NOL Fórum
2017. Október. 18, 14:00:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8
  Nyomtatás  
Szerző Téma: OLIMPIA 2016  (Megtekintve 5551 alkalommal)
FridaJace
Newbie
*

« Válasz #90 Dátum: 2016. Október. 31, 13:29:25 »

törölve
« Utoljára szerkesztve: 2016. November. 01, 08:26:16 írta kecske » Naplózva

tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #91 Dátum: 2016. December. 05, 20:57:49 »

CSoda szorgalmasak otthon amikor arról van szó hogy valamit MEG KELL SEMMISITENI!

TEGNAP..egy pár (?) könyvtár bezárásáról kaptam irt, és arról hogy az ott lévő könyveket SZÁZ FORINTÉRT DARABJÁT MEG LEHET VENNI, VÁSÁROLNI.
            ÉRTÉKÜKTŐL FÜGGETLENŰL.
            http://www.balazsgeza.hu/?p=6838

MA PEDIG EZT............. http://propeller.hu/itthon/3254594-hetfon-este-mehetnek-megbeszelni-miert-akarjak-letarolni-termeszetvedelmi
                   Hogy legyen hely az olimpiai kerékpár versenyzőknek elég hely!
                   OLimpiai döntés még nincs -tudomásom szerint- PÉNZ szintén nincs rá, de -azért- teljes gőzzel előre!
                   A mult hónapban azt olvastam, hogy SZINTÉN nincs elég PÉNZ a "vizi akármi" megrendezéséra, azaz, a felépitendő létesitményekre.

MIKOR LESZ MÁR AZ HOGY ELŐSZŐR MEGNÉZZÜK AZT HOGY VAN-E PÉNZ ARRA, ÉS UTÁNNA KÉRVÉNYEZÜNK ÉS TERVEZZÜNK?   
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #92 Dátum: 2016. December. 09, 22:02:32 »

Példa arra hogy mindent (félre) lehet magyarázni, csak egy EGY VOLT HIVATÁS/TISZTSÉG kell hozzá, és logikusnak tünik minden.
Minden ami ebben az interjuban van..

Az ÉSZ megáll, "....már most hasznit hoz a olimpia" amikor még megsincs szavazva, és egy kapavágást sem tettek.. Vigyorog

Meg az hogy "..nem kövenénk el azt a hibát amit Rio Jeneiro elkövetett.." hogy azzonnal elkezdték az épitkezéseket:

Mikor kezdjék el...ismerve a MAGYAR munka pontosságát, elkészűléseinek idobeni betertását és minőségét?

Egy fél évvel a megnyitás előtt?

Még a rendelkezésre álló idő is kevés lesz...ismerve a 4. Metró elkészitését.. Vigyorog Vigyorog

http://inforadio.hu/belfold/2016/12/08/magyarorszag_nem_kovetne_el_azt_a_hibat_amit_rio_de_janeiro/
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #93 Dátum: 2017. Február. 23, 20:22:43 »

OLIMPIA 2024?

http://index.hu/belfold/2017/02/23/kosa_eleve_vesztes_ugybe_hajszoltuk_volna_bele_magunkat/

IGY VAN...
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #94 Dátum: 2017. Július. 23, 18:23:47 »

EZ NEM OPIMPIAI HÍR, EZ "VIZES", A VIZES VB-RŐL..

http://hvg.hu/kkv/20170717_Vizes_vebe_kiakadt_az_amerikai_csapat_a_szallodai_szobak_arain

iLYEN ÁRAKKAL AKARNAK A JÖVŐBEN IS NYERESSÉGRE SZER TENNI?

EZ AZÉRT EGY KICSIT RÁZÓS, NEM?
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #95 Dátum: 2017. Július. 26, 18:11:55 »

Már rövidessen vége lesz a vizes VB-nek?
Ha igen, akkor olyan volt mint egy hétvégi szerelem.."Szép volt...jó volt...és rövid volt!".. Mosolyog

http://index.hu/mindekozben/poszt/2017/07/26/ez_lehet_a_vizes_vb_zarounnepsegenek_artistak_nelkuli_valtozata/
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #96 Dátum: 2017. Július. 28, 18:54:26 »

Olvasom a Metroval kapcsolatban  "Dagad a BKK-botrány:....... ", ami meglep, nem a TÉMA, hanem ez, idézett a cikkből..
"Ő is éppen a vizes világbajnokság miatt tartotta jó ötletnek, hogy egy ilyen fejlesztéssel domborítson a vállalat. A megkötött szerződés kifejezetten a világbajnoksággal indokolja a beszerzés szükségességét. A BKK 13 ezer résztvevőt és az eseményre százezres nagyságrendben érkező turistaáradatot várt, és ezért azt gondolta:..."

13,000 RÉSZTVEVŐ, amihez még hozzájöhet az edző -és sok más-aki a versenyzőt kiséri/edzi/követi, ugye?
Valamint, ujságirók, riporterek és a tévé(k) munkatársai, valamint a  "százezres nagyságrendben érkező turistaáradat".......

Csak egy "rosszmájú" kérdés..EZEK AZ EMBEREK HOL LAKTAK?
« Utoljára szerkesztve: 2017. Július. 31, 22:21:05 írta tozser » Naplózva

Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #97 Dátum: 2017. Július. 31, 14:34:35 »

Olvasom a Metroval kapcsolatban  "Dagad a BKK-botrány:....... ", ami meglep, nem a TÉMA, hanem ez, idézett a cikkből..
"Ő is éppen a vizes világbajnokság miatt tartotta jó ötletnek, hogy egy ilyen fejlesztéssel domborítson a vállalat. A megkötött szerződés kifejezetten a világbajnoksággal indokolja a beszerzés szükségességét. A BKK 13 ezer résztvevőt és az eseményre százezres nagyságrendben érkező turistaáradatot várt, és ezért azt gondolta:

13,000 RÉSZTVEVŐ, amihez még hozzájöhet az edző -és sok más-aki a versenyzőt kiséri/edzi/követi, ugye? Valamint, ujsáirók, riporterek és a tévé(K) munkatársai, valamint a  "százezres nagyságrendben árkező turistaáradat".......

Csak egy "roszmájú" kérdés..EZEK AZ EMBEREK HOL LAKTAK?

A résztvevő nem versenyző vagy nevező. A 13.000-ban benne van az edző, gyúró stb. A sajtósok - azt nem tudom.
És nemcsak ezek laktak, hanem a Forma 1 összes résztvevője és nézője is...
És nyilván nem a híd alatt.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
KapitányG
Hero Member

« Válasz #98 Dátum: 2017. Július. 31, 16:06:26 »

És nyilván nem a híd alatt.

A 2016-os adatok szerint Budapesten több mint 43 ezer a szállodai férőhelyek száma.
Ez csak Budapest, és csak a szállodák. És már 2017 van.
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #99 Dátum: 2017. Július. 31, 22:37:19 »

A 43,000 szálodai férőhely meglep, sohasem hittem volna, igaz, most sem hiszem el..
meglepő
Az is hogy Habók szerint "A résztvevő nem versenyző vagy nevező." DE minek nevez mindenki mást aki BÁRMILYEN FORMÁBAN  résztvesz a VB versenyeken, mivel a következő mondat igy hangzik.."A 13,000-ban(_nem ben?) benne van az edző, a gyuró stb."
Értem, csak azt nem amit akart mondani, ki van benn és ki nincs?.

Régebben az olimpiai versenyekre az egyes országok -például-még SZAKÁCSOKAT(!) is vittek magukkal, mint példul mi, Magyarország.
Naplózva

KapitányG
Hero Member

« Válasz #100 Dátum: 2017. Augusztus. 01, 04:45:22 »

A 43,000 szálodai férőhely meglep, sohasem hittem volna, igaz, most sem hiszem el..

https://www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_eves/i_oga010b.html
De nem muszáj elhinni.
Naplózva
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #101 Dátum: 2017. Augusztus. 01, 09:20:18 »

....
De nem muszáj elhinni.

Nála az számít ami 56-ban volt.....

Fresnoval hasonlítani össze Bp-t pedig hülyeség.
Naplózva
freechess
Hero Member

« Válasz #102 Dátum: 2017. Augusztus. 01, 09:25:07 »

https://www.ksh.hu/docs/hun/xstadat/xstadat_eves/i_oga010b.html
De nem muszáj elhinni.
Mert nem írtad meg, hogy nem mindegyik szálloda 5, vagy 4 csillagos ....
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #103 Dátum: 2017. Augusztus. 03, 19:37:10 »

https://hu.wikipedia.org/wiki/%C3%9Asz%C3%B3vil%C3%A1gbajnokok_list%C3%A1ja#Gyors.C3.BAsz.C3.B3_sz.C3.A1mok_2

Kersgéltem a magyar nyerteseket, de -valamilyen oknál fogva- kihagyták őket..
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #104 Dátum: 2017. Augusztus. 03, 19:49:46 »

....
De nem muszáj elhinni.

Nála az számít ami 56-ban volt.....

Fresnoval hasonlítani össze Bp-t pedig hülyeség.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Egy részben igazad van.
Bár számtalanszor voltam otthon, mindég a tesomnál vagy ismerősöknél szálltam meg, azért meglepő volt a 43,000 szám.
Ami pedig a szállodák "csillagokkal való osztályozását illeti", igaz hogy az  "nemzetközi" de egészen más egy new yorki öt csillagos szálloda mint egy öt csillagos (?) szálloda a  Fülöp szigeteken..

Nem tudom miért pont FRESNO-t (Kalifornia állam) hozod ide, mi közöm van nekem hozzá?

Ami pedig ezt illeti..https://www.youtube.com/watch?v=r2aAyreZg6c valóban nem lehet azt összehasonlitani Bp-vel, mert otthon is van/vannak zivatarok, bár nem ilyen..
Naplózva

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8
  Nyomtatás  

Ugrás: