Sorry, you cannot use more than one upper case character consecutively."

FuckingPrettyRose
"Sorry, you must use no fewer than 20 total characters."

FuckingPrettyRoseShovedUpYourAssIfYouDon'tGiveMeAccessRightFuckingNow!
"Sorry, you cannot use punctuation."

FuckingPrettyRoseShovedUpYourAssIfYouDontGiveMeAccessRightFuckingNow
"Sorry, that password is already in use.
 Mosolyog Mosolyog Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 2014. Augusztus. 31, 00:03:21 írta tozser » Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #28 Dátum: 2014. Szeptember. 12, 22:11:09 »

DUBAI

http://dedmaxopka.livejournal.com/68119.html
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #29 Dátum: 2014. Szeptember. 17, 03:23:54 »

Selejtezem és kitörlöm az e-mail leveleket.
Ezt találtam,már elég régi lehet..

http://www.wimp.com/bicycleskill/
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jeles magyar kutatók megtalálták Petõfi Sándor: Itt van az õsz, itt van újra...

címû versének eredeti kéziratát.
Az általunk eddig ismert szöveg osztrák hamisítvány volt .
Az eredeti a (fülke)forradalomról és a (gazdasági)szabadságharcról szólott:

Itt van az õsz, itt van újra, szép, mint mindig énnekem,
De van, ami ennél is szebb; errõl szól az énekem:
Mint mikor a must borrá lesz; erjed és forr a dalom,
Teljhatalmat adott nékem a fülkeforradalom.
Felállok a hordócskámra, onnan szólok szerteszét,
Hallgatom a részvényindex hullásának lágy neszét.

- Húzz el onnan, rossz hordón állsz! Szól lentrõl a ráció,
De hordócskámra nem hallatszik fel csak az ováció.
- A hordód teli puskaporral, cselekedni kéne rég!
Hosszú az a gyújtózsinór, és még csak a vége ég.
- Vak ló viszi szekerünket, pont neki a falnak!
Beszédetek hasztalan; mint harsona a halnak.

Orrom alatt kis bajusz nõ, s lendítem a karom,
Eláll majd a fal az útból, mivel nagyon akarom.
A fõügyész, a fõbíró, a fõelnök, s a fõbankár,
Aki minket ellenõriz, vagy bármiben fõbenjár;
A mi kutyánk kölykei mind, lehet öt vagy hat alom,
A lényeg, hogy megmaradjon kezünkben a hatalom.

Nem tetszik az új alkotmány? Vannak benne viszály okok?
Nemsokára módosítjuk: Én leszek a királyotok!
Rengeteget spórolunk majd választáson, pártokon,
Szövetségest is találunk koreai partokon.
Itt hagyunk vén Európa, szûkmarkú vagy, le veled!
Pénzed vártuk, nem pedig a neheztelõ leveled.

Aki kuruc; az nagyot fúj, és nem kicsit lehel,
Címlapokra kerülünk, mint híres õsünk; Lehel.
Ha kürtünkbe nagyot fújunk; világ bele siketül,
Kína elvolt jól magában, majd nekünk is sikerül.
Igaz nagyobb, na de tudjuk; a méret nem minden,
Jólét lesz itt már holnaptól, szinte minden szinten.

És, ha netán nem sikerül, még akkor is megérte,
Béget a nép továbbra is, nem haragszik meg érte.
Államcsõd, és összeomlás nem probléma nálam,
Szimpátiatüntetésre gyûlik majd a nyájam.
Ha elbukom, vélem bukik majd az egész nemzet,
A leghíresebb magyar leszek, akit apa nemzett.

« Utoljára szerkesztve: 2014. Szeptember. 17, 06:40:33 írta tozser » Naplózva

Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 15
  Nyomtatás  

Ugrás: