NOL Fórum
2017. Június. 26, 08:13:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: KI VELE, MERT ÚGYSEM FIZET BÉRT  (Megtekintve 830 alkalommal)
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Dátum: 2015. Október. 12, 11:24:39 »

Mártmint a véleményetekkel.

Mostanában egy új hepp, őrület, divathullám ( nem kívánt törlendő ) ütötte fel borzas buksiját a fórumon : csikicsuki.

Ez amolyan üzenőfal.
Nem fogom becsukni.

Na mégegyszer ( amolyan használati utasítás ) :

A vélemény az olyan mint a seggünk lyuka : mindenkinek van, tehát valami fontos funkciót lát el különben a Teremtés nem rakta volna bele a dizájnba.
Tessen ezt figyelembe venni mielőtt elkezdünk kalimpálni a kéjbordán.
A véleményeknek nem kell feltétlenül egyezniük ( hol van az előírva ) és az benne a báj, hogy mások szemléletét stb. megismerhetjük, tapasztalatainkat gazdagíthatjuk, dolgokat más szemszögéből is megláthatjuk ( reményhal ? ), többet megértünk a zélet adta helyzetekből - máshol ( megint : reményhal ? ), meg mittomén .
A lényeg : a vélemény nyílvánítás nem feltétlenül ( sőt ) egy probléma megoldás kisérlete , vagy istenbocsá a frankó, vagy a tuti abszolút kinyilvánítása !
Ha másnak más a véleménye - ám legyen, nem kell felszíni a folyadékot, legfeljebb nyelj egy jó nagyot ( én már egész jól hozzá szoktam a kajás topikokban ) és hagyd a karavánt haladni.
Ha felgyülemlik az a bizonyos indulat, hát le lehet vezetni másképpen is pl. evés, ivás, sex, bokszolófal, sámliba rúgás stb. ( nemkívánt törlendő, priorítás a helyzetnek, adottságoknak megfelelően )
A demokrácia attól (is) az ami ahol kultúrált emberek megegyeznek abban hogy nem egyeznek meg ( ha szabad Madiba egyik aranyköpését fórumosítani ).
Naplózva
dmolnar
Sr. Member

« Válasz #1 Dátum: 2015. Október. 12, 13:02:38 »

Mosolyog
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #2 Dátum: 2015. November. 05, 18:24:45 »

Mi az hogy "csikI-csuki"?
Az olyan vélemény nyilvánitás mint az ELSŐ beirás?
Vagy azokról a beirásokról van szó ami azt mondja "Ez nem igy van." és kész?
Hát igen, az is valami, bár az nem jelent semmit, hátha nincs mit mondania, de azért "életjelt" ad magáról, hogy én is itt vagyok ám, és
éberen figyelek.. Kacsint Kacsint

Énhozzám mindég be lehetett irni/tenni mindenkinek mindent.
Kivételt képez(ett) az aki engem nem látott szivessen, ez esetben a "Kölcsön kenyér visszajár!" lépett életbe, azaz, kitörlésért...kitörlés.
« Utoljára szerkesztve: 2015. November. 06, 02:11:49 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
ormester
Hero Member

« Válasz #3 Dátum: 2015. November. 05, 22:56:50 »

Mártmint a véleményetekkel.

Mostanában egy új hepp, őrület, divathullám ( nem kívánt törlendő ) ütötte fel borzas buksiját a fórumon : csikicsuki.

....
biztosan innen lett "koppintva"... Kacsint

"Érdekes helyzet, ha valaki egy korongját úgy tudja mozgatni, hogy minden lépésével malmot alakít ki. Ezt sokan szabálytalannak mondják, pedig nem az, csukogatásnak vagy csikicsukinak nevezik.

(csak úgy mellékesen, kellett ez?....) már a második hozzászóló a kellemes vitapartner lehetőségét kínálja...(a gyorsaságával, s a hozzáértésével...persze tévedhetek) Kacsint Vigyorog Vigyorog
« Utoljára szerkesztve: 2015. November. 06, 12:39:24 írta ormester » Naplózva

A hozzászólásaimban idézőjelek közé tett idézetek nem feltétlenül egyeznek a véleményemmel, azokért felelősséget nem vállalok, azok mindenkor a szerzőik véleményét tükrözik, amikkel nem feltétlenül értek egyet.
"Virág elvtárs:
Ezen lovagol maga? Amit a vaksi szemével lát? A süket fülével hall? ...
tozser
Hero Member

« Válasz #4 Dátum: 2015. November. 06, 02:14:44 »

UGY ŐSZINTÉN...mi a CÉLJA a topiknak?

Csak azért hogy az abba belevaló,oda illő dolgoktól szóljak... Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2015. November. 06, 18:27:59 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #5 Dátum: 2016. Május. 18, 17:48:48 »

Érdekes...most olvastam el UJRA!

Ha mindezt olvasta VOLNA MÁS IS -ÉS KOMOLYAN VESZI-...akkor kérem a rehabilitációmat az elmult három hónapos kitiltás miatt, mert az olyan
"koncepciós per-szerű" volt... Mosolyog Mosolyog
Naplózva

sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #6 Dátum: 2016. Július. 18, 11:35:06 »

Hétfő van és mégis egyre szaporulnak a csukott topikok......

Pedig a vasárnapi nyitvatartás is rehebilitálva lett.

Na mindegy, csak ülök és motyogok magamnak.

MOST JÓ EZ ÍGY He
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #7 Dátum: 2016. Július. 18, 11:44:47 »

MOST JÓ EZ ÍGY He

Ahogy így olvastam, hogy Hét-fő-van, nem tom mér, az ugrott be, amit leszármazottam hozott haza hajdan az oviból ( ma már persze ez nem lenne lehetséges, mert bonyolultabb lett a világ ), hogy "Szom-bat-van / Bag-dad-ban / Ül-neka-zara-boka-zab-lak-ban."
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #8 Dátum: 2016. Július. 18, 12:00:25 »

Mi az hogy "csikI-csuki"?
Az olyan vélemény nyilvánitás mint az ELSŐ beirás?
Vagy azokról a beirásokról van szó ami azt mondja "Ez nem igy van." és kész?

A csiki-csuki kifejezés a "malom" nevű játékból lehet ismert, azt a poziciót nevezik így, amikor egyetlen korong elmozdítása kinyit egy malmot és egyidejűleg bezár egy másikat. A topikindító arra céloz, hogy a topikok nyitása-csukása túl gyakori.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #9 Dátum: 2016. Július. 18, 14:59:05 »

MOST JÓ EZ ÍGY He

Ahogy így olvastam, hogy Hét-fő-van, nem tom mér, az ugrott be, amit leszármazottam hozott haza hajdan az oviból ( ma már persze ez nem lenne lehetséges, mert bonyolultabb lett a világ ), hogy "Szom-bat-van / Bag-dad-ban / Ül-neka-zara-boka-zab-lak-ban."
A piros sort én másképp ismerem...   Kacsint
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #10 Dátum: 2016. Július. 18, 16:07:09 »

MOST JÓ EZ ÍGY He

A piros sort én másképp ismerem...   Kacsint

Vannak elképzeléseim, de ne feledd, még csak óvodások szavalták. Talán a nagycsoportosok másként tudják.
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  

Ugrás: