NOL Fórum
2017. Június. 28, 09:42:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Locsi-fecsi  (Megtekintve 1360 alkalommal)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #15 Dátum: 2016. Július. 15, 17:11:30 »

Elnézve az eddigi társalgást akár lehetne "Stan és Pan", vagy "Kecske és Káposzta" is a topik címe....

Pan és Pan bassza meg, legalább is emlékeim szerint Te se vagy karcsú.
Emlékeimben mint sudár kecskefi létezel.... Olyan lettél kecske létedre, mint egy dagadt disznó?

Épp hogy nem röfögök. Bár néha már azt is.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #16 Dátum: 2016. Július. 15, 17:16:46 »

Elnézve az eddigi társalgást akár lehetne "Stan és Pan", vagy "Kecske és Káposzta" is a topik címe....

Eccer nyitok majd egy topikot "Virágok és kismadarak" címmel. Majd nézz be néha.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #17 Dátum: 2016. Július. 15, 17:36:07 »

Eccer nyitok majd egy topikot "Virágok és kismadarak" címmel. Majd nézz be néha.
Remélem valamilyen főzős topik lesz, tele pacallal...
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #18 Dátum: 2016. Július. 15, 17:37:45 »

Pan és Pan bassza meg, legalább is emlékeim szerint Te se vagy karcsú.
Emlékeimben mint sudár kecskefi létezel.... Olyan lettél kecske létedre, mint egy dagadt disznó?

Épp hogy nem röfögök. Bár néha már azt is.
Én jártam a Röfögőbe igen rendszeresen, de akkor még több, mint 30 kilóval és 30 évvel voltam fiatalabb. Viszont elsősorban röfögtünk...
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #19 Dátum: 2016. Július. 15, 17:40:15 »

Én azt se bánnám, ha kertészkedős ( bár dolgozni utálok ), csak ne mindig ez állandó marakodás lenne.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #20 Dátum: 2016. Július. 17, 01:38:10 »

Én azt se bánnám, ha kertészkedős ( bár dolgozni utálok ), csak ne mindig ez állandó marakodás lenne.
A növényeket nem ismerem, kertészkedni sem szeretek. Anya annál inkább (mindkettő)! Tavaly tavasszal elültetett a kertben néhány magot. Ki is keltek szépen. Különösen három magonc szökkent szárba: már a rózsabokor magasságába emelkedtek - de virágjuk még nem volt. Egyszer átjött egy barátnője anyának, és a három gyönyörűségre mutatva megkérdezte: Te direkt parlagfüvet nevelsz?
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #21 Dátum: 2016. Július. 17, 07:43:05 »

A növényeket nem ismerem, kertészkedni sem szeretek. Anya annál inkább (mindkettő)! Tavaly tavasszal elültetett a kertben néhány magot. Ki is keltek szépen. Különösen három magonc szökkent szárba: már a rózsabokor magasságába emelkedtek - de virágjuk még nem volt. Egyszer átjött egy barátnője anyának, és a három gyönyörűségre mutatva megkérdezte: Te direkt parlagfüvet nevelsz?

Nekem nincsenek növénytermesztési tapasztalaim, az aszfalton nem nő semmi. Ha állattenyésztésről lenne szó, ahhoz már hozzá tudnék szólni, pl. teheneket már láttam ( sajnos ). Egyikükkel akkor el is beszélgettem, azt mondta "Búúúú", nagyon ijesztő volt.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Július. 17, 08:03:48 írta kecske » Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #22 Dátum: 2016. Július. 17, 20:59:00 »

Nekem nincsenek növénytermesztési tapasztalaim, az aszfalton nem nő semmi. Ha állattenyésztésről lenne szó, ahhoz már hozzá tudnék szólni, pl. teheneket már láttam ( sajnos ). Egyikükkel akkor el is beszélgettem, azt mondta "Búúúú", nagyon ijesztő volt.
A kutyákat szeretem. Egyszer csak lesz majd nekem is egy....
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #23 Dátum: 2016. Július. 18, 16:24:12 »

Amennyiben Sandtont akarjátok jó útra téríteni...
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #24 Dátum: 2016. Július. 18, 19:54:42 »

Tegnap meg valaki fogott egy halat.

Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #25 Dátum: 2016. Július. 19, 07:02:17 »

Van hozzá mese is, itt: http://www.delmagyar.hu/tudosito/amikor_a_szamar_utan_a_kecske_is_jo/2482647/
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #26 Dátum: 2016. Július. 19, 07:07:36 »

Szegény olyan szomorú...
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #27 Dátum: 2016. Július. 20, 09:53:05 »

Tegnap meg valaki fogott egy halat.

Jó kis paprikás lehetne belőle, meg rántott harcsa is.... (Megnyugtatásképp közlöm, hogy nem ízlik a kecskehús és a kecskesajt sem.)
« Utoljára szerkesztve: 2016. Július. 20, 13:43:35 írta freechess » Naplózva
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #28 Dátum: 2016. Július. 20, 10:37:51 »

...

Kimonta, hogy nem szeretem a pacalt. Habár igaz, nem szeretem, imádom.

Csak itt nyersen kapni és amikor utoljára ( és először ) akartam főzni, nem én nyertem a népszerűségi versenyt.
Ugyanis nem fagyasztva ( mint annó a Mirelit ) , előkészítve, felszeletelve stb. árulják, hanem úgy egyben szép fehérre mosva de tök nyersen.
Valaki azt mondta, hogy előbb főzzem puhára, majd azután szeleteljem és főzzem a hagyományos recept szerint.
Gondoltam miután praktikus pasas vagyok, bevágom a mikróba oszt nosza.
Úgy 10 perc múlva megnéztem és még elég kemény volt..., szóval még ráraktam vagy 20 percre ezúttal, de akkor már többen az életemmel fenyegettek nem csak a házból hanem a környékről is.
A pacal meg egy közepes tányér méretére zsugorodott és pingpongozni lehetett volna vele, csakhát ollan bidis volt szegény. Még a macskáim is szikrázó szemekkel néztek rám.
Maradt a konzervpacal otthonról , meg nagynéha elkapom valamelyik olasz étteremben , de ők babbal főzik és nem csípős.

És hamár itt tartunk, ha találkozol a Kecs valagával, lécci rúgj bele azért a medvetalppért. Fogja tudni miért.
Naplózva
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #29 Dátum: 2016. Július. 20, 13:40:45 »

...

Kimonta, hogy nem szeretem a pacalt. Habár igaz, nem szeretem, imádom.

Csak itt nyersen kapni és amikor utoljára ( és először ) akartam főzni, nem én nyertem a népszerűségi versenyt.
Ugyanis nem fagyasztva ( mint annó a Mirelit ) , előkészítve, felszeletelve stb. árulják, hanem úgy egyben szép fehérre mosva de tök nyersen.
Valaki azt mondta, hogy előbb főzzem puhára, majd azután szeleteljem és főzzem a hagyományos recept szerint.
Gondoltam miután praktikus pasas vagyok, bevágom a mikróba oszt nosza.
Úgy 10 perc múlva megnéztem és még elég kemény volt..., szóval még ráraktam vagy 20 percre ezúttal, de akkor már többen az életemmel fenyegettek nem csak a házból hanem a környékről is.
A pacal meg egy közepes tányér méretére zsugorodott és pingpongozni lehetett volna vele, csakhát ollan bidis volt szegény. Még a macskáim is szikrázó szemekkel néztek rám.
Maradt a konzervpacal otthonról , meg nagynéha elkapom valamelyik olasz étteremben , de ők babbal főzik és nem csípős.

És hamár itt tartunk, ha találkozol a Kecs valagával, lécci rúgj bele azért a medvetalppért. Fogja tudni miért.
Én meg most vettem észre, hogy van körömpörkölt a boltban. Egy adag, az nekem pont elég. Vagyis majdnem elég. Mindenesetre a hétvégén kipróbálom...
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
Oldalak: 1 [2] 3 4
  Nyomtatás  

Ugrás: