NOL Fórum
2017. Június. 28, 09:46:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Régen találkoztunk  (Megtekintve 1930 alkalommal)
freechess
Hero Member

« Válasz #15 Dátum: 2016. Július. 26, 09:46:12 »

Felmerült még apszu neve, csak attól tartok nem tudnak mindannyian eljönni....  Vigyorog
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #16 Dátum: 2016. Július. 27, 09:38:17 »

Nos, Holsten kartárs felmordulására válaszként csak azt tudom mondani, hogy az első és második találkozó járt az eszemben, és elsősorban azokra gondoltam, akik most is fórumoznak. Akik már nincsenek közöttünk (pl. Körtefa néni), vagy akarattal eltávoztak a fórumról (pl. Plix), azokat nem hívtam. (Ezt kb a Gézának írt válaszomban is leírtam nevek nélkül emlékeim szerint, csak a kérdéssel együtt kitöröltem - ahogy ígértem neki.)
Egyébként Habók leírta a Moderátor topikban, mi a helyzet.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #17 Dátum: 2016. Július. 27, 09:44:35 »

Nos, Holsten kartárs felmordulására válaszként csak azt tudom mondani, hogy az első és második találkozó járt az eszemben, és elsősorban azokra gondoltam, akik most is fórumoznak. Akik már nincsenek közöttünk (pl. Körtefa néni), vagy akarattal eltávoztak a fórumról (pl. Plix), azokat nem hívtam. (Ezt kb a Gézának írt válaszomban is leírtam nevek nélkül emlékeim szerint, csak a kérdéssel együtt kitöröltem - ahogy ígértem neki.)

És hát mindent a megfelelö helyre. Purple Fox beírta oda ( és ennek itt a helye ), hogy ö is érdeklödne, és kérdezte, mi van Plix-szel ? ( utóbbi rám ugyan haragszik, de én rá nem, legfeljebb pofánvág - csak ne üssön nagyot - )
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #18 Dátum: 2016. Július. 27, 11:30:22 »

És hát mindent a megfelelö helyre. Purple Fox beírta oda ( és ennek itt a helye ), hogy ö is érdeklödne, és kérdezte, mi van Plix-szel ? ( utóbbi rám ugyan haragszik, de én rá nem, legfeljebb pofánvág - csak ne üssön nagyot - )
Plixit te hívod vagy én hívjam?
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #19 Dátum: 2016. Július. 27, 11:31:35 »

2016. szeptember 6-10. között eddig a lista:

Habók
kecske
botsáska
freechess
matter
Purple Fox
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #20 Dátum: 2016. Július. 27, 12:47:22 »

Plixit te hívod vagy én hívjam?

Neked kéne, mert szerintem nekem nincs email-címem.
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #21 Dátum: 2016. Július. 28, 05:53:53 »

Kezdjük azzal, kit érdekelne egy találkozó.
...
KapitanyG(?)
...

Attól tartok, túl vén vagyok már én az ilyen találkozókhoz Szomorú
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #22 Dátum: 2016. Július. 28, 06:19:13 »

Kezdjük azzal, kit érdekelne egy találkozó.
...
KapitanyG(?)
...

Attól tartok, túl vén vagyok már én az ilyen találkozókhoz Szomorú

Ne csacsiskodj,
ha meglátsz engem, rájössz, hogy hozzám képest tinédzser vagy. ( Biztosan a moderátorkodás öregít, néha százévesnek érzem magam. )
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #23 Dátum: 2016. Július. 28, 06:38:58 »

...ha meglátsz engem, rájössz, hogy hozzám képest tinédzser vagy. ( Biztosan a moderátorkodás öregít, néha százévesnek érzem magam. )

Eszemben sincs vitázni Mosolyog Az viszont tény, hogy ebben a hülye időben már annak is örülök, ha úgy jutok el a 200 méterre lévő boltba és onnan haza, hogy közben nem állok meg hatszor kilihegni magam, és nem szólítanak meg hárman azzal, hogy "rosszul tetszik lenni?". És ebben a nagyobbik baj nem a kánikula, hanem az öregség. Az meg biztos nem múlik el szeptemberre.
Naplózva
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #24 Dátum: 2016. Július. 28, 06:43:12 »

...ha meglátsz engem, rájössz, hogy hozzám képest tinédzser vagy. ( Biztosan a moderátorkodás öregít, néha százévesnek érzem magam. )

Eszemben sincs vitázni Mosolyog Az viszont tény, hogy ebben a hülye időben már annak is örülök, ha úgy jutok el a 200 méterre lévő boltba és onnan haza, hogy közben nem állok meg hatszor kilihegni magam, és nem szólítanak meg hárman azzal, hogy "rosszul tetszik lenni?". És ebben a nagyobbik baj nem a kánikula, hanem az öregség. Az meg biztos nem múlik el szeptemberre.

Da a kánikula igen !
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #25 Dátum: 2016. Július. 28, 06:46:46 »

Da a kánikula igen !

Még az se biztos!
Azért gondolom, hogy elsősorban nem a kánikulától van, mert egy évvel ezelőtt, amikor pont ilyen kánikula volt, még csak kétszer kellett megállnom Mosolyog
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #26 Dátum: 2016. Július. 28, 09:14:08 »

Da a kánikula igen !

Még az se biztos!
Azért gondolom, hogy elsősorban nem a kánikulától van, mert egy évvel ezelőtt, amikor pont ilyen kánikula volt, még csak kétszer kellett megállnom Mosolyog
Szívesen érted megyek. Nehogy e miatt ne gyere!
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #27 Dátum: 2016. Július. 28, 09:14:39 »

2016. szeptember 6-10. között eddig a lista:

Habók
kecske
botsáska
freechess
matter
Purple Fox
KapitanyG
Naplózva
KapitányG
Hero Member

« Válasz #28 Dátum: 2016. Július. 28, 09:46:17 »

Da a kánikula igen !
Még az se biztos!
Szívesen érted megyek. Nehogy e miatt ne gyere!

Ha eljutunk odáig, hogy aktuális, megbeszéljük Mosolyog
Naplózva
Sarkanyszeker
Hero Member

« Válasz #29 Dátum: 2016. Július. 28, 10:36:12 »

Da a kánikula igen !

Még az se biztos!
Egy évvel ezelőtt nem voltak a kánikulás napok 85%-os páratartalommal és irdatlan nagy ózonlyukkal nehezítve.
Emiatt még nem aggódnék...
(Reggelente, zuhanyzás után, képtelen vagyok magamat szárazra törölni, a ruháimat úgy kell felrángatnom magamra, mert tapadnak, mint a jól felrakott tapéta.)
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6
  Nyomtatás  

Ugrás: