NOL Fórum
2017. Június. 26, 08:14:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Elindult az új NOL-Fórum

Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DT - WTF ?!  (Megtekintve 2700 alkalommal)
sandton
Hero Member

mer én vagyok az igazi TreBitch

« Válasz #15 Dátum: 2017. Január. 24, 11:10:49 »

....

Én csak ezt az egy mondatot ragadnám ki. Orbán Jolly Jokere ez, ha valami nem működik, akkor a nem működést Soros pénzeli. És úgy látszik, az Óperenciás tengeren túlra is eljutott, Orbán nyilván kommunikációs zseni.....

Itt most vitatkoznék.
Sorossal már azóta ( vagy jó harminc évvel ezelött ) foglalkoznak amikor kis híján bedöntötte a brit gazdaságot - mint egyéni tőzsdei "játékos"....

A Nalaya akkor kezdte a szájára venni amikor rájött, hogy fingja nincs a civil szervezetek lényegéről és egyszerűbb a marcsuékkal megetetni a Soros szindrómát.
Megszokhattuk már, hogy ( a fűtött gyepen kívül ) semmi sem eredeti a fidess politikai arzenáljában...

Amin meg jókat tudok kuncogni az éppen az, hogy DT intézkedései - már ami a pénzügyeket illeti - a Soros malmára (is) hajtja a vizet, sőt könnyen lehet hogy - ha éppen Gyuri bá úgy gondolja hogy játszik még egy kicsit és  a Doncit nem rúgják valagba időközben - megduplázza a vagyonkáját.
Bion.
De ez marcsuéknak úgyis magas lesz.
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #16 Dátum: 2017. Január. 24, 11:14:18 »

....
VILÁGOSITS FEL!
Miért tüntetnek MOST A NŐK amikor semmi olyan rendelet -vagy törvény- nem lépett életbe ami AZ Ő JOGAIKAT SÉRTENÉ ÉS CSORBITANÁ?

Az hogy nem vett be egy szőke bimbót a kormányába mint "miniszter" vagy mi?

Ne általános dolgokat irj, hanem tényeket, ha egyáltalán tudsz!

Hát itt van bazmeg, olvass. Akarod angolul is ?

http://24.hu/kulfold/2017/01/23/trump-megvonta-a-szovetsegi-forrasokat-az-abortuszt-emlegeto-szervezetektol/
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #17 Dátum: 2017. Január. 24, 11:28:49 »

.......
Ami az UJSÁGÍRÓKAT ILLETI..... azpk az elmult 18 hónap alatt csak csesztették TRUMPOT..mindenért, és MIND hanis adatokat közlt róla és a kampányáról.Az utolsó PERCIG Hillary győzelmét várták és azért érte egy nagy pofon őket mert Hillary vesztett, és azt -mint TÉNY- se Hillary sem pedig az EGÉSZ MÉDIA -beleértve Hollywood is- nem tudja megemészteni!
....
KIS "SENKI"  szinészek, szinésznők akikkel készitettek 1-2 filmet, és most már hosszú évek óta sehol sincsennek.
......

Miféle hamis adatokat ?
Mindegyikről van videó - saját hangjával- , vagy éppen a saját hülye megnyílvánulásai a twitteren, beszédeiben ( amit azután nem győzött magyarázni ....  Kacsint )

Mindenki ezekre harapott rá ( velem együtt ), nem vettük észre hogy tudatosan csinálta.
Hillary meg ahelyett hogy megszólította volna azokat az embereket akik végülis DT-t beszavazták, ő is a "cirkusszal" foglalkozott.

A helyedben nem nagyon tennék megjegyzéseket Hollywoodról, szinészekről.
Azt mindenki tudja, hogy DT nem olvas, Te meg nem jársz moziba ( lásd a Robin Williams epizódot a múltkor  Kacsint )
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #18 Dátum: 2017. Január. 24, 11:39:36 »

........

EZ A MOSTANI NŐI DEMONSTRÁCIÓ IS egy "rejtély" amikor százezrek ébrednek ugy fel hogy az életüket valami baj/gond neheziti meg......MAJD!

Hogy mi az, még nem tudják!

De plakátokat visznek "Ez az én testem, azt csinálok vele amit akarok!"... "Ne szabd meg hány gyerekem legyen"... "A nők is emberek!" és hasonlók.

Na most, ezek közűl sokan vannak akik ODA REPŰLNEK Los Angelesből, Chicagóból  Washington, DC-be csak azért HOGY OTT TÜNTESSENEK!
......

No akkor hagy ismételjek ( merhogy az lenne a tudás ídesannya...)

http://24.hu/kulfold/2017/01/23/trump-megvonta-a-szovetsegi-forrasokat-az-abortuszt-emlegeto-szervezetektol/

Miből veszed hogy mindenki felrepült DC-be ( nem pávák azok ) ?

Voltak éppen elegen helyiek - minden városban....

Bion.

A kese Elvis már csak ilyen népszerű....
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #19 Dátum: 2017. Január. 24, 13:02:55 »

Nincs új a nap alatt...

http://hvg.hu/tudomany/20170123_donald_trump_twitter_hatterkep_beiktatas

Vigyorog
Naplózva
Sarkanyszeker
Hero Member

« Válasz #20 Dátum: 2017. Január. 24, 14:23:47 »

KIS "SENKI"  szinészek, szinésznők akikkel készitettek 1-2 filmet, és most már hosszú évek óta sehol sincsennek.
Mondod ezt Meryl Streepről?HeHe?
Tájékoztatásul közlöm, csak, hogy tudd, új hazádban már azok is vastagon jegyzett színésznők akiknek egyetlen Oscarja van.
Meryl Streep háromszoros Oscar-díjas és kilencszeres Golden Globe-díjas amerikai színésznő. Most már szólhat egyetlen szót is DT ellen, vagy még mindig lapítson?

Milyen szabadságellenes kirohanások?

Be kell valljam, messze nem izgat az, hogy hány ISIS terroristát fülel le az USA. (Bitos lesznek olyanok, akik ártatlanul lettek megvádolva, és biztos, hogy pusztán ettől még nem fognak megszűnni a terrorcselekmények. Sem a világ egyéb részein, sem az USA-ban.)

Szabadságellenes kirohanásnak bőven elegendő volt az újságírók kitiltása a sajtótájékoztatóiról.

Ne gyere nekem azzal, kérlek, hogy rosszakat írtak Róla, és nagyon is okosan tette, hogy eltávolította Őket.
A világ sokszínű, Géza, és mindig, mindenhol lesznek olyanok, akiknek ez, vagy az nem tetszik. Ha valaki ezt tagadni próbálja, az hazudik magának, és hazudni próbál másoknak.

A demokrácia az együttműködésre épül, együttműködni pedig csak KÖLCSÖNÖS bizalom alapján lehet.

(És akkor még nem beszéltem a tudományos gondolkodásról, aminek alapfeltétele az, hogy a kísérleti eredmények közreadassanak. Ha nem sikerült valahogy, valamit bebizonyítani, az is.)
Naplózva
tozser
Hero Member

"Ilyen egyszerű az egész!"

« Válasz #21 Dátum: 2017. Január. 24, 18:44:18 »

...Ennyi.

Részemről a következők miatt nem hiszek az összeesküvés elméletekben. Akár egy egyszerű tüntetés szervezése is borzasztó sok pénzbe kerül, és nem látható ( legalábbis számomra nem ), hogy hol profitál belőle a befektető. ( Mi volt pl. ennek a tűntetésnek a mérhető haszna ? )

Magyarországon még csak-csak lehet ilyet csinálni, mert nem saját pénzből, hanem közpénzből finanszírozzák, de hogy valaki a sajátját adja gyakorlatilag semmiért, azt nehéz elképzelnem.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
A MÉRHETŐ HASZNA?
TAKTIKA VÁLTOZTATÁS..
1,...Mivel a demokraták vesztettek a -jelek szerint- uj STRAGÉIAI VÁLTOZÁSOKAT VETETTEK BE,  ne hidd egy percig se hogy "feladták" azt hogy       Hillaryt űltetik az elnöki székbe, mivel soan olyan táblát visz hogy "ÉN MELLETTED ÁLLOK!" Az se mondja senki hogy több százezer NŐ ugy kell
fel hogy ugy érzi neki igenis Washington ,DC-be (Los Angelesbe, New Yorkba stb..) KELL MENNIE "".-én, tüntetni, mindegy hogy miért és   
  milyen táblát vigyen.Ha nem repűl, utazik, autózik.. Mosolyog Mosolyog
l

2,..valami ürügyet keresve, kérdésessé tették a TRUMP TOWER finanszirozását, hgy azt "idegen oénzből éitette fel" és mint olyan, az ellentmond
     az amerikai törvényeknek. Azt akarják bebizonyitani hogy idegen pénzek forogtak -és forognak- közre Trump bizniszében.

3,..a "szervezés sokba kerűl"? Van/vannak emberek -hogy Sorost ne is emlitsem- a "SZENT CÉL ÉRDEKÉBEN" egy vagy akát tíz-husz milliót
     bedobni  nem jelent semmit. Ugyanakkor, ott van  magának a DEMOKRATA PÁRTNAK a bukszája, amit különböző célokra tud forditani.
     Egyes jelőltek UJRA válaszsztására -vagy csak választásra- és propoganda célokra.Az  -ugy nevezett- AKTIVISTÁKnak is valamiből élni kell, és
     amikor mennek-utaznak-szállodákban laknak/esznek azt mind valahonnan fedezni kell.

Ki tudja, hogy HILLARY választási kampányára hány millió és millió dollár ment el? Na jó, Trump is költött, a saját pénzén KIVŰL is!
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január. 24, 19:29:30 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
tozser
Hero Member

« Válasz #22 Dátum: 2017. Január. 24, 19:00:52 »

....
VILÁGOSITS FEL!
Miért tüntetnek MOST A NŐK amikor semmi olyan rendelet -vagy törvény- nem lépett életbe ami AZ Ő JOGAIKAT SÉRTENÉ ÉS CSORBITANÁ?
Az hogy nem vett be egy szőke bimbót a kormányába mint "miniszter" vagy mi?
Ne általános dolgokat irj, hanem tényeket, ha egyáltalán tudsz!
Hát itt van bazmeg, olvass. Akarod angolul is ?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
MAGA A CIKK IS MEGMONDJA, CSAK MEG KELL AZT ÉRTENI..
Az időszakban számtalan olyan -részben bürokratikus- szervezet és program indult az ÁLLAM -federális- pénzén aminek semmi köze az EMBEREK
MINDEN NAPI ÉLETÉHEZ.
Ezek egyike a "Planed parenthood." (vagy mi) ami tanácsokat ad/adott azoknak "a lassan gondolkodó embereknek, pároknak" akik saját maguk
NEM TUDTAK DÖNTENI arról hogy két gyerek mellé legyen-e egy harmadik és azt hogyan is neveljék fel az ÉVI 40,000 dolláros nettó fizetésükből.
Itt nincs semmi gond, ugyanis, sok EÜ biztositás fizet fogamzásgátló szerekért, az hogy egy abortusz hol és mibe kerűl, nem tudom.

" Donald Trump hétfőn olyan rendeletet fogadott el, amely megtiltja, hogy azok a civil szervezetek, amelyek családtervezéssel foglalkoznak és ügyfeleik számára az abortuszt is lehetőségként említik, szövetségi támogatásban részesüljenek."

TEHÁT,  CIVIL SZERVEZETEK..OLDJÁK AZT MEG ABBÓL A PÉNZBŐL AMI ODA BEFOLYIK!

MINT "NON PROFIT" SZERVEZET, A  FIZETÉSÜKET-KÖLTSÉGEIKET MIND ABBÓL A PÉNZBŐL FEDEZIK AMIT KAPNAK! ELŐSZŐR, KIVESZIK AZT A PÉNZT
AMIRŐL GONDOLJÁK HOGY AZ JÁR NEKIK A MUNKÁJUKÉRT ÉS AZ KIADÁSOK, MAJD A MARADÉKOT FORDITJÁK "JÓTÉKONY CÉLRA"
A KIMUTATÁS SZERINT, A LINCOLN ALAPOTVÁNY A SOK BEFOLYT MIKKIÓBÓL..ELŐSZŐT JÖTTEK ŐK (CLINTONÉK!) ÉS CSAK HAT MILLÓT ADTAKM ODA HAITI-nak AZ ÁLLAM KÁRAINAK HELYREHOZÁSÁRA, ANNAK UJJÁ  ÉPITÉSÉHEZ.
 CLINTONÉK, MÉG A LÁNYUK AZ ESKÜVŐJÉT A LINCOLN ALAPITVÁNY PÉNZÉBŐL  FIZETTÉK, ELVÉGRE  Ő IS A VEZÉRKAR EGYIK TAGJA!
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január. 24, 19:37:02 írta tozser » Naplózva

A legnehezebb dolog a vilagon tudni hogyan kell valamit jol csinalni vagy irni es szo nelkul vegignezni azt hogy azt valaki rosszul csinalja vagy irja.
kecske
Global Moderator
Hero Member

nyomozó

« Válasz #23 Dátum: 2017. Január. 24, 19:01:47 »

...
3,..a "szervezés sokba kerűl"? Van/vannak emberek -hogy Sorost ne is emlitsem meg- a "SZENT CÉL ÉRDEKÉBEN" egy vagy akát tíz-husz milliót
     bedobni  nem jelent semmit. Ugyanakkor, ott van  magának a DEMOKRATA PÁRTNAK a bukszája, amit különböző célokra tud forditani.
     Egyes jelőltek UJRA válazűsztására vagy csak választásra és propoganda célokra.Az  -ugy nevezett- AKTIVISTÁKnak is valamiből élni kell, és
     amikor mennek-utaznak-szállodákban lanak/esznek azt mind valahonnan fedezni kell.

Mi tudja, hogy HILLARY választási kampányára hány millió és millió dollár ment el? Na jó, Trump is költött, a saját pénzén KIVŰL is!

A kampányban nyilván sokat költöttek mind a ketten. De most konkrétan a tűntetés szervezéséről beszéltünk. A választás már eldőlt. Milyen mérhető haszna volt ennek a tűntetésnek, és hogyan profitálhat ebből valaki, aki a háttérből, névtelenül odaadja a saját pénzét hozzá ? Ezt nem értem én.
Naplózva
tozser
Hero Member

« Válasz #24 Dátum: 2017. Január. 24, 19:10:14 »

.......
Ami az UJSÁGÍRÓKAT ILLETI..... azpk az elmult 18 hónap alatt csak csesztették TRUMPOT..mindenért, és MIND hanis adatokat közlt róla és a kampányáról.Az utolsó PERCIG Hillary győzelmét várták és azért érte egy nagy pofon őket mert Hillary vesztett, és azt -mint TÉNY- se Hillary sem pedig az EGÉSZ MÉDIA -beleértve Hollywood is- nem tudja megemészteni!
....
......

Miféle hamis adatokat ?
Mindegyikről van videó - saját hangjával- , vagy éppen a saját hülye megnyílvánulásai a twitteren, beszédeiben ( amit azután nem győzött magyarázni ....  Kacsint )

Mindenki ezekre harapott rá ( velem együtt ), nem vettük észre hogy tudatosan csinálta.
Hillary meg ahelyett hogy megszólította volna azokat az embereket akik végülis DT-t beszavazták, ő is a "cirkusszal" foglalkozott.

A helyedben nem nagyon tennék megjegyzéseket Hollywoodról, szinészekről.
Azt mindenki tudja, hogy DT nem olvas, Te meg nem jársz moziba ( lásd a Robin Williams epizódot a múltkor  Kacsint )
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
ROBIN WILLIAMS?
Majdnem minden héten 4-6 UJ FILM kerűl bemutatásra, az hogy azzal/azokkal lépést tudjon tartani az ember, arra se időm se pénzem nincs és
várható időn belűl nem is lesz, egyik sem.

Minden Robin Williams film be lett otthon mutatva?
MIND AZ ÖTVENKILENC, VAGY MENNYI ÉS TE IS LÁTTAD MIND?
Melyek azok, hogy tudjam TE/TI mit nem néztetek meg.. Mosolyog Mosolyog
JÓ NEKED..
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #25 Dátum: 2017. Január. 24, 19:21:45 »

20.-RA
Ki beszélt Meril Streepről?

Mindenki elmondhatja azt am a vélemlnye, viszont EGY UJSÁGNAK/LAPNAK tárgyilagosnak KELL(ENE) lenni, nem gondolod?
Az USA lapol -és ujságirók!- Trumpról mindég csak negativan nyilatkoztak, semmi jót nem közöltek vele kapcsolatban.

Az egész CSALÁD ellen vannak, akiknek semmi köze -nem volt- a választási kampányhoz, és most sincs.
Na most, a SAJTÓ TÁJÉKOZTATÓRA -GONDOLOM ÉN- az elnöknek JOGA VAN azt meghivnia aki tárgyilagos és a tényeknek megfelelő tájékoztatést ir
amit a LAP leközöl.

Ha nem azt teszi, akkor ugyis mindegy, mert handa-bandát tud irni egy sajtótájékoztaön való RÉSZVÉTEL NÉLKŰL IS, NEMDE?
Naplózva

tozser
Hero Member

« Válasz #26 Dátum: 2017. Január. 24, 19:43:12 »

23.-RA
A tüntetések annyira "spontán voltak" mint OTTHON az ORBÁN KORMÁNY melletti tüntetés.

Ha az "önkéntes alapon, önköltségen ment" és senki sem szervezte, az embereknek egyszerre villágosság gyujt az agyukba" hogy "Orbán milyen jó
nekünt, tüntessünk MELLETTE!", akkor ez/ezek is azok... Mosolyog

De ha te mindezt elhiszed, akkor még mindég GRIMM meséit olvasgatod?
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Hogy melyire "elvakultak lettek egyesek" arra itt egy példa. magyar lapból.

http://nepszava.hu/cikk/1118049-halalos-fenyegetest-kapott-a-sztar-trump-miatt

Erre mit lépsz?

De mint egy "unicum vagy hungaricum" olvasd el a hozzászólásikat is. Mosolyog Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 2017. Január. 24, 20:19:44 írta tozser » Naplózva

apszu
Hero Member

« Válasz #27 Dátum: 2017. Január. 24, 22:05:49 »

Ez a Trump dolog egy kicsit túl van lihegve. A beiktatás napján Budapesten - láttam egy riportban - egy kisírtmszemű, idősebb hölgy kesergett Trumpon. Tőzsérnek igaza van, ettől még nem lesz drágább a pacal. Talán egy kis időt kéne neki hagyni, csak aztán ítéletet mondani.
Naplózva
Sarkanyszeker
Hero Member

« Válasz #28 Dátum: 2017. Január. 25, 09:16:49 »

20.-RA
Ki beszélt Meril Streepről?
Én. Olvasd el, kélek, amit írtam.
Az egész CSALÁD ellen vannak, akiknek semmi köze -nem volt- a választási kampányhoz, és most sincs.
Most DT feleségére gondolsz?
Nem ELLENE vannak. SENKI NINCS ELLENE.
Máshogy képzelik a szerető családot, nem olyannak, hogy a feleség lehajtott fejjel kullog méterekkel a családfő után.
(A Fészen láttam egy összehasonlítást, hogy hogyan bánik Obama a feleségével, és hogyan Trump. Ha azt mondom, hogy DT a családi életben is tahó, akkor keveset mondtam.)
Na most, a SAJTÓ TÁJÉKOZTATÓRA -GONDOLOM ÉN- az elnöknek JOGA VAN azt meghivnia aki tárgyilagos és a tényeknek megfelelő tájékoztatést ir
amit a LAP leközöl.
JOGSZABÁLY NEM TILTJA az ilyen viselkedést, Géza, mint mondtam is már.
Azonban ha valaki egyenes, őszinte és tiszta jellem, akkor nem bántja az, ha az újságírók csúnyákat írnak Róla. (Illetve, bántani biztosan bántja, csak képes megérteni és elviselni, hogy vannak népek a földön, akiknek más az elképzelésük a jó bánásmódról.
Csúnyákat írni egyébként így, hogy nem találkozhatnak DT-vel, sokkal könnyebben tudnak, mert nem köti őket még az elhangzott szó sem.)

A tájékoztatásba az IS beletartozik, hogyan bánik a körülötte élőkkel valaki. DT feltűnően rosszul. Az újságírók meg megírják ezt, mert EZ érdekli a népeket. (DT kiadott tájékoztatója nem.)
Naplózva
sandton
Hero Member

« Válasz #29 Dátum: 2017. Január. 25, 11:07:35 »

....
amit a LAP leközöl....

Rosszul tudod Géza.
A Press Room-nak akkreditált riporterei, újságírói vannak minden oldalról és a nemzetközi nagy hálózatoktól.
SENKINEK nincs joga semmilyen meghívásra vagy meg nem hívásra.
Ha legközelebb nézed a WH tájékoztatót, gyakran látni a plakettot a háttérben, a pasas nevével aki ezt az egészet bevezette és asszem róla van elnevezve a helység.
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 12
  Nyomtatás  

Ugrás: