NOL Fórum
2017. Augusztus. 17, 02:36:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Új IP cím

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: OLIMPIA 2016  (Megtekintve 4640 alkalommal)
Habók
Hero Member

Miss Brutal

« Válasz #105 Dátum: 2017. Augusztus. 08, 17:19:19 »

A 43,000 szálodai férőhely meglep, sohasem hittem volna, igaz, most sem hiszem el..
meglepő
Az is hogy Habók szerint "A résztvevő nem versenyző vagy nevező." DE minek nevez mindenki mást aki BÁRMILYEN FORMÁBAN  résztvesz a VB versenyeken, mivel a következő mondat igy hangzik.."A 13,000-ban(_nem ben?) benne van az edző, a gyuró stb."
Értem, csak azt nem amit akart mondani, ki van benn és ki nincs?.

Régebben az olimpiai versenyekre az egyes országok -például-még SZAKÁCSOKAT(!) is vittek magukkal, mint példul mi, Magyarország.

Nem olvastad figyelmesen. Azt írtam, hogy nem ennyi versenyző jött, hanem ennyi résztvevő. Tehát a versenyzők mellett összesen ennyi edző, gyúró, pszihomókus, és igen, sokszor szakács is.
Naplózva

„Sokat dolgozni rossz.
Rosszabb csak az, ha nincs mit.”
(Dévényi Tibor)
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #106 Dátum: 2017. Augusztus. 08, 17:53:28 »

Bocsánat, de gyengűl  (már) a magyar tudásom.
Én még a RÉGI magyar nyelvnél tartok, amikor a RÉSZTVEVŐ azt jellentette hogy valamiben VALAKI AKTIVAN RÉSZT VETT,  azaz ha futó volt...futott és ha uszó volt...úszott és hasonló, mint a mostani vizi VB-én is.

Ha azt nézzük KI VAN OTT, KI VAN MÉG JELLEN, OTT... A HÁTTÉRBEN, bár magában a futásban, úszásban NEM VESZ -NEM VETT- RÉSZT, óriási fejlődés várható az élet minden terűletén, nem csak a fogalmak uj elterjedésében.
Mint mondjuk, a szinházaknál, mert a FILMEKNÉL más a helyzet.

Eddig ott voltak a szereplők akik RÉSZTVETTEK  a darab eladásában, de EZUTÁN (mint szintén résztvevő) ott fog állni a rendező, a világositó, a berendező, a diszlet tervező és még sok más neve is..ha a logikád követem.

Elnézést a tévedésemért.
Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]
  Nyomtatás  

Ugrás: