NOL Fórum
2017. Június. 27, 20:06:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: E-mail címek ellenőrzése

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Locsi-fecsi  (Megtekintve 1358 alkalommal)
freechess
Hero Member

« Dátum: 2016. Július. 12, 14:32:36 »

Azért nyitom, hogy kecske tudjon locsogni akármiről - ha már a terefere nem megy. Majd én jól kikdobom azt innen, aki nem viselkedik rendesen!
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #1 Dátum: 2016. Július. 12, 15:16:12 »

Azért nyitom, hogy kecske tudjon locsogni akármiről - ha már a terefere nem megy. Majd én jól kikdobom azt innen, aki nem viselkedik rendesen!

Egy kedves csirkefogó vagy, mosolyognom kell az ötleten. Szóval a kecske majd locsog, a gödi mackó meg brummog kívánságod szerint. Csupa locsogás, meg brummogás lesz a élet.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #2 Dátum: 2016. Július. 12, 15:53:00 »

Egy kedves csirkefogó vagy, mosolyognom kell az ötleten. Szóval a kecske majd locsog, a gödi mackó meg brummog kívánságod szerint. Csupa locsogás, meg brummogás lesz a élet.
Helyesebb lett volna mekeg-brekeget írnom, belátom....  Kacsint
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #3 Dátum: 2016. Július. 13, 13:42:39 »

Nem személyre szabottan írtam, hanem általánosságban: " Majd én jól kidobom azt innen, aki nem viselkedik rendesen!"

Remélem ezzel megnyugodtak a kedélyek. (A nyugtalankodó üzenetet töröltem.)
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #4 Dátum: 2016. Július. 13, 13:56:33 »

Nem személyre szabottan írtam, hanem általánosságban: " Majd én jól kidobom azt innen, aki nem viselkedik rendesen!"

Remélem ezzel megnyugodtak a kedélyek. (A nyugtalankodó üzenetet töröltem.)

Lesz itt rend. ( Bár Arany János nem biztos, hogy élvezte volna, egyszer írt valami olyasmit, hogy Deák Ferenc! megélünk mi. Kend nélkül; Kívánjuk a szabadságot. Rend nélkül., bár lehet, hogy csak rossz napja volt. )
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #5 Dátum: 2016. Július. 13, 16:39:36 »

Lesz, mert e helyen lehet fecsegned rengeteg eleve helytelen esetben. (Már ha ennek így volt értelme...)
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #6 Dátum: 2016. Július. 13, 17:43:06 »

Lesz, mert e helyen lehet fecsegned rengeteg eleve helytelen esetben. (Már ha ennek így volt értelme...)

Meg hát ez a topik egy kicsit vígaszdíj is Neked a MAKKA - Logikai feladatok érdemtelen elvesztése miatt.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #7 Dátum: 2016. Július. 13, 17:48:16 »

Meg hát ez a topik egy kicsit vígaszdíj is Neked a MAKKA - Logikai feladatok érdemtelen elvesztése miatt.

Jut eszembe. Olyan az agyam, mint valami lomtár. Most beugrott valami. Szerintem olyasmi szöveggel nyitottad annak idején, hogy "Annyit nyekeregtek ( nyavalyogtok? ), hogy megnyitom..."
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #8 Dátum: 2016. Július. 15, 13:59:58 »

Jut eszembe. Olyan az agyam, mint valami lomtár. Most beugrott valami. Szerintem olyasmi szöveggel nyitottad annak idején, hogy "Annyit nyekeregtek ( nyavalyogtok? ), hogy megnyitom..."
Nem kell neked Cavinton.....  Vigyorog
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #9 Dátum: 2016. Július. 15, 14:04:23 »

Ha a fontos dolgok is eszembe jutnának, nem csak a lényegtelenek, akkor nem kéne.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #10 Dátum: 2016. Július. 15, 14:14:05 »

Ha a fontos dolgok is eszembe jutnának, nem csak a lényegtelenek, akkor nem kéne.
Amíg megtalálod a slicced, nagy baj nem lehet!
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #11 Dátum: 2016. Július. 15, 16:38:07 »

Amíg megtalálod a slicced, nagy baj nem lehet!

Azt mindig megtalálom, a bal mellényzsebembe rakom, hogy meglegyen.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #12 Dátum: 2016. Július. 15, 16:59:05 »

Elnézve az eddigi társalgást akár lehetne "Stan és Pan", vagy "Kecske és Káposzta" is a topik címe....
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #13 Dátum: 2016. Július. 15, 17:00:25 »

Elnézve az eddigi társalgást akár lehetne "Stan és Pan", vagy "Kecske és Káposzta" is a topik címe....

Pan és Pan bassza meg, legalább is emlékeim szerint Te se vagy karcsú.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #14 Dátum: 2016. Július. 15, 17:09:47 »

Pan és Pan bassza meg, legalább is emlékeim szerint Te se vagy karcsú.
Emlékeimben mint sudár kecskefi létezel.... Olyan lettél kecske létedre, mint egy dagadt disznó?
Naplózva
Oldalak: [1] 2 3 4
  Nyomtatás  

Ugrás: